PDA

View Full Version : Hitno- za admina ili moderatora

baki
15.10.2015, 03:45
Mogu li najljubaznije da zamolim da mi neko od administratora ili moderatora odgovori na ticket, sa User ID: 3983, sa molbom da mi se izbrisu ili sakriju personalne informacije sa foruma, sa mog username-a, koje su se tu nasle bez mog znanja u obliku, na drugom nalogu. Pozdrav i hvala :)

baki
15.10.2015, 04:18
Molim Vas za hitan odgovor :) Hvala jos jednom:suure:

grabovac84
15.10.2015, 04:52
Molim Vas za hitan odgovor :) Hvala jos jednom:suure:

Pozdrav baki i dobrodosao na forum....
Iskreno nisam ni moderator ni admin ali evo budan sam pa reko da napisem koju....iskreno nisam te najbolje shvatio o cemu se radi....koji tvoji podatci i gde?
Druga stvar za ostale tvoje postove tipa pozdrav ljudi mislim da ce ti uputiti opomenu ako ne i ban jer je pisanje svega i svacega ne bi li se sakupili postovi zabranjeno.....tako da te molim ako hoces da doprineses radu foruma i svojoj licnoj informisanosti nemoj vise da pises nebitne postove tipa pozdrav ljudi u svakoj temi.....to se vidi odmah a cilj foruma nije da nekoga udalji nego naprotiv da ima sto vise zadovoljnih clanova....
Svako dobro Baki i pametno.....:grin:

baki
15.10.2015, 05:02
Zdravo, hvala na dobrodoslici. vec imam nalog na kome je username moja mail adresa i izlazi u pretrazi na Google-u.
Zamolio bih administratora da izmeni moj username u bilo koji drugi, koji ne sadrzi nikakve personalne informacije, jer mi je jako bitno zbog odredjenih stvari koje sam naveo u ticketu.
Taj username je postavljen po defaultu na pocetku pri registraciji pre 6 godina, ali ja to nisam primetio.
Poruke sam pisao na forumu malopre, jer mi dosta dugo nije odgovoreno na moje poruke preko ticketa i e-maila, pa sam napravio ovaj nalog koji ne sadrzi moje personalne informacije i dodao par postova, da bih bio u mogucnosti da posaljem poruku direktno nekome ovlascenom za izmenu username-a. Jedino je sto zelim je to da ljubazno zamolim administratora, koji ce nadam se ispraviti tu gresku. Ne trazim brisanje naloga, postova, samo izmenu username-a koji sadrzi personalnu informaciju - e-mail adresu.
Hvala, pozdrav i sve najbolje svim clanovima :)

grabovac84
15.10.2015, 05:13
Zdravo, hvala na dobrodoslici. vec imam nalog na kome je username moja mail adresa i izlazi u pretrazi na Google-u.
Zamolio bih administratora da izmeni moj username u bilo koji drugi, koji ne sadrzi nikakve personalne informacije, jer mi je jako bitno zbog odredjenih stvari koje sam naveo u ticketu.
Taj username je postavljen po defaultu na pocetku pri registraciji pre 6 godina, ali ja to nisam primetio.
Poruke sam pisao na forumu malopre, jer mi dosta dugo nije odgovoreno na moje poruke preko ticketa i e-maila, pa sam napravio ovaj nalog koji ne sadrzi moje personalne informacije i dodao par postova, da bih bio u mogucnosti da posaljem poruku direktno nekome ovlascenom za izmenu username-a. Jedino je sto zelim je to da ljubazno zamolim administratora, koji ce nadam se ispraviti tu gresku. Ne trazim brisanje naloga, postova, samo izmenu username-a koji sadrzi personalnu informaciju - e-mail adresu.
Hvala, pozdrav i sve najbolje svim clanovima :)
Nadam se da ce ti se neko od njih uskoro javiti......sve najbolje....

baki
15.10.2015, 05:40
Hvala adminu na brzom odgovoru i ljubaznosti !
Najbolji ste, pozdrav ! :)