PDA

View Full Version : Ne prihvata prijavu

msim
07.10.2019, 00:21
Pokušala sam nekoliko puta da se prijavim, međutim nakon što unesem sve podatke dobijem info da je ok, a onda hoću da pređem na narednu stranu međutim izbacuje mi obaveštenje da se desila greška i da proverim konekciju, i izbacuje još obaveštenje "this site can 't be reached" Inače internet je odličan tako da to mogu da isključim kao problem. Da li se to nekome dešavalo?

uran
07.10.2019, 00:49
Pokušala sam nekoliko puta da se prijavim, međutim nakon što unesem sve podatke dobijem info da je ok, a onda hoću da pređem na narednu stranu međutim izbacuje mi obaveštenje da se desila greška i da proverim konekciju, i izbacuje još obaveštenje "this site can 't be reached" Inače internet je odličan tako da to mogu da isključim kao problem. Da li se to nekome dešavalo?

verovatno je otisao njihov server zbog velike navale

svetlana33
07.10.2019, 14:21

Desava se relativno cesto, nemojte da brinete, najbolje da se saceka par sati (ili cak ako imate strpljenja dan dva) zaboravi na to, i pokusa ponovno, vec ce da prorad :grin:i..ako ne , samo pokusajte iz nekog drugog preglednika pristupiti stranici..pozz

msim
10.10.2019, 20:17
Hvala, uspela sam sa prijavom ali preko drugog pretraživača.

samsung11
29.10.2019, 17:47
Mene nece ni preko jednog pretrazivaca. Probao preko Chroma, opere i IE. Ne znam sto je...

cobecar
29.10.2019, 18:03
Mene nece ni preko jednog pretrazivaca. Probao preko Chroma, opere i IE. Ne znam sto je...

Samo preko ta 3? :woohoo: Dodaj tu jos Mozzilu i M.Edge i valjda ce uspeti :grin:
Meni isto preko Chrome-a nije htelo ali sam preko Edge-a uspeo. Probaj i da obrises kolacice pa onda pokusaj sa prijavom!

samsung11
29.10.2019, 18:56
Probah i preko mozile, nece. Probat cu sjutra............

Taty2
30.10.2019, 10:30
Explorer, Microsoft Edge, Firefox,...kompjuter od rodjaka, razlicit tajming (kad je zatisje)...

samsung11
30.10.2019, 20:26
Evo danas moze :grin:............................................ .....

ceca.nis
31.10.2019, 21:30
meni ne uspeva.danima pokusavam........................:smrc: