PDA

View Full Version : DV2017 Selected Winners - DV2017 Izvučeni Dobitnici

Magelan
07.04.2016, 15:58
Izvlacenje za DV-2017 se polako priblizava.

Svim clanovima prijavljenim na lutriju zelim srecu na izvlacenju.

Let the game begin :;D:

P.S. Molim clanove da ispune anketu kako bismo imali malu statistiku na licu mesta. Isto tako, prilikom objavljivanja rezultata, molim clanove da sazeto iznesu informaciju o tome da li su izvuceni ili ne i koja je prijava po redu, kako bismo imali preglednu temu bez nepotrebnog zatrpavanja.

melnibone
03.05.2016, 22:12
Proverio sam 2 pojedinačne prijave, za prijatelje, dakle bez suprižnika i dece. To su im prve prijave i više sreće drugi put. Moje dve prijave nisam proverio.

beholder
03.05.2016, 22:19
Has not been selected, znaci vise srece sledeci put, prva prijava. :nene:

Mariquita
03.05.2016, 22:19
Dve prijave - has not been selected. Druga prijava po redu.

jasmin_nikol
03.05.2016, 22:21
Izvinite, ja ne vidim nikakvu tabelu da popunim. Suprug i ja smo aplicirali (dvoje dece), treci put sada.

Tikica
03.05.2016, 22:24
Izvinite, ja ne vidim nikakvu tabelu da popunim. Suprug i ja smo aplicirali (dvoje dece), treci put sada.

Na vrhu strane, iznad iznad Magelanovog posta stoji check box (nije tabela u pitanju) pa kliknite na odabranu opciju.

ana009
03.05.2016, 22:25
Treci put (ne godina za godinom), jedna prijava NOT SELECTED

Kicki
03.05.2016, 22:27
Peti put, po dve prijave, not been selected.. idemo dalje...

shanzy
03.05.2016, 22:27
nista ni ovaj put. sedma ili osma prijava, ne secam se vise..

BetterFuture
03.05.2016, 22:42
Dve prijave, prvi put - Has not been selected. Dakle, duplo nista.

Bilo je kod zene prvo Session timed out pa posle na zalost bad news.

Myers93
03.05.2016, 22:42
Prva prijava - has not been selected.

Više sreće sledeći put. :)

dusmanic
03.05.2016, 22:45
Prva prijava, 2x NISTA, IAKO JE BIO TIME OUT... sve najbolje izvucenima, a nama ostalima vise srece ove godine. ŽIVELI

Slovenman
03.05.2016, 23:31
2 prijave, obe "NOT SELECTED". Nadamo se da ćemo imati više sreće dogodine..

milanb
04.05.2016, 00:14
Jedna prijava, prvi put, desetak puta pisalo Session timed out a posle Not selected.. Nema veze, teramo dalje :)

maci
04.05.2016, 00:25
Treti pat po dve prijavi.
Has not been selected, :no::no::no:
A navistina imav silna verba deka ke bide ovoj pat.

DragEna
04.05.2016, 00:33
Jedna prijava, cetvrta godina za redom, corak :) pedeset karaktera oce da napisem....

nepa204
04.05.2016, 00:37
Jedna prijava,prvi put.
Vise srece u sledecem izvlacenju:no:

Anthony
04.05.2016, 00:38
Treći put, i opet HAS NOT itd.... Jebes ovo, odsad cu ja igrat loto

rades7
04.05.2016, 07:22
Prvi put i ništa, lagao bih kada bih rekao da sam očekivao ono famozno "has not been selected". Očekivao sam prvi put odmah sreću :bravo:

Winter_Strong
04.05.2016, 08:50
Prva prijava i neuspesna.
Prema sadasnjoj statistici 4% je izvucenih a ja sam procenio sansu 5%.
Nadam se da ce sledeca godina biti uspesnija i meni a i vama koji se nadate, kao i da ce malo vise njih "slucajno" izvuci sa ovih prostora.:drool:

ducicm
04.05.2016, 08:56
Pozdrav, evo i ja da se javim da sam izvučen! Ovo je treća godina apliciranja i mene i supruge. Prošla je bila kritična što se tiče očekivanja a u ovu smo ušli gotovo kao i da nas ne zanima ali eto.... kada se najmanje nadaš :bravo: Želim da poručim onima koji nisu imali sreće da godinu dana jako brzo prođe kada počneš da menjaš stvari u svom životu a ne prepustiš sudbini da to radi umesto tebe!

Jelence13
04.05.2016, 08:59
Kao što vidite u potpisu :nene:..nista idemo ponovo...valjda ce biti kad se najmanje nadamo :==D::==D:

bordi888
04.05.2016, 09:22
Da se prijavim radi statistiku, 2 PRIJAVE PRVI PUT I ODMA SE POJAVI "HAS NOT BEEN SELECTED", Imao sam nadu da cu da dobijem ali eto, DUPLO NISTA! :smrc:

milenaa88
04.05.2016, 09:37
I kod nas duplo nista, vise se ne secam koji put igramo mislim da je 6ti...

Katarina Jevremovic
04.05.2016, 11:34
I nama treci put, duple prijave i trece nista! Mozda sledeci put :blink:

zeljko76
04.05.2016, 14:09
Cetvrta prijava za redom X2 moja supruga,dvoje dece i ja . I ovaj put "Has not been selected". Imam utisak da je verovatnija sedmica na Lotu nego na ovoj lutriji. U svakom slucaju puno srece Izvucenima a nama ostaje nada da cemo sledeci put imati vise SRECE !!!!!
Ovaj poslednji put sam imao osecaj da je to ono pravo i da cu biti medju izvucenima , tako da mi je ovaj "poraz" pao veoma tesko :smrc:.

sax
04.05.2016, 14:34
treca prijava vjerenice i mene, nista.
svaki put je zelja sve veca, i sve smo tuzniji.

