PDA

View Full Version : Dv 2013 izvuceni maj-oktobar

Stranice : [1] 2 3

Milosdv
02.05.2012, 03:10
Evo da otvorimo sezonu POGODAK :grin::bravo::woohoo:

Imajući u vidu MOJE prošlogodišnje iskustvo, dok viza ne bude u pasošu ništa nije sigurno.

Čuvajte potvrde radi ovoga što piše za oktobar...

Svima puno sreće !!!

Pozdrav

chupka
02.05.2012, 03:29
Evo da otvorimo sezonu POGODAK :grin::bravo::woohoo:

Imajući u vidu MOJE prošlogodišnje iskustvo, dok viza ne bude u pasošu ništa nije sigurno.

Čuvajte potvrde radi ovoga što piše za oktobar...

Svima puno sreće !!!

Pozdrav

Cestitam i srecno do poletanja! :1081::woohoo::obrva:

vuxanne
02.05.2012, 03:45
Cestitam :1081: Zar samo jedan sa foruma... Nadam se da ce biti jos srecnika... :bravo:

milan63
02.05.2012, 06:00
posle jucerasnjeg mucenja i nenormalnog broja provera jutros sam uspeo da proverim i video da su me izvukli.ali kao sto kaze milos dok to ne vidim crno na belo...nista.i ko sad da spava...

oskark
02.05.2012, 06:29
Joooooj, Ja mislim da sam u SOKU:woohoo:

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013

Ja ne znam sta da mislim :1081::wtf::wacko::aa::udri::twitch::doctor:

Prvo pa musko :1072:

NightSky
02.05.2012, 08:07
Čestitke Milosdv, milan63 i oskark! :bravo:
Nadam se da će se javiti još dobitnika sa foruma! Šta je sa ostatkom Ex Yu?

NadjaM
02.05.2012, 08:58
Cestitke dobitnicima i puno srece u daljim desavanjima!

I jos molba za dobitnike,ako mogu da napisu da li idu sami ili imaju porodice.

zdravko80
02.05.2012, 09:47
I sa moje strane sve čestitke za Milosdv, milan63 i oskark :bravo:
Nadam se da će još biti izvučenih !

feanor997
02.05.2012, 09:54
Cestitke izvucenima a nadam se da ce ih biti jos sa foruma :1081:

YoWanna
02.05.2012, 10:31
Cestitke ljudi!Bas mi je drago da je bar neko dobio.:1081::1081::1081:
Posto je bilokrenulo lose,ovako bar ste nam malo izvukli prosek,valjda ce se joj neko javiti sa foruma da je dobio.:)
Jos jedom iskrene cestitke!

adel_tuzla
02.05.2012, 10:31
NOT BEEN SELECTED :-_-;::-_-;::-_-;: vise srece drugi put jbg,,cestitke dobitnicima

bizholix
02.05.2012, 11:10
Hvala :) sad sam probao nisam izvucen opet :( sta pise da se sacuva broj do Oktobra? ima sanse da se bude izvucen opet ili?

NightSky
02.05.2012, 11:15
Hvala :) sad sam probao nisam izvucen opet :( sta pise da se sacuva broj do Oktobra? ima sanse da se bude izvucen opet ili?

Be advised that additional DV 2013 entrants MAY be selected beginning October 1, 2012.

Vjerovatno će biti novo izvlačenje u oktobru. To se ranijih godina nije događalo da budu dva izvlačenja (osim prošle godine kad je izvlačenje poništeno zbog kompjuterske greške, pa ponovljeno), tako da ne znamo tačno šta da očekujemo. More bit' bidne, more bit' ne bidne :grin: ali brojeve čuvamo!

RockBett
02.05.2012, 11:43
Sa srećom vam bilo. Baš mi je drago zbog vas :bravo:

milan63
02.05.2012, 14:23
neko je pitao pa da odgovorim,
planiram da idem sa porodicom,naravno ako sve bude kako treba,
i da se zna,prvi put sam igrao i imao sam srece...

curlika
02.05.2012, 14:39

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013

Cestitam covece...Odsokiraj se da ti ne pozli. hehehe. I tebe da pitam da nam odas tajnu uspeha?

misica
02.05.2012, 15:01
upravo sam proverila i ja i muz jedan veliki sipak ali se ipak nadamo u oktobru...:no:

Milosdv
02.05.2012, 15:39
Hvala svima :grin:

Ja idem sa devojkom.

Sacuvajte potvrde do oktobra obavezno.

ps: još dvoje ljudi koje poznajem su dobili...

Pozdrav

NightSky
02.05.2012, 15:47
Znači, dosad što znamo:

1. Milosdv, Srbija
2. milan63, Srbija
3. oskark, Srbija
4. gogecko, zemlja nepoznata
5. prijateljica od shanzy, Hrvatska
6. poznanik od Milosdv, zemlja nepoznata
7. poznanik od Milosdv, zemlja nepoznata

Jesam li koga zaboravila?

eliksir
02.05.2012, 16:39
Zelim da vam svima pozelim dobar dan i da se upisem na listu dobitnika!
Vidim da sam medju prvih 10 zrtava ovogodisnjeg izvlacenja sto mi samo stvara pomisao da nisam ni svestan uspeha. Supruga je izvucena i od jutros je totalno ludilo u kuci. Inace za ovaj forum sam cuo od jednog poznanika i prvi put sam ga posetio juce.
Zemlja dobitka Srbija. Imam 28 godina suprugu i dete. Prijave smo predali prvog dana kada je otvorena lutrija. Ovo nam je prvo ucesce na lutriji. Suprugu su izvukli i ima broj 12xxx.
Zamolio bih nekog ko je popunjavao prve obrasce da mi pomogne oko nejasnoca. Imam neke nejasnoce oko toga kako da popunim obrasce pa cu u drugoj temi pisati o tome.

gogecko
02.05.2012, 16:46
Eto da javim i ovdje da sam izvucen,prvi put sam ucestovao,sada idemo dalje...

mijan
02.05.2012, 17:30
Znači, dosad što znamo:

1. Milosdv, Srbija
2. milan63, Srbija
3. oskark, Srbija
4. gogecko, zemlja nepoznata
5. prijateljica od shanzy, Hrvatska
6. poznanik od Milosdv, zemlja nepoznata
7. poznanik od Milosdv, zemlja nepoznata

Jesam li koga zaboravila?

Nemojte u forumsku evidenciju dobitnika da racunate prijatelje iz Hrvatske ili drugare iz kraja! Oni nisu ovde registrovani! Znaci za sada imamo samo 4-5 dobitnika na forumu. U odnosu na proslogodisnjih 32 sa foruma ovo je zaista premalo. Jeste da ce se jos pojaviti ljudi u narednim danima, ali premalo.
Nesto tu ne stima. Ili je u pitanju neka neregularna brljotina, ili je sve veci broj prijavljenih razvodnio forumske ucesnike. Izgleda da kako raste informaticka pismenost na ex-yu prostorima svako nezaposlen gugla i naleti na informaciju o lutriji. Onda se naravno iz zezanja i taj neko prijavi! Ako se ovako nastavi iz godine u godinu, moze se desiti da forum ostane i bez dobitnika u jednoj godini!
STRASNO!

NightSky
02.05.2012, 18:05
Čestitke, eliksir, i sretno! :bravo:

Nemojte u forumsku evidenciju dobitnika da racunate prijatelje iz Hrvatske ili drugare iz kraja! Oni nisu ovde registrovani! Znaci za sada imamo samo 4-5 dobitnika na forumu.

OK. Je li se posebno evidentira ko je stari član, a ko se registrirao nakon što je izvučen?

Evo update:

1. Milosdv, Srbija - stari član
2. milan63, Srbija - registriran 02.05.2012.
3. oskark, Srbija - stari član
4. gogecko, zemlja nepoznata - stari član
5. eliksir, Srbija - registriran 02.05.2012.

P.S. Pod "stari član" mislim na one koji su registrirani na forumu prije izvlačenja 01.05.2012. Prema dosadašnjim informacijama, "starih" samo troje!

Ivana&Petar
02.05.2012, 18:14
Cestitam dobitnicima!!!Nadam se da ce vam to promijeniti zivot na najbolji moguci nacin i zelim vam sto manje stresa na putu do konacnog cilja-boljeg zivota!

eliksir
02.05.2012, 18:25
Hvala sto si napisao sve detalje,meni to puno znaci:

Napisacu bilo koju informaciju ako to nekom nesto moze da pomogne. Za sada nemam puno informacija osim da sam dobitnik. Ne znamo jos uvek gde cemo ici, a niti s kojim novcem. Boricemo se.

curlika
02.05.2012, 18:36
Cestitam Eliksir da dobitku. Nadam se da ste svesti koju ste retku "stvar dobili pa je tako i cenite i iskoristite (do kraja). Sretne pripreme i javljaj se...

johnny_nyc
02.05.2012, 18:40
Nisam izvučen ni ove godine :no:. Inače sam iz Hrvatske. Ali eto bar me razveselila vijest da će biti opet izvlačenje

oskark
02.05.2012, 19:09
Cestitam covece...Odsokiraj se da ti ne pozli. hehehe. I tebe da pitam da nam odas tajnu uspeha?

Hvala... Veruj mi da nekako ne mogu da verujem jos uvek...:nene:
Evo sad dosao sa posla, a dan mi je prosao kao kroz maglu...Ceo dan mi je pred ocima you are among....:woohoo:

Mojima nisam rekao, tj da budem iskren nisam rekao nikome, jedino jednoj drugarici jos kad sam se prijavio. I danas kad sam joj javio, mislim da je bila u jos vecem soku.

Iskreno, mislim da tek shvatam, sta sam u stvari dobio...ovo je jedina lutrija u zivotu na kojoj sam ikada dobio nesto,a igrao sam ih ne zna im se br...:grin:

Veruj mi da ne znam sta je recept :) rekao bih da znam. Ja se uopste nisam nadao da cu dobiti. Kao prvo poslao sam sliku koju sam slikao svojim mobilnim telefonom, jet da je 5MP, ali opet ima razlike. I to sam slikao u svojoj sobi u 9 uvece, tako da verujem da znate kakva slika moze biti. A jos na kraju krajeva zid mi je plave boje, niti bez niti bela kao sto oni traze.Zbog ovog sam bio siguran da ce me odbaciti.
Ulogujem se ja jutros(posto sinoc nisam imao zivaca) i trazim liniju gde pise has not been selected, i onako pogledam, kazem u sebi aha...nisam dobio. A onda onako gledam, nesto nije dobro...nekako ne mogu da nadjem taj has not been...onda je pocela panika, pa sok, pa vrisak(u sebi doduse:;D:)...kad ono you are... a ja sav u cudu:wtf:
I kazu ljudi da teba biti pozitivan, a ja sam bas bio pesimista :grin:

@NadjaM , idem sam...tj planiram sam da idem, recicu idem kad budem video vizu u pasosu, koji btw treba da napravim posto mi je jos ona stara :=V::lool:

oskark
02.05.2012, 19:13
Hvala... Veruj mi da nekako ne mogu da verujem jos uvek...:nene:

Sta sam ja nalupetao, sad stvarno ne mogu da verujem, hahahaha :lool::udri::smil42d3::a014:

Vangelistexas
02.05.2012, 19:23
Zdravo ljudi. Napisacu kao i na prijavi za zelenu kartu: prvi put ucestvujem, i status mi je 2013EU00023xxx. Ne mogu i dalje da dodjem sebi. Ja sam inace Uros, iz Novog Sada, diplomirani profesor engleskog jezika i knjizevnosti, 25 godina. Ne znam zasto ovo pisem. odlepio sam.

NightSky
02.05.2012, 19:26
Zdravo ljudi. Napisacu kao i na prijavi za zelenu kartu: prvi put ucestvujem, i status mi je 2013EU00023xxx. Ne mogu i dalje da dodjem sebi. Ja sam inace Uros, iz Novog Sada, diplomirani profesor engleskog jezika i knjizevnosti, 25 godina. Ne znam zasto ovo pisem. odlepio sam.

