PDA

View Full Version : DV-2016 Zvanicno na www.travel.state.gov

nenad84
21.09.2014, 19:51
Na radost svih nas koji nestrpljivo cekamo, lutrija se nastavlja. Prijavljivanje na DV-2016 pocinje Wednesday, October 1, 2014 at 12:00.
Zvanican podatak na stranici
http://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/diversity-visa/instructions.html
Srecno :bravo:

lover
21.09.2014, 20:52
Vec sam skoro poceo gubiti nadu. Puna mi je bila kapa raznih dezinformacija po raznim sajtovima. Valjda ce nam se ovog puta posreciti!:1072::1072::1072::1072::1072:

good luck!!!

Anemone
21.09.2014, 21:30
Odlicno, ove godine prijavljujem cijeli komsiluk :-)

lover
21.09.2014, 21:51
Odlicno, ove godine prijavljujem cijeli komsiluk :-)
Komsinice! Obrati paznju na pedeset karaktera u porukama da ne bi dobila opomenu od admin. :grin::grin::grin::grin::beer:

Andrija89
21.09.2014, 23:15
Hvala Bogu, vec sam pomislio da sam baksuz tezak....:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo ::bravo::bravo::bravo:

cape011
22.09.2014, 11:26
Odlicna vest :) Ali mislim da je bolje da ne prijavljujete nikog ko ne zeli zaista da iskoristi tu sansu. U suprotnom umanjuje vama sansu za dobitak, Nadam se da ove godine nece objavljivati u novinama i tv da je pocela lutrija, jer se onda prijave hiljade onih koji misle da ce dobiti avionsku kartu posao smestaj i dzeparac da se snadju. Pa posle kazu, a pa nismo mi mislili tako, necu da idem. cvrc.
Srecno. Al ove god se prijavljujem i zaboravljam na to do Maja. Pa ako bude bude, ako ne idemo dalje.

pelcer224
22.09.2014, 11:39
Pa internet masinerija i razni smaratori poput drustvenih mreza svaki dan dovode stotine novih igraca, kakve crne novine i tv, to je nista naspram interneta. Ova prica se ne moze ugusiti reklamno! Jasno je i vrapcima na grani da ovo vodi tome da ce polako cela drzava igrati lutriju u narednim godinama (ako je bude), i obesmisliti sanse za dobitak.

ZoranIlic
22.09.2014, 12:37
Ne razumem neke ljude zbog cega su ogorceni na te neke nove ljude koji se prijavljuju? Zar tolika pakost postoji medju Vama? Evo ja se prvi put prijavljujem ove godine i voleo bi da me izvuku, a po najvise bi voleo kada bi postojale neke sanse da se izvuku svi ljudi koji su ne zadovoljni zivotom u Srbiji. Gledajte malo i na druge ljude i njihov zivot dal im je tesko. Naravno da sam i ja protivnik ovih koji se prijave i misle da ce sve dobiti. Ovo je ono kad kazete, pocinjem zivot iz pocetka od same nule ili okrecem drugi list. Zelim svima srecu ove godine

pelcer224
22.09.2014, 13:16
Ne razumem neke ljude zbog cega su ogorceni na te neke nove ljude koji se prijavljuju? Zar tolika pakost postoji medju Vama? Evo ja se prvi put prijavljujem ove godine i voleo bi da me izvuku, a po najvise bi voleo kada bi postojale neke sanse da se izvuku svi ljudi koji su ne zadovoljni zivotom u Srbiji. Gledajte malo i na druge ljude i njihov zivot dal im je tesko. Naravno da sam i ja protivnik ovih koji se prijave i misle da ce sve dobiti. Ovo je ono kad kazete, pocinjem zivot iz pocetka od same nule ili okrecem drugi list. Zelim svima srecu ove godine

Ne kapiras jer si juce dosao na forum. Sto vise igraca veci je broj onih koji se prijavljuju iz ciste reklame i maste koja do njih dodje preko interneta. Novac nemaju gdje da zarade, i kad ih izvuku saznaju koliko novca treba odmah odustaju i time unistavaju ozbiljne igrace. Niko nema nista protiv novih igraca, nego ljudima postaje jasno da su im sve manje sanse kako je marketing sve veci, a taja marketing dovodi hiljade novih igraca bez ozbiljnih namjera da odu u USA. Pomisli samo koliko si puta kliknuo na neki link i posjetio neku stranicu cisto iz dosade jer ti je iskocila, a nikad nisi imao namjeru da kupis taj proizvod. To je to.

SRBghost
22.09.2014, 13:31
Ne kapiras jer si juce dosao na forum. Sto vise igraca veci je broj onih koji se prijavljuju iz ciste reklame i maste koja do njih dodje preko interneta. Novac nemaju gdje da zarade, i kad ih izvuku saznaju koliko novca treba odmah odustaju i time unistavaju ozbiljne igrace. Niko nema nista protiv novih igraca, nego ljudima postaje jasno da su im sve manje sanse kako je marketing sve veci, a taja marketing dovodi hiljade novih igraca bez ozbiljnih namjera da odu u USA. Pomisli samo koliko si puta kliknuo na neki link i posjetio neku stranicu cisto iz dosade jer ti je iskocila, a nikad nisi imao namjeru da kupis taj proizvod. To je to.

Igraci? Mastaci? Evo, ja sam od prekjuce sa foruma, prijavio se prvi put, (Bogu hvala, izvuceni) i sada sam "igrac" koji je nekom uzeo sansu? Sine, mozes ti i sam da konkurises, a ako ti sudbina nije odredila, ni onda te nece izvuci. Eto, toliko. Hocemo li mrzeti svakoga ko ucestvuje, a kleti onoga ko dobije?

pelcer224
22.09.2014, 13:40
Igraci? Mastaci? Evo, ja sam od prekjuce sa foruma, prijavio se prvi put, (Bogu hvala, izvuceni) i sada sam "igrac" koji je nekom uzeo sansu? Sine, mozes ti i sam da konkurises, a ako ti sudbina nije odredila, ni onda te nece izvuci. Eto, toliko. Hocemo li mrzeti svakoga ko ucestvuje, a kleti onoga ko dobije?

Ja sam samo imao namjeru da ljudi shvate koiliko brzo raste marketing preko neta o lutriji i da ne gaje nerealne ambicije tokom citave godine o dobitku, a boli mene ona stvar ko ce se sve prijaviti. Nek se snalazi kako ko zna za odlazak odavde kao sto i sam cinim...