Ninovranje
04.05.2016, 17:36
Prijavio druga po prvi put i HOOOP - You have been randomly selected :beer:

Ja sam igrao dva puta i nisam bio izvucen.

milan.b
04.05.2016, 19:41
Ovo mi je mislim treći put da igram, mada je to prvi put bilo davno. Supruga je isto jednom samostalno pokušala al naravno nismo izabrani.
Prošle godine supruga i ja duplo ništa.
Ove godine ja sam bio srećni dobitnik: You - have been randomly selected :;D:

ivkodrg
04.05.2016, 22:47
7. ili 8. put ista prica HAS NOT BEEN SELECTED....
Od mene dosta, stavljam tacku...Barem sam se dokopao Kanade u medjuvremenu...
svima zelim puno srece i zdravlja..

dejan1990
04.05.2016, 23:05
Anketa bi bolje odslikavala procente izvucenih kada bi se moglo vise puta glasati. Manje vise vecina ljudi ovde ima 2 prijave a samo jedno korisnicko ime.
Bilo bi fantasticno da zaista imamo 6% izvucenih, ali realno je taj broj oko 1-2%

Veljo
04.05.2016, 23:09
Supruga aplicirala,posto ja nisam zavrsio fax,a imam trogodisnju skolu...Prva prijava...Corak...Vise srece sledeci put... :-)

Kilimandzaro
04.05.2016, 23:12
Jedno petnaestak godina se povremeno prijavljujemo (ne znam tacno koliko puta smo poslali - mozda polovinu - oko 7) i sad smo izvuceni. Tj. ja, suprug nije, ali nije ni vazno (mada sam ja juce u uzbudjenju kompulzivno pokusavala da proverim i njegov broj iz neobjasnjivih razloga)

Magelan
04.05.2016, 23:22
Anketa bi bolje odslikavala procente izvucenih kada bi se moglo vise puta glasati. Manje vise vecina ljudi ovde ima 2 prijave a samo jedno korisnicko ime.
Bilo bi fantasticno da zaista imamo 6% izvucenih, ali realno je taj broj oko 1-2%

2-3% je obicno sansa, za prijavljene iz Republike Srbije. Za Cro, Bih, Mkd nisam pratio brojke.

Anketa trenutno ne odslikava taj procenat. Dosta ljudi koji nisu izvuceni nisu ni ispunili anketu iako su na drugoj temi javili da nisu izvuceni. Isto tako svake godine imamo talas novih clanova koji se prijave tek posto budu izvuceni pa to malo podigne procenat. Videcemo za par dana kako ce se kretati stanje.

Kotez
05.05.2016, 07:55
25. prijava (supruga i ja zajedno 20 puta) i opet ništa. Jako razočarani!

Kuguar
05.05.2016, 08:53
Na žalost ili na sreću jedan čovek jedan glas. Za sad mogu da potvrdim 6 NOT SELECTED i 1 selected. Niko nije član foruma...

mrmrva
05.05.2016, 09:04
5-6 prijava i nista, vrlo moguce da vise necu ni pokusavati

7. ili 8. put ista prica HAS NOT BEEN SELECTED....
Od mene dosta, stavljam tacku...Barem sam se dokopao Kanade u medjuvremenu...
svima zelim puno srece i zdravlja..

Licno bih pre izabrao Kanadu nego Ameriku.

Sa srecom

rkoma1986
05.05.2016, 11:24
Prvi put sam se prijavio, i izvucen sam. A uopste nisam imao neke ambicije da idem...

pile
05.05.2016, 15:22
Cestitam svima koji su srecne ruke bili.:bravo: Ja ponovo nisam bila. Igram vise godina i nikako do sada da budem izvucena. Prethodnih godina sam uvek sa nestrpljenjem cekala provere,a onda posle niz razocarenja bude te strah i da proveris. Tako je i sada bilo,dugo sam razmisljala da sacekam pa kasnije da proverim,i evo ponovo nisam izvucena. Bas bez veze. Toliko se nadas,verujes a onda ponovo zid.
Drago mi je zbog svih vas koji ste pozelenili. Znam koliko bi meni znacilo, tako da mogu da zamislim vasu radost kolika je.
Cestitam vam od srca. Pozdrav veliki.

plax
05.05.2016, 15:27
Pozdrav svima..

Iz 3-4 puta su me izvukli. Ovog puta sam zaboravio i da proverim, ništa nisam ni očekivao. Slučajno na facebooku video nečiji status "ko nije proverio neka proveri" i eto.. Totalno sam zblanut, ne znam odakle da krenem :)

Sa srećom svim izvučenima. Ovi koji sada nisu imali sreće, bez gubitka nade za neki drugi put..

Još jednom, pozdrav svima!

Pahuljica
05.05.2016, 17:21
Nista po drugi put. Ali bice treca sreca! :)
Prvog puta (prosle godine) sam se tresla kao prut od uzbudjenja dok sam provjeravala status. Ove godine sam cak i zaboravila, sinoc kasno stigla sa puta i jutros krenem da vidim sta ima novo po forumima... Iskreno, nisam smorena kao prosle godine i drago mi je zbog toga. :)

p.s. Cestitam od srca svim dobitnicima i zelim im da ostvare svoj American dream! :inlove:

bender
05.05.2016, 18:27
6. put ništa, djevojka, zet, sestra prvi put, ništa.

:(

teki
05.05.2016, 23:14
i kod mene dvije prijave drugi put i nista, cekamo trecu srecu

NekoIzMase
06.05.2016, 00:01
Prva prijava, ćorak...

Čestitke svima koji su izvučeni! ;)

kreta
06.05.2016, 14:54
Kako to da su na listi neizvucenih johnny_nyc i johnywalker? Oni su dobitnici vec neko vreme...

stojan89
06.05.2016, 16:39
Prva prijava,selected. Sad gledam sta i kako dalje :)

ZeljkoUSA
06.05.2016, 16:54
Nista ni ovog puta. Prestao da brojim, ovo je 14 ili 15-ta prijava :belj::belj::belj:

Puno srece svima!!!

BetterFuture
06.05.2016, 18:54
Kako to da su na listi neizvucenih johnny_nyc i johnywalker? Oni su dobitnici vec neko vreme...

Oni su u ime svojih prijatelja uradili anketu. Nisu oni jedini. Ima jos clanova koji su prijavili druge koji su aplicirali a koji nisu na forumu. Bilo da su selektovani ili ne. Tako imamo malo tacniju statistiku. Izvinjavam se ako je off ali sam hteo da pojasnim da ne bi vise bilo pitanja u vezi ovoga.

johnny_nyc
06.05.2016, 20:50
Oni su u ime svojih prijatelja uradili anketu. Nisu oni jedini. Ima jos clanova koji su prijavili druge koji su aplicirali a koji nisu na forumu. Bilo da su selektovani ili ne. Tako imamo malo tacniju statistiku. Izvinjavam se ako je off ali sam hteo da pojasnim da ne bi vise bilo pitanja u vezi ovoga.

@better future upravo tako, imamo prijatelje koji su aplicirali ali nisu izvuceni. Mi smo u US od 08/2014 :)

kreta
06.05.2016, 22:54
OK, hvala. Znala sam za Vojine i Zanine, ali nisam se setila i za J. i J. Pozdrav.

