PDA

View Full Version : Intervju u ambasadi - pomoc

borrko
18.10.2017, 18:06
Zdravo drugari, registrovan sam ovde na forumu pa bih vas pitao za malenu pomoc da ne jurim po drugim mestima...

Sutra mi je razgovor u ambasadi za turisticku vizu, i malopre mi stize mail da ne smem da nosim telefon u ambasadu a posto dolazim taksijem (nisam iz Beograda) nemam ideju gde da ga ostavim i da li ce biti problem?

Ima li jos sta na sta bih trebao da obratim paznju?

Hvala puno!

mekica
18.10.2017, 20:21
:grin:
Budi bez brige.
Na ulazu u ambasadu ce ti svakako uzeti telefon, i odloziti sa strane dok traje razgovor. Naravno, iskljuci telefon :;D:

borrko
18.10.2017, 20:35
Hvala puno, drma me trema i uplasen sam jako... Ne mogu ni da spavam, haos...

Dukeduki
18.10.2017, 20:40
Zdravo drugari, registrovan sam ovde na forumu pa bih vas pitao za malenu pomoc da ne jurim po drugim mestima...

Sutra mi je razgovor u ambasadi za turisticku vizu, i malopre mi stize mail da ne smem da nosim telefon u ambasadu a posto dolazim taksijem (nisam iz Beograda) nemam ideju gde da ga ostavim i da li ce biti problem?

Ima li jos sta na sta bih trebao da obratim paznju?

Hvala puno!
kad budes ulazio u ambasadu, telefon, laptop i slicne stvari , kljucevi itd se ostavljaju kod sluzbenima ambasade i posle ti ih vrste kad zavrsis intervju, opusteno oko toga

mekica
18.10.2017, 20:47
Nije strasno, veruj:grin:
Nemas razloga za brigu. Odmori ko čo'ek jer ti verovatno sleduje čekanje u ambasadi :blink:

borrko
18.10.2017, 21:47
Ceka se dugo?

Meni su rekli da to traje relativno brzo...

Ceka me i voznja od 200km ujutru :D :D :D

mekica
18.10.2017, 23:01
Mi smo za turisticku vizu cekali oko 45 minuta unutra, i 15-ak minuta ispred ambasade.
Sam razgovor traje jako kratko.
:;D:

borrko
18.10.2017, 23:03
Hvala, pisem sutra iskustvo koje sam proziveo...

Hvala svima jos jednom!

Tia
18.10.2017, 23:16
Hvala, pisem sutra iskustvo koje sam proziveo...

Hvala svima jos jednom!

Opusti se covece, sve ce proci kako treba...sta god da bude visa instanca odlucuje.Ti si svoje odradio. Ne sekiraj se!

borrko
19.10.2017, 17:12
Evo da se javim sa losim vestima... Odbijen po clanu 214b, ne dajem dovoljno cvrst razlog za povratak u zemlju... Firma na moje ime, motor, puske, 200.000 din na racunu...

Nisam pametan...

Hvala vama na pomoci, nadam se da cu biti izvucen u maju na lottery pa da im se rugam posle tamo :D

mekica
19.10.2017, 17:53
E jbg.
I mog oca su odbili prvi put kao potencijalnog imigranta, pa ga sledeci put pustili, a imao identicna dokumenta kao i prethodnog puta.
Tako da.. je taj koji te odbio verovatno ustao na levu nogu :nene:

borrko
19.10.2017, 18:23
A bas sam hteo zimu da provedem u LA jer je toplo :smrc::smrc::smrc:

Kupicu novu jaknu, nema mi druge :naughty::naughty:

Hvala svima na savetima!

19.10.2017, 19:14
Imate na Forumu u ovoj temi mnogo toga napisanog sto se odnosi na Turisticku vizu
http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1053

Nemojte da razgranjujute forum. Imate jako puno toga i moj vam je savet da svako pitanje koje imate,pronadjete u odgovarajucoj temi na forumu. Samo je potrebno da iscitate forum. Pozdrav i Srecno :)