RiderHD
22.09.2014, 13:43
Ne treba biti sebican,lutrija kao i svaka druga ljudi moraju biti svjesni da je to igra na srecu nitko ti ne garantuje da ces dobiti,pa cak i kad te izvucu ne znaci da si odmah dobio papire za USA,svatko ima pravo ucestovati sretno svima.

edinze
22.09.2014, 18:25
Nije bit ima li pravo ucestvovati neko na lutriji ili ne, naravno svakom je dato jednako pravo ko ispunjava uslove lutrije, medjutim, kako je pelcer224 naglasio dosta ih igra a da sami ni ne znaju zasto igraju, a kamoli da su sigurni da ce otici ako ih i izvuku.Misljenja sam da bez dobro prostudiranog foruma ove stranice, niko ne bi smio da se prijavi...jer ljudima primamljivo zvuci rijec lutrija pa misle i vide sebe u luksuznim kucama, sa autima po njihovoj zelji, crvenim tepihom pri dolasku i spremnim radnim mjestom,samim tim sto su izvuceni ne shvatajuci tezinu i ozbiljnost toga i ne rezonujuci da ustvari dobijaju SAMO green card, pravo na legalan boravak i pravo na rad, a za otalo se moraju upotpunosti sami naci...Namjenski sam napisao rijec SAMO velikim slovima jer za nekog je ona neki vid umanjenice i razocaranja, dok je za nekog to SAMO zelja i san...i bas iz tog razloga ne bi trebalo da igraju oni koji ne planiraju ovu pricu ozbiljno,koji i ne znaju da je svaka od godina prijave mozda i posljednja te samim tim umanjuju sanse igracima lutrije koji su zainteresirani ozbiljno, i koji vec podugo cekaju na to SAMO...

mil
22.09.2014, 18:40

Ti ovde ne razumeš neke stvari. I nema to veze sa tim što si juče došao na forum, i ja sam se skoro registrovao pa mi je jasno. Da, oni koji se prijavljuju opravdano su besni na sve medije i ne mogu da razumeju te ljude (novinare) koji imaju karakter da podebljaju naslov u svom listu LUTRIJOM DOĐITE DO AMERIČKIH PAPIRA ili NIJE LAŽ,POPUNITE OVO I ŽIVEĆETE U AMERICI i slično! Zašto? Zato što uglavnom u novinama i na internetu nije objašnjena suština kao na ovom forumu, a suština je da ti i za tu lutriju trebaju pare. Koliko mi je samo ljudi reklo da hoće u Norvešku jer su na b92 pročitali da je najmanja plata 5000e. Isto će tako hiljade ljudi da prolistaju novine, vide taj bedan naslov, prijave se i kada budu izvučeni i saznaju da im je za početak u SAD potrebno minimum 10.000$ oni odustanu,samim tim umanje šanse nama koji smo spremni da uložimo taj novac i izvučemo se odavde. Isto tako i komentar koji sam gore video da će žena prijaviti ceo komšiluk, ne mogu da razumem. Smatram da onaj ko je uporan i ko želi da obezbedi sebi budućnost, potpuno SAM i bez agencija može da pronadje rešenje. Ovo postoji 20 godina,ja i cela moja porodica prvi put smo za ovo saznali pre nekoliko meseci, dok sam kucao na guglu 'kako otići u Australiju,Ameriku, Novi Zeland, Švajcarsku...' Mislite da Vlada Sjedinjenih Američkih Država nema para za jednominutni oglas na RTS-u, Pinku, Prvoj, za mesto u Blicu, Novostima? Kriza je, skup je minut na RTS-u, a? Oko 400 ljudi iz Srbije odlazi da l' se prijavili 10.000 ili 50.000,razmislite malo. Svima koji su spremni i koji se prijavljuju znajući šta ih čeka, koji jedva čekaju izvlačenje i odlazak u SAD, želim svu sreću, posebno ljudima koji imaju strpljenja i godinama se prijavljuju.

shanzy
22.09.2014, 19:15
nije tako kao sto pricas. postoji kvota koja kada se ispuni, nema novog izvlacenja. i svako ko je izvucen, a nije otisao iz razloga - koji cu moj u americi jeste nekom zauzeo mesto. ti si svoju sansu iskoristio i to ti niko ne spori, ali da li bi istu takvu pricu pricao da si se prijavljvao 10 puta i da te nikad nisu izvukli. gde je tvoja solidarnost?

Andrija89
22.09.2014, 21:45
Ljudi ovde se vodi rasprava bez neke potrebe. Covek je sasvim u pravu kada je rekao da ne bi trebalo da se prijavljuju oni koji ovo ne shvataju ozbiljno nego kao neku salu jer se stvarno smanjuje sansa onima koji zele da idu. Tacno je da postoji neka kvota od 250-350 izvucenih ali to je na prijavljenih 10 000, zamislite da se prijavi 5 ili 10 puta vise a kvota ostane ista.

ZoranIlic
22.09.2014, 22:27
Sad da ja malo opisem kako sam shvatio sve ovo. Prvo za lutriju mi je rekao prijatelj koga to ne zanima. Tu mi se odmah stvorila prelepa slika u ocima. Onda sam poceo da trazim po netu za lutriju, cak sam nailazio na sajtove gde se kao naplacuje prijava i oni kao garantuju da cu biti izvucen, ali ne treba biti lakomislen nikada. Daljom pretragom sam naleteo na ovaj forum (da naglasim DA JE NESTO NAJBOLJE NA NETU STO PRATIM, SVE POHVALE). Dosta sam citao na pocetku kako je tamo lepo kad se ode, ali nisam tada nailazio na teme kakva je procedura. Kada sam procitao malo vise o proceduri i o novcu koji je potreban na pocetku, moram da priznam da sam se malo razocarao. Ali, uvek postoji to ali, malo skapiram, zasto ne bi pokusao da se izborim za novi zivot, ovde se ionako borim uveliko. NOVAC TREBA ZA POCETAK, to bi trebalo i da se naglasi onima koji ce se prijaviti, a ne znaju nista o lutriji, nego su samo culi reci hvale kad se ode preko bare. I ne minimum 10 000, nego duplo za minimum, pogotovo ako neko ide sa porodicom. Verujem da dosta njih se prijavljuje na lutriju a da ne ispunjavaju cak ni uslove koji se tek saznaju kad budu izvuceni i obave taj razgovor u ambasadi, to opet nije fer od tih osoba, a narocito to kad saznaju da treba novca za pocetak.

I molim Vas da me ne shvatite pogresno ako sam nekoga uvredio time sto sam rekao da nemate nista protiv novih igraca, jer sam ja nov, i prijavljujem se da me izvuku, ako me izvuku, pa da odem za svagda.