Neka si odlijepio, imaš potpuno pravo na to! :grin:

Čestitke i sretno do obećane zemlje! :bravo:

oskark
02.05.2012, 19:32

E sad, svi mi kod Urosa na casove engleskog jezika :grin::book:

Pedjat87
02.05.2012, 19:51
Svaka cast ljudi, iz svakog slova koje ste napisali moze da se nasluti ushicenje zbog dobitka. Ja sam zamisljao kako bi bilo da sam dobio, mislim da bih u komu pao od uzbudjenja.
Zivi bili, pa da se probijete u amerikama :)

curlika
02.05.2012, 20:05

Nema sta da kazem vec...cestitam Urose...nek si nam ziv i zdrav i da uspesno prodju pripreme i odlazak u USA. :)

vuxanne
02.05.2012, 20:43

Hehe, cestitamoooo. Pa kad si stavio americku zastavu na profilnu sliku izgleda da je slala neke dobre vibracije u masine :1081:

vuxanne
02.05.2012, 20:45
Hvala svima :grin:

Ja idem sa devojkom.

Sacuvajte potvrde do oktobra obavezno.

ps: još dvoje ljudi koje poznajem su dobili...

Pozdrav

'oce li po starom dobrom neko-je-dobio-vizu-za-SAD obicaju pasti jedna svadba svadba :pucpuc2::ziveli2::kap::icon_coo::harmonik::tubac: :trubac:

oskark
02.05.2012, 21:01
Hehe, cestitamoooo. Pa kad si stavio americku zastavu na profilnu sliku izgleda da je slala neke dobre vibracije u masine :1081:

Pa ko zna. :naughty:
Sliku sam stavio cini mi se proslog leta ili pocetak jeseni kako se ja secam :grin:

Mada iskreno Ta slika je vise bila inspiracija za NYC. Jos da sam mogao da uz sliku dodam i muziku, to bilo....

In New York
Concrete jungle where dreams are made of
There's nothing you can't do
Now you're in New York :) :=V:

Oduvek sam voleo taj grad, i rekao sam jednog dana cu otici tamo pa makar i stakama sa svojim unucadima :1072:

RockBett
02.05.2012, 21:24
Čestitke i novopridošlim :==D: :bravo:

Ali oskark... Care :lool:

NadjaM
02.05.2012, 21:34
Sta sam ja nalupetao, sad stvarno ne mogu da verujem, hahahaha :lool::udri::smil42d3::a014:

Bravo,cestitke i sve najbolje:bravo:

I treba da budete srecni i otkacite se,takva je situacija:grin::ludak::ludak:

NightSky
02.05.2012, 21:38
Pa ko zna. :naughty:
Sliku sam stavio cini mi se proslog leta ili pocetak jeseni kako se ja secam :grin:

Mada iskreno Ta slika je vise bila inspiracija za NYC. Jos da sam mogao da uz sliku dodam i muziku, to bilo....

In New York
Concrete jungle where dreams are made of
There's nothing you can't do
Now you're in New York :) :=V:

Oduvek sam voleo taj grad, i rekao sam jednog dana cu otici tamo pa makar i stakama sa svojim unucadima :1072:

oskark, Drug član
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: To cemo vec lako kad dodje vreme
YU lokacija: Zrenjanin

Došlo vrijeme! :;D:

Start spreadin' the news, I'm leaving today
I want to be a part of it: New York, New York.

http://www.youtube.com/watch?v=aqlJl1LfDP4

Ivana Ina
02.05.2012, 22:26
Ljudi moji!!!!!! Ja ovo citam i srce ce da mi iskoci! Stvarno sam sretna zbog Vas! Kao da se meni desava :grin: Sve cestitke i puuuuuno, puuuno uspeha u svemu daljem sto Vas ceka!! :bravo:

zvercica
02.05.2012, 22:40
Pu' spas za mene :)

:1081::wee::blink::pucpuc2::tubac::harmonik::pucpu c2::pucpuc2:

Izvukli su nas iz trećeg puta :)

oskark
02.05.2012, 23:21
Čestitke i novopridošlim :==D: :bravo:

Ali oskark... Care :lool:

Ohh, That's just me :grin::1060:
Imam osecaj kao kad sam se napio prvog puta za maturu osnovne skole(dobro, mozda i ranije, al svatate poentu) :grin::grin::grin::grin::grin:

Vangelistexas
02.05.2012, 23:22
e pa, mogao bih i ja azurirati profil kako bih bio od pomoci ostalim clanovima :)

oskark
02.05.2012, 23:23
oskark, Drug član
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: To cemo vec lako kad dodje vreme
YU lokacija: Zrenjanin

Došlo vrijeme! :;D:

Start spreadin' the news, I'm leaving today
I want to be a part of it: New York, New York.

http://www.youtube.com/watch?v=aqlJl1LfDP4

Pa ja mislim da sam zavoleo odjednom Frank Sinatru :1072::1081:
Kako je dobra pesma :grin:

hehe, u pravu si, sad cu da promenm :bravo:

oskark
02.05.2012, 23:25
Pu' spas za mene :)

Izvukli su nas iz trećeg puta :)

Cestitke od srca i tebi :grin::bravo:

Treca sreca kod tebe izgleda :obrva:

ivanmilosavljevic
02.05.2012, 23:30
Izvukli su me,tacnije medju 100.000 ljudi.Da li trebam da budem srecan,mislim da li je to velika stvar za sada???Pozdrav svima

oskark
02.05.2012, 23:39
Izvukli su me,tacnije medju 100.000 ljudi.Da li trebam da budem srecan,mislim da li je to velika stvar za sada???Pozdrav svima

Pa ti to treba da odredis dal ti je to srecna stvar ili ne. Ako je zelis odes, naravno da treba da budes srecan, ako nije....:a014:pa opet treba da budes srecan. Od 7 mil apliciranih :)
Nisi nam rekao odakle si? iz kojeg puta su te izvukli?

ivanmilosavljevic
02.05.2012, 23:44
Iz Srbije,iz prvog puta.Moj san je Amerika,i vec sam bio dva puta kao studen na work&travel.Postavio sam glupo pitanje,ne da li trebam da budem srecan,vec ja to dozivljavam kao da je to sve sitnica...
Kakve su mi sanse da dobijem vizu,to me zanima.Nikad osudjivan,imam social security broj,radno iskustvo u Americi.

oskark
02.05.2012, 23:49
Iz Srbije,iz prvog puta.Moj san je Amerika,i vec sam bio dva puta kao studen na work&travel.Postavio sam glupo pitanje,ne da li trebam da budem srecan,vec ja to dozivljavam kao da je to sve sitnica...
Kakve su mi sanse da dobijem vizu,to me zanima.Nikad osudjivan,imam social security broj,radno iskustvo u Americi.

I kod tebe iz prvog puta. Pa nije bas sitnica. Ako malo procackas forum, videces da neko igra vec deset godina i jos nije izvucen.
E sto se americkog iskustva ne vidim razlog zasto bi bio problem da bio. Ako je sve regularno kako je napisano, i ako ne muljas nista, i ako nisi ostajao duze nego sto si trebao nema razloga za brigu.
to sto si naveo, to je sve plus za tebe.

ivanmilosavljevic
02.05.2012, 23:56
Ja sam se regularnao vracao,radio za poznate kompanije.
Sta ja trebam sada prvo da uradim,osim sto cu se napiti?

oskark
02.05.2012, 23:59
Ja sam se regularnao vracao,radio za poznate kompanije.
Sta ja trebam sada prvo da uradim,osim sto cu se napiti?

Pa kad se otreznis, odes na http://www.travel.state.gov/visa/visa_4756.html

i tamo ti pise sve sto treba dalje da preduzimas...Znaci treba da popunis formulare i da ih saljes u kentacky.

ivanmilosavljevic
03.05.2012, 00:04
Upravo mi je sada rodjendan,to ce mi biti najlepsi poklon zivotu.Ako dobijem,vracam se Aljasci opet.Aljaska je moja ljubav

Milosdv
03.05.2012, 00:09
Upravo mi je sada rodjendan,to ce mi biti najlepsi poklon zivotu.Ako dobijem,vracam se Aljasci opet.Aljaska je moja ljubav

Srecno, čestitam na dobitku napiši samo iz kog si grada.

I obavezno se baci na čitanje foruma nema potrebe da se zatrpava tema, ako nešto nema pitaj.

Pozdrav

Još jednom čestitke dobitnicima, ostalima želim da dobiju u oktobru.

curlika
03.05.2012, 00:20
I ja se naravno pridruzujem i cestitam zvercici i ivanmilosavljevic-u. Napred u nove radne i zivotne pobede!

passenger
03.05.2012, 00:35
cestitam svima, kao prvo. a kao drugo, aplicirao sam drugi put i ove godine sam izvucen :wee:

Milosdv
03.05.2012, 01:12
:
Biće biće :grin:

Evo liste, dopunite ako sam nekog izostavio

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, (lokacija ???)
6. Vangelistexas , Srbija
7. Zvercica , Srbija
8. Ivanmilosavljevic, Srbija
9. Passenger , Srbija

Van foruma: 2 Srbija, 1 Hrvatska

:bravo:

Ajmo dalje

curlika
03.05.2012, 01:27
cestitam svima, kao prvo. a kao drugo, aplicirao sam drugi put i ove godine sam izvucen :wee:

E i tebi sve cestitke s moje strane. Samo tako nastavi (da dobijas) :)

ZeljkoUSA
03.05.2012, 01:54
Prvo cestitke svima, pogotovu starijim forumasima koje vec "poznajem" :1081: :1081: :1081:

Sto se tice Srbije vidimo da se s'vremena na vreme pojavi neko ko se prijavi na forum kao dobitnik sto je potpuno normalno kao svake godine.

Sta se to desava sa ostalim ex-yu drzavama, gde su ti dobitnici :wtf:

surtex
03.05.2012, 07:12
Nismo se nadali ali smo se dobro udali :naughty:. Igram po prvi put i izvucen sam. Tri godine uzastopno dolazim u USA i redovno se vracam u Srbiju. Trenutno sam u USA na H2B vizi. Case number 2013EU00007XXX.

mijan
03.05.2012, 07:53
Sve sami dobitnici kojima je ovo prvo ucesce! Nemoguce je da sistem ovo nije prepoznao. To nije slucajno! Ima li bar nesto logicno i normalno u vezi sa ovom lutrijom ili je iz godine u godinu lutrija postala obican lazni cirkus?!

NightSky
03.05.2012, 08:37
Zvercica, Ivanmilosavljevic, Passenger i surtex, čestitke i sretno svima! :bravo:

marton
03.05.2012, 09:29
Mislim da to nema nikakve veze. Ja sam se prijavio 5.put, a cura 1.put i imamo CN 20132Nxxxx
Da li vode evidenciju - moguce da vode, ali to ti nitko od nas sa foruma ne moze sa sigurnoscu reci.

Hannah
03.05.2012, 11:14
Evo jos jednog dobitnika :-)
Iz treceg puta!
Iz Crne Gore! Budva.

Mada, situacija se poprilicno promijenila od datuma kad sam aplicirala...

Aplicirala sam u oktobru, a vec u novembru sa turistickom vizom dosla u USA i ostala. Sada bracnim putem zavrsavam green card, tako da je po mene sreca kasno dosla...tj, nemam se sad cemu radovati, a koliko bi mi znacilo prosle godine ne mozete vjerovati..... :punk:

Zao mi je sto ne mogu na nekog drugog prenjeti...izgubljena sreca, bas mi je krivo :smrc: :smrc: :smrc:

NightSky
03.05.2012, 11:36
Hannah, iskrene čestitke i tebi! :)
Ti si na putu do GC i naravno da se imaš čemu radovati!
Sretno! :bravo:

Mislim da to nema nikakve veze. Ja sam se prijavio 5.put, a cura 1.put i imamo CN 20132Nxxxx
Da li vode evidenciju - moguce da vode, ali to ti nitko od nas sa foruma ne moze sa sigurnoscu reci.

Znam da mi niko ne može reći, ali čisto me zanimalo da li se još nekome desilo da mu iza 2013 piše nešto što bi moglo upućivati na br. prijavljivanja. Znači, taj broj/slovo vjerovatno prije ima veze sa datumom/vremenom kad je urađena prijava.
Kako god, čekamo oktobar! :obrva:

milan78
03.05.2012, 11:36
jel moze neko da postavi link za proveru izvucenih?

NightSky
03.05.2012, 11:39
jel moze neko da postavi link za proveru izvucenih?

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
Sretno! :)

(opet prekratka poruka)

Vangelistexas
03.05.2012, 11:47
Ako mislite da ima veze sa datumom prijavljivanja, mozda ce pomoci to da je moj 2013EU00023xxx izvucen, a prijavio sam se 4. novembra, dan pred zatvaranje konkursa?