AlisaGajdos
07.05.2016, 12:03
jedna prijava i HAS NOT BEEN SELECTED.. sledeci put mozda... :D

Sharlo
07.05.2016, 23:55
PRVI PUT PROBAO , JEDNA PRIJAVA I IZVUCEN. sUPRUGA JE SRECNIJA OD MENE :drool:

saki78
08.05.2016, 09:19
Samo i ovde da se prijavim Tri prijave i ništa :no: . Razočarani. Mislim da se neću više prijavljivati (ovo je 10. put), mada suprug smatra da treba još pokušavati ali ne delimo mišljenje. Pre 3-4 godine smo prijavili prijateljicu i ona je izvučena, bukvalno sam je naterala poslednji dan za prijavu i eno je sad u U.S. Čestitam dobitnicima! Srećno.

PipoMkd
09.05.2016, 00:51
Najprvo dobronasol i pozdrav do site na forumov.
Nov sum i probuvam da iscitam sve sto moze, zatoa sto sum izvlecen za DV2017 :)

Imam mnogu prasanja, no citajki go formuov golem del od niv mi se odgovorija. Za ostanatiot del se nadevam deka odgovorite ke gi najdam tokmu ovde :)

Se nadevam deka ne e problem sto pisuvam na makedonski. :)

slucajni_prolaznik
09.05.2016, 16:32
Samo da se javim da sam i ja izvucen, pod rednim brojem 85xx. Nocas sam poslao DS-260, pa pretpostavljam da ce intervju biti u oktobru/novembru - neka me neko ispravi ako gresim.
Ne znam bas gde sta treba da postujem u forumu, ali verujem da cu mnogo vise moci da pomognem ostalima posto lekarski i intervju prodje.
Imena i smerove skola, kao i nazive poslova koje sam radio sam popunio na engleskom - ako mi nesto jave da nije u redu, "prvo cu vama da javim".
Od onoga sto nisam nasao na forumu, mogu samo reci da imam (a ustvari i nemam) problem oko trenutne adrese boravista, jer je vlasnik stana umro, a naslednici ne mogu da ga uknjize jer investitor jos nije platio porez, pa ne mogu da me prijave "ni da hoce". Nazvao sam ambasadu i posle izlozenog problema veoma ljubazno (kada bi svi bili tako kulturni ovde, verovatno se nikada ne bih ni prijavio na lutriju) su mi bukvalno rekli: "da mogu, a i ne moram da prijavljujem sva preselenja u okviru Srbije, jer njih najvise zanima da li sam ziveo negde drugde".
Prijava od (buduce) supruge nije prosla, pa cemo se verovatno vencati pre zakazanog intervjua. Niko nas zivi na to ne bi naterao, ali "kada se mora nije ni tesko". Zivimo vec godinama zajedno i mislim da nece biti problema oko dokazivanja da brak nije iskljucivo radi lutrije. Davanje punomocja na moju kreditnu karticu pre par godina mi se sada cini kao prava stvar, mada su mi svi govorili "da nisam normalan, to je zensko".
Ne mogu garantovati koje godine sam slao prijavu, a koje ne, ali mislim da sam dobio iz cetvrtog-petog puta.
Pozdrav svima, update-ovacu statuse i pomoci svima kako budem mogao.

P. S. Nick mi je namerno ovakav, bas i ne bih svima razglasavao dobitak, posto bi to za mnoge vec bila "gotova stvar", a neuspeh idealna tema za gnjavazu.

judzi
09.05.2016, 23:21
Drugari izvucen sam na lutriji za 2017 godinu ali sam izgubio sifru za pristup nalogu kako mogu da je resetujem da li neko zna mozda. Hvala unapred

judzi
09.05.2016, 23:24
Drugari izvucen sam na lutriji za 2017 godinu ali sam izgubio sifru za pristup nalogu kako mogu da je resetujem da li neko zna mozda. Hvala unapred

ana009
09.05.2016, 23:31
Kako mislis sifru? Ako mislis na Confirmation number, imas ispod polja gde treba da ga ukucas opciju za 'forgot confirmation number'. Kako onda znas da si izvucen...

judzi
09.05.2016, 23:42
Drugarica mi javila da sam izvucen ali i poslala mi sifru ali sam je ja zapisao na papiru i izgubio a poruku obrisao pa jel moze nekako da se resetuje sifra

el_diablo
10.05.2016, 21:28
Prvi put se prijavih kad ono sisarka :nene::nene:

Samo da mi je znati kako ste se prijavljivali za dv2017 po dva puta?

SEEUSAIC
10.05.2016, 21:30
Prvi put se prijavih kad ono sisarka :nene::nene:

Samo da mi je znati kako ste se prijavljivali za dv2017 po dva puta?

U pitanju je prijava za bracnog druga, verenicu i/ili devojku/mladica.

Sup.Mod.

milica_smile
11.05.2016, 10:03
Hej ljudi, na drugaricin nagovor se prijavim, prvi put i izvučena!! CN je baš mali broj...2017EUxxxxx4xx. Da li to znači da će ranije biti i intervju? Da li je intervju manje vise formalnost? I koji je razlog eventualnog odbijanja?
I koliko sam pročitala od vas ovde na forumu, nije problem, ako se momak i ja venčamo pre intervjua (zajedno smo 2 godine), da i on dobije green card?

GSPvozac
11.05.2016, 10:25
Prvi put aplicirao i izvucen, pocetnicka sreca. Koji je rok za slanje DS-260 posto jos nemam pasos za dete?

BetterFuture
11.05.2016, 10:44
Prvi put aplicirao i izvucen, pocetnicka sreca. Koji je rok za slanje DS-260 posto jos nemam pasos za dete?

Cestitam i dobro dosao na forum!

Imas vremena u narednih nekoliko meseci da posaljes obrazac i da citas forum. Za sva pitanja koja te budu interesovala vec verovatno postoje odgovori. Koji si CN dobio? Napisi samo koja je hiljada (ili stotina ako je bas mali broj).

GSPvozac
11.05.2016, 13:44
Cestitam i dobro dosao na forum!

Imas vremena u narednih nekoliko meseci da posaljes obrazac i da citas forum. Za sva pitanja koja te budu interesovala vec verovatno postoje odgovori. Koji si CN dobio? Napisi samo koja je hiljada (ili stotina ako je bas mali broj).

Hvala!!! Broj mi je 18xxx. Vec sam iscitao celu temu Trucking USA jer tamo necu imati sta drugo da radim a i volim to, jedino temu zdravstvene zastite cini mi se nikad necu razumeti.

tashana
15.05.2016, 14:32
Izvlacenje za DV-2017 se polako priblizava.

Svim clanovima prijavljenim na lutriju zelim srecu na izvlacenju.

Let the game begin :;D:

P.S. Molim clanove da ispune anketu kako bismo imali malu statistiku na licu mesta. Isto tako, prilikom
objavljivanja rezultata, molim clanove da sazeto iznesu informaciju o tome da li su izvuceni ili ne i koja je prijava po redu, kako bismo imali preglednu temu bez nepotrebnog zatrpavanja.

