PDA

View Full Version : Slika

N.eric
22.05.2017, 10:27
Postavio sam sliku samo nije kao u pasosu vec je sa strane slikano da li moze to da pravi problem a prijavu sam prosledio,tako da je kasno da se izmeni , na slici se vidim jasno dimenzije sam proverio sve je kako treba. Hvala unapred

DzokicaMicev
22.05.2017, 14:24
Postavio sam sliku samo nije kao u pasosu vec je sa strane slikano da li moze to da pravi problem a prijavu sam prosledio,tako da je kasno da se izmeni , na slici se vidim jasno dimenzije sam proverio sve je kako treba. Hvala unapred

Zdravo i dobrodosao. Jel mozes da budes malo konkretniji i da objasnis kakvu sliku i gde si je postavio za da bi mogli da ti damo odgovor. Kad vec trazite pomoc pitajte kao sta treba!!

N.eric
22.05.2017, 18:36
Isao sam na link Prekontrolišite prijavu popunio uredno sve , samo sam na slici nasmejan bukvalno selfi , tek kasnije sam shvatio da sam pogresio,sad ne znam da li je ta prijava validna radi se o http://www.zelenalutrija.com/ 3.coj tacki , zanima me da li su prijave otvorene sada , jel moze preko vaseg sajta i za koju godinu se predaje nov sam hvala na razumevanju.

DzokicaMicev
22.05.2017, 20:39
Isao sam na link Prekontrolišite prijavu popunio uredno sve , samo sam na slici nasmejan bukvalno selfi , tek kasnije sam shvatio da sam pogresio,sad ne znam da li je ta prijava validna radi se o http://www.zelenalutrija.com/ 3.coj tacki , zanima me da li su prijave otvorene sada , jel moze preko vaseg sajta i za koju godinu se predaje nov sam hvala na razumevanju.
Ja kao sto mogu tebe razumeti ti hoces da se prijavis za lutriju. Kao prvo ovde se ne prijavljuje za lutriju. To se radi svake godine na oficijalnom sajtu za prijavljivanje. Molim te da procitate prvo ceo forum I sve vam je objasnjeno ovde.

Taty2
30.05.2017, 12:14
ima tu dosta sitnica koje se traže pa da fotka bude ok, svakako po mogućnosti bez smile ....The complete face, neck, and shoulders with a frontal view; an expression without smile and eyes both open and facing the camera; vertically-oriented posture...a najbolje je otići kod profesionalnog fotografa

JelenaR
27.10.2017, 14:19
Sliku koju sam okacila je sa naocarima jer nosim naocare i po novim pravilima ne bi smela da imam naocare na slici..pitanje sta sad? Prijava je poslata a koliko znam ne bi smela dva put da se prijavljujem? Da li moze da se udje na svoju prijavu da se menjaju neke stvari ili propade sve zbog slike?

BetterFuture
28.10.2017, 08:52
Sliku koju sam okacila je sa naocarima jer nosim naocare i po novim pravilima ne bi smela da imam naocare na slici..pitanje sta sad? Prijava je poslata a koliko znam ne bi smela dva put da se prijavljujem? Da li moze da se udje na svoju prijavu da se menjaju neke stvari ili propade sve zbog slike?
Pravilo za sliku bez naocara vazi od prosle godine. Na zalost, ne mozete da je promenite i po pravilima, Vasa prijava bi trebalo da bude odbacena.

Jamive
23.08.2018, 10:01
Imam i ja pitanje vezano za sliku. Izvinjavam se unapred ako je vec negde odgovoreno. Cini mi se da jeste, ali ne mogu da to nadjem..
Da li za svaku prijavu mora nova slika, tj.da ne moze biti starija od sest meseci i te fore?
Cini mi se da sam negde procitala da ne sme proslogodisnja, ali ne mogu da nadjem gde sam to procitala i posto sam sve zivo iscitala vise nisam sigurna sta sam procitala, pa opet pretrazujem 😁
Bolje da pocnem da zapisujem 😥🤓🤓

Simke
23.08.2018, 11:30
Nesme proslogodisnja slika, preporucljivo je da bude neka druga slika i ne strija od 6 meseci, da u slucaju kada bi vas izvukli ne bi cupali kosu i mislili o tome dali ste poslali dobro sliku i dali ce provaliti da je proslogodisnja.

Jamive
24.08.2018, 09:00
Ok. Hvala Simke 😊
A do pedeset karaktera cu da napisem da je napolju vec vruce, a ja ove godine nisam isla na more.
Bilo je ili renoviranje ili more..
Volela bih da jednom mogu reci:" Idem na more dok traju radovi"
I tako...
:wtf::obrva::grin::grin:

HalfBlue91
26.09.2018, 18:56
Pozdrav svima, imam pitanje u vezi slike koja se postavlja tokom prijave za lutriju. Da li moraju da se vide ushi na njoj? :rofl:

BetterFuture
27.09.2018, 06:34
Pozdrav svima, imam pitanje u vezi slike koja se postavlja tokom prijave za lutriju. Da li moraju da se vide ushi na njoj? :rofl:
Ne, usi nisu bitne. Bitno je da kosa ne prekriva ni jedan deo lica. Naravno, nikakva marama, sesir i sl. ne dolaze u obzir. Zvanicno uputstvo sa primerima pogledajte ovde. (https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/photos/photo-examples.html)

HalfBlue91
27.09.2018, 12:38
Ne, usi nisu bitne. Bitno je da kosa ne prekriva ni jedan deo lica. Naravno, nikakva marama, sesir i sl. ne dolaze u obzir. Zvanicno uputstvo sa primerima pogledajte ovde. (https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/photos/photo-examples.html)

Hvala na odgovoru. Pitam zato sto sam videla primere obrazaca koji su stigli u koverti ljudima koji su izvuceni - i tamo se trazi ponovo slika, ali da moraju da se vide usi.

ikac89
27.09.2018, 12:57
Ne stižu više nikakve koverte ljudima koji su izvučeni, sve se radi online tj. preko interneta.