Vangelistexas
03.05.2012, 16:51
Takodje :) 2x pise sasvim slucajno :) nema teorije da je do kolicine prijavljivanja po godinama :)

curlika
03.05.2012, 17:17
Nismo se nadali ali smo se dobro udali :naughty:. Igram po prvi put i izvucen sam. Tri godine uzastopno dolazim u USA i redovno se vracam u Srbiju. Trenutno sam u USA na H2B vizi. Case number 2013EU00007XXX.

Sta reci nego....cestitam! Mislim da ti je doslo ko kec na 11. :)

Milosdv
03.05.2012, 22:08
Evo liste…

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, (RS, BIH)
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
11. Hannah, Crna Gora (već sredio GC)
12. UsainBolt , (lokacija ???)

Ljudi koji vam je ?????????? :blink: kilo off topic-a.
Pa što vas mrzi da prelistate pola sata ili sat forum ima sve napisano.
Kapiram ja ludilo ali bez potrebe zatrpavamo temu sa glupostima.
Kome treba pomoć neka mi pošalje PM.

Odgovori:
Broj označava kada idete na intervju. Za mesec pogledajte viza bilten.
Lutrija je BILA poništena prošle godine, sada je sve ok.
Pošaljite papire odmah.
Ako ispunite sve uslove imate 100% šanse da dobijete vizu.
Koliko Srba je dobilo imaš na DV sajtu...

Pozdrav :grin:

Nedim
03.05.2012, 23:31
Sta je reci?Nego sretno svima sa GC,aBd nam se brzo snadjete kad dodjete tamo.Kad nadjete vremena pisi te nam,nemoj te zaboravit staru(novu)raju.Uglavnom ahhaha sta je reci nego :bravo: :bravo:

Bode
04.05.2012, 05:33
SVE CESTITKE IZVUCENIMA :bravo: :bravo: :bravo:

DOBRO NAM DOSLI USKORO :1081:

free
04.05.2012, 07:24
Da se i mi zapljunemo. Ja i zena prvi put poslali sada u oktobru:grin: naravno ja nisam izvucen ali zato ona jeste. Pitanje za nekog ko zna do kad treba da se posalje tkz. "druga koverta" posto u vreme prijavljivanja nismo bili vencani a i ona je tek bila zatrudnela, a bebca ocekujemo krajem juna pa da o jednom trosku to sve sredimo sa ambasadom i da onda posaljemo papire.

Unapred hvala na odgovoru, izvucenima cestitke a neizvucenima lepo se slikajte pa da i vas izvuke sledeci put :bravo:

Edit: I kako i gde u ambasadi sada smarati oko ovih stvari?

curlika
04.05.2012, 09:07
Da se i mi zapljunemo. Ja i zena prvi put poslali sada u oktobru:grin: naravno ja nisam izvucen ali zato ona jeste. Pitanje za nekog ko zna do kad treba da se posalje tkz. "druga koverta" posto u vreme prijavljivanja nismo bili vencani a i ona je tek bila zatrudnela, a bebca ocekujemo krajem juna pa da o jednom trosku to sve sredimo sa ambasadom i da onda posaljemo papire.

Unapred hvala na odgovoru, izvucenima cestitke a neizvucenima lepo se slikajte pa da i vas izvuke sledeci put :bravo:

E cestitam na dobitku....a sledeci najvazniji potez je da lepo i ti i zena procitate sve teme na forumu...dobicete odgovore skoro na sva vasa pitanja a ako ima nesto nejasno, rado ce vam neko sa doticnim iskustvom odgovoriti. Dakle, svesku u ruku i beleske...ko u skoli. :)

Maruko
04.05.2012, 09:43
Evo i ja da se prikljucim u vase veselo drustvo, i ja sam u daljoj selekciji :)))

Nesto o meni:
Zovem se Marko, 28 godina, i prijavio sam se prvi put... Prvo pa musko :) Inace, planiram da idem sam, ne znam ni gde ni kako ni sta cu tamo, ali o tom po tom :))) Jos nista nije sigurno :(

Trebace mi pomoc, sigurno, oko svega, pa cu pisati :)

Pozz svima!

Maruko
04.05.2012, 09:46
I da dodam- lokacija: Srbija, Zlatibor! Za sad, valjda se i to promeni sledece godine :)))

NightSky
04.05.2012, 10:13
free i Maruko, čestitke i sretno! :bravo:

Milosdv, update za Listu dobitnika DV 2013:

13. free, zemlja? (Srbija?)
14. Maruko, Srbija

curlika
04.05.2012, 10:19
I da dodam- lokacija: Srbija, Zlatibor! Za sad, valjda se i to promeni sledece godine :)))

Zlatiborcanine...isto sta reci nego...CESTITAM! Nadam se da si svestan sta si dobio :)

curlika
04.05.2012, 10:21

14. Maruko, Srbija

NightSky, u pravu si. A ako je free - Beograd, onda je to Srbija...uzi centar Srbije :)

NightSky
04.05.2012, 11:23
NightSky, u pravu si. A ako je free - Beograd, onda je to Srbija...uzi centar Srbije :)

Ups! Ne vidjeh da piše YU lokacija: Beograd! :grin:
Sorry!

Positive Vibe
04.05.2012, 12:47

Cestitam! :bravo:
Sjajne vesti! :;D:

Izgleda da je talicna ekipa iz coska, samo sto cemo Zeljko i ja sacekati oktobar :ohman:

YoWanna
04.05.2012, 13:27
E ljudi stvarno cestitam !I prosto ne mogu da verujem koliko ljudi ove godine dobise iz prvog puta!:):1081::1081::1081:
I nama bese ovo prvi put ali ne bi smo tolike srece.
Mi cekamo oktobar kao i ostali mozda budemo imali vise srece!

Milosdv
04.05.2012, 13:43
Lista

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, (RS, BIH)
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
12. UsainBolt , (Srbija)
13. Free (Srbija)
14. Alen.su (Lokacija ???)
15. Maruko (Srbija)

:obrva: :)

alen.su
04.05.2012, 15:09
Jao ljudi juce proverio i skoro crko ! ! !
Bingo ! ! !
Prosle god nista ali ove pogodak !
Lokacija Srbija

curlika
04.05.2012, 16:04
Jao ljudi juce proverio i skoro crko ! ! !
Bingo ! ! !
Prosle god nista ali ove pogodak !
Lokacija Srbija

Cestitke od mene. Jel to Subotica? :) Trebam ici za Su uskoro.

Jalle007
04.05.2012, 17:49
mi and maj vajf HAS NOT BEEN SELECTED poslije 10godina igre
F.UCK THIS

Gandalf
04.05.2012, 18:21
Druga prijava... has not been selected. Videcemo sta oktobar ima da kaze, mada... Nada umire poslednja!

free
04.05.2012, 19:37

14. Maruko, Srbija

A jeste nazalost :smrc: Kad nece Ameri da im budemo 51 drzava:naughty:

@Positive Vibe
jbg steta sto ti treca sreca nije bila bas srecna :(

Maruko
05.05.2012, 00:07
Zlatiborcanine...isto sta reci nego...CESTITAM! Nadam se da si svestan sta si dobio :)

Hvala, ali da budem iskren, ja izgleda i nisam svestan sta se desava :) Svi u mom okruzenju su odusevljeni, ali ja Srbin ko Srbin - veciti skeptik.

Vidim da se veliki znacaj pridaje case number-u, pa evo update oko mog: 2013EU00010xxx :) I to je ok, sto manji broj to bolje, ako sam dobro razumeo?

Inace, jutros sam se slikao, raspadnut ko cvarak - skuvan kao curan, posle trece smene, pa ako me zbog necega odbiju, to ce biti blago teleci-poluzombijevski pogled na fotografiji :)

Neverhood
05.05.2012, 10:38
Opet ćorak ali ipak čestitam svima koji su izvučeni. Ljudi srećno u daljem životu.

KovacMarina
05.05.2012, 15:59
Tek sam sinoć saznala za ovaj sajt, postavila bih jedno pitanje- moj muž je izvučen i case number je nekoliko nula 1xxx. Pretpostavljam da je to dobro i da će verovatno dobiti vizu? Šta mislite kada bi mogao da ima razgovor ?

NadjaM
05.05.2012, 16:09
Cestitke Marina!

Verovatno u oktobru.

Srecno!

(%$^&*(())) 50 karaktera)

ivanmilosavljevic
05.05.2012, 16:41
Tebra nema veze case number,on ti oznacava samo kada ces imati interjvu.Posto sam ja 23XXX,tako da ja tako tesim sebe...Odnosno to svi kazu,da to nema veze.Ne brini

Nele
05.05.2012, 18:36
Evo i ja da se javim, pozdrav svima na sajtu. Treći put sam se prijavio i izvučen sam(treća sreća). Case number 2013EU00020XXX. Inače, iz N. Sada iliti Srbije.

P.S. jedno glupo pitanje: da li se oni formulari popunjavaju online i sada šalju ili se čeka jun-jul da dođe prva koverta? Čitam postove i skroz sam se pogubio. :smrc: Hvala unapred!

Pedjat87
05.05.2012, 18:55
Evo i ja da se javim, pozdrav svima na sajtu. Treći put sam se prijavio i izvučen sam(treća sreća). Case number 2013EU00020XXX. Inače, iz N. Sada iliti Srbije.

P.S. jedno glupo pitanje: da li se oni formulari popunjavaju online i sada šalju ili se čeka jun-jul da dođe prva koverta? Čitam postove i skroz sam se pogubio. :smrc: Hvala unapred!

Svaka cast na dobitku, moralo se strpljenje isplatiti :)
Koliko ja vidjeh do sad, nema vise koverti, nego popunjavaj online i salji postom :)

Nele
05.05.2012, 19:14
Svaka cast na dobitku, moralo se strpljenje isplatiti :)
Koliko ja vidjeh do sad, nema vise koverti, nego popunjavaj online i salji postom :)

Ok, hvala na informacijama. :bravo: Moram da se bacima na popunjavanje.

dinna3008
05.05.2012, 20:56
Čestitam svi ovogodišnjim dobitnicima....puno sreće u daljem procesu:bravo:

KovacMarina
05.05.2012, 21:13
a gde se nalaze ti formulari koje treba popuniti? da li mi to sami popunjavamo ili nam ih oni šalju?

'

/
/

free
05.05.2012, 21:16
a gde se nalaze ti formulari koje treba popuniti? da li mi to sami popunjavamo ili nam ih oni šalju?

'

/
/

http://www.travel.state.gov/visa/visa_4756.html
Na tom linku imas sve prati upustva a ima i po forumu dosta objasnjenja, pa de zapne a ti vici za pomoc.

KovacMarina
05.05.2012, 21:36
Hvala puno na brzom odgovoru, Free, nadam se da ćemo svi dobro proći

free
05.05.2012, 21:48
Nema na cemu, uz malo srece i dobre volje preguracemo sve to :D

curlika
06.05.2012, 09:36
Popunjava nam se lista dobitnika...ajd pa da vidimo do koje cifre ce doci. :) Cestitke KovacMarina i Nele. Opusteno samo...

curlika
06.05.2012, 09:40
KovacMarina...molim te, predstavi se malo ko si, sta si, odakle si, :)

almo
06.05.2012, 13:54
10. puta i opet nista, bas nemam srece, e sad cekam oktobar

nmotika
06.05.2012, 14:49
Treća sreća :) Zagreb, HR

Igram vec 3 godine za sebe i zenu, i izvuklo nas (njenu prijavu).
ona se josmalo necka oko zelje za selidbom, ali nadam se da ce ispravno odluciti :)

Milosdv
06.05.2012, 18:54
Evo nove liste

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, RS, BIH
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
12. UsainBolt , Srbija
13. Free, Srbija
14. Alen.su Srbija
15. Maruko, Srbija
16. Nele, Srbija
17. Nmotika , Hrvatska
18. KovacMarina, Lokacija ???

Za nove članove
NEMOJTE zatrpavati temu sa pitanjima na koje već imate odgovore.
Ako ne možete da nađete odgovor, pošaljite mi poruku uputiću vas na temu.

Čestitke i pozdrav :grin:

optimista
06.05.2012, 19:57
Cestitke svim dobitnicima.

Posto vidim da su uglavnom izvlacili osobe jaceg pola , postoli li neka Zena- devojka, koja je izvucena, a da nije udata ili verena ???

:1072:

NightSky
06.05.2012, 20:08
Evo nove liste

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, RS, BIH
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
12. UsainBolt , Srbija
13. Free, Srbija
14. Alen.su Srbija
15. Maruko, Srbija
16. Nele, Srbija
17. Nmotika , Hrvatska

Za nove članove

Zaboravio si na spisak dodati člana
neverovatnojeto, Srbija

Mikimax
06.05.2012, 21:05
Hvala milosdv-u koji vodi evidenciju selektovanih u moru spam poruka.

neverovatnojeto
06.05.2012, 21:24
Zaboravio si na spisak dodati člana
neverovatnojeto, Srbija

Ej ne sve je ok, hvala sto si se setio night sky ali moj nick je usain bolt ali nesto nece da se uloguje pa sam napravio novi. Izvinjavam se svima.Da se napijemo kad dobijemo gc :D , mada dace bog i ovu j1 sad da dobijem :D poz svima

goranm
07.05.2012, 18:03
Evo nove liste

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, RS, BIH
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
12. UsainBolt , Srbija
13. Free, Srbija
14. Alen.su Srbija
15. Maruko, Srbija
16. Nele, Srbija
17. Nmotika , Hrvatska

Za nove članove

Medju ovm selektovanim koji broj je najveci? Ima li uopste broja u zoni 20000???

Milosdv
07.05.2012, 18:14
Ja nemam evidenciju o tome, nema svaki korisnik potpis...

Zašto te to interesuje?

Daliborable
07.05.2012, 18:22
Da se upisem, od prvog prijavljanja me izvukose. Danas poslah formulare iz RS/BiH. Svima puno srece da nas pozovu na taj intervju i udare vize u pasos. Ostalima puno srece u oktobru.

KovacMarina
07.05.2012, 19:25
Evo stavila sam podatke, mada možda mi nekome donesemo sreću, pošto se moj muž sada predomišlja :smrc:

Vangelistexas
07.05.2012, 20:05
moj broj je 23xxx, ne znam kako da stavim signature :D

NightSky
07.05.2012, 21:23
moj broj je 23xxx, ne znam kako da stavim signature :D

Ne može signature još, nemaš dovoljno "staža" (postova) na forumu! :grin:

DIV
07.05.2012, 22:44
Jos jedna na spisku ovogodisnjih dobitnika :obrva:, lokacija Srbija, Beograd

snovolovka
08.05.2012, 10:10
Od srca čestitam svim dobitnicima:bravo:

Muž i ja se prijavljivali prvi put, i nismo izvučeni...idemo dalje:suure:

dzimrija
08.05.2012, 15:08
Evo i ja da se upisem, izvucen iz sedmog puta. :woohoo::woohoo::1081:
Cestitke izvucenima i mnogo srece svima ukoliko dodje do naknadnog izvlacenja.

Lokacija Srbija.

hope
08.05.2012, 16:27
čestitke svim dobitnicima!!!! :)

eto ipak se javljaju ljudi koji su izvučeni. biće na kraju neki klasičan broj izvučenih sa ovih prostora. samo što je malo izvučenih sa ovog foruma, pa nam se čini da ih ima malo. malo po malo ljudi će se javljati. a biće i takvih koji neće nikad naći ovaj forum, a dobiće GC.

čestitke još jednom! i ima da nam javljate kako je sa one strane okeana i da postujete po koju sliku grada u kom ćete živeti! :)

Daliborable
08.05.2012, 16:27
21 izvucenih prijavljenih na forum, e sad koje su sanse da nas uopste pozovu na taj intervju? Da se ceka a sta drugo da se radi...

Milosdv
08.05.2012, 23:01
Lista :grin:

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, RS, BIH
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
12. UsainBolt <> Neverovatnojeto , Srbija
13. Free, Srbija
14. Alen.su Srbija
15. Maruko, Srbija
16. Nele, Srbija
17. Nmotika , Hrvatska
18. KovacMarina, Srbija
19. Daliborable, RS, BIH
20. DIV, Srbija
21. Bubamarica, Srbija

oskark
08.05.2012, 23:32

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, RS, BIH
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
13. Free, Srbija
14. Alen.su Srbija
15. Maruko, Srbija
16. Nele, Srbija
17. Nmotika , Hrvatska
18. KovacMarina, Srbija
19. Daliborable, RS, BIH
20. DIV, Srbija
21. Bubamarica, Srbija

Jao, vidi ti te liste, al nas ima :grin: aj jos malo da se skupimo da zaokruzimo na 30 :bravo:

pedjaas
09.05.2012, 23:48
Evo drguari da se prijavim i ja! Prvo pa... žensko! :) Devojku su izvukli, venčanje na brzaka sad u nedelju - i idemoooo!

A baš smo se vratili iz Vegasa (1. putovanje u USA) pre koju nedelju. Mogli smo se tamo venčati ;)

Broj je 3XXX
Ne znam još uvek šta to znači, al' vidim da svi pišu :)

Mi smo iz Novog Sada. 29-30 godina, i mnoooogo smo srećni zbog ovoga!

Milosdv
10.05.2012, 00:50
Evo drguari da se prijavim i ja! Prvo pa... žensko! :) Devojku su izvukli, venčanje na brzaka sad u nedelju - i idemoooo!

A baš smo se vratili iz Vegasa (1. putovanje u USA) pre koju nedelju. Mogli smo se tamo venčati ;)

Broj je 3XXX
Ne znam još uvek šta to znači, al' vidim da svi pišu :)

Mi smo iz Novog Sada. 29-30 godina, i mnoooogo smo srećni zbog ovoga!

Čestitam, broj znači do j*j* (oko oktobra bi trebali na intervju) :bravo:
Vi ste 22 dobitnik sa foruma.
Odlično nemojte nešto od dokumenata da zaboravite.
Sada lepo prelistajte forum imaju odgovori na sva pitanja, ako zapne pošaljite mi poruku.

Pozdrav

curlika
10.05.2012, 01:30

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, RS, BIH
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
13. Free, Srbija
14. Alen.su Srbija
15. Maruko, Srbija
16. Nele, Srbija
17. Nmotika , Hrvatska
18. KovacMarina, Srbija
19. Daliborable, RS, BIH
20. DIV, Srbija
21. Bubamarica, Srbija

Mala ispravka Milos...zaboravio si ubaciti Dzimrija - Srbija. Koji peh....a covek izvucen...:)
Tako da je momentalno u nastavku na spisak:
22. Dzimrija - Srbija
23. Pedjaas - Srbija

Cestitke i od mene onima kojima nisam cestitao...:)

draskoni
10.05.2012, 10:37
Cestitke svim dobitnicima,ima vas sve vise,sad kovertiranje,cimanje pa put pod noge!:))

Nikolica014
13.05.2012, 21:24
Kod mene i zene, brata i devojke, kuma i zene ni ove godine nazalost nista. Dobitnicima cestitam od srca, kada prodje pocetna euforija zbog izvlacenja, ne dozvolite da se strah uvuce u vas, nego hrabro do kraja

kizakris
13.05.2012, 21:57
Pozdrav ljudi nov sam na forumu,prvo cestitam svim dobitnicima,ja nisam izvucen ,ali pise da se broj nebaca do oktobra ,sta to znaci da ce se izvlaciti i u oktobru i zna li se koliko ce se u oktobru izvlaciti i jel to bila praksa i predhodnih godina,hvala punooooo,nadamo se da ce biti nesto u oktobru........:drool:

Adriana
15.05.2012, 19:40
I ja sam takoder medu randomly selected :)))) Prvi put da igram lutriju, i zamalo da se nisam prijavila, ali sada mi je itekako drago da jesam. Iz Hrvatske sam!

Pozdrav svima i cestitke izvucenima!

oskark
15.05.2012, 22:04
I ja sam takoder medu randomly selected :)))) Prvi put da igram lutriju, i zamalo da se nisam prijavila, ali sada mi je itekako drago da jesam. Iz Hrvatske sam!

Cestitke i tebi Adriana, i dobro dosla na forum.:bravo:
Jesi li vec poslala dokumenta?

Adriana
15.05.2012, 22:50
Hvala!

Nisam jos poslala dokumente, samo sam ih downloadala na kompjuter, sada mi je gusto sa faksom pa rijesavam seminare i zadace. Da li si ti vec poslao dokumente?

Milosdv
15.05.2012, 23:48

Čestitke :grin:

Lista

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, RS, BIH
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
13. Free, Srbija
14. Alen.su Srbija
15. Maruko, Srbija
16. Nele, Srbija
17. Nmotika , Hrvatska
18. KovacMarina, Srbija
19. Daliborable, RS, BIH
20. DIV, Srbija
21. Bubamarica, Srbija
22. Dzimrija, Srbija
23. Pedjaas, Srbija
24. Adriana, Hrvatska

Aden
17.05.2012, 10:08
Mene su iz BiH izvukli od prvi put ove godine, znaci ima nade.

pa neka je sa srecom...ja vec igram 3 il 4 put :nene::nene:

mayas
18.05.2012, 15:52
Jao, vidi ti te liste, al nas ima :grin: aj jos malo da se skupimo da zaokruzimo na 30 :bravo:

E pa evo da se i ja upisem,
1.put se prijavila i izvucena!
Pozdrav iz Srbije!

slavica967
18.05.2012, 18:51
Ja imam jedan problem sa prijavom, pa ako moze neko da mi odgovori bilo bi super. Popunila sam i poslala prijavu na ime muza i na svoje ime. Desio mi se maler sa kompjuterom i sada nemam vise te podatke pod kojim brojem da proverim prijavu. Da li se moze nekako jos proveriti status osim preko zvanicnog sajta?

curlika
18.05.2012, 19:09
E pa evo da se i ja upisem,
1.put se prijavila i izvucena!
Pozdrav iz Srbije!

mayas je 25.ta...Cestitam i pamet u glavu! :) Bice i preko 30, kako je krenulo jos ni maj nije prosao.

Milosdv
18.05.2012, 21:03
Ja imam jedan problem sa prijavom, pa ako moze neko da mi odgovori bilo bi super. Popunila sam i poslala prijavu na ime muza i na svoje ime. Desio mi se maler sa kompjuterom i sada nemam vise te podatke pod kojim brojem da proverim prijavu. Da li se moze nekako jos proveriti status osim preko zvanicnog sajta?

Kažeš nemaš više CN (potvrdu) ?
Kako nemaš više te podatke ?
Šta se desilo sa kompjuterom?
Ako je formatiran hdd ili reinstaliran windows, podaci MOGU da se vrate, pošalji mi poruku sa detaljima šta je bilo tačno ili napiši javno.

Pozdrav

mayas
Čestitam, sada se baci na popunjavanje i slanje papira... :grin:

slavica967
18.05.2012, 23:31
Evo ukratko sta se desilo: prebacila sam te podatke na usb, sa namerom da ih prebacim na drugi comp. Izgubila sam usb, a na starom compu su deca vec sve moje podatke izbrisala.

Milosdv
19.05.2012, 00:52
Evo ukratko sta se desilo: prebacila sam te podatke na usb, sa namerom da ih prebacim na drugi comp. Izgubila sam usb, a na starom compu su deca vec sve moje podatke izbrisala.

OFF
Podaci koji su obrisani mogu da se vrate samo vidi sa nekim ko se razume (ali stvarno) da ti to vrati.
Možda je neko od vas dobio na lutriji...

mayas
19.05.2012, 18:33
mayas je 25.ta...Cestitam i pamet u glavu! :) Bice i preko 30, kako je krenulo jos ni maj nije prosao.

Hvala drugari :1081:
Papiri poslati,ocekujem kovertu... Sad jos da padne svadbica,pa da odemo moja ljubav i ja :1072:
Cestitam svim dobitnicima!

IvanaNis
20.05.2012, 00:15
100 godina slusam o lutriji, i ni jednom se nisam prijavila... To je ono Boze daj da dobijem na loto-u molim te, i kad Bog kaze pa uplati listic. Ali od ove godine sam odlucna, ovde za mlade nema nade, fakultetski obrazovani bili ili ne... Pa ko zna mozda me i izvuku prvi put :)

:srbinpla:

giolles
20.05.2012, 14:16
Pozdrav svima:)

Evo da se i ja prikljucim ovoj grupi izvucenih
prijavio sam se prvi put i eto posrecilo se :)

Moram priznati da je osecaj biti izvucen na lutriji i dalje cudan...

Informacije na forumu su bile od velike koristi i nadam se da ce forum i dalje nastaviti sa dobrim radom.

Poslao sam papire za Kentaki pa da se nadamo da ce sve biti kako treba.

