PDA

View Full Version : DV-2016 Prijava-POMOC-HITNO

IvanDash
02.10.2014, 19:16
Pozdrav svima,
e ovako imam par nedoumica oko prijave na lutriju.
1.)Kada popunjavam svoje ime i prezime da li da stavim Petrovic ili Petrović ?
2.)Šesto pitanje u formularu za prijavu, pošto sam rodjen u Kopenhagenu u Danskoj(nažalost nemam Dansko državljanstvo :smrc: ) a trenutno živim u Srbiji i imam Srpsko državljanstvo da li da odgovorim sa da ili ne i ako treba da odgovorim sa NE koju zemlju biram u listi ispod?
3.)E sad pitanje za ove koji su se ranije prijavljivali i koji su izvučeni, što se tiče slike jeste li išli u neku foto radnju ili ste sami sredjivali? I jel može biti problem ako izvuku nekog a slika nije u redu?
4.)E sad jedno malo složenije pitanje. Kod osmog pitanja gde se upisuje adresa grad i opstina, "8a. In Care Of " -šta tu treba da upišem?
"8e. District/County/Province/State" -S obzirom da živim u Beogradu šta treba ovde da upišem?
-U slučaju da pismo ne može da stigne iz nekog razloga na adresu 1 hoće li stići na adresu 2 koju stavim ?

I jel ima još neko neštno da doda na šta da pripazim prilikom prijave?

Srdačan pozdrav,
Ivan

inversive
02.10.2014, 20:14
Pozdrav,

iskreno ko god odgovori na tvoja pitanja u ovoj temi je budala iz prostog razloga sto ne ceni sebe i svoje vreme.

Bukvalno sva pitanja koja si postavio mozes naci u druge dve teme (i to jako sveze pitana, dakle ne moras da "kopas" dugo), ali da, slazem se sa tobom, zasto bi se ti pametan mucio da trazis, kad postoji neka budala koja ce odgovoriti.

Srdacan pozdrav,
Inversive

IvanDash
02.10.2014, 20:46
Vidi ovako ja sam ovo napisao ne da bi nekog zezao ili sta vec a kamoli da bi se pravio pametan ,trazio sam nisam nasao mozda nisam trazio dobro ako mislis da si pametniji ili sta vec posalji mi linkove u PM ili na mail !
I nije budala ako mi neko odgovori a ako ne zelis pomoci ne moras se mesati pozz

Pozdrav,

iskreno ko god odgovori na tvoja pitanja u ovoj temi je budala iz prostog razloga sto ne ceni sebe i svoje vreme.

Bukvalno sva pitanja koja si postavio mozes naci u druge dve teme (i to jako sveze pitana, dakle ne moras da "kopas" dugo), ali da, slazem se sa tobom, zasto bi se ti pametan mucio da trazis, kad postoji neka budala koja ce odgovoriti.

Srdacan pozdrav,
Inversive

inversive
02.10.2014, 20:54
Vidi ovako ja sam ovo napisao ne da bi nekog zezao ili sta vec a kamoli da bi se pravio pametan ,trazio sam nisam nasao mozda nisam trazio dobro ako mislis da si pametniji ili sta vec posalji mi linkove u PM ili na mail !
I nije budala ako mi neko odgovori a ako ne zelis pomoci ne moras se mesati pozz

Ne znam zaista gde onda trazis, kada u temi koja je bila bukvalno ispod tvoje (odnosno prva dok ti nisi otvorio ovu) pred sam kraj postoji cela diskusija na tvoje prvo pitanje. Primer:

http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1454&page=16

Isto tako za ostala pitanja, dovoljno je 5 minuta pretrage.

IvanDash
03.10.2014, 02:24
Ne znam zaista gde onda trazis, kada u temi koja je bila bukvalno ispod tvoje (odnosno prva dok ti nisi otvorio ovu) pred sam kraj postoji cela diskusija na tvoje prvo pitanje. Primer:

http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1454&page=16

Isto tako za ostala pitanja, dovoljno je 5 minuta pretrage.

