PDA

View Full Version : Šumarstvo u USA

sremskesume
15.11.2017, 11:40
Zanima me da li na forumu ima ljudi koji se bave šumarstvom,lovstvom ili primarnom preradom drveta (pilane i slično) u SAD?
U državnoj agenciji ( U.S. forest service )je neophodno da posedujete američko državljanstvo da bi ste radili,ali možda postoji mogućnost zapošljavanja u privatnim šumama i lovištima.
Zahvalan sam na informacijama bilo kakve vrste.

Dukeduki
15.11.2017, 17:45
Zanima me da li na forumu ima ljudi koji se bave šumarstvom,lovstvom ili primarnom preradom drveta (pilane i slično) u SAD?
U državnoj agenciji ( U.S. forest service )je neophodno da posedujete američko državljanstvo da bi ste radili,ali možda postoji mogućnost zapošljavanja u privatnim šumama i lovištima.
Zahvalan sam na informacijama bilo kakve vrste.

idi na neke sajtove indeed , monster i slicno i gledaj poslove na tu temstiku pa onda u oglasima direktno potrazi koji su uslovi i kvalifikacije, nisam ti nesto pomogao ali sa srecom u potrazi

Magelan
19.11.2017, 20:16
Tema pomerena u odgovarajuci podforum.

Molim nove clanove da prilikom otvaranja novih tema izaberu odgovarajuci deo foruma.

Unapred zahvalan,

Moderator

sremskesume
20.11.2017, 16:11
Moja greska,izvinjavam se.tek kad sam otvorio temu,shvatio sam da sam na pogresnom mestu.

sremskesume
22.03.2018, 19:12
Pronašao sam odličan sajt na temu poslova u Šumarstvu u USA.Zanimljivo,na craigslist,monster, i slično gotovo da i nema oglasa u vezi šumarstva , ali zato ovaj sajt je odličan za sve koje zanima ova oblast.:bravo:

http://www.forestryusa.com/jobs.html

Katleja Liki
26.04.2018, 09:44
Pronašao sam odličan sajt na temu poslova u Šumarstvu u USA.Zanimljivo,na craigslist,monster, i slično gotovo da i nema oglasa u vezi šumarstva , ali zato ovaj sajt je odličan za sve koje zanima ova oblast.:bravo:

http://www.forestryusa.com/jobs.html
Pogledajte poslove u drzavi Dzordziji (Georgia), mislim da se tamo najvise bave obradom drveta.

sremskesume
10.10.2018, 19:26
hvala puno na sugestiji,pogledacu sajtove koji se odnose na tu saveznu drzavu.nevolja je sto vecina sajtova za zaposljavanje nema kategorije kao sto su sumarstvo,prerada drveta,lovstvo i slicno pa obicno gledam pod ,,ostalo ,,