Pojasnite novajlijama koji nisu sve shvatili, nemojte ih vredjati, jer ako im na vreme pojasnis, verovatno nece ni odigrati. To ti je kao poslovica: bolje spreciti nego leciti.

I ja sam u pocetku bio skroz ne upucen, ali sam skoro sve procitao i jasno mi je skoro sve. Mnogi samo cuju da postoji lutrija, a upste se ne informisu o tome.

Da ne skrecem vise sa teme, zelim svim osobama koji su sigurni u sebe za lutriju da uspeju da ih izvuku, pa i mene zajedno sa vama da izvuku na lutriji

Tomislav1970
23.09.2014, 00:19
гријала се зими покрај ватре циганска породица.
рекне домаћица:
- ех, да имамо масла, као што немамо брашна, па бисмо узајмили у селу таву, те бисмо начинили госпоцку питу.
онда једно циганче рекне:
- ја бих је однео у пећ, да се испече.
а друго рече мичући руком, као да нешто испред себе граби:
- а ја бих је, мамо, овако јео.
кад циганин, отац му, то види, удри дијете говорећи:
- полако, враг ти матери! зар ћеш ти сву сам појести?!

detroitdoll
23.09.2014, 16:54
Divna vest :bravo:
Iako sam citala neke postove da ce DV 2016 biti ukinuta potajno nisam gubila nadu, i HVALA BOGU sve je ok.
Ljudi, zelim vam svu srecu i ako Bog da, da nam se otvari nas American Dream. :1081:

Emiiuki
23.09.2014, 17:12
гријала се зими покрај ватре циганска породица.
рекне домаћица:
- ех, да имамо масла, као што немамо брашна, па бисмо узајмили у селу таву, те бисмо начинили госпоцку питу.
онда једно циганче рекне:
- ја бих је однео у пећ, да се испече.
а друго рече мичући руком, као да нешто испред себе граби:
- а ја бих је, мамо, овако јео.
кад циганин, отац му, то види, удри дијете говорећи:
- полако, враг ти матери! зар ћеш ти сву сам појести?!

Haha, dobar.
A sad odoh da skeniram slike za ovu 16-tu prijavu po redu, da ne jurcam kao lane poslednji dan.....

SRBghost
23.09.2014, 17:13
nije tako kao sto pricas. postoji kvota koja kada se ispuni, nema novog izvlacenja. i svako ko je izvucen, a nije otisao iz razloga - koji cu moj u americi jeste nekom zauzeo mesto. ti si svoju sansu iskoristio i to ti niko ne spori, ali da li bi istu takvu pricu pricao da si se prijavljvao 10 puta i da te nikad nisu izvukli. gde je tvoja solidarnost?

Realno, i da me nisu izvukli ja bih i dalje pokusavao i rekao svakome koga poznajem za ovu opciju. Ja sam savrseno svestan znacenja reci lutrija i bio sam prilicno iznenadjen kada smo izvuceni. No, ne bih ja vise o ovome....

ASSI
23.09.2014, 18:55
... i kada budu izvučeni i saznaju da im je za početak u SAD potrebno minimum 10.000$ ...

Eh, da je samo 10k$ :;D: Sa tim novcima bi se i samac pomucio na startu, a tek porodica...

johnywalker
23.09.2014, 19:10
Eh, da je samo 10k$ :;D: Sa tim novcima bi se i samac pomucio na startu, a tek porodica...

Pa dobro ne treba sada pretjerivati, nije 10.000 mala para, pogotovo ako je rijec za samca, i moze dosta pomoci za nekoliko mjeseci dok se ne skonta posao i ostale stvari. Za porodicu ne znam koliko treba.

lover
23.09.2014, 21:06
Covjek ne bude jedan dan na forumu i onda dodje da vidi sta ima novo, kad ono frka! Ne vidim ljudi, razloga za neke tenzije. Samo bih porucio avanturistima da je ovo ozbiljna stvar i da dobro razmisle sta im je ciniti od oktobra. Za ostale, one koji ce se prvi put prijaviti, pa i nama sa visegodisnjim statusom, zelim mnogo srece na proljece!

DaniloStoj
24.09.2014, 00:38
Je l' tih 10000$ o kojima se prica, svaki dobitnik GC mora da ima minimum na racunu da bi otisao ili je to proizvoljna cifra? Jer neko npr. ima rodjake i prijatelje tamo i dovoljno je 1-2000 za pocetak.

SRBghost
24.09.2014, 07:13
Naravno da nije uslov. Poneses koliko imas i uz Boziju pomoc. Mi imamo rodjake, dakle smestaj, a i poslici nas cekaju, tako da, ako Bog da, ne vidim problem. Naravno, sve ovo je teze ako neko nema nikoga....

kreta
24.09.2014, 18:41
Cao drustvo! Na sajtu USA ambasade u Beogradu na engleskom postoji obavestenje za DV-2016: http://serbia.usembassy.gov/dv.html. Na nasem jeziku nema obavestenja.
Pozdrav!

Andrija89
24.09.2014, 21:31
Ma neka pisu i na japanskom, vazno je da ce biti lutrije :grin::grin::grin:

kreta
25.09.2014, 09:55
Nadam se da ce DV zauvek postojati za sve dobre ljude koji misle ozbiljno i da svi takvi imaju uspeh iz prvog pokusaja. Kakav uzas da moras da se lupis po celu i kazes: "Jao jos godinu dana!". :no::smrc::nene:
Pozdrav.

ivcha80
25.09.2014, 11:30
Ljudi budite malo pozitivni, svako ce doci na red treba samo biti uporan i verovati. Dabogda svi mi u Americi bili:1081:

DV-2014 - Has not been selected
DV-2015 - Has not been selected

Sacipko
25.09.2014, 21:13
Treba mi mala, ali bitna pomoc. Ovo ce mi biti treci put da se prijavljujem, stim sto prosle godine nisam.
Cetvoroclana smo porodica, supruga, ja, dete 5 godina (koje sam vec prijavljivao) i prinova od tri meseca.

Da li moram imati pasos pri popunjavanju prijave i za bebu, ili tek ako budemo izvuceni?
I kako bese sa slikom? Bez obzira sto je beba, trebam je slikati?

Zaboravio sam proceduru???

Amona33
25.09.2014, 22:12
Ne treba ti pasos, samo puno ime i datum rodjenja kad unosis prijavu. I treba ti fotografija za sve clanove pa i one tek rodjene.:;D:

ZoranIlic
01.10.2014, 16:46
Jedno bas jednostavno pitanje, a mozda i po malo glupo: Na kojoj veb stranici je zvanicna prijava za ovu godinu?

detroitdoll
01.10.2014, 16:52
Jedno bas jednostavno pitanje, a mozda i po malo glupo: Na kojoj veb stranici je zvanicna prijava za ovu godinu?

ovo je zvanicna stranica:
https://www.dvlottery.state.gov/
:)

RiderHD
01.10.2014, 16:53
Ako se ne varam,stranica za prijavu bi trebala biti ova : https://www.dvlottery.state.gov/.