Pozdrav. Prvi put aplicirala,prvi put izvucena ;)
Mala pomoc. Ako saw dobila broj 6×× ,kada da ocekujem intervju?
Hvala i puno srece svima

Tikica
15.05.2016, 15:27
Pozdrav. Prvi put aplicirala,prvi put izvucena ;)
Mala pomoc. Ako saw dobila broj 6×× ,kada da ocekujem intervju?
Hvala i puno srece svima
Čestitam tashana i dobrodošla na forum! Sa tako malim brojem, ukoliko pošalješ DS260 u maju, intervju te očekuje već u oktobru!

dramit
15.05.2016, 16:56
Pozdrav svima.
Pišem u ime mog brata i mene.
Dve prijave - obe "has not been selected." ovo su nam bile prve prijave.

Čestitam svima koji su dobili na lutriji.
A nama koji smo ostali kratkih rukava, više sreće u sledećem apliciranju i izvlačenju.

makon87
02.06.2016, 20:46
Pozdrav svima! Cestitke dobitnicima a onima koji nisu izvuceni zelim vise srece naredne godine.
Mislim da sam se tri puta do sada prijavljivao i ovaj cetvrti put je bio srecan. Izvucen sam sa CN brojem 2017EU000016xx. Citao sam forum i nasao sam bas dosta informacija. Devojka i ja bi smo se uzeli pre odlaska na intervju i tu sam video nekoliko opcija koje imamo, da se vencamo pa onda saljemo DS260, da saljem ja solo pa posle da zovem konzulat da mi otkljucaju formular da promenim bracno stanje, ... e sad nama bi najvise odgovaralo da se vencamo, zavrsimo papirologiju oko njene promene prezimena, adrese, pasosa pa tek onda da saljemo DS formular. To bi bilo negde oko 15-20 avgusta. Ono sto sam hteo da vas pitam je da li tada vec kasno za slanje formulara uzimajuci u obzir moj CN broj koji je relativno nizak? Nama se ionako ne zuri, tako da ako bi nam se intervju pao i tamo februara-marta ne bi bio problem. Jedino sto me je strah da nije kasno slati DS formular tada pa sam hteo da se konsultujem sa vama.
Unapred hvala!

BetterFuture
02.06.2016, 23:06
Ukratko, nije kasno. Uradite kako ste planirali i sa srecom.

bojan1981
03.06.2016, 01:39
Nikako da postavim bar jedan post jer iz nekog razloga (IT i vise nego obrazovan) nisam uspeo da se registrujem u full-u.

Dakle najbitniji i prvi post je na ovom mestu!

IZVUCEN!!!

:)

mostar
03.06.2016, 14:51
Nista ni ovaj put, bas mi je zao.Vise radi djece, ali eto nece nikako da nam se posreci.

mazony
09.06.2016, 19:10
Dragi prijatelji evo i ja da se prijavim. Nakon 8 prijava i mene izvukose. broj je 00013xxx. Imam dva pitanjca 1. manje bitno - po ovom broju kada bih mogao da ocekujem intervju a Drugo - mnogo vazinje pitanje je sledece: po prijavi na spisku smo bili supruga troje maloletne dece i ja kao nosilac. U medjuvremenu stariji sin je napunio 21 godinu i njega su skinuli sa liste (imao sam prijavu long life tako da su oni (agencija) sami aplicirali za mene. E sada kada sam isao da popunim formular vidim da su svi na listi osim najstarijeg sina. Moja zena nesto i ne zeli da ide sada da zivi usa barem dok najmladji ne zavrsi osnovnu skolu tako da bih ja poveo samo cerku i sina. Da li postoji ta mogucnost da izostavim najmladjeg sina i zenu a da ubacim najstarijeg sina. Naravno sva deca su sa istom, nevencanom, suprugom sa kojom zivim 25 godina. Inace isao sam 4 puta za usa i imam tri usa vize - ako je to uopste bitno. Jos jednom - pozdrav svima na listi.

BetterFuture
10.06.2016, 11:00
Cestitam na izvlacenju! Intervju mozete ocekivati najverovatije u decembru, mozda i u novembru. To jos niko ne moze tacno da Vam kaze. Zavisi i kada posaljete DS260.
A sto se tice drugog pitanja, odgovor je NE, ne mozete nikako da izvrsite zamenu koju ste naveli. Imajte na umu da ako samo Vi i cerka odete na intervju, samo cete vas dvoje i dobiti vize, sto ce reci da ce biti dug proces da naknadno obezbedite vize za zenu i najmladjeg sina. Ako mozete finansijski da podrzite, po meni, bilo bi najbolje da svi dobijete vize i odete u USA da ih "aktivirate". Vi onda, ako zelite tako, sa cerkom ostanite u USA, a supruga sa najmladjim neka se vrati nazad i onda neka odrzava vize povremenim dolascima u USA. Dobro se informisite o svim opcijama i razmislite sta Vam je ciniti!

mostar
10.06.2016, 17:06
Jedan član,nedavno imao je istu situaciju sto se tice djeteta od 21 godine, znam da je pisala i da je rekla da su u ambasadi bili ljubazni i dali im savjete kako dalje.Nemogu se sjetiti tačno koji član,ali nije to davno bilo,pa se možda opet javi.

nepa204
10.06.2016, 20:25
Nesto mi nije jasno:kako ste prijavili nevencanu suprugu?I ja sam u slicnoj situaciji (na zalost nisam izvucena),imam nevencang supruga i sa njim cerku,ali sam u prijavi mogla da navedem samo cerku.Koliko sam shvatila,u ambasadi ne prihvataju vanbracne zajednice.

BetterFuture
10.06.2016, 23:23
Da, stvarno covek napisao nevencana supruga na kraju... Ja to prevideo skroz...

Pa ako je ta agencija nju stavila na prijavu, lako moze da bude odbijen za vizu tj. svi sa prijave, jer je time slagao da ima bracnog druga. Znam da ce vecina reci bice sigurno odbijeni ali ipak moj savet je da obavezno treba pozvati ambasadu, objasniti detaljno situaciju (ako je tako) i pitati za misljenje.

mazony
11.06.2016, 23:57
Nesto mi nije jasno:kako ste prijavili nevencanu suprugu?I ja sam u slicnoj situaciji (na zalost nisam izvucena),imam nevencang supruga i sa njim cerku,ali sam u prijavi mogla da navedem samo cerku.Koliko sam shvatila,u ambasadi ne prihvataju vanbracne zajednice.

Hmmm ja mislim bas suprotno. Prvi put kada su mi dali b1/b2 vizu, samo su mi konstatovali da ja i supruga nismo vencani ali, sa dokazima da zivimo na istoj adresi i da imamo nasu zajednicku decu, nije bilo nikakvih problema. Oni kazu da smo mi u braku samo sto nismo vencani i da to njima ne stvara problem. E mozda se nesto izmenilo...mada 4 puta su mi izdavali turisticku vizu.