Inace ja sam juzna pruga. :)

AllenJohnJohnson
20.05.2012, 14:53
100 godina slusam o lutriji, i ni jednom se nisam prijavila... To je ono Boze daj da dobijem na loto-u molim te, i kad Bog kaze pa uplati listic. Ali od ove godine sam odlucna, ovde za mlade nema nade, fakultetski obrazovani bili ili ne... Pa ko zna mozda me i izvuku prvi put :)

:srbinpla:

Ovdje listić uplatiš tek (ako) te izvuku na lutriji. :==D:

shanzy
20.05.2012, 16:28
................................. (predomislila sam se)

mijan
20.05.2012, 18:44
Nastavlja se ista prica. Sve dobitnici koji su izvuceni iz prvog ucesca. Ocekujem jos bar 10 dobitnika na forumu tokom leta, i naravno da svi budu izvuceni iz prvog ucesca.
I glup covek moze da ukapira da ako je regularno ne mogu svi dobitnici biti oni sa prvim ucescem!

Mirko86
20.05.2012, 21:05
Nista, kada si vec provalio zaveru ti im naskodi tako sto se vise neces prijavljivati.

IvanaNis
20.05.2012, 22:24
Ovdje listić uplatiš tek (ako) te izvuku na lutriji. :==D:

Jaoooo, ma bilo sta, samo da odem odavde... Gledam na netu, raspitujem se, da na bilo koji nacin odem... Tu su agencije, ali sam zavrsila studiranje. Tako da ne znam sta cu, ali moram da resim taj problem.

Silvija29
20.05.2012, 22:30
Posle rezultata izbora zelja za bekstvom iz Srbije se pojacava, bezimo ljudi dok jos mozemo:nene:

ivanmilosavljevic
20.05.2012, 23:22
Posle rezultata izbora zelja za bekstvom iz Srbije se pojacava, bezimo ljudi dok jos mozemo:nene:
Ja sam tu zelju dobio jos pre 8 god,kad je pobedio ONAJ.

IvanaNis
20.05.2012, 23:27
Ja sam tu zelju dobio jos pre 8 god,kad je pobedio ONAJ.

Ivane blago tebi, ti ides!!!

Kakav je osecaj? Da li se nadati ili ne?

ivanmilosavljevic
20.05.2012, 23:34
Ono sto ti daje Amerika sada,to ce moci Srbija za jedno minimum 200 god.Pa da vlada i sv.PETAR

Milosdv
20.05.2012, 23:43
Ljudi iz teme u temu se ponavlja ista priča,

pa čemu toliko OFF TOPIC i SPAMA . :wtf:

Ima poseban deo foruma, gde možete da otvorite temu tipa "nisam zadovoljan, sve je zavera", "rezultati izbora", "komšije su bučne" itd

Govorim ovo da bi ova tema ili svaka druga nekim novim, relativno novim i budućim članovima bila od koristi i da mogu lako da dođu do informacija.

bubamarica
20.05.2012, 23:46
Ja pozvala ambasadu za savet: da li da posaljem odmah formulare ili da sacekam vencanje koje je sledece nedelje i covek mi je odgovorio da bi trebalo odmah, ali ako je vencanje sledece nedelje onda lepo sve da posaljem kad to obavim, jer praksa je takva da neki cak ne dodju ni na zakazan intervju i dosta viza ostane nepodeljeno. Eto, ako nekog zanima...

AllenJohnJohnson
21.05.2012, 00:48
Jaoooo, ma bilo sta, samo da odem odavde... Gledam na netu, raspitujem se, da na bilo koji nacin odem... Tu su agencije, ali sam zavrsila studiranje. Tako da ne znam sta cu, ali moram da resim taj problem.

Koliko imaš godina? Do 27 (ne moraš biti student) možeš ići na Au Pair program, na godinu dana, a ako uspješno završiš 60-90 sati na faksu, možeš ostati još godinu dana.
Tjedna plaća 200$, pa u dvije godine uštediš 20 000$. A dotad možda nađeš i neku vezu za H1B vizu ili se udaš. Ako ne, zarađene novce uložiš u community college.

AllenJohnJohnson
21.05.2012, 00:52
Nastavlja se ista prica. Sve dobitnici koji su izvuceni iz prvog ucesca. Ocekujem jos bar 10 dobitnika na forumu tokom leta, i naravno da svi budu izvuceni iz prvog ucesca.
I glup covek moze da ukapira da ako je regularno ne mogu svi dobitnici biti oni sa prvim ucescem!

A meni je prvo sudjelovanje, pa ništa. Tek mi je 20, tamo bih došao i radio bilo što i upisao community college, regrutirao se i u Air Force Reserve... sumnjam da im ne bi bio po volji... da mare, namjestili bi i meni vizu :==D:

IvanaNis
21.05.2012, 01:04
Koliko imaš godina? Do 27 (ne moraš biti student) možeš ići na Au Pair program, na godinu dana, a ako uspješno završiš 60-90 sati na faksu, možeš ostati još godinu dana.
Tjedna plaća 200$, pa u dvije godine uštediš 20 000$. A dotad možda nađeš i neku vezu za H1B vizu ili se udaš. Ako ne, zarađene novce uložiš u community college.

Eehh imam 23 :) znam za taj program, ali ja ne bih isla sama to je fora. :))

AllenJohnJohnson
21.05.2012, 01:42
Eehh imam 23 :) znam za taj program, ali ja ne bih isla sama to je fora. :))

Ma curo bježi dok možeš!:woohoo:
Reci i prijateljicama za program, mogu i dečki, nađite si obitelji u istom gradu, još se upišite na isti faks, i viđat ćete se svaki dan.
Ali pazi ovo, ako budeš čekala na društvo, nikad nećeš otići...

IvanaNis
22.05.2012, 00:47
Ma curo bježi dok možeš!:woohoo:
Reci i prijateljicama za program, mogu i dečki, nađite si obitelji u istom gradu, još se upišite na isti faks, i viđat ćete se svaki dan.
Ali pazi ovo, ako budeš čekala na društvo, nikad nećeš otići...

Ma ne cekam nikoga... Znam za razno razna iskustva sa tim programima. Kakvo je stanje u Hrvatskoj? Jel lose kao i u Srbiji?

malider
22.05.2012, 10:05
Prijavio se 5-ti put i opet nista, ali idemo dalje...

Adriana
22.05.2012, 11:55
Do kada se najkasnije mogu poslati dokumenti? Pitam jer ja jos uvijek nisam poslala i imam konkretan problemcic. Ovo ljeto idem na J1 u USA, i dobiti cu SSN, sada ne znam da li mi je pametno da čekam kraj sestog mjeseca i da u aplikaciji označim da ga vec imam ili da jednostavno sada odmah posaljem dokumente bez SSN-a:confused:...malo me strah da nesto ne zeznem.

curlika
22.05.2012, 12:02
Do kada se najkasnije mogu poslati dokumenti? Pitam jer ja jos uvijek nisam poslala i imam konkretan problemcic. Ovo ljeto idem na J1 u USA, i dobiti cu SSN, sada ne znam da li mi je pametno da čekam kraj sestog mjeseca i da u aplikaciji označim da ga vec imam ili da jednostavno sada odmah posaljem dokumente bez SSN-a:confused:...malo me strah da nesto ne zeznem.

Najbolje je da nazoves ambasadu i pitas i tako dobijes informaciju iz "prve ruke". Sumnjam da je neki clan foruma imao istu situaciju da bi ti mogao precizno odgovoriti a da to i odgovara za tvoj slucaj.

Adriana
22.05.2012, 17:28
Najbolje je da nazoves ambasadu i pitas i tako dobijes informaciju iz "prve ruke". Sumnjam da je neki clan foruma imao istu situaciju da bi ti mogao precizno odgovoriti a da to i odgovara za tvoj slucaj.

Hvala ti puno na odgovoru, ma da, tako cu i napraviti, nema mi druge. Samo da to sto prije rijesim. Tnx :)

AllenJohnJohnson
22.05.2012, 17:47
Ma ne cekam nikoga... Znam za razno razna iskustva sa tim programima. Kakvo je stanje u Hrvatskoj? Jel lose kao i u Srbiji?

Vjerojatno malo bolje nego kod vas, ali otkad živim, nije ovako grozno bilo. U Osijeku ne mogu nać posao, a da nije konobarenje 8 sati 6 dana u tjednu. Pa koji to student može? Na faksu sam od 8 do 20h s prekidima, nekad ni pauze nemam za ručak. Zbog istog tog rasporeda sam morao odustati od ninjutsua i nogometa.
Samo ugulaj novosti u Hrvatskoj, top vijest je: 1600 kuna plaća za sve koji nemaju iskustva (tek ispali iz škole ili faksa), uzmi ili ostani na burzi, to je vlada neki dan zakon predložila, i izgleda da će proći.
I ovo ljeto ću raditi za 2000 kuna mjesečno, to pridružiti ušteđevini, a roditelji će dodat ako bude falilo, i na ljeto 2013 se tornjam u Ameriku na J1 vizu.

Profa (Amerikanka) me potiče, dala mi da vježbam SAT i ostale testove za američke faksove, pošto želim, nek idem dok sam mlad. Nas vlastiti profesori na faksu doslovce mole da idemo na razmjenu uli da se prebacimo na fakseve po Europi jer je naš faks smijurija, a posla nikad nećemo nać.

I već sam čuo za lika iz Srbije (pisao je na nekom forumu), otišao je preko J1 vize preko ljeta, upoznao se s nekim ljudima, došao na intervju i trening na community collegeu i dobio nogometnu stipendiju (nikad nije trenirao, al Ameri ne znaju šutat loptu :==D:). I to mi je sad cilj, otić tamo, upisat college i roditeljima telefonski: "Ja se ne vraćam.":smrc:

dreadnot
22.05.2012, 20:28

Ako na leto ides u USA i tek tada ces dobiti SSN, zasto bi krajem juna pisala da ga vec imas? Ako sada posaljes papire, nikakav problem nije da napises da nemas SSN jer je to istina, SADA ga zaista nemas, a sta ce biti i da li ces ga dobiti, to je za drugu pricu. Uostalom, za sve promene statusa tokom celog procesa od momenta kada si se prijavila pa do momenta kada dobijes GC vizu, uvek mozes (i treba) da posaljes dodatnu dokumentaciju i obavestis ih o tome. Na taj nacin pokazujes da si postena i da ne mutis, kao i da si zainteresovana za odlazak, pa sve pratis i reagujes na vreme.

ivanmilosavljevic
24.05.2012, 11:02
Drugari,
Da li je neko poslao mail u KCC?Da proveri da li je stigla posiljka.Imam trip da nije stigla,jer sam poslao obicnom postom pre 2 nedelje.

dejanmaksa
24.05.2012, 21:01
Evo da se prijavim i ja da su me izvukli po drugi put za redom.
Prosle godine je propalo za sve a ove ce mo valjda uspeti.
Prvi put smo poslali buraz i ja 2002 godine, on je izvucen iz prvog i sada je vec u Americi 8 godina, a je sam nastavio da igram svih ovih godina i konacno dodjoh na red.

nikolateo
24.05.2012, 21:58
cao svima, ja sam tek sad video da sam izvucen pod rednim brojem 20xxx. Sta sledece treba da uradim? Da li treba da popunim formulare sa sajta i da saljem ili da cekam prvu kovertu?

Hvala unapred

curlika
24.05.2012, 23:57
cao svima, ja sam tek sad video da sam izvucen pod rednim brojem 20xxx. Sta sledece treba da uradim? Da li treba da popunim formulare sa sajta i da saljem ili da cekam prvu kovertu?