ZoranIlic
01.10.2014, 20:41
Ok ta je stranica, ali ja danas kada sam ulazio i sada kada pratim link izadje mi provera statusa prijavljenih za dv2014 i dv2015. Da li je taj sajt nesto pobrljavio ili kako ide?

IgorMAD
01.10.2014, 23:17
Obrisi kolacice u pretrazivacu i istoriju pa ce ti sve lepo prikazati...

danijell
03.10.2014, 09:14
Hitno mi je potrebna pomoc nakoji sajta da posaljem prijavu ya DV-2016..

Pregledao sam forum, kad odem na sajt www.dvlottery.state.gov iybaci mi samo da proverim DV-2014 I DV-2015.

SRBghost
03.10.2014, 09:47
Pogledaj post iznad tvoga. Covek je vec objasnio sta treba uraditi.

milos
05.10.2014, 16:08
Ljudi dzaba polemisete i raspravljate, sve se svodi na pricu sta bi bilo kad bi bilo, i ako bi i kada bi.... budimo realni, ja se vec nekih 12-13 godina prijavljujem svaki put izgorim od zelje da dobijem 2011 sam iskusio na 3 dana kako to izgleda biti izvucen, a potom izgubiti, i dalje igram i dalje gorim od zelje da dobijem a koja je verovatnoca dobiti dva puta, samo da kazem da sam 5-oro ljudi prijavio i da su izvuceni da sam im sredio papire i da srecno zive u USA, nesebicno sam im pomogao a opet bih vise voleo da sam ja izvucen umesto bilo koga od njih... nemam sta da vam kazem, mrzeli one koji su dobili ili vam bilo drago na kraju je sve jedno ili jeste izvuceni ili niste prihvatite ishod izvlacenja sportski i zivite dalje svoj zivot!

kreta
05.10.2014, 19:16
Ljudi dzaba polemisete i raspravljate, sve se svodi na pricu sta bi bilo kad bi bilo, i ako bi i kada bi.... budimo realni, ja se vec nekih 12-13 godina prijavljujem svaki put izgorim od zelje da dobijem 2011 sam iskusio na 3 dana kako to izgleda biti izvucen, a potom izgubiti, i dalje igram i dalje gorim od zelje da dobijem a koja je verovatnoca dobiti dva puta, samo da kazem da sam 5-oro ljudi prijavio i da su izvuceni da sam im sredio papire i da srecno zive u USA, nesebicno sam im pomogao a opet bih vise voleo da sam ja izvucen umesto bilo koga od njih... nemam sta da vam kazem, mrzeli one koji su dobili ili vam bilo drago na kraju je sve jedno ili jeste izvuceni ili niste prihvatite ishod izvlacenja sportski i zivite dalje svoj zivot!

Milose, izvini, ali nakon toliko godina da li znas u cemu je problem? Da li je moguce da je sve to (ne)sreca u lutriji? Da li mozes nesto da popravis? Nemoj da se ljutis, ali bas mi je cudno. Kako se osecas zboga toga? Iako se svi mi forumasi ne poznajemo, svi se savetujemo i svi zelimo jedni drugima uspeh i srecu. Tako i ja tebi zelim da te jednog dana izvuku i da odes u USA. Nemoj da odustanes. Gde bi ipak otisao? Pozdrav!

johnywalker
05.10.2014, 19:23
Tako sam i ja isto prijavljivao se 11-12 puta, da bi me tek ove godine prvi put izvukli. Ja sam sebe bio vec uvjerio da su me stavili na neki spisak ili tako nesto, i prosle godine se prijavim onako bezveze, kazem sebi ovo ti je zadnji put, ako te ne izvuku neces vise, kad ono izvucen :)

Djorke
05.10.2014, 19:40
Mene su izvukli za DV 2001 iz prvog pokusaja i nisam otisao zbog porodicne situacije. Jos tada nije bila ambasada u BGu, pa sam isao u Budimpestu par puta, prosao intervju, preglede, naplacao se ... i nisam otisao. Bio sam ozbiljan, ali visa sila je presudila. Nisam se prijavljivao mnogo, mnogo godina i onda sam se pre dve godine prijavio opet. Nisam izvucen. Prosle godine opet ... i nisam izvucen. Ove godine cu se prijaviti ponovo.

Sta drugo do pokusavati dalje. :naughty:

Ovaj forum sam citao dugo vremena, ali sam se relativno skoro registrovao ...

kreta
05.10.2014, 21:18
Johnywalker, svaka cast! Treba biti uporan, ali tesko je ne ubedaciti se. U stvari kako ko. Milose, Djorke i svi ostali idemo na prijavljivanje! Puno pozdrava!

MIRO
05.10.2014, 21:48
Tako sam i ja isto prijavljivao se 11-12 puta, da bi me tek ove godine prvi put izvukli. Ja sam sebe bio vec uvjerio da su me stavili na neki spisak ili tako nesto, i prosle godine se prijavim onako bezveze, kazem sebi ovo ti je zadnji put, ako te ne izvuku neces vise, kad ono izvucen :)

Ja nisam izvučen za dv2015, ali opet sam pokušao pa šta bude. A reci mi koji ti je sad status, jesi li bio na intervjuu i šta dalje, gde bih išao u USA u koje mesto?

johnywalker
05.10.2014, 22:20
Tek su me izvukli...sada cekam da moj broj dodje na red i da obavim intervju, tamo nekada april, maj, pa cu vijdeti dalje. Sada prvo da zavrsim ovu proceduru pa onda ostalo

milos
07.10.2014, 16:27
Milose, izvini, ali nakon toliko godina da li znas u cemu je problem? Da li je moguce da je sve to (ne)sreca u lutriji? Da li mozes nesto da popravis? Nemoj da se ljutis, ali bas mi je cudno. Kako se osecas zboga toga? Iako se svi mi forumasi ne poznajemo, svi se savetujemo i svi zelimo jedni drugima uspeh i srecu. Tako i ja tebi zelim da te jednog dana izvuku i da odes u USA. Nemoj da odustanes. Gde bi ipak otisao? Pozdrav!