Sve sam nasao sem odgovora za pitanje "8e. District/County/Province/State" Posto sam iz Beograda jel znas ti ili neko koju pokrajinu oblast stavljam?
:wtf::wtf::wtf::wtf::wtf:

SRBghost
03.10.2014, 09:53
Nema nikakve pokrajine ili oblasti. City - Belgrade, State - Serbia, sve ostalo je N/A. Na koliko ste bre mesta postavili ovo pitanje?

milos
05.10.2014, 11:56
Lepo ti je rekao covek, ne razumem te uopste stra pises i sta pricas ako najjednostavniji formular ne znas da popunis i da se snadjes ne vidim uoposte kako mislis da zivis van svog govornog podrucja, daj osvrni se malo probaj da uradis sam postavi ovde print screen pa onda pitaj dal je dobro.
pogledaj ovo na primer "8a. In Care Of " -šta tu treba da upišem? to pitanje je zilion puta postavljeno svake godine da se malo vise angazujemo na moderisanju pobrisali bi pola foruma sa duplim i glupim pitanjima...

IvanDash
07.10.2014, 01:55
Lepo ti je rekao covek, ne razumem te uopste stra pises i sta pricas ako najjednostavniji formular ne znas da popunis i da se snadjes ne vidim uoposte kako mislis da zivis van svog govornog podrucja, daj osvrni se malo probaj da uradis sam postavi ovde print screen pa onda pitaj dal je dobro.
pogledaj ovo na primer "8a. In Care Of " -šta tu treba da upišem? to pitanje je zilion puta postavljeno svake godine da se malo vise angazujemo na moderisanju pobrisali bi pola foruma sa duplim i glupim pitanjima...

Svoje probleme sto nisi mogao da budes izvucen 10 i kusur godina idi leci negde drugde ahahah drkas se tu na mene ....bolje idi trazi drugi nacin da udjes u USA ili nadji neku zenu pa se isprazni ko covek ... ako neces da pomognes zajebi ne odgovaraj niti prozivaj !

SRBghost
07.10.2014, 09:05
Svoje probleme sto nisi mogao da budes izvucen 10 i kusur godina idi leci negde drugde ahahah drkas se tu na mene ....bolje idi trazi drugi nacin da udjes u USA ili nadji neku zenu pa se isprazni ko covek ... ako neces da pomognes zajebi ne odgovaraj niti prozivaj !

Super. Sada ces da dobijes pomoc juce. Napisao sam detaljan odgovor na tvoje pitanje, a onda sam video ovo. Uzivaj i srecno.

voja82
07.10.2014, 10:08
Ivane sada si pokazao da nisi vredan icije pomoci, stvarno si primitivac! Nisi u stanju da popunis najprostiji formular , a vamo se pravis pametanjakovic, bolje cuti i nemoj vise da dolazis na ovaj forum!

milos
07.10.2014, 15:58

Ja ne zelim nikog da vredjam niti da lecim svoje frustracije narocito ne na nekome ko nije sposoban da samostalno popuni obrazac u kome se trazi njegovo ime, prezime, godina rodjenja, drzava rodjenja, zavrsena skola i bracni status.
Sam sebi se cudim zasto uopste trosim vreme na takve likove :wtf:

P.S. Nedao Bog da ti neko kaze da nemas pojima o engleskom jeziku, tek tad bi doslo do pljuvacine :naughty:

Da ne kazes da sam mnogo beobrazan, ako te ne mrzi ima odgovora na sva tvoja prepametna pitanja pa procitaj.

Uputstvo za prijavu na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/uputstvo.php)
Korisne informacije - često postavljana pitanja (http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/#faq)

kreta
07.10.2014, 17:21

Stvarno si ispao s.....! Ovo ti uopste nije trebalo. Sada mi je zao sto sto sam te nesto pitala na drugoj temi. Nisi mi odgovorio, a posle ovoga i nemoj. Samo da napomenem da nisam poltron, vec mi je zao zbog Milosa, a nadam se da ce on i po tome njemu slicni biti izvuceni kad tad. A ti...

Andrija89
07.10.2014, 17:55
Ljudi ovaj forum se polako pretvara u nesto sto ne bi trebalo, daj nemojte da kvarite :nene::nene:

IvanDash
07.10.2014, 22:59
Ja ne zelim nikog da vredjam niti da lecim svoje frustracije narocito ne na nekome ko nije sposoban da samostalno popuni obrazac u kome se trazi njegovo ime, prezime, godina rodjenja, drzava rodjenja, zavrsena skola i bracni status.
Sam sebi se cudim zasto uopste trosim vreme na takve likove :wtf:

P.S. Nedao Bog da ti neko kaze da nemas pojima o engleskom jeziku, tek tad bi doslo do pljuvacine :naughty:

Da ne kazes da sam mnogo beobrazan, ako te ne mrzi ima odgovora na sva tvoja prepametna pitanja pa procitaj.