Hvala unapred

Pozdrav novom clanu i cestitka za "dobitak". Opusteno samo, neces nigde zakasniti. Baci se na citanje foruma - pogotovo postova ovogodisnjih selektovanih pa ces znati sta da radis, da se ne prepricava isto. Odradio si ono sto drugi o tome samo sanjaju...sad je sve do tebe i tvoje informisanosti i angazovanosti u sredjivanju dokumentacije, i naravno uopste i od zelje-odluke, da ovo sto si dobio ne shvatas neozbiljno te da i finisiras ciklus od prijave, preko dobijanja vize pa i odlaska u USA. Dakle...svesku i vataj vazne beleske. :) ... pitaj sta ti nije jasno a da nisi nasao odgovor.

curlika
25.05.2012, 00:00
Evo da se prijavim i ja da su me izvukli po drugi put za redom.
Prosle godine je propalo za sve a ove ce mo valjda uspeti.
Prvi put smo poslali buraz i ja 2002 godine, on je izvucen iz prvog i sada je vec u Americi 8 godina, a je sam nastavio da igram svih ovih godina i konacno dodjoh na red.

cestitke sa moje strane...svako ce kad tad doci na red....:) Odakle si Dejane?

curlika
25.05.2012, 00:01

Hvala unapred

Vec sam ti pisao i cestitao ali sam zaboravio pitati odakle si Nikola?

dejanmaksa
25.05.2012, 09:00
curlika Iz Velike Plane sam. Faktickiovo mi je treci put da prolazim sve iz pocetka, prvi put sa burazerom, pa prosle godine jednom sve do objave da je ponisteno izvlacenje, pa sad ponovo. Celokupna procedura mi je poznata od pocetka do kraja ako se nesto nije izmenilo od 2002 do danas. Sad samo da dobijem kovertu iz Kentakija i da vidim kada mi je zakazano u ambasadi pa da skupljam papire koji su potrebni.

curlika
25.05.2012, 09:29
curlika Iz Velike Plane sam. Faktickiovo mi je treci put da prolazim sve iz pocetka, prvi put sa burazerom, pa prosle godine jednom sve do objave da je ponisteno izvlacenje, pa sad ponovo. Celokupna procedura mi je poznata od pocetka do kraja ako se nesto nije izmenilo od 2002 do danas. Sad samo da dobijem kovertu iz Kentakija i da vidim kada mi je zakazano u ambasadi pa da skupljam papire koji su potrebni.

Koliko ja pratim forum i desavanja vidim da se dosta promenilo samo od prosle godine a ne za 10 godina. :) Procesljaj postove od ove godine pa ces videti da se sada "modernizovala" prijava te da ti prvi trebas poslati dokumentaciju u Kentaki. Od ove godine nema vise koverti a i taksa za vise je drasticno smanjena na...cini mi se 330$ po osobi. U principu sve ostalo je manje vise isto, no to...kazem...procitaj od drugih dobitnika, sta su radili i uradili...i sretno sa pripremama. Gde mislis ici? Kod buraza?

dejanmaksa
25.05.2012, 10:58
Curlika, kako mislis nema vise koverti? Kako me onda obavestavaju kad imam zakazano u ambasadu?
Da ici cu kod buraza u Chicago.

marton
25.05.2012, 11:46
Curlika, kako mislis nema vise koverti? Kako me onda obavestavaju kad imam zakazano u ambasadu?
Da ici cu kod buraza u Chicago.

Ovdje imas sve informacije o novoj proceduri:
http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=902

dejanmaksa
25.05.2012, 12:17
Thanks, sad cu da se pozabavim time. Kao nesto sam citao ali moram malo bolje.

mylyca
25.05.2012, 12:38
nisam dobila.. ali nema, veze.. cestitke vama koji ste dobili :;D:

jelkanish
26.05.2012, 10:15
pozdrav dragi forumashi..evo danima vec cesljam ovaj forum,milion pitanja milion odgovora..
da se pohvalim i ja sam izvuchena 1.maja iz prvog puta.Dobili smo ja,suprug i klinac od 3 godine.
koliko vidim nije bash jednostavno uputiti se u ovu avanturu sa malim detetom.
jedno pitanje za iskusne forumashe i one koji su vec otisli preko.
da li ako na kraju dobijemo vizu za ulazak u SAd,sve prodje kako treba,da li mi porodicno mozemo da odemo tamo na 1-2 meseca,sacekamo da dobijemo SSN i prijavimo adresu kod prijatelja koji vec zivi tamo da nam kod njega stigne GC a mi da se vratimo za Srbiju i da imamo tu GC zlu ne trebalo,ili moramo da budemo tamo sve vreme....
moje pitanje nekom izgledace verovatno skroz nenormalno,ali i ja i suprug imamo ovde relativno ok poslove,nismo nesto bash ugozeni finansijski,ali cela ova nedoumica nam je bash zbog deteta,jer ipak neko mora tamo da ostane i da ga cuva za prvo vreme ali sa jednom platom mislim da je tamo nerealno da zse zivi.inache planiramo za pocetak washington...svaki savet nam je doborodosao ...hvala.

ivanmilosavljevic
26.05.2012, 10:53
pozdrav dragi forumashi..evo danima vec cesljam ovaj forum,milion pitanja milion odgovora..
da se pohvalim i ja sam izvuchena 1.maja iz prvog puta.Dobili smo ja,suprug i klinac od 3 godine.
da li ako na kraju dobijemo vizu za ulazak u SAd,sve prodje kako treba,da li mi porodicno mozemo da odemo tamo na 1-2 meseca,sacekamo da dobijemo SSN i prijavimo adresu kod prijatelja koji vec zivi tamo da nam kod njega stigne GC a mi da se vratimo za Srbiju i da imamo tu GC zlu ne trebalo,ili moramo da budemo tamo sve vreme....
moje pitanje nekom izgledace verovatno skroz nenormalno,ali i ja i suprug imamo ovde relativno ok poslove,nismo nesto bash ugozeni finansijski,ali cela ova nedoumica nam je bash zbog deteta,jer ipak neko mora tamo da ostane i da ga cuva za prvo vreme ali sa jednom platom mislim da je tamo nerealno da zse zivi.inache planiramo za pocetak washington...svaki savet nam je doborodosao ...hvala.
Sve cestitke,i puno srece.
Onaj ko je nosilac,mora prvi da udje u zemlju u roku od 6 meseci,dok supruznik moze kasnije da se prikljuci ali takodje u roku od 6 meseci od datuma izdavanja vize.A da bi sacuvala GC,ne smes godisnje da budes izvan SAD duze od 6 meseci ili ti se viza ponistava.Posle 5 god kad postanes drzavljanin,uzivas...

curlika
26.05.2012, 11:13

Cestitke zbog "dobitka". Ti si 29.-ta sa foruma po mojoj evidenciji. Sta ti savetovati sem...bice svakako kako vas dvoje odlucite. Posto vec citas forum iscitaj sve teme pa sami odlucite. Mnogi sa decom su otisli i ostali naravno, pa je nerealno reci - nemojte ici, rizik je. Da vam je toliko dobro da ne odete, ne bi se ni prijavila na lutriju. Sve zavisi samo od toga koliko toga dobrog i boljeg zelite za sebe (i dete naravno). Druzi se snama ovde, citaj postove i pitaj sto ne nadjes. I opusteno samo... :)

jelkanish
26.05.2012, 13:08
hvala ivanmilosavljevic ta informacija mi je trebala...znaci tako to ide.
u svakom slucaju kao sto je curlika rekao sve na kraju od nas zavisi...eh da se desilo sv eovo pre par godina..ali.

ZeljkoUSA
26.05.2012, 14:46
hvala ivanmilosavljevic ta informacija mi je trebala...znaci tako to ide.
u svakom slucaju kao sto je curlika rekao sve na kraju od nas zavisi...eh da se desilo sv eovo pre par godina..ali.

Pa kako sad: "pre par godina"?! Imali ste dete i u oktobru, cemu neodlucnost. Valjda ste razmislili kad ste slali prijavu. Zelim vam da se sto pre odlucite kako god vi mislite da je najpametnije, a svima ostalima da razmisle doooobro pre nego popune podatke i izadje im CN.

pedjaas
26.05.2012, 16:30

Draga jelkanish - ako će ovo pomoći - nikome, ali nikome nije potpuno svejedno kada se odlučuje na ovakav korak. Izlazak iz zone komfora nikad nije lak, ali jedino van zone komfora se veliki snovi mogu ostvariti.

Nekada je u pitanju dete, nekada porodica, nekada jezik, nekada finansije, nekada ko zna šta... ali uvek je nešto. Ako ste već aplicirali, motiv je postojao - a sada kada ste dobili - DOBRO razmislite pre nego što pustite ovakvu priliku da vam isklizne iz ruku.

Ako ste uspeli ovde da se snađete, siguran sam da ćete i tamo, pre ili kasnije. A što se klinca tiče - nema NIKAKVE dileme gde će mu biti bolje :)

Suština mog posta je da ne tražite problem u prilici, nego priliku u problemu. Aplicirali ste, dobili ste, go for it! Srećno!

ivanmilosavljevic
26.05.2012, 23:40
JELKANISH
Znam da nije laka odluka izmeniti zivot u potpunosti,i shvatam da imate ok poslove.I ja imam sjajan posao,i zaradjujem duplo iznad Srpskog proseka i to sa 25 god.Ali nijedna okolnost me ne moze spreciti da odem tamo,naravno ako sve bude ok.Razmisli dobro,ali misli pre svega na svoje dete.Jednog dana da vam prebacuje jer ste ovde ostali.Pokusajte,Bog vam je dao sansu.

Milosdv
27.05.2012, 00:16
Čestitke dobitnicima, do sada 29 dobitnika.

Nikolateo i Jelkanish, napišite odakle ste.

Pozdrav

milosx
27.05.2012, 17:10
Cestitke izvucenima, a ostalima puno srece u oktobru!!!
Nadam se da ce i vama brzo doci i lako proci intervju.

jelkanish
27.05.2012, 20:08
Milosdv ...pozdrav iz kisnog Nisa.
sve smo blizi pozitivnoj odluci...ma nek ide zivot

ivanmilosavljevic
27.05.2012, 21:36
Milosdv ...pozdrav iz kisnog Nisa.
sve smo blizi pozitivnoj odluci...ma nek ide zivot
I ja navijam za Vasu pozitivnu odluku.Takvu sanse se jednom pruza.

Loperamid
30.05.2012, 02:16
Evo da se upisem kao 30. Prvi put ucestvujem (naravno :) ) i to na insistiranje drugara. Bio sam skeptican od samog pocetka. Nas desetak se prijavilo, jedino je meni bilo svejedno hocu li dobiti ili ne, a samo ja dobih. Nepravda.
Sanjam Novi Zeland, a po svoj prilici cu prvo u Ameriku pa kud me zivot nanese. Samo je problem moja duga i stabilna veza jer ona nece da ide, pa da vidim da li cu da se zenim ovde ili cu naci neku crnkinju :)

curlika
30.05.2012, 03:57
Evo da se upisem kao 30. Prvi put ucestvujem (naravno :) ) i to na insistiranje drugara. Bio sam skeptican od samog pocetka. Nas desetak se prijavilo, jedino je meni bilo svejedno hocu li dobiti ili ne, a samo ja dobih. Nepravda.
Sanjam Novi Zeland, a po svoj prilici cu prvo u Ameriku pa kud me zivot nanese. Samo je problem moja duga i stabilna veza jer ona nece da ide, pa da vidim da li cu da se zenim ovde ili cu naci neku crnkinju :)

E cestitam Loperamid, vreme ce vec pokazati svoje...zapitaj se zasto ti zenska ne komentarise: pa on ide pa sta cu, idem i ja snjim!!! Zasto uvek mi muski moramo se prilagodjavati zenskama, ne kazem za neke romanticarske veze, odluke i sl...ali za vazne odluke u zivotu MUSKO je glava kuce i porodice. (nisam muski sovinista ali ne podrzavam teoriju da kad zenska kaze NE da je to amen). Malo filozofije...Ne daj se i...u proces. Odakle si?

ivanmilosavljevic
30.05.2012, 17:09

Ti i ja smo iste sudbine.I moja devojka nece,i to posle 5 godina zabavljanja.Sve u svemu,zelim joj lepu Evropsku buducnost ...A ja odoh.

vrhunski
30.05.2012, 17:16
Ti i ja smo iste sudbine.I moja devojka nece,i to posle 5 godina zabavljanja.Sve u svemu,zelim joj lepu Evropsku buducnost ...A ja odoh.

guys ja ne znam gde vi nalazite takve 'zene' :) ja igram 14 god i bio sam sa 3 njih i sve tri su zelele da 'nas' izvuku :D eto sad me izvukose i lepo se ozenio a ova moja sad vise insistira na hitnom odlasku nego ja :)
jos sam je sad pitao sta mislis da idemo u avgustu (a prvo smo planirali Juni/Juli) i vidno je popizdela :)

NightSky
30.05.2012, 21:13

E cestitam Loperamid, vreme ce vec pokazati svoje...zapitaj se zasto ti zenska ne komentarise: pa on ide pa sta cu, idem i ja snjim!!! Zasto uvek mi muski moramo se prilagodjavati zenskama, ne kazem za neke romanticarske veze, odluke i sl...ali za vazne odluke u zivotu MUSKO je glava kuce i porodice. (nisam muski sovinista ali ne podrzavam teoriju da kad zenska kaze NE da je to amen). Malo filozofije...Ne daj se i...u proces. Odakle si?