Pa nemam pojima verovatno je problem sto nemam srece :==D: trudim se da ne krivim sebe zato sto nisam izvucen i ne vidim kako bih mogao to da popravim, kada sam imao manje godina mogao sam na w&T da odem pa da ostanem na crno ali nisam imao para za program a nisam ni hteo da pozajmljujem sto se pokazalo bila ogromna mozda moja najveca greska, potom sam imao para ali sam zavrsio studije i poceo da radim u firmi sa exttra poslom iz svoje struke za extra novac i onda sam izvucen 2011-e, radovao sam se sve je bilo super drugovi iz USA su me odmah zvali jedan reko kartu ja placam drugi reko preglede i viziranje ja placam i onda su se zamalo posvadljali da li cu da odem kod jednog ili kod drugog da zivim jedan je u Cikagu drugi u NY, i posle 3-4 dana caoooooooooooo, ja na poslu drug me zove kaze brate bilo na tv-u ponistena lutrija, ja mislim zeza me ali on nije takav tip coveka, dodjem kuci proverim i sve mio se srusi za sekundu, bio sam kako popisan danima, nedeljama. Posle jos nekoliko neuspesnih izvlacenja sam nacisto pukao, bio sam ocajan, posao je stao zarada gotovo ni da nema, na poslu katastrofalni problemi, cela drzava je kolabirala i onda mi je drug rekao brate ocigledno da ti nije sudjeno ne vredi da se nadas i da ocajavas u isto vreme, bio je nekako u pravu, zadnjih par izvlacenja bio sam ubedjen da nece da me izvuku i nisu, u celoj prici nisam sam od pre 3 godine prijavljujem i svoju devojku sada suprugu i naravno ni ona nije izvucena nikada mada njoj se nesto i ne ide, ja sam se manje vise pomirio sa sudbinom da nema teoretske sanse da me izvuku 2x pa onda se prijavljujem vise iz navike...

Andrija89
07.10.2014, 16:45
Pa nemam pojima verovatno je problem sto nemam srece :==D: trudim se da ne krivim sebe zato sto nisam izvucen i ne vidim kako bih mogao to da popravim, kada sam imao manje godina mogao sam na w&T da odem pa da ostanem na crno ali nisam imao para za program a nisam ni hteo da pozajmljujem sto se pokazalo bila ogromna mozda moja najveca greska, potom sam imao para ali sam zavrsio studije i poceo da radim u firmi sa exttra poslom iz svoje struke za extra novac i onda sam izvucen 2011-e, radovao sam se sve je bilo super drugovi iz USA su me odmah zvali jedan reko kartu ja placam drugi reko preglede i viziranje ja placam i onda su se zamalo posvadljali da li cu da odem kod jednog ili kod drugog da zivim jedan je u Cikagu drugi u NY, i posle 3-4 dana caoooooooooooo, ja na poslu drug me zove kaze brate bilo na tv-u ponistena lutrija, ja mislim zeza me ali on nije takav tip coveka, dodjem kuci proverim i sve mio se srusi za sekundu, bio sam kako popisan danima, nedeljama. Posle jos nekoliko neuspesnih izvlacenja sam nacisto pukao, bio sam ocajan, posao je stao zarada gotovo ni da nema, na poslu katastrofalni problemi, cela drzava je kolabirala i onda mi je drug rekao brate ocigledno da ti nije sudjeno ne vredi da se nadas i da ocajavas u isto vreme, bio je nekako u pravu, zadnjih par izvlacenja bio sam ubedjen da nece da me izvuku i nisu, u celoj prici nisam sam od pre 3 godine prijavljujem i svoju devojku sada suprugu i naravno ni ona nije izvucena nikada mada njoj se nesto i ne ide, ja sam se manje vise pomirio sa sudbinom da nema teoretske sanse da me izvuku 2x pa onda se prijavljujem vise iz navike...

Ne moze uvek da bude lose, po nekom zakonu ( ne znam ni sam kom) izvucice te nekad, najbitnije je misliti pozitivno. Poz i puno srece sad na ovoj lutriji, pa da ima ko da pomaze sledecim greencardovcima :beer:

ZexNS
07.10.2014, 21:34

Kakav bedak, citam i ne verujem sta sam procitao :(. Znas kako kaze ona stara, "posle kise mora doci sunce". Drzim fige svima. :beer:

Salec
08.10.2014, 14:17

Miloše, ja sam se nadala skoro 1,5 godinu.. I na kraju ništa.. sve propalo.. Užas jedan.. Bolje da nas nisu ni izvukli.. predugo je trajalo.. Već sam se bila u mislima preselila tamo sa sve porodicom, detetom koji ide u školu i sl.. Ali šta da se radi.

I ove godine igramo opet!

A koje su šanse? Male, kao i za bilo koga drugog.. Samo, godine mi prolaze, pa je to otežavajući faktor..

mil
08.10.2014, 19:22

Auu kakva priča... Svaka čast kralju, ja ne bih imao snage da se opet prijavljujem i prolazim kroz isto. Ta 2011. je izgleda mnogima srušila sve pa verovatno i veru u regularnost ove lutrije. Kad već imaš volje i uporan si, želim ti da budeš izvučen pa da ti i tamo krene. :)

milos
08.10.2014, 21:26
Miloše, ja sam se nadala skoro 1,5 godinu.. I na kraju ništa.. sve propalo.. Užas jedan.. Bolje da nas nisu ni izvukli.. predugo je trajalo.. Već sam se bila u mislima preselila tamo sa sve porodicom, detetom koji ide u školu i sl.. Ali šta da se radi.

I ove godine igramo opet!

A koje su šanse? Male, kao i za bilo koga drugog.. Samo, godine mi prolaze, pa je to otežavajući faktor..

To je jos gore od mog slucaja, moj bivsi kolega sa bivseg posla isto prosao kao vi i to prosle godine izvucen maja meseca ja mu malo pomogao da popun papire poslao u Kentaki i skoro me zove kaze brate ne mogu da verujem izvisio sam reko kako zasto, kaze visok broj kao prekinuli da rade neki period i posle moj broj preskocili, iskren da budem nisam ni sanjao da ce tako da mu se nesto desi... uzas nedao Bog nikome takva lazna nadanja...
Sto se tice godina necu da pricam o tome 13 godina nekog nadanja ka necemu, vrlo los je aspekt kada zivot podredimo necemu a to nesto nikada ne dodje, a 13 godina prodju i nikada se ne vrate mojih trinaest godina, od mog zivota se otkidalo...
Reko bih ti nesto da se osecas bolje ali iskren da budem ne znam sta :nene:

bmilos
08.10.2014, 21:45
ja sam se manje vise pomirio sa sudbinom da nema teoretske sanse da me izvuku 2x pa onda se prijavljujem vise iz navike...

