PDA

View Full Version : HRVATSKA - koliko traje izdavanje policijski uvjerenja (opcina + ministarstvo)

anukto
25.11.2011, 00:11
Zelio bih znati koliko se ceka na izdavanje "izvatka iz kaznene evidencije" (ministarstvo) i uvjerenje o nekaznjavanju "opcinski sud u ZAGREBU"

Na primjer: da li se dva dokumenta (koji su potrebni za zelenu kartu) mogu izdati ISTI DAN (na isti dan kada je predan zahtjev)?

Svi dokumenti vade se u ZAGREBU....evo informacije koje sam uspio iskopati sa interneta:

Opcinski kazneni sud u Zagrebu

Adresa: Ilica 207
zgrada C

Tel: 00-385-01-3477-222

Radno vrijeme: 9:00-14:00

Cijena: 30.00 HRK (~6.00 USD)
Dokument: “Potvrda o nekaznjavanju”
Formular: Ispunjeno “Uvjerenje” i “Molba” (2 formulara!)
Osobni document: Putovnica/osobna iskaznica

Mogucnost opunomocenja? Nepoznato

Ministartvo pravosudja
Odjel za kaznene evidencije
Pododsjek za upravne poslove

Adresa: Savska 41/25

Tel: 01-6321-777

Radno vrijeme: 9:00-13:00

Dokument potreban: “Izvadak iz kaznene evidencije”
Cijena: 40.00 HRK (~8.00 USD)

Mogucnost opunomocenja? DA

Zelenka
25.11.2011, 05:47
Ne znam jel u pitanju rani alzheimer, ali na to pitanje ste vec dobili odgovor.

OKS 3 - 5 minuta
MP manje od 10 min.
Sve u jednom danu mozete obaviti. Za MP kopirajte osobnu prethodno.

Nema na cemu.

libertas222
25.11.2011, 11:41

A kod tebe je u pitanju neki jadni pokušaj humora ili najobičniji bezobrazluk?

jovke
25.11.2011, 14:09
Zasto nova tema? Za ovo pitanje postoje 2-3 teme gde su ljudi iz Hrvatske navodili svoja iskustva oko papirologije i izdavanja uvjerenja, i tamo se moglo postaviti ovo pitanje. Mozda nije alzheimer ali jeste neka bolest!

Zelenka
25.11.2011, 21:52
@jovke
Slazem se, iako je doticni postavio isto pitanje nedavno (centimentar-dva nize ove strane), i druga forumasica mu je cak i ostavila obrazac prijave. Nije pomoglo. Ne znam, mozda je samo htio demonstrirati vjestinu boldanja (daje odredjeni "touch" i ozbiljnost upitu).

anukto
26.11.2011, 01:05
nema potrebe biti drzak ili bezobrazan.
Ako Vas smeta post, nemojte ga citati.
A ako niste u stanju odgovoriti na pitanja (pa makar i ponavljali odgovor), onda nemojte odgovarati.

anukto
26.11.2011, 01:56
Da li se sve potvrde (ministarstvo i opcinski sud) mogu dobiti sa prilozenom PUTOVNICOM (ako osoba nema osobnu iskaznicu jer ne zivi u Hrvatskoj)

Zelenka
26.11.2011, 10:06
S obzirom na sposobnost za pretpostaviti je da vama ne ide u stvarnom zivotu.
Dobili ste odgovor i ocito ste ga primili na znanje cim postavljate novo pitanje (opet dva puta) samo ste nezahvalni i kortikalno deficitarni. Prava bi steta bila trositi vise vrijeme na vas.
Mogu vam samo pozeliti srecu. Trebat ce vam.

MIA
28.11.2011, 14:15

OKS 3 - 5 minuta
MP manje od 10 min.
Sve u jednom danu mozete obaviti. Za MP kopirajte osobnu prethodno.

Nema na cemu.
:grin:Na pitanje je odgovorila Zelenka 28.08.11. a ja 29.08.11. i još sam dodala obrazac, dakle...sve je već daaavnoo temeljito objašnjeno istoj osobi.

11.03.2014, 10:36
Nije prava tema, ali da ne otvaram novu.
Tražio sam od Ministarstva obrane RH gdje i kako mogu dobiti potvrdu o oslobođenju služenja vojnog roka pa su mi ovo odgovorili:

"Poštovani,

slijedom Vašeg upita, upućujemo Vas da se javite u Područni odsjek za obranu prema mjestu prebivališta gdje se vodite u vojnoj evidenciji gdje će vam kolege ispuniti Vaš zahtjev.

Dostavljamo Vam i poveznicu na popis područnih Odjela i Odsjeka za poslove obrane s kontaktima:
http://www.morh.hr/images/stories/morh_sadrzaj/pdf/Odsjeci_za_poslove_obrane_23012012.pdf."

Eto, ako nekome zatreba, da zna di se obratiti.

ncitkovic
13.05.2014, 18:51
Koliko treba vremenski da potvrda o nekaznjavanju dodje na kucnu adresu? Slala sam jucer u ministarstvo pravosudja jer nisam u mogucnosti ici u Zagreb. intervju imam za 3 tjedna.

13.05.2014, 22:13
Koliko treba vremenski da potvrda o nekaznjavanju dodje na kucnu adresu? Slala sam jucer u ministarstvo pravosudja jer nisam u mogucnosti ici u Zagreb. intervju imam za 3 tjedna.

ja sam osobno u ponedjeljak išao podnijeti zahtjev za min. pravosuđa i dobio sam od poštara u utorak da u pošti mogu preuzeti preporučenu pošiljku, odnosno potvrdu o nekažnjavanju...
sad neznam kako to ide ako šalješ zahtjev poštom, ali mislim da nebi trebali biti duže od tjedan dana...

Mohikanac
24.02.2016, 19:47
Pozdrav iz Hrvatske.....na obrazcu Va (zahtjev za izdavanje podataka iz kaznene evidencije za fizicku osobu) u svrhu izdavanja USA vize, poslijednje pitanje koje mi nije jasno,a glasi: Drzava u koji se zeli ostvariti pravo?

http://prntscr.com/a7g3ep

hvala.....

Gromacha
24.02.2016, 21:40
Pozdrav iz Hrvatske.....na obrazcu Va (zahtjev za izdavanje podataka iz kaznene evidencije za fizicku osobu) u svrhu izdavanja USA vize, poslijednje pitanje koje mi nije jasno,a glasi: Drzava u koji se zeli ostvariti pravo?

http://prntscr.com/a7g3ep

hvala.....

Napises samo USA, jer svrha izdavanja potvrde je za Usa vizu.