PDA

View Full Version : Brak - pitanje

bojanbeo
05.11.2017, 14:50
Pozdrav ljudi, iz Beograda sam, moja devojka koja isto zivi u Beogradu ima USA drzavljanstvo, da li neko zna da li je moguce i koja je procedura da ja apliciram za green card ili verenicku vizu? (Oboje zivimo u Beogradu) Hvala puno unapred :)

markoss
05.11.2017, 15:47
Ma nek si ti pitao, nema veze sto nisi pokusao da nadjes na forumu odgovor

Dukeduki
05.11.2017, 19:51
Pozdrav ljudi, iz Beograda sam, moja devojka koja isto zivi u Beogradu ima USA drzavljanstvo, da li neko zna da li je moguce i koja je procedura da ja apliciram za green card ili verenicku vizu? (Oboje zivimo u Beogradu) Hvala puno unapred :)
moguce je da apliciras , pretresi forum jer ima na niemu te teme a svakako mozes da se obratis i americkoj ambasadi u bg a prethodno idi i na njihov sant pa na temu vize iscitaj info

BetterFuture
05.11.2017, 20:28
Procitajte vise o verenickoj K-1 i bracnoj CR-1 vizi ovde (https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/family/fiance.html) i ovde (https://www.uscis.gov/family/family-us-citizens/spouse/bringing-spouses-live-united-states-permanent-residents).

Postoje i teme (ova (www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1017) i ova (www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1314))na forumu, sa skromnim informacijama jer je ovo ipak forum za DV lottery

mveruovic
06.11.2017, 01:26

Moguce je, imate dve opcije, da se vencate pa na bracnu vizu cr1 koja se duze ceka i jeftinija je ili k1 verenicka koja se brze dobija i skuplja je.