BetterFuture
12.06.2016, 00:53
Ipak je ovde u pitanju imigrantska viza, tako da morate da se vencate pre intervjua u ambasadi.

mazony
12.06.2016, 20:42
ahaaa... e to je verovatno druga prica. Hvala na Savetu. eh toliko sam dugo odolevao vencanju. A rcite mi samo za najstarijeg klinca koji ima 21 godinu - koliko san vas razumeo najbolje je njih da pitam u ambasadi ali da li trebam isto ono da uplatim 10e za razgovor kao za vizu pa da ih pitam ili ima neki spec. broj koji mogu da okrenem.

slucajni_prolaznik
12.06.2016, 21:44
ahaaa... e to je verovatno druga prica. Hvala na Savetu. eh toliko sam dugo odolevao vencanju. A rcite mi samo za najstarijeg klinca koji ima 21 godinu - koliko san vas razumeo najbolje je njih da pitam u ambasadi ali da li trebam isto ono da uplatim 10e za razgovor kao za vizu pa da ih pitam ili ima neki spec. broj koji mogu da okrenem.

Ja sam zvao +381 11 706-4000 i kada sam objasnio sta mi treba, rekose: "vama trema imigraciono", tako da mozes odmah isto da trazis. English/srpski, sve pricaju... Ne placa se, valjda.

BetterFuture
12.06.2016, 22:29

Sto se tice Vaseg sina koji ima 21 godinu, sigurno ce Vam reci tj. ponoviti pravilo lutrije da jedino dete koje napuni 21 godinu nakon podnosenja Vase prijave moze da bude na istoj i samim tim da dobije vizu na osnovu srodstva sa nosiocem. Zato ga agencija i nije stavila u prijavu. Sigurno je napunio 21. pre oktobra. Ali u svakom slucaju obavezno pozovite ambasadu i probajte.

mazony
13.06.2016, 18:35
Hvala vam na informacijama. pozvacu ih sutra i podelicu odgovore sa vama ako ih budem dobio.

Loly
15.06.2016, 13:42
Možda nisam na pravoj temi, ali juče pronadjem broj izvučeni po zemljama :)
Srbija 376
BIH 119
Makedonija 286
Hrvatska 36
Crna Gora 26

Loly
15.06.2016, 13:44
Možda nisam na pravoj temi, ali juče pronadjoh broj izvučenih po zemljama za DV 2017 :)
Srbija 376
BIH 119
Makedonija 286
Hrvatska 36
Crna Gora 26

BetterFuture
15.06.2016, 13:56
Možda nisam na pravoj temi, ali juče pronadjoh broj izvučenih po zemljama za DV 2017 :)
Srbija 376
BIH 119
Makedonija 286
Hrvatska 36
Crna Gora 26

Prava je tema i hvala na informaciji. Ja nisam citao stranicu do kraja... :nene:

https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin/2016/visa-bulletin-for-july-2016.html

Katja75
15.06.2016, 22:18
Na zalost deca koja su u momentu vase prijave imali navrsenu 21 godinu ne mogu dobiti vizu. Mi smo imali situaciju gde mom sinu od 18 godina nisu mogli dati vizu, jer je imao 18 godina i 6 meseci kada sam se se vencala sa mojim drugim suprugom, koji je bio izvucen.

Sto se tice ostatka porodice, obavite vencanje sto pre i obavezno idite svi na intervju, neka supruga i deca (koja za sada planiraju da ne imigrijaju) iskoriste priliku i da dobiju zelenu kartu. Kasnije sve ide dosta teze i vremenski duze.

Razumem razlicita misljenja, ali ne oduzimajte priliku sebi i deci kada ste vec izvuceni.

Srecno.

slucajni_prolaznik
16.06.2016, 03:48
Prava je tema i hvala na informaciji. Ja nisam citao stranicu do kraja... :nene:

https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin/2016/visa-bulletin-for-july-2016.html

Srbija 376
BIH 119
Makedonija 286
Hrvatska 36
Crna Gora 26

Sto ce reci da (ukoliko me calculator ne vara) je:
- bilo 12.437.190 kvalifikovanih prijava
- 83.910 podnosilaca prijave obavesteno o slucajnom odabiru
- 376 slucajno odabranih iz Srbije

Ne mogu sada i ostale drzave da racunam (mozda ce neko drugi), ali statisticki zakljucak je da:
- 83.910 / 12.437.190 ~ 0,67467 % su bile sanse za dobitak - slucajno je odabran svaki 148-mi podnosilac prijave
- 376 / 83.910 ~ 0,4481 % slucajno odabranih je iz Srbije - svaki 223-ci od svih slucajno odabranih
- 12,437,190 / 83,910 * 376 ~ 55,731 kvalifikovanih prijava je doslo iz Srbije

P.S. Ukoliko sam negde "debelo" pogresio, nadam se da postoji nacin da se ovaj post izbrise da ne bi zbunjivao posetioce.

BetterFuture
16.06.2016, 10:23
Eh, ta statistika... Kao u crtacu: "...dvaput nista je nista, crva nije ni bilo..." :)

Broj od 83.910 izvucenih se odnosi ne samo na nosioce prijave vec i njihove "derivate" odnosno clanove porodice.

A i ostatak racunice (bez obzira na cifre) mislim da nije bas najtacniji, jer se poslo od pretpostavke da se u svakoj zemlji prijavilo srazmeran broj ljudi. Mislim da je do sada prosek za Srbiju oko 20.000 prijava.

Andrew Wiggins
16.06.2016, 20:23
^
Upravo. Prosle godine se iz Srbije prijavilo oko 19,000, tako da 83000 su njihovi derivatives.
Dobra vest je da su nam povecali broj izvucenih. Prosle godine je bilo 289 ako se ne varam.
Afrika je izvukla ubedljivo najvise kao kontinent a Ukrajina velikih 4,500 kao prosle godine.

mazony
22.06.2016, 15:56
Ovako stoje stvari drugari/ce, zvao sam da pitam za porodicu da li mogu oni kasnije da dodju na intervju i to mi je potvrdno odgovorio radnik u ambasadi koji je stvarno bio ljubazan i strpljiv samnom. Zatim na pitanje da li da prijavim i zenu i decu bez obzira na njihovo neckanje i trenutne nemogucnosti odlaska u usa, on mi je predlozio da ih prijavim a nisu u obavezi da idu samnom na razgovor...ali ako se slucajno predomisle u razumnom roku onda je potrebno samo zakazati razgovor i stvar je gotova. Ako odem sam bez njihove prijave, a oni rese da dodju da zive u usa onda taj proces, kako je rekao isti zvanicnik ambasade, traje 2 - 2.5 god. Zivi mi bili

slucajni_prolaznik
23.06.2016, 10:48
Ovako stoje stvari drugari/ce, zvao sam da pitam za porodicu da li mogu oni kasnije da dodju na intervju i to mi je potvrdno odgovorio radnik u ambasadi koji je stvarno bio ljubazan i strpljiv samnom. Zatim na pitanje da li da prijavim i zenu i decu bez obzira na njihovo neckanje i trenutne nemogucnosti odlaska u usa, on mi je predlozio da ih prijavim a nisu u obavezi da idu samnom na razgovor...ali ako se slucajno predomisle u razumnom roku onda je potrebno samo zakazati razgovor i stvar je gotova. Ako odem sam bez njihove prijave, a oni rese da dodju da zive u usa onda taj proces, kako je rekao isti zvanicnik ambasade, traje 2 - 2.5 god. Zivi mi bili

Nije mi bas najjasnije:
- prijavis se grupno->odes na intervju sam->dobijes vizu->odes u US->oni dodju na intervju->dobiju vizu->dodju u US
ili:
- prijavis se grupno->odes na intervju sam->dobijes vizu->oni dodju na intervju->odete zajedno

Ili je dozvoljeno i jedno i drugo?

Lowzyyy
27.06.2016, 18:21
Pozdrav svim clanovima foruma, ja sam nov ovde i bio bih srecan kada bi neko mogao da mi pomogne. Naime znam za lutriju vec godinama, moj otac je aplicirao sa majkom vec nekih 7 godina, ali nisam bio upucen u proces kao sta ge.
Nazalost otac mi je preminuo pre nekoliko meseci i ja sada ne znam kako uopste da proverim da li smo izvuceni mozda bili, kada je bilo izvlacenje i tako dalje.
Bio sam na njihovom sajtu ali ja zaista ne znam sta se tamo trazi i da li svako od nas aplicira kao poseban covek ili svi zajedno preko jednog naloga. Ja imam 19 godina i verujem da sam aplicirao posebno, tacnije to je moj otac radio umesto nas. Nase je bilo samo da se slikamo, ostalo je on zavrsavao.
Neki uput, linkovi u sve te procedure, gde proveriti i kako... Hvala unapred...

BetterFuture
27.06.2016, 22:47
Dobrodošli na forum. Na sve što ste pitali možete naći odgovor na sledećoj stranici http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/uputstvo.php (http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/uputstvo.php)

Naravno, sada je najvažnije da znate Vaš CN tj. confirmation number

bordi888
28.06.2016, 01:13
Pozdrav svim clanovima foruma, ja sam nov ovde i bio bih srecan kada bi neko mogao da mi pomogne. Naime znam za lutriju vec godinama, moj otac je aplicirao sa majkom vec nekih 7 godina, ali nisam bio upucen u proces kao sta ge.
Nazalost otac mi je preminuo pre nekoliko meseci i ja sada ne znam kako uopste da proverim da li smo izvuceni mozda bili, kada je bilo izvlacenje i tako dalje.
Bio sam na njihovom sajtu ali ja zaista ne znam sta se tamo trazi i da li svako od nas aplicira kao poseban covek ili svi zajedno preko jednog naloga. Ja imam 19 godina i verujem da sam aplicirao posebno, tacnije to je moj otac radio umesto nas. Nase je bilo samo da se slikamo, ostalo je on zavrsavao.
Neki uput, linkovi u sve te procedure, gde proveriti i kako... Hvala unapred...

Dobro dosli na forumu.
Prvo zelim da Vam odam zaljene za vas gubitak. Drugo nisam neki iskusan clan ali voleo bih da pomognem i da potiknem druge iskusnije clanove da se jave i da zajedno damo neki savet ili resenje problemu. Kako si vec pomenuo u tvom postu, tvoj otac je vec 7 godina aplicirao na DV i sigurno dobro je poznavao pravila, tako da pretpostavljam da on sigurno za svakog clana tvoje porodice ima zapisano CN (confiramtion number) jer je to osnovno kad apliciras i kad posaljes prijavu. Tvoja majka mozda zna vise za taj podatak i mozda pomogne da proveris stanje vase aplikacije. Mislim da jos nije kasno za proveru ali to bi trebalo da uradis sto je moguce ranije i da znas na cime si. Kazes da imas 19 godina, to znaci da tvoj otac je slao posebnu aplikaciju za tebe, tako da sigurno on ima negde zapisano i tvoj CN. Imeno kad se prijava za DV posalje dobijas sledece podatke koje trba da zapises ili isprintas, a to je sledece: Entrant Name- Prezime, Ime; Confirmation Number: 2017************; Year of birth: (Tvoja godina radjanja) i Digital signature. Za proveru je potrebno sledece: CN (confirmation number- koji sadrzi 2017 + 12 drugih karaktera; Last/ Family Name (Tvoje prezime) i Year of birth (Tvoja godina radjanja). Mislim da je neko na forumu spomenu neke nacine u slucaju da zaboravis ili izgubis CN koji je ustvari i najbitniji jer od svega sto sam pomenuo samo on je nesto sto je autenticno i odnosi se na svaku prijavu posebno. Nadam se da ce se neko javiti koji je imao iskustvo sa izgubljenim CN. Srecno u proveri!

LazarUSA
28.06.2016, 21:28
Pozdrav svima ljudi,ako jedno od mojih roditelja bivaju izvuceni kakva je mogucnost za mene da dobijem vizu a nisam napunio 21 godinu prije prijave,tek u novembru 2016 punim 20 godina.

Lowzyyy
28.06.2016, 21:39
Hvala vam svima zaista. Uspeo sam da nadjem CN od majke i oca ali moj nije zapisao. Navedeno je kao child da sam tu ali CN nigde. Nazalost nismo izvuceni.. Koliko rokova ima za izvalcenje svake godine ? Gde da pratim desavanja, ovde na forumu ili na njihovom sajtu ?

BetterFuture
29.06.2016, 00:11
Pozdrav svima ljudi,ako jedno od mojih roditelja bivaju izvuceni kakva je mogucnost za mene da dobijem vizu a nisam napunio 21 godinu prije prijave,tek u novembru 2016 punim 20 godina.

Ukoliko neki od roditelja dobije vizu, dobiće je i dete starosti do 21 godine u trenutku prijave. Pod uslovom da nije u braku, naravno. Ukoliko te nisu stavili na svoju prijavu, biće diskvalifikovani, na žalost.

BetterFuture
29.06.2016, 00:19
Hvala vam svima zaista. Uspeo sam da nadjem CN od majke i oca ali moj nije zapisao. Navedeno je kao child da sam tu ali CN nigde. Nazalost nismo izvuceni.. Koliko rokova ima za izvalcenje svake godine ? Gde da pratim desavanja, ovde na forumu ili na njihovom sajtu ?

