PDA

View Full Version : Naj omiljeniji clan meseca

neky
10.09.2008, 16:36
Evo jednog predloga za Srdjevica.
Mislim da bi bilo dobro kada bi se svaki mesec glasalo za najomiljenijeg clana meseca, da ucestvuju clanovi koji su u top 10 po broju postova, da svako ima po 2 glasa ( ako je moguce, ako nije onda 1 ), da se bira u prvih 10 dana meseca za onaj prosli (npr. do 10 dec za nov). I kasnije da clanovi meseca konkurisu za omiljeneg clana godine.
Sta mislis?

malenaaa
10.09.2008, 16:53
Odlicna ideja, ja sam za!!!!:)

srdjevic
10.09.2008, 17:43
Pa nije vam loša ideja.... pogotovo što, ako dobijem neke negativne bodove, mogu direktno da ispravim u bazi pa da se "popravim".... da imamo nagrade, onda bih 'ladno..... :D

Moram samo da vidim da li ima ovaj forum software neki plugin za tako nešto, jer mi se nikako ne piše aplikacija za glasanje.... :o

neky
10.09.2008, 19:04
Ajde mi molim te kazi koji je ovo format foruma, pa da ti pomognem u potrazi.:confused:

srdjevic
10.09.2008, 19:55
Softver koji pokrece ovaj forum zove se vbulletin.

steficacvek
10.09.2008, 20:03
samo mala ispravka, ne moze da bude najomiljeniji, ili omiljeni ili najdrazi clan mjeseca :D

neky
10.09.2008, 21:01
@steficacvek
Sta ti predlazes da bude?
@srdjevic
Ja nisam nasao nista, ako nisi ni ti, ako hoces mogu ja to da radim ili neko drugi ko zeli, meni sve jedno.

srdjevic
10.09.2008, 21:33
moramo da utvrdimo kriterijume. ako idemo po tome koliko pomazu ostalima, onda Zanu biramo retroaktivno... ako idemo po tome koliko je ko lud, onda....... hed (da ga ne prozivamo sad....)? :D

Precesljacu ja malo net od kuce (ne valja, kazu, to s posla), a dotle mozemo da bistrimo ideju... ;)

steficacvek
11.09.2008, 09:40
@steficacvek
Sta ti predlazes da bude?

Omiljeni je sasvim dovoljno, sa gramaticke strane ovih nasih jezika :D
Inace moze i samo naj clan mjeseca, samo da se utvrde kriteriji. Omiljeni ili najdrazi se vise veze uz subjektivni dozivljaj, e sad zavisi sta je cilj izbora, da se bira neko ko nam je najvise prirastao srcu ili ko je najaktivniji i najkorisniji na neki način

wingreen
11.09.2008, 10:12
Odlicna ideja, ja vec imam favorite!:)

xeg
11.09.2008, 11:33
...Omiljeni ili najdrazi se vise veze uz subjektivni dozivljaj, e sad zavisi sta je cilj izbora, da se bira neko ko nam je najvise prirastao srcu ...

Uvede li se to pola clanova ce traziti advokata za razvod braka:D Eto ideje za razmenu banera i novi podforum - Ask Your Lawyer
Znas kako kazu - sta priraste moze i da otpadne (mozda i ne kazu bas tako ali nema veze:p)

steficacvek
11.09.2008, 11:40
hehe, vidis kako ti siroko i preventivno razmisljas xeg ...
naj clan je sigurnija varijanta :D

srdjevic
11.09.2008, 18:18
heheheh, odlično, slažem se. :D koji kriterijumi?