Uputstvo za prijavu na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/uputstvo.php)
Korisne informacije - često postavljana pitanja (http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/#faq)

Dobro je kad ti znas engleski , u redu ja ga ne znam najbolje ostale stvari sam popunio ali eto imao sam par tih nedoumica oko prijave zato sto mi je prvi put da se uopste i prijavljujem. A ja sam ti lepo odgovorio milose , tebe niko ne tera da odgovoris na post ali ne moras da prozivas kao da si popio svu pamet ovog sveta i realno drkaj se na nekog drugog. A ostalim clanovima koji misle da sam ispao ovo ono i da mi nece odgovarati vise ni ne morate iskreno ima drugih koji hoce !
pozz za sve

IvanDash
07.10.2014, 23:02
Stvarno si ispao s.....! Ovo ti uopste nije trebalo. Sada mi je zao sto sto sam te nesto pitala na drugoj temi. Nisi mi odgovorio, a posle ovoga i nemoj. Samo da napomenem da nisam poltron, vec mi je zao zbog Milosa, a nadam se da ce on i po tome njemu slicni biti izvuceni kad tad. A ti...

Izvini stvarno ali slabo prartim ovaj forum i nisam video gde si me pitala , ja sam mu rekao da ima drugih nacina DA udje u USA a ne da ceka 15 godina lutrijuu

ZexNS
08.10.2014, 11:08
Izvini stvarno ali slabo prartim ovaj forum i nisam video gde si me pitala , ja sam mu rekao da ima drugih nacina DA udje u USA a ne da ceka 15 godina lutrijuu
Moze, ali tesko. Znas i sam, na turisticku moze da udje ali ne moze da radi. Za radnu vizu, ima raznih ali nije jednostavno dobiti. Nemoj samo o onome "kad se hoce, sve se moze" :), posto ima ljudi koji nece da "muljaju" nego bi zeleli da dobiju na lutriji i da legalno krenu put Amerike. Ako me razumes.

milos
08.10.2014, 15:50
Dobro je kad ti znas engleski , u redu ja ga ne znam najbolje ostale stvari sam popunio ali eto imao sam par tih nedoumica oko prijave zato sto mi je prvi put da se uopste i prijavljujem. A ja sam ti lepo odgovorio milose , tebe niko ne tera da odgovoris na post ali ne moras da prozivas kao da si popio svu pamet ovog sveta i realno drkaj se na nekog drugog. A ostalim clanovima koji misle da sam ispao ovo ono i da mi nece odgovarati vise ni ne morate iskreno ima drugih koji hoce !
pozz za sve

Znam engleski taman dovoljno da se sporazumem i da popunim formulare, tebi ne bi bilo zgoreg na naucis malo vise engleskog jer ako te izvuku a to ti od srca zelim ne znam kako ces onda da popunis obrasce kada ima mali milion pitanja i podpitanja ako se oko elementarnih stvari bunis....

pozzz i izvinjavam se ako delujem prepotentno nisam takav samo ne shvatam kako se iz godine u godinu javljaju ljudi sa jednim te istim pitanjima, sta da popune pod state/province, i za In care of/ :no:

Andrija89
28.10.2014, 19:04
Pretpostavljam da je na ovo pitanje odgovoreno,lincujte me ne ali mogu da ga pronadjem. Majka moje devojke hoce da aplicira za gc, posto moja devojka ima preko 21 godinu, da li treba majka da je navede u prijavi, ili samo dete koje je ispod 21? hvala

johnywalker
28.10.2014, 19:12
Pretpostavljam da je na ovo pitanje odgovoreno,lincujte me ne ali mogu da ga pronadjem. Majka moje devojke hoce da aplicira za gc, posto moja devojka ima preko 21 godinu, da li treba majka da je navede u prijavi, ili samo dete koje je ispod 21? hvala

kao što je već opisano u instrukcijama za prijavu, moraju se navesti sva djeca koja nisu navršila 21 godinu.

http://travel.state.gov/content/dam/visas/DV-2016-Instructions-Translations/DV_2016_Instructions_English.pdf

Andrija89
28.10.2014, 21:06
Jonywalker hvala na odgovoru :bravo::bravo::bravo: