PDA

View Full Version : Pitanje u vezi srednje skole i zelene lutrije!

Stefanbaja
22.06.2014, 02:03
Cao svima! :) Evo mene na ovom forumu jer me zanima zelena lutrija i pokusao bi da se prijavim ove godine! :) Ja sam po zanimanju automehanicar (treci stepen),a ovde sam procitao da treba cetvorogodisnja skola (cetvrti stepen) pa mi recite u mom slucaju ja ne bi mogao da se prijavim sa trecim stepenom?

Morao bi da idem vanredno da zavrsavam cetvrti pa tek da se prijavim?

Hvala unapred ! :)

IgorMAD
22.06.2014, 03:05
Nema nista od vanrednog zavrsavanja, ne priznaje se. Teorijski moze da se prodje sa trecim stepenom ali moras da imas radno iskostvo iz grupe onih koje oni traze, ali nisam cuo da je neko na taj nacin otisao.

Bolje ti je da pokusas da zavrsis visu skolu i onda da se prijavis (u svakom slucaju ce ti koristiti). Prijavljivanjem samo smanjujes sansu ljudima koji ispunjavaju sve uslove (mogu da te izvuku, da dodjes do intervjua, platis ne bas malu sumu i onda da ti kazu da ne ispunjavas uslove, a to si vec i sam znao). Pravila su jasna.

Stefanbaja
24.06.2014, 01:43
Hvala na odgovoru! :) Slazem se da ce svakako koristiti ako upisem nesto vise ali to je za duzi period (bitno je da posle mogu da pristupim lutriji).Ali.... :)

Zenim se Amerikankom,definitivno! :D

SRBghost
24.06.2014, 08:08
Hehe.... I to moze da ti potraje. Ni jedan proces nije brz.

Stefanbaja
25.06.2014, 22:40
Realno! :) Idemooo samo napred,jos samo da vidimo kakve su im udavace i gde ih ima ! :)

toor
01.09.2014, 15:13
Pozdrav svima evo blizi se datum za prijavlivanje pa imam jedno pitanje ako navedem srednju skolu dali mora i radno iskustvo hvala unapred.

IgorMAD
01.09.2014, 15:53
Nw moras radno iskustvo ako imas 12 godina u kontinuitetu ( osnovna skola + srednja cetvorogodisnja).