Mislim da to nema veze sa muško-ženskim odnosima u smislu ko je glava, jer veza/brak bi trebao biti zajednica ravnopravnih pojedinaca, to je, po mom mišljenju, jednostavno pitanje da li dvoje ljudi žele iste stvari u životu. Ako oboje ne žele isto ili se bar ne mogu dogovoriti, onda je to veliki problem.

Ovakve situacije su individualne i zavise od slučaja do slučaja. Niti smo svi u jednako dobrim zajednicama, niti nam je ovdje jednako loše. Samo se ne treba dovesti u situaciju da čovjek čitav život žali za nečim što je trebao i želio uraditi, a nije.

I još jednom - čestitke svim izvučenima! I pamet u glavu! :)

Loperamid
30.05.2012, 23:44

Razlog je taj sto je njoj ovde ok i misli da ima neku perspektivu. Zavrsila je faks, ima ok posao, napredovace sigurno, a mislim da je najveci problem sto je vezana previse za porodicu/prijatelje, a i plasi se amerike. Tamo bi milionce zaradila za koju godinu :) Ja sam tu potpuna suprotnost. Faks (koji sam pogresio) konacno pri kraju, shvatam da ne idem u vecna lovista nego da zivim kao covek, da ne strepim sta ce biti sutra, ko ce me koliko za'ebati i svestan sam cinjenice da ce ti isti moji prijatelji kad im se ukaze prva prilika zapaliti negde preko. Inace zivim u Beogradu.

To je to, preko 6 god smo zajedno, samo si ti brzo prelomio, svaka cast :)
Mislim da to nema veze sa muško-ženskim odnosima u smislu ko je glava, jer veza/brak bi trebao biti zajednica ravnopravnih pojedinaca, to je, po mom mišljenju, jednostavno pitanje da li dvoje ljudi žele iste stvari u životu. Ako oboje ne žele isto ili se bar ne mogu dogovoriti, onda je to veliki problem.

Ovakve situacije su individualne i zavise od slučaja do slučaja. Niti smo svi u jednako dobrim zajednicama, niti nam je ovdje jednako loše. Samo se ne treba dovesti u situaciju da čovjek čitav život žali za nečim što je trebao i želio uraditi, a nije.

I još jednom - čestitke svim izvučenima! I pamet u glavu! :)
Pravo u srz problema. Voleo bih da je ubedim, a ako nista, jedan je zivot i ne zelim da ga provedem ovde kad vec ne moram.

Inace vidim raspravlja se o brojevima i to. Moj broj je 2013EU00000xxx. Vidim da je prilicno nizi od ostalih izvucenih, ako to ista znaci.

bubamarica
30.05.2012, 23:55
To bi trebalo da znaci da ce ti intervju biti mozda vec u oktobru, meni su rekli oko Nove godine za broj 12xxx

Milosdv
31.05.2012, 01:17
Evo liste dobitnika za sada, nisam odavno ... :grin:

1. Milosdv, Srbija
2. Milan63, Srbija
3. Oskark , Srbija
4. Eliksir, Srbija
5. Gogecko, RS, BIH
7. Zvercica , Srbija
9. Passenger , Srbija
10. Surtex, Srbija
13. Free, Srbija
14. Alen.su Srbija
15. Maruko, Srbija
16. Nele, Srbija
17. Nmotika , Hrvatska
18. KovacMarina, Srbija
19. Daliborable, RS, BIH
20. DIV, Srbija
21. Bubamarica, Srbija
22. Dzimrija, Srbija
23. Pedjaas, Srbija
24. Adriana, Hrvatska
25. Mayas, Srbija
26. Giolles, Srbija
27. Dejanmaksa, Srbija
28. Nikolateo, lokacija???
29. Jelkanish, Srbija
30. Loperamid, Srbija
31. Milos Zajecar, Srbija

Loperamid imaš broj ispod 1000? Odličan, za sada najmanji na forumu.

Po meni u Srbiji može sve da bude OK samo jedan kraći ili duži period, uostalom sve zavisi koliko je nekom potrebno ili dovoljno...

Prilika je jedinstvena, pa vi dobro razmislite šta vam je činiti. Uvek možete da se vratite. Ovo govorim svima koji se dvoume.

curlika
31.05.2012, 08:52
Ko je slusao jucerasnji dnevnik, trebalo bi da mu bude jasno. Kazu" zamrzavanje plata i penzija a povecanje PDV-a...Dinar i dalje pada a kao....trebalo bi da nam bude bolje 2014.god...pa sad gpodje, gpodjice i gospodo...jel treba ziveti u u "ocekivanju Godoa" koji nece nikad stici? Ili preuzeti stvar u svoje ruke? A ko je sitna dusa i sa fakultetskom spremom mu je dovoljno 500eura mesecno...neka bude patriota. :)

ivanmilosavljevic
31.05.2012, 09:36
U Srbiji nikada ne moze da bude ok,mozda za jedno 30 ak godina.Dok mi cekamo to bolje,ode zivot.Ja sam u Americi zaradjivao za jedan dan,koliko ovde za mesec.Jeste da sam radio dva posla,ali molim lepo.

KovacMarina
31.05.2012, 10:36
Bubamarice, gde si pitala kad ćete imati intervju? Mi imamo case number 1xxx, pa pretpostavljam da će nam ako prođemo, zakazati razgovor u oktobru, ali bi bilo dobro da se informišemo

bubamarica
31.05.2012, 15:24
Kad sam zvala ambasadu da ih pitam nesto oko popunjavanja formulara, pitali su me koji me je broj i rekli da otprilike mogu oko Nove godine ili odmah posle da ocekujem intervju, ali poslace ti oni mail da te obaveste tacno kad je, taman da se pripremite :D

nikolateo
01.06.2012, 01:37
Vec sam ti pisao i cestitao ali sam zaboravio pitati odakle si Nikola?

ja sam iz Lajkovca, poslao sam dokumenta... tako da sad cekam tu prvu kovertu... :)

curlika
01.06.2012, 11:17
ja sam iz Lajkovca, poslao sam dokumenta... tako da sad cekam tu prvu kovertu... :)

A znas onu: "Ide Mile...tj. (Nikola) lajkovackom prugom..."....za USA. Moze? He,he...Nemoj cekati kovertu jer je neces docekati. Procesljaj malo forum pa ces videti da od ove godine nema vise koverata. Sve na kompu sredjujes. Imas temu i za to.

damjan55
01.06.2012, 21:10
Kad sam zvala ambasadu da ih pitam nesto oko popunjavanja formulara, pitali su me koji me je broj i rekli da otprilike mogu oko Nove godine ili odmah posle da ocekujem intervju, ali poslace ti oni mail da te obaveste tacno kad je, taman da se pripremite :D

Interesuje me koji broj imas? Moj je 2013EU000031**, pa rek'o da znam kada da ocekujem intervju?

nikolateo
02.06.2012, 00:59
A znas onu: "Ide Mile...tj. (Nikola) lajkovackom prugom..."....za USA. Moze? He,he...Nemoj cekati kovertu jer je neces docekati. Procesljaj malo forum pa ces videti da od ove godine nema vise koverata. Sve na kompu sredjujes. Imas temu i za to.

Ma moze moze :bravo:
Koliko sam procesljao ovde, vise nema druge koverte. Poslao sam ove dokumente i sad cekam od njih mail, koji nece sigurno pre septembra?!

ivanmilosavljevic
02.06.2012, 01:28
Interesuje me koji broj imas? Moj je 2013EU000031**, pa rek'o da znam kada da ocekujem intervju?
Verovatno ce to biti novembar...Ali do decembra najkasnije

damjan55
02.06.2012, 16:01
Hvala Ivane,
inace na poslati e-mail su mi iz Kentacky-a odgovorili da zbog prevelikog broja poslatih dokumenata, nisu u mogucnosti da mi potvrde prijem koverte, a preko sajta Poste se vidi da je urucena (TCAMPBELL).
Da li je jos neko slao e-mail za potvrdu o prijemu koverte i dobio odgovor od KCC?

alen.su
02.06.2012, 17:06
Ja sam poslao DHL-om i isto mi pise da je preuzeo TCAMPBELL. Nisam proveravao emailom ali predpostavljam da je ok ako vec dvojci isti potpisao !

dejanmaksa
02.06.2012, 18:03
I ja sam isto poslao DHL-om i pisalo je da je potpisnik koji je primio posiljku P PARTIN . Moja posiljka je urucena 07.05.2012. ako to ima ikakve veze.

passenger
02.06.2012, 21:06
Ja sam poslao DHL-om i isto mi pise da je preuzeo TCAMPBELL. Nisam proveravao emailom ali predpostavljam da je ok ako vec dvojci isti potpisao !

isto! mislim da je sad vec sigurno posto nas ima troje :)

Daliborable
03.06.2012, 02:07
Cisto informativno koliko izadje slanje dhl-om. Meni su iz BiH trazili 50 EUR.:wtf:

mayas
03.06.2012, 02:36
isto! mislim da je sad vec sigurno posto nas ima troje :)

Takodje,preuzeo TCAMPBELL... Poslala sam preko poste, 264 din,stilo posle 12 dana. Preko DHLa je iz Srbije 3600 din.

Mikimax
03.06.2012, 10:23
Saljite sve preko UPS-a, (ako ste u BG-u) morate poci na aerodrom Nikola Tesla i tamo predati.
Slanje koverata preko njih je drasticno jeftinije u poredjenju sa DHL-om.

oskark
03.06.2012, 20:32
i moj je stigao posle 8 dana, tacnije 22.05 u 09:35, tcmapbell potpisnik :)Ja sam poslao obicnom postom preporuceno. 271 din

jelkanish
05.06.2012, 21:41
otis'o kuferat za kentacky ..videcemo sta ce biti/
obzirom da nam je broj 9xxx,pretpostavljam da mozemo da ocekujemo vec razgovor tamo novembra...sta vi mislite?

KovacMarina
06.06.2012, 10:31
Bubamarice, znači drugi koverat ne stiže poštom, već stiže mejl? Možda ovom pitanju nije mesto ovde, ali to nam nikako nije jasno i nigde nismo mogli da nađemo jasno napisano.

ivanmilosavljevic
06.06.2012, 10:41
Bubamarice, znači drugi koverat ne stiže poštom, već stiže mejl? Možda ovom pitanju nije mesto ovde, ali to nam nikako nije jasno i nigde nismo mogli da nađemo jasno napisano.
Ne stize ni mail,vec ono sto menja prvu kovertu je status koji proveravas,a ono sto menja drugu kovertu update status koji proveravas na isti nacin(datum intervjua)...

bubamarica
06.06.2012, 10:45
Neko je to već napisao- ne stize postom, vec ti stigne mail gde te obavestavaju da se tvoj status promenio, i da treba da proveris onu stranu gde pise da si izvucen i tu bi trebalo da pise datum tvog intervjua (mislim da je tako). A mozes da pozoves i ambasadu u Bg-u, imas broj na njihovom sajtu, imala sam neke nedoumice pa sam ih zvala i sve su mi lepo objasnili :)

KovacMarina
06.06.2012, 11:24
Ok, hvala, ljudi. I koliko unapred pre intervjua bude promenjen status :ajojoj: ? I jedan veliki :pozz: svima

ivanmilosavljevic
06.06.2012, 12:05
Ok, hvala, ljudi. I koliko unapred pre intervjua bude promenjen status :ajojoj: ? I jedan veliki :pozz: svima
2 meseca ranije,taman imas vremena da se spremis,da sredis sve sto treba.

Milos Zajecar
08.06.2012, 08:56
Aj sad, da i ja pitam nesto! Posalo sam kovertu ali nikako da se setim da li sam u aplikaciji oktobra 2011. godine posao svoj e-mal... putem koga, kazete, da ce da me obaveste da proverim svoj status! Verovatno bi trebalo svaki cas (prvo da vidim bilten) da proveravam svoj status (ako taj link uopste bude radio) ili da zivkam ambasadu!?

Pretpostavljam da se neko seca da li je posao svoj e-mail prilikom aplikacije!?