Imenjace nada umire poslednja: mene su na primer izvukli dva puta :) prvi put 2003, drugi put ove godine... Tako da ko zna...

macodlak
09.10.2014, 08:10
To je jos gore od mog slucaja, moj bivsi kolega sa bivseg posla isto prosao kao vi i to prosle godine izvucen maja meseca ja mu malo pomogao da popun papire poslao u Kentaki i skoro me zove kaze brate ne mogu da verujem izvisio sam reko kako zasto, kaze visok broj kao prekinuli da rade neki period i posle moj broj preskocili, iskren da budem nisam ni sanjao da ce tako da mu se nesto desi... uzas nedao Bog nikome takva lazna nadanja...
Sto se tice godina necu da pricam o tome 13 godina nekog nadanja ka necemu, vrlo los je aspekt kada zivot podredimo necemu a to nesto nikada ne dodje, a 13 godina prodju i nikada se ne vrate mojih trinaest godina, od mog zivota se otkidalo...
Reko bih ti nesto da se osecas bolje ali iskren da budem ne znam sta :nene:

U maju izadje za jun 32950 a za jul 36300, pomislim to je to... napokon cu biti sa voljenom posle 5 godina veze na povremena viđanja... Oženim se, mala svadbica za porodicu i prijatelje... Supruga radi na udaljenosti od 2.5h vožnje tako da stanuje u drugom gradu a ja sam sa roditeljima stanovao. Iznajmim stan, vjenčamo se... imam vikend ženu tj. viđamo se vikendom...jer radimo u različitim gradovima bez mogućnosti da putujemo na posao zbog udaljenosti... i čekamo put za obećanu zemlju... jun bilten ništa, jul bilten ništa i panika, august bilten sigurna propast... Sada plaćamo oboje po stan ne živimo zajedno i viđamo se vikendom... Sada bi emigrirao u bilo koju zemlju Englenskog govornog područija samo da budemo zajedno...

Da napomenem tri viza biltena se nije pomaklo sa 40150 a ja sam 41448!!! J*beno jedno pomeranje!!!

Daće bog bićemo zajedno!!!

bodadibo
09.10.2014, 09:17
Trovanje je počelo....
http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/s-pozajmljenih-2-000-dolara-preko-lutrije-stigli-do-sad-i-zelene-karte/153245.phtml

inversive
09.10.2014, 13:32
Trovanje je počelo....
http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/s-pozajmljenih-2-000-dolara-preko-lutrije-stigli-do-sad-i-zelene-karte/153245.phtml

Pogledaj komentar dole sto je doticna Ivana napisala.

To je klasican tj. skolski primer kako izgleda bezobrazan ljudski sljam i govno.

cape011
09.10.2014, 13:58
Bas zbog takvih treba da naplacuju lutriju.
Tad bi u bubnju bili samo oni koji zaista zele da dobiju i iskoriste sansu.

dakiva
09.10.2014, 14:18
Ja ne znam šta je dotičnoj trebalo da ostavi onakav komentar. Digla mi je živac strašno. I naravno da je ona izvučena, jer ne kaže naš narod badava: "što je seljak gluplji to je krompir veći"

sile2302
09.10.2014, 14:48
U maju izadje za jun 32950 a za jul 36300, pomislim to je to... napokon cu biti sa voljenom posle 5 godina veze na povremena viđanja... Oženim se, mala svadbica za porodicu i prijatelje... Supruga radi na udaljenosti od 2.5h vožnje tako da stanuje u drugom gradu a ja sam sa roditeljima stanovao. Iznajmim stan, vjenčamo se... imam vikend ženu tj. viđamo se vikendom...jer radimo u različitim gradovima bez mogućnosti da putujemo na posao zbog udaljenosti... i čekamo put za obećanu zemlju... jun bilten ništa, jul bilten ništa i panika, august bilten sigurna propast... Sada plaćamo oboje po stan ne živimo zajedno i viđamo se vikendom... Sada bi emigrirao u bilo koju zemlju Englenskog govornog područija samo da budemo zajedno...

Da napomenem tri viza biltena se nije pomaklo sa 40150 a ja sam 41448!!! J*beno jedno pomeranje!!!

I ja se bojim ovog scenarija!
Mi smo ove godine izvučeni i dobili smo broj 39xxx.
E sada po iskustvo vas koji ste čitavu godinu se nadali, vjerovali, planirali .... i na kraju od toga nije bilo ništa, šta mislite da li postoji mogućnost, pošto je moja aplikacija izvučena sa visokim brojem, da supruga ove godine ponovo pošalje aplikaciju, gdje će navesti mene i kćerkicu, tako da ako nas nedo Bog ne pozovu na intervju imamo bar neku nadu ...
On čega se bojim da ne ispadne neki problem pa nas diskvalifikuju!? Šta mislite o ovoj varijanti?

milos
09.10.2014, 16:00

Kakav epilog price ja uopste nisam gledao sa te strane, ispade da je bolje biti neizvucen!?

LiMan
09.10.2014, 16:32
I ja se bojim ovog scenarija!
Mi smo ove godine izvučeni i dobili smo broj 39xxx.
E sada po iskustvo vas koji ste čitavu godinu se nadali, vjerovali, planirali .... i na kraju od toga nije bilo ništa, šta mislite da li postoji mogućnost, pošto je moja aplikacija izvučena sa visokim brojem, da supruga ove godine ponovo pošalje aplikaciju, gdje će navesti mene i kćerkicu, tako da ako nas nedo Bog ne pozovu na intervju imamo bar neku nadu ...
On čega se bojim da ne ispadne neki problem pa nas diskvalifikuju!? Šta mislite o ovoj varijanti?

Oboje mozete da opet aplicirate ove godine, bez nikakvog problema :suure:

edinze
09.10.2014, 18:14
Molim nekoga od starijih clanova forma...da mi kaze kako bilo da se prijavim jedanput kao npr Djordjevic,a druga prijava da ide na Dordevic...i kolike su sanse da provale....pored miliona i miliona aplikacija...

mikiSA
09.10.2014, 18:21
Ne zezaj se s tim: isti datum rodjenja, adresa, zena, djeca, slike... ma nece skontati nikako... ne zezaj se

johnywalker
09.10.2014, 18:22
haha samo neka je lopovluka :) ali zanimljivo pitanje - jeste da ima slika koja te moze odati ali su imena drugacija a svi ostali podaci isti...hhhmmm...meni licno bi to bio prevelik rizik.

milos
09.10.2014, 21:18
Molim nekoga od starijih clanova forma...da mi kaze kako bilo da se prijavim jedanput kao npr Djordjevic,a druga prijava da ide na Dordevic...i kolike su sanse da provale....pored miliona i miliona aplikacija...

Ne mogu nasi ljudi ako ne pokusaju da zajebu, ukradu, podvale, prepisu, ako prijatelju samo napred registruj se pod Djordjevic, Dordevic, Dordjevic, Djordevic, pa onda gledaj i devojacko prezime tvoje zene eventualno i majcino prezime da nakalemis moze tu jedno 10ak prijava da se napravi sa varijacijama na prezime, plus varijacije na ime, Bog da te vidi.... svi smo mi budale da to radimo samo si ti pametan, svaka cast evo aplauza od mene :bravo::bravo::bravo::bravo:

edinze
10.10.2014, 00:19
Milose,sta je s tobom...jel ti to zena nije dala pa te neka nervoza trese...de se odtripuj,nemas razloga za stres,obolit ces...Niko nije rekao da ce isto biti i ucinjeno,da ce prijava biti uradjena na Djordjevic i Dordrevic,to je samo razmisljanje,diskusija,dijalog,razmjena iskustva...Mikisa i Johnywalker...hipoteticki pricam da bukve ne bi bile uvrjedjene,kolika je sansa realno da izvuku,opet se vracam na isto prezime,i Djordjevica i Dordevica,i npr ako jednog izvuku,npr Dordevica,provjeravat ce pretpostavljam sve oko toga prezimena,sve sitnice i pojedinosti,ne osvrcuci se i ne provjeravajuci Djordjevica,jer on,opet ponavljam hipoteticki,ne bi bio ni izvucen,zasto ga provjeravati...bez neke ukocenosti...volio bih da malo prodiskutujemo oko ovoga i neka svako radi sta mu je volja...

IgorMAD
10.10.2014, 03:05

Zanimljivo pitanje. Moje misljenje je da ne bi provalili, ali ko zna :D
I onako se oni igraju sa nama, zasto ne bismo i mi sa njima :)

sile2302
10.10.2014, 07:53
Can I only enter once during the registration period?
Yes, the law allows only one entry by or for each person during each registration period. The Department of
State uses sophisticated technology to detect multiple entries. Individuals with more than one entry will
be disqualified.

Evo šta piše u instrukcijama za apliciranje! E sada da li bi stvarno otkrili dvije aplikacije ... ne znam, ali ja nebih rizikovao!

mijan
10.10.2014, 08:37
I da stavis razlicito prezime i razlicite slike, mnogo je drugih podataka koji su isti koje moze sistem uociti i odbaciti te kao duplu prijavu, narocito jer si porodican (puno istih podataka). Veliki rizik koji se po meni ne isplati. OK, kapiram i ja sam za svaki vid borbe jer od postenja nema nista u zivotu, ali mislim da ovo nije taj koristan pokusaj da se nesto pametno ucini.

Onako iskreno: Da sam sam ja bih to pokusao, uneo razlicito prezime, razlicitu sliku, kod datuma rodjenja namerno pogresio (kasnije ispravio u prvim obrascima i objasnio da sam greskom u prijavio tako upisao). To bi bilo dovoljno da prijava bude potpuno razlicita. Proslo bi sigurno za pojedinca, ali porodicno tesko.

Kuguar
10.10.2014, 08:43

Evo da ti kažem moje iskustvo, doduše ne sa GK. Moj kum ima apsolutno isto prezime koje si naveo. U starom pasošu, samim tim i u vizi (B2) je pisalo Đorđević, pošto je pasoš istekao, izvadio je nov, ali u policijskoj stanici gde je vadio (program, čovek, mašina.... etc) je napisao/la DJORDJEVIC, sa izgovorom, da je "sada takav program?!?". Pošto viza i dalje traje, mora da je menja, jer ne piše isto (po njima nije isto prezime) kao u pasošu.

Rezime: popunjavajte kao što piše u pasošu

p.s. nemoj da se zezaš, nisu oni tako naivni

pelcer224
10.10.2014, 08:59
Srpska slova sa kukicama-linijicama i ostalo ne mogu se u prijavu unositi, te s toga ne smarajte svaki kleti dan igrace praznom pricom: pisite kao u licnoj karti, pasosu jer srpska slova se ne unose, a problem slova Đ da li pisati dj ili d vas nece kostati vize ako budete izvuceni sta god upisali.

edinze
10.10.2014, 10:10
Datumi rodjenja kod svih clanova porodice su takvi,da bih na jednoj prijavi mogao da pisem prvo dan,mjesec pa godinu,a na drugoj mjesec,dan pa godinu,sto bi u konacnici zaista dalo drugu osobu,uz ona prezimena...a naravno opravdanje bi bilo greska prvi pisanje mjeseca pa datuma...sve u cilju snalazenja,pokusaja toliko zeljenog odlaska...

SRBghost
10.10.2014, 11:56
Srpska slova sa kukicama-linijicama i ostalo ne mogu se u prijavu unositi, te s toga ne smarajte svaki kleti dan igrace praznom pricom: pisite kao u licnoj karti, pasosu jer srpska slova se ne unose, a problem slova Đ da li pisati dj ili d vas nece kostati vize ako budete izvuceni sta god upisali.

Da, hoce ih kostati, ali ako ti tako kazes, onda OK.

Andrija89
10.10.2014, 13:13
Ljudi imate u pasosu na onom plasticnom delu ( na dnu ) neke brojeve i ime i prezime. Kako je tu napisano tako treba da stoji u prijavi, i dajte da prekinemo vise da trpamo forum jednim istim pitanjima.

milos
10.10.2014, 18:13
Rezime: popunjavajte kao što piše u pasošu

Pa evo covek sve objasnio i onda ja padam u vatru ne razumem da li je toliko komplikovano prepisati iz pasosa ime prezime, mesto rodjenja, na osnovu necega dokazujete te podatke a to nesto je upravo pasos!!

mil
10.10.2014, 21:10
Trovanje je počelo....

Kakav bezobrazluk smrdljivog novinarčića, nadam se da prati ovaj forum redovno pa mu tako od srca želim da njegovom detetu sutradan neko oduzme šansu ili da neko upadne u red umesto njegovog deteta,nebitno da l' je red za dobro ili loše.

mil
10.10.2014, 21:13
Upravo pišem redakciji ovih smrdljivih novina naravno sa potpisom i adresom svojom. Govnare!

mil
10.10.2014, 21:45
Izvinjavam se što pišem treći post zaredom, ali ne mogu prethodni da prepravim. Adresa ovih smrdljivih novina je [email protected] kao i adresa glavnog i odgovornog urednika ovih novina [email protected]
Bilo bi lepo kada bi se više ljudi sa ovog foruma obratilo redakciji ili uredniku i da im ukratko objasne koliko nama znači ova lutrija. Ja sam poslao...