Možda te otac i nije prijavio samostalno, već u svojoj i majčinoj aplikaciji. U tom slučaju, ti i nemaš svoj CN. Izvlačenje je samo jednom godišnje, u maju mesecu. U domenu nadanja je da će možda ove godine biti dodatno izvlačenje zbog manjeg broja izvučenih. Čitaj forum, dobićeš sve odgovore.

bordi888
29.06.2016, 02:26
BetterFuture, U domenu nadanja je da će možda ove godine biti dodatno izvlačenje zbog manjeg broja izvučenih???
Ovo nisam nigde sreo! Broj izvucenih je u redu i nista nije cudno oko tog broja, ako uzmes u predvid da bivse YU republike imaju slican cak i visi broj izvucenih uporedo prosle godine onda mi nije jasno odakle koristis takav podatak? Bas bi te zamolio da to obrazlozis, ne bi hteo da se stvori neka lazna nada svima onima koji nisu bili izvuceni ove godine za DV 2017.

BetterFuture
29.06.2016, 10:29
BetterFuture, U domenu nadanja je da će možda ove godine biti dodatno izvlačenje zbog manjeg broja izvučenih???
Ovo nisam nigde sreo! Broj izvucenih je u redu i nista nije cudno oko tog broja, ako uzmes u predvid da bivse YU republike imaju slican cak i visi broj izvucenih uporedo prosle godine onda mi nije jasno odakle koristis takav podatak? Bas bi te zamolio da to obrazlozis, ne bi hteo da se stvori neka lazna nada svima onima koji nisu bili izvuceni ove godine za DV 2017.

Ove godine je izvučeno skoro 84.000 ljudi što je oko 10.000 manje nego prošle godine. Pa zato se možda otvara mogućnost da se razmišlja o naknadnom izvlačenju. Jeste da je za naš region broj sličan kao i prošle godine, ali niko ne može da zna da li će do izvlačenja doći ili ne. Zašto da se ne nadamo? Evo, ja se prvi nadam ali sam svestan da život ide svojim tokom i ne očekujem čuda. Niko ne treba da bazira svoju budućnost na izhodu lutrije. Jeste da su šanse za dodatnim izvlačenjem skoro nula posto ali dok god postoji i ta mala šansa, postoji i nada.

Andrew Wiggins
29.06.2016, 19:20
Ove godine je izvučeno skoro 84.000 ljudi što je oko 10.000 manje nego prošle godine. Pa zato se možda otvara mogućnost da se razmišlja o naknadnom izvlačenju. Jeste da je za naš region broj sličan kao i prošle godine, ali niko ne može da zna da li će do izvlačenja doći ili ne. Zašto da se ne nadamo? Evo, ja se prvi nadam ali sam svestan da život ide svojim tokom i ne očekujem čuda. Niko ne treba da bazira svoju budućnost na izhodu lutrije. Jeste da su šanse za dodatnim izvlačenjem skoro nula posto ali dok god postoji i ta mala šansa, postoji i nada.

Zasto 84.000 ne razumem? Il se uvek izvlaci duplo veci broj ljudi za svaki slucaj jer neki odustanu da bi bilo 50.000?

milan.b
29.06.2016, 20:10

A odakle ti uopšte informacija da je izvučeno toliko ljudi? Jel imaš neki link? Volio bih da to i sam pročitam.

BetterFuture
29.06.2016, 21:20
Zasto 84.000 ne razumem? Il se uvek izvlaci duplo veci broj ljudi za svaki slucaj jer neki odustanu da bi bilo 50.000?

A odakle ti uopšte informacija da je izvučeno toliko ljudi? Jel imaš neki link? Volio bih da to i sam pročitam.

Zvaničan link za različite vrste viza je https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin/2016/visa-bulletin-for-july-2016.html

Pred kraj strane imate podatke za DV-2017, ukljucujuci ukupni broj prijavljenih, ukupan broj izvucenih i broj izvučenih po regijama/zemljama.

I da, uvek se izvuce skoro duplo vise ljudi od broja viza koje se dodeljuju jer ce neko odustati od daljeg procesa zbog raznih razloga a neko nece zadovoljiti uslove lutrije...

milan.b
30.06.2016, 11:50
Hvala na odgovoru... video sam sad. nadam se da će svi izvučeni sa foruma uspešno proći proceduru i pozeleneti :==D:

bokiit
15.08.2016, 14:35
2014 - 2 prijave, nista
2015 - 2 prijave, nista
2016 - 2 prijave , IZVUCNI - broj 14XXX
25.Maj - poslat DS-260

mayki202
14.09.2016, 12:59
Peti put, po dve prijave, not been selected.. idemo dalje...

Pozdrav, mokio bi da mi se neko javi da mi pokaze kako da se prijavim za dv 2017 ako nije kasno ako ne za dv2018 molim... nek ostavi skajp ili nekako da se cujemo pa da mi objasni... Hvala unapred

bokiit
14.09.2016, 13:21
Za 2017 je kasno tj vec su izvuceni dobitnici. Za 2018 je od oktobra do novembra. Ne treba ti skajp ,imas sve na forumu objasnjeno, a i realno za prijavu treba 6min ako znas svoje ime prezime datum rodjenha i te takve stvari 😃. Srecno!

stanema
14.09.2016, 15:32
Ili Skype (https://media.giphy.com/media/26uf0HSrZ10EQ22u4/giphy.gif) za objasnjenje prijave ;)

Gordoska
16.09.2016, 09:23
Da li znate koji je krajnji rok za slanje DS-260? Vidim da su gotovo svi do sada poslali pa se plasim da nisam zakasnila.

BetterFuture
16.09.2016, 09:44
Da li znate koji je krajnji rok za slanje DS-260? Vidim da su gotovo svi do sada poslali pa se plasim da nisam zakasnila.

Niste zakasnili... Nema tacno odredjeni krajnji datum slanja. Mozete da ga posaljete i u aprilu/maju sledece godine ali ja se ne bih tako "igrao"...

LJ75
16.09.2016, 10:37
Ne znam kako da to sam uradim, uglavnom, ako mozete dodati u tabelu da sam poslao DS-260 15 Septembra.

bokiit
16.09.2016, 12:31

Sad citam ovu temu i naletoh na tvoj post. Bio si totalno u pravu.Svaka cast!:bravo:

BetterFuture
16.09.2016, 13:22
Sad citam ovu temu i naletoh na tvoj post. Bio si totalno u pravu.Svaka cast!:bravo:
Da, ali ne meni vec BritSimon-u koji je to spomenuo. Gledajuci broj inicijalno izvucenih, a i posto je Evropa "podbacila" ove godine, nekako se i samo nametnulo da postoji mogucnost za takvim necim.

bokiit
16.09.2016, 13:33
Da, ali ne meni vec BritSimon-u koji je to spomenuo. Gledajuci broj inicijalno izvucenih, a i posto je Evropa "podbacila" ove godine, nekako se i samo nametnulo da postoji mogucnost za takvim necim.

