PDA

View Full Version : Srecan Put

wingreen
14.10.2008, 12:30
Zelim nasem Dreamerns-u da pozelim srecan put u USA i da mu pozelim srecan pocetak zivota preko i da Amerika ne propadne zbog njega nego da procveta sa njim:;D:
Nadam se da ces nam se brzo javiti i preneti prve utiske!
Jos jednom SRECNO!!!:clap::clap::clap:

Olivera
14.10.2008, 13:29
http://i304.photobucket.com/albums/nn176/kerig1973/animations/good_luck_04.gif Dreamer-u

I javi se cim pre mozes, da znamo da si O.K.

xeg
14.10.2008, 13:33
Ode dreamer u USA
http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/whoosh.gif
Aj' pa srecan put... i cekaj nas tamo:papa:

Veronika
14.10.2008, 14:38
Sretno :pozdrav:

srdjevic
14.10.2008, 16:54
drimer nam je spreman k'o zapeta puška! :obrva:

http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1570/PreviewComp/SuperStock_1570R-118181.jpg
čekamo ga sutra na O'Hare...

dreamerns
14.10.2008, 23:48
Hvala vam ljudi....divni ste :-)

Ja se u ovom momentu jos uvek pakujem, verovali ili ne (fali mi neki smajli sa koferom :) )
Iduci post na forum bice iz USA....

steficacvek
15.10.2008, 00:04
go drimer, goooooo!!!! :clap:

ajde polako, pamet u glavu, samo hrabro!
sretan put, mi svi mislimo na tebe i jedva cekamo prvi americki post!!!

:srbinprv:

srdjevic
16.10.2008, 04:54
dočekasmo drimera, odmah smo se našli, jedva smo se potrpali u auto... :grin:

odbacio sam ga do gajbe i nadam se da su otišli na spavanje, delovali su izmoreno... logično, je li... sad dolazi na red aklimatizacija. :obrva:

Zana
16.10.2008, 07:02
Dobro nam dosao Dreamer!!!!! :baloni:

xeg
16.10.2008, 08:16
dočekasmo drimera, odmah smo se našli, jedva smo se potrpali u auto... :grin:

Pa jel sam ti rekao da prodas tog Yugica:==D:

Bas mi je drago, a tebi Srdjevicu svaka cast:da:

wingreen
16.10.2008, 08:21
Stvarno Srdjevicu svaka ti cast, bas lepo od tebe:bravo:
A tebi Dreamer srecan pocetak zivota preko!:clap::clap::clap:

steficacvek
16.10.2008, 15:11
jedva cekam vijesti od drimera!!!

a srdjevicu ... bas svaka cast! trebali bismo slijediti tvoj primjer svi i stvarno za neke sljedece generacije organizovati pomoc pri dolasku ... mislim da je to jako dobra ideja (naravno, dok ispunimo jedan detaljcic, a to je da i sami dodjemo u USA :D)

srdjevic
16.10.2008, 16:16
ma nije bio problem nikakav, a i dobro je da sam bio; dan je bio siv u nesvest, padala ona tmurna kiša ceo dan, bilo je baš gadno...

nego, šta smo rekli, ko pristiže sledeći? :grin:

P.S. Drimer je očigledno našao vrlo finu varijantu u odličnom delu grada još online odande, dok nije imao ni papire, je li.... kako je to tačno uspeo, ne znam, ali ako nekoga zanima, neka ga pita. to je informacija/iskustvo koja može da pomogne ljudima koji dolaze ovamo na "neviđeno". :;D:

wingreen
16.10.2008, 16:27
Jeste, ali njemu je firma bila garant. Tesko da ce neko od nas tako naci stan.

moni
16.10.2008, 17:05
Svaka cast Srdjevicu.:grin:
Puno srece nasem Dreamersns.:clap::clap::clap:

P.S. Ljudi nemojte da zaboravite sutra je nasem razrednom rodjendan.:pekarka: u ruke, pa neku tortu da napravimo.

srdjevic
16.10.2008, 18:51
hehehehe, ja pocinjem slavlje već u pet popodne, čim nekima otkuca ponoć.... ma šta me briga kad sam rođen tamo a ne ovde, pa mogu malo da se izvlačim na tu foru i odugovlačim. :obrva:

stizeljeto
16.10.2008, 22:44
Opa, ovo postalo ''Big happy family''! Ma divno!!! Pomoci nekom koga ne poznas je stvarno ''ici ekstra milju''. :) :) :)

wingreen
27.10.2008, 17:26
Da pozelimo srecan put i nasoj Pence koja sutra sa svojom porodicom putuje u USA!:clap::clap::clap::harmonik:
Srecan novi pocetak i zelim ti puno uspeha u novom zivotu!:ziveli2:
Nemoj nas zaboraviti i prenesi nam svoje prve utiske obavezno:)
Pozdrav za tebe i tvoju porodicu:pozz:

xeg
27.10.2008, 17:38
Ajd' u zdravlje:beer:

landlord
27.10.2008, 18:31
i ja se pridruzujem cestitkama..

Mada mrzim ovo da radim.. dodje mi kao spammm...
a opet ne mozes biti nekulturan i ne pozeljeti ljudima srecan put.. a opet je ovo spam.. a nisam nekulturan.. pa bolje i da je spam nego da si nekulturan........

P.S. Zasto su moji postovi sa ovim tackicama.. ko da telegram pisem.

moni
27.10.2008, 19:50
Pence srecan put.
Zelim sve najbolje tebi i tvojoj porodici u novom zivotu.
Pisi a mi cemo :book:.
Jedva cekam tvoj post s one strane bare.
:pozz::pozz::pozz:

dreamerns
28.10.2008, 16:24
Srecan put i dobro nam dosla :-)

wrath:of:the:lich:king
02.12.2008, 21:04
Ljudi sto ste toliko pozurili :grin: Mi cekamo da prodje 5 meseci od onih 6 i onda palimo :pozz:
Nije zurba :grin:
Ima li nekog u State of Ohio?

dreamerns
02.12.2008, 21:16
Ko je pozurio?...ja sam izvucen 2008, pa odlozio intervju, pa sacekