PDA

View Full Version : Lazne lutrije?

cukoni
04.01.2013, 02:00
Imam jedno pitanje a nisam mislio da pisem na drugoj temi da se neki clanovi nebi ljutili!
Prije jedno 4-5 godina na mail mi je dosla obavijest o laznoj lutriji mada to nisma znao,aplicirao sam i onda ono standardno,zvali su me da uplatim sto naravno nisam uradio! Jel to moze da mi stvara neki problem sada,da me ne prijave slucajno i da mi poniste sadasnju prijavu? Ako neko ima iskustvo pa nek napise!

mikiSA
04.01.2013, 05:40
Nece, ne brini, nisi im platio pa te nisu ubacili, a kako bi te oni prijavili ako nemaju tvoju sliku.Tetka me zove, kaze neko joj salje na email da je izvucena na lutriju ( a zena se nikad nije ni prijavila), dobice stan, posao, karte avionske .... Isto je i kod tebe, nista ne brini, to samo pokusavaju da izvuku lovu od naivnih ljudi.

cukoni
04.01.2013, 13:17
Nece, ne brini, nisi im platio pa te nisu ubacili, a kako bi te oni prijavili ako nemaju tvoju sliku.Tetka me zove, kaze neko joj salje na email da je izvucena na lutriju ( a zena se nikad nije ni prijavila), dobice stan, posao, karte avionske .... Isto je i kod tebe, nista ne brini, to samo pokusavaju da izvuku lovu od naivnih ljudi.

ma davno je to nekad bilo,a mogu neku drugu sliku da stave pa da mi poniste prijavu,al se ipak nadam da nece na to gubiti vrijeme,jer bas davno nekad je to bilo