Svaka cast u svakom slucaju. Ja se prijavljujem tek-vec kako god 3 god i nisam znao da postoji opcija da urade jos jedno mini izvlacenje. Nego , zasto to rade? Nije mi bas najjasnije da se u svetu dodeli 55.000 zelenih a da se izvlace oko 90.000. Da li je moguce da polovina budu diskvalifikovani il da sami odustanu ? Al opet imas i onih koji kao ja vode nekog uz sebe.:book:

BetterFuture
16.09.2016, 14:50
Svaka cast u svakom slucaju. Ja se prijavljujem tek-vec kako god 3 god i nisam znao da postoji opcija da urade jos jedno mini izvlacenje. Nego , zasto to rade? Nije mi bas najjasnije da se u svetu dodeli 55.000 zelenih a da se izvlace oko 90.000. Da li je moguce da polovina budu diskvalifikovani il da sami odustanu ? Al opet imas i onih koji kao ja vode nekog uz sebe.:book:

Bas tako, neki budu diskvalifikovani, neki sami odustanu, neki ne dobju sansu da dodju na intervju tj. CN im ne postane current.

A zar tebe ne vodi zena, a ne ti nju?!? :;D: Koliko se secam, ona je izvucena.

bokiit
16.09.2016, 15:17
Bas tako, neki budu diskvalifikovani, neki sami odustanu, neki ne dobju sansu da dodju na intervju tj. CN im ne postane current.

A zar tebe ne vodi zena, a ne ti nju?!? :;D: Koliko se secam, ona je izvucena.

Dobro se secas. Greska je u definisanju recenice. :beer: E a koja je fora sa tim current ? To ako se ne stigne na red ? Da ne plasim, jel se za taj current treba zabrinutu ako si neki veci broj ?

BetterFuture
16.09.2016, 16:05
Dobro se secas. Greska je u definisanju recenice. :beer: E a koja je fora sa tim current ? To ako se ne stigne na red ? Da ne plasim, jel se za taj current treba zabrinutu ako si neki veci broj ?

Na zalost bilo je ranijih godina slucaja da ljudi sa visokim CN nisu stigli na red... Sada, kod nas, ne bi trebalo da bude problema.

kiki13
08.11.2016, 15:12
Ja sam nova ovde :) pa pozdrav za sve

Intervju mi je zakazan za 12.decembar, formular sam popunila 6.maja.

U međuvremenu sam promenila mesto i adresu prebivališta u pasošu, kao i broj pasoša, pa me zanima da li pre intervjua moram tražiti da mi otključaju da to ispravim ili prilikom intervjua se to tamo kod njih može rešiti.

Kilimandzaro
08.11.2016, 18:05
Ja sam nova ovde :) pa pozdrav za sve

Intervju mi je zakazan za 12.decembar, formular sam popunila 6.maja.

U međuvremenu sam promenila mesto i adresu prebivališta u pasošu, kao i broj pasoša, pa me zanima da li pre intervjua moram tražiti da mi otključaju da to ispravim ili prilikom intervjua se to tamo kod njih može rešiti.

Ja sam trazila od ambasade da mi otkljucaju jer smo starijem sinu zamenili pasos pa se samim tim i broj promenio. Adresa nam je svima u pasosu razlicita.

sonjka13
11.11.2016, 22:01

Pozdrav sad citam ovaj post pa se pitam ako dodje do dodatnog izvlacenja, kada to bude, mislim okvirno sta vi mislite?

BetterFuture
11.11.2016, 22:50
Pozdrav sad citam ovaj post pa se pitam ako dodje do dodatnog izvlacenja, kada to bude, mislim okvirno sta vi mislite?
Dodatno izvlačenje se retko vrši i niko ne može sa sigurnošću da kaže ni da li će ga biti a kamoli kada. Ove godine je bilo u septembru a 2012. u junu ili julu i to zbog različitih razloga.

sonjka13
12.11.2016, 11:22
Dodatno izvlačenje se retko vrši i niko ne može sa sigurnošću da kaže ni da li će ga biti a kamoli kada. Ove godine je bilo u septembru a 2012. u junu ili julu i to zbog različitih razloga.

Hvala na odgovoru, znam da je to u rijetkim slucajevima nego sam bila znatizeljna.

Sasha983
12.11.2016, 21:32
Dosta Vas koji ste izvuceni pratite forum koliko vidim.
Cestitke.

kiki13
06.12.2016, 22:54
Narode trebaa mi pomoc,ja sam pre par dana na mejlAmbasade SAD u Beogradu,prosledila zahtev za otkljucavanje formulara,medjutim niko mi nije odgovorio,niti su mi otkljucali. Sta mi savetujete,da ponovo posaljem mejl sa zahtevom ili da cekam ponedeljak-dan intervjua i da na licu mesta izmenim potrebne podatke-u pitanju je broj pasosa,posto sam morala novi da vadim.
Pozdrav svima😊

BetterFuture
07.12.2016, 06:58
Narode trebaa mi pomoc,ja sam pre par dana na mejlAmbasade SAD u Beogradu,prosledila zahtev za otkljucavanje formulara,medjutim niko mi nije odgovorio,niti su mi otkljucali. Sta mi savetujete,da ponovo posaljem mejl sa zahtevom ili da cekam ponedeljak-dan intervjua i da na licu mesta izmenim potrebne podatke-u pitanju je broj pasosa,posto sam morala novi da vadim.
Pozdrav svima😊
Koliko se secam, bilo je clanova koji su na intervju nosili novi pasos i tada izmenili podatke. Naravno, ponesite i stari pasos.

Mickey84
29.01.2017, 12:24
Dv-2018 - prvi put prijavljen za green card. Nesto mi govori da je ovo ta godina. :)
04.10.2016 - 18:04(12:04pm)-*** prijava na lutriju

Morgy
08.05.2017, 18:34
Bili smo danas u ambasadi al na žalost zbog neažurnih Englesa koji su mi vratili pasoš u 3 nismo još završili, samo smo predali papire i rečeno nam da dođemo 10tog u 2

sabjarka
08.05.2017, 19:15
Jeli ima neko tu sta je bio na forumu da je diskvalifikuvan pored neka pricina,a je predhodno bio izvucen? Od 90 000 da uzme vizu samo 55 000 e oko 40%od izvucenih da ne uzmejo sta je jako velik procent.