I, svaka cast za informacije, ali gde vi to ljudi citate!??:book:

KovacMarina
08.06.2012, 12:12
Pa valjda si upisao svoj mejl na obrascu koji si poslao u Konektikat? Ili možda još uvek nisi poslao :nene:

Milos Zajecar
08.06.2012, 14:54
Pa valjda si upisao svoj mejl na obrascu koji si poslao u Konektikat? Ili možda još uvek nisi poslao :nene:

Upisao sam svoju mail adresu, ali nisam upisao e-mail adresu!? Da li je trebalo!?? Nisam nigde procitao da treba e-mail adresa... u obrascu pise:

''Current mailing addres (address at which you receive your mail. Give any change of mailing address here)''

Ne kapiram da je trebalo da upisem e-mail!?? :smrc:

Milos Zajecar
08.06.2012, 15:00
Ljudi, srecnici...

Vi koji ste poslali prvu kovertu, da li ste upisali mail adresu u obrascu koji ste poslali ili ste napisali e-mail adrsu! Odnosno, da li ste u obrascu (npr. DSP122) napisali adresu na kojoj primate postu ili adresu na kojoj primate elektronsku postu tj. e-mail!??

KovacMarina
08.06.2012, 17:22
Na obrascu DS-230 part 1 imaš pitanje i za adresu na kojoj primaš poštu i za e-mail. Šta si poslao? Trebalo je da pošalješ obrasce 122 i 230. Ako nisi, pošalji sad naknadno.

ivanmilosavljevic
08.06.2012, 22:45
Aj sad, da i ja pitam nesto! Posalo sam kovertu ali nikako da se setim da li sam u aplikaciji oktobra 2011. godine posao svoj e-mal... putem koga, kazete, da ce da me obaveste da proverim svoj status! Verovatno bi trebalo svaki cas (prvo da vidim bilten) da proveravam svoj status (ako taj link uopste bude radio) ili da zivkam ambasadu!?

Pretpostavljam da se neko seca da li je posao svoj e-mail prilikom aplikacije!?

I, svaka cast za informacije, ali gde vi to ljudi citate!??:book:
Ma ne brini,prati bilten,pa na osnovu njega posaljes mail i obavestice te oni...

oskark
08.06.2012, 23:10
Ma ne brini,prati bilten,pa na osnovu njega posaljes mail i obavestice te oni...

Pa jedino moze biti problem, jer oni preko e-maila salju poziv za interview koji mora da se ponese, jer tu pise kad je zakazan...

ivanmilosavljevic
09.06.2012, 00:57
Pa jedino moze biti problem, jer oni preko e-maila salju poziv za interview koji mora da se ponese, jer tu pise kad je zakazan...
Pa zar ne moze,da odstampa update stranicu,kao sto je i bar code???

Milos Zajecar
09.06.2012, 17:34
Stvarno nisam nasao igde da pise da im posaljem e-mail!?? Mislim, poslacu e-mail da se raspitam, a i obrazac 230 valjda nisam trebao da saljem, ja idem sam... za sada! Stvarno nigde ne videh to sve sto vi znate! Gde to pise!?? Malo sam zbunjen! :smrc:

Milos Zajecar
09.06.2012, 17:35
Na obrascu DS-230 part 1 imaš pitanje i za adresu na kojoj primaš poštu i za e-mail. Šta si poslao? Trebalo je da pošalješ obrasce 122 i 230. Ako nisi, pošalji sad naknadno.

Dal je moguce da sam toliko obnevideo... trebalo je i DS230 da posaljem iako idem sam!!??? :smrc:

Milos Zajecar
09.06.2012, 17:51
Ha, pogledao sam obrazac 230 i video.... hvala na sugestijama... po svemu sudeci, trebalo je da posaljem i taj obrazac... :naughty:

neajkan
17.06.2012, 14:45
Cao, proverio sam da sam izvucen za ovu godiniu. Zanima me da li neko zna kada mogu da ocekujem prvi mail?
Hvala

jovke
17.06.2012, 19:20
Ako si izvucen popunjavas obrasce i saljes njima u Kentaki. Samom provjerom i saznanjem da si izvucen automatski si prvi put obavjesten o dobitku. Obavjestenje od njih ces dobiti jos samo pred razgovor u ambasadi kada na red dodje tvoj broj. Sad trebas sto pre da saljes popunjene obrasce njima. Pogledaj na forumu sta i kako treba dalje nakon saznanja da si izvucen.

pexula
19.06.2012, 10:24
Postovani forumasi,
sa devojkom se prijavljujem vec par godina za GC i nakon stalnih neuspeha, prestali smo lutriji da pridajemo ikakav znacaj. Iz istog razloga smo tek juce proverili rezultate i primetili da sam ja izvucen. Ne proslavismo jer vidim da ima jos puno stvari koje treba obaviti. Da li koverta stize i pre nego sto bilo sta preduzmem i da li iko zna sta nam je pametnije ciniti kako bi mi i devojka dobila GC... da se uzmemo pre nego sto je dobijem ja ili ce GC dobiti i ona cim se budemo vencali?
Hvala svima unapred i veliki pozdrav.

bubamarica
19.06.2012, 11:23
SAd se baci na iscitavanje foruma!!!
Imas odgovore na sva pitanja i ne cekaj da ti bilo sta stigne, vec salji formulare sto pre!
A ako bi da se zenis, radi to pre intervjua!

pexula
21.06.2012, 10:34
Odlucio sam da se ozenim u julu i nakon toga posaljem formulare kako bi mi i zena dobila GC. Da li je iko imao slicnih iskustava? Verujem da mi nece praviti problem jer sam sa buducom zenom vec 7 godina u vezi...
Pozdrav svima...

milosx
21.06.2012, 10:47
Odlucio sam da se ozenim u julu i nakon toga posaljem formulare kako bi mi i zena dobila GC. Da li je iko imao slicnih iskustava? Verujem da mi nece praviti problem jer sam sa buducom zenom vec 7 godina u vezi...
Pozdrav svima...

Nece. Ja cak ni formulare nisam slao vec sam se ozenio mesec pred intervju i samo telefonom javio ambasadi. Potrazi moje postove

pexula
22.06.2012, 11:56
Hvala Miloshe,
pretrazih postove, ne nadjoh konkretno o ovoj temi ali cu da keep searching.
Hvala jos jednom.

ZeljkoUSA
22.06.2012, 12:04
Hvala Miloshe,
Hvala jos jednom.

Salji ti za sebe formulare da udjes u proceduru. Nakon toga se ozenis (obavezno pre intervjua) i obavestis ih o promeni statusa. Nema nikakvih problema pogotovu sto ste u dugogodisnjoj vezi.

Sve najbolje, pozdrav!

milosx
22.06.2012, 16:20
Hvala Miloshe,
Hvala jos jednom.

Moj post
http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?p=28209#post28209

dushicat
26.06.2012, 00:33
Cestitke izvucenima a nadam se da ce ih biti jos sa foruma :1081:
Volela bih da mi pomognete sa informacijama u vezi vencanja..ja sam izabrana na lutriji, a sa deckom sam 6 god, sad me zanima da li je moguce da posaljem formulare kao singl...jer sam vec zakasnila dosta,1.maja su objavili da sam prosla, ja sam tek sad videla, pa mi je problem da li sam zakasnila i da li imamo vremena da se sad vencavamo ili da sto pre posaljem formulare i dalje kao singl...pa onda dok oni odgovore meni kada je intervju mozemo da obavimo na miru vencanje,pa kakva bi bila onda procedura, koga obavestavam o promeni statusa i da li onda zajedno idemo na intervju!?
I ukoliko imate informaciju da li i on mora da ispunjava uslove 12god skole ili odredjene kategorije posla, ili je to samo za mene kao green card selected?

Hvala Vammm puno!

EC-WC
26.06.2012, 22:56
Volela bih da mi pomognete sa informacijama u vezi vencanja..ja sam izabrana na lutriji, a sa deckom sam 6 god, sad me zanima da li je moguce da posaljem formulare kao singl...jer sam vec zakasnila dosta,1.maja su objavili da sam prosla, ja sam tek sad videla, pa mi je problem da li sam zakasnila i da li imamo vremena da se sad vencavamo ili da sto pre posaljem formulare i dalje kao singl...pa onda dok oni odgovore meni kada je intervju mozemo da obavimo na miru vencanje,pa kakva bi bila onda procedura, koga obavestavam o promeni statusa i da li onda zajedno idemo na intervju!?
I ukoliko imate informaciju da li i on mora da ispunjava uslove 12god skole ili odredjene kategorije posla, ili je to samo za mene kao green card selected?

Hvala Vammm puno!
sto se tice vencanja, preporucio bih ti da sto pre pozoves americku ambasadu i pitas ih ovo isto. iz licnog iskustva mogu ti reci da nije previse bitno da li u tim dokumentima koje saljes pise da si single ili married, samo da stignu tamo sto pre radi daljeg procesuiranja. posle u ambasadi na intervjuu moze sve da se pegla. vremena za vencanje svakako imas i to svakako treba da obavis pre intervjua u ambasadi(promena prezimena, prebivalista, nov pasos, par "zajednickih" slika).. sto se njegovog obrazovanja tice apsolutno je nebitno, bitno je da ti kao nosilac ispunjavas sve uslove. ako sam nesto promasio, pitaj slobodno, ali ne gubi previse vremena. srecno! :D

milan63
16.07.2012, 22:47
pozdrav svima.ima li ko da mi kaze dokle se stiglo.da li i ostali kao i ja cekaju e mail sa obavestenjem o intervjuu? da li je to sledeci korak?ispravite me ako gresim.
hvala

ivanmilosavljevic
17.07.2012, 14:45
Drugari,moze li neko da izbaci zvanicnu listu dobitnika za 2013 god?hvala

oskark
17.07.2012, 22:56
pozdrav svima.ima li ko da mi kaze dokle se stiglo.da li i ostali kao i ja cekaju e mail sa obavestenjem o intervjuu? da li je to sledeci korak?ispravite me ako gresim.
hvala

To je to. sad cekamo ko ce kada doci na red za interview.:grin:

oskark
18.07.2012, 01:43
Drugari,moze li neko da izbaci zvanicnu listu dobitnika za 2013 god?hvala

Evo uradio sam listu izvucenih clanova koje sam mogao da iskopam. Stavio sam i okvirno vreme kada se od prilike ocekuje intreview u odnosu na dosadasnje cut off brojeve.

Clanovi koji nisu napisali do sada case number. neka mi jave pa cu ispraviti. Cim pocnu sa Visa Bulletin-om, update-ovcacemo sve :grin:

284

A ako nekoga interesuje, dodao sam i brojeve i datume interview od 2002 do danas. Mislim da je vec to bilo negde postavljeno ali se ne secam gde.

285

bubamarica
18.07.2012, 11:26
Ja im poslala mail (posto me ubija neizvesnost :aa:) da pitam jesu li stigli formulari i sl.
Ali stavila sam svoje novo prezime u gornjem uglu (gde sam pisala i datum rodjenja i broj pod kojim sam izvučena) i dobila sledeci odgovor :
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

I tako sam se prepala, ali nadam se da je do prezimena, poslala sam odmah mail sa ispravljenim podacima, ali jos nema odgovora :smrc:
Bice valjda sve ok !

ivanmilosavljevic
18.07.2012, 16:13
Ja im poslala mail (posto me ubija neizvesnost :aa:) da pitam jesu li stigli formulari i sl.
Ali stavila sam svoje novo prezime u gornjem uglu (gde sam pisala i datum rodjenja i broj pod kojim sam izvučena) i dobila sledeci odgovor :
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

I tako sam se prepala, ali nadam se da je do prezimena, poslala sam odmah mail sa ispravljenim podacima, ali jos nema odgovora :smrc:
Bice valjda sve ok !

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Tako izgleda odgovor od njih,na tvoje pitanje...

ivanmilosavljevic
18.07.2012, 16:23
Evo uradio sam listu izvucenih clanova koje sam mogao da iskopam. Stavio sam i okvirno vreme kada se od prilike ocekuje intreview u odnosu na dosadasnje cut off brojeve.

Clanovi koji nisu napisali do sada case number. neka mi jave pa cu ispraviti. Cim pocnu sa Visa Bulletin-om, update-ovcacemo sve :grin:

284

A ako nekoga interesuje, dodao sam i brojeve i datume interview od 2002 do danas. Mislim da je vec to bilo negde postavljeno ali se ne secam gde.

285
Hvala puno Oskare,super si odradi.Pravi si Amer,profesionalac.heheh

oskark
18.07.2012, 19:56
Hvala puno Oskare,super si odradi.Pravi si Amer,profesionalac.heheh

Pa eto vidis, nema kod mene zezanja :grin:
Uradio bi ja to jos bolje da sam imao vremena i naravno da nije bilo 02 ujutru.