SRBghost
11.10.2014, 00:10
A koji je problem sa clankom i zasto sunovine smrdljive? Stvarno ne razumem...

jovke
11.10.2014, 07:56
I ja ne kapiram šta je sporno u novinskom članku?! Širenje priče o lutriji ne možete zaustaviti. Širenje upotrebe interneta, veći broj igrača itd. su realne okolnosti koje se ne mogu zaustaviti. Nekome komplet porodica pogine u saobraćaju, nije mu ni do čega, pa novinari dolaze kući slikaju to, snimaju. Boli novinare uvo za nas na forumu. Žalosno je što ljudi prvo popune prijavu kad vide tako nešto u medijima, pa tek onda pročitaju u fazonu, jao pa tu trebaju pare, treba ovo, neću ja ići i da me izvuku a prijava vec popunjena. Žalosno ali to je tako, pa kome se ne svidja ne mora biti učesnik ove igre, niko ga ne tjera.

SRBghost
11.10.2014, 10:00
Znas, ja se definitivno vise necu ukljucivati u bilo kakve diskusije oko ovogodisnjeg DV-a. Pokusas da pomognes, nadje se neko od juce sa svom pamecu ovog sveta i pocne da daje pogresne informacije. Odjednom dobije armiju sledbenika i bas super.... Sto generalno nije lose, jer ce oni razumni ove godine imati vece sanse. Vidim ja bice dooooosta ponistenih prijava, tako da ce ovaj clanak mozda dovesti i nekog razumnijeg i pruziti mu sansu za bolju buducnost. A voleo bih i da ovi "pametni" dobiju GC, odu u USA i onda da ih zivot lepo isamara, jer takvi "pametni" i samozivi tamo zavrsavaju ispod mostova u svojim kartonskim nekretninama....

mijan
12.10.2014, 10:28
Kakav bezobrazluk smrdljivog novinarčića, nadam se da prati ovaj forum redovno pa mu tako od srca želim da njegovom detetu sutradan neko oduzme šansu ili da neko upadne u red umesto njegovog deteta,nebitno da l' je red za dobro ili loše.

Nista se tu ne moze promeniti. Ne bih nikog da reklamiram novim linkovima, objavljeno je to i u drugim medijima i po forumima u celom regionu EX-YU. Kad vec ne mozete nista promeniti, bar se prilagodite. Smanjite ocekivanja na teoriju, i gledajte kako da prezivite tu gdje jeste, a ako se nekad ukaze prilika, lako se aktivirati na forumu i pripremiti odlazak.

Evo jedan komentar samo da prenesem, procitah ispod jedne vesti o lutriji. Evo potvrda da se ljudi prvo prijave pa onda citaju na internet marketing, i broj takvih raste li raste.

"Danas sam poslao prvu prijavu ja pa onda supruga posebni nadam se da to neće biti problem ! Mene je sad zabrinulo to što ja imam trogodišnju srednju školu ali vidim da je potrebno neko radno iskustvo ali imam 8 godina radnog iskustva kao bravar šta vi mislite o ovome"

Djorke
12.10.2014, 10:48
Naravno, nije nikakva tajna da DV postoji. Nije ni ništa čudno da se ljudi prijave pa odustanu iz 101 razloga.

Sve je to život, a život je mnogo lepši ako se čovek ne nervira oko normalnih stvari.

srecica
17.11.2014, 12:46
Ne kapiras jer si juce dosao na forum. Sto vise igraca veci je broj onih koji se prijavljuju iz ciste reklame i maste koja do njih dodje preko interneta. Novac nemaju gdje da zarade, i kad ih izvuku saznaju koliko novca treba odmah odustaju i time unistavaju ozbiljne igrace. Niko nema nista protiv novih igraca, nego ljudima postaje jasno da su im sve manje sanse kako je marketing sve veci, a taja marketing dovodi hiljade novih igraca bez ozbiljnih namjera da odu u USA. Pomisli samo koliko si puta kliknuo na neki link i posjetio neku stranicu cisto iz dosade jer ti je iskocila, a nikad nisi imao namjeru da kupis taj proizvod. To je to.Kakvo lupetaranje,lutrija je besplatna pa prema tome SVIMA dostupna...da su hteli selekciju plaćala bi se, ovako svi imaju šansu...ako neko i odustane to je njegovo pravo i izbor a time na kraju oslobodi mesto za intervju za one sa visokim brojem:;D:

pelcer224
18.11.2014, 21:48
Vjerovatno ti je sve te podatke sin javio da preneses na forum da nas obrazujes-edukujes. De jos koju pametnu da cujemo nek ti sta prenese korisno za nas :grin:
Zeno prodji me se, nadji sebi drugu zanimaciju pored foruma. Boli mene uvo sta ti mislis o lutriji ubijajuci staracke dane na forumu. Ako ti treba neka medicinska pomoc, to je drugo, javi se. :;D:

srecica
18.11.2014, 22:14
Vjerovatno ti je sve te podatke sin javio da preneses na forum da nas obrazujes-edukujes. De jos koju pametnu da cujemo nek ti sta prenese korisno za nas :grin:
Zeno prodji me se, nadji sebi drugu zanimaciju pored foruma. Boli mene uvo sta ti mislis o lutriji ubijajuci staracke dane na forumu. Ako ti treba neka medicinska pomoc, to je drugo, javi se. :;D:Tebi treba medicinska pomoć, jer tvoja razmišljanja nisu normalna...a što se podataka tice ne sekiraj se ti oko toga, verujem da imaš veće brige:obrva:

SRBghost
19.11.2014, 09:51
Zbog vas takvih mi se ogadio ovaj forum! Stvarno mi je zao sto admini nemaju vremena da malo pociste ovde....

johnny_nyc
19.11.2014, 14:24
Zbog vas takvih mi se ogadio ovaj forum! Stvarno mi je zao sto admini nemaju vremena da malo pociste ovde....

Potpisujem 100%, kad sam se prvi put prijavio na forum jedino o cemu se pisalo na forumu je bila imigracija i pomoc oko toga, ne znam sto se dogadja ali ovaj forum je postao mjesto za medjusobno omalozavanje i vrijedjanje i to je zaista zalosno, imamo inflaciju clanova koji su lijeni procitati stare teme i nekontrolirano otvaraju nove. Znam da se meni vise ne da citati a ni odgovarati pa pretpostavljam da se isto dogadja i sa starijim clanovima...steta jer ovdje ima ljudi kojima je pomoc oko imigracije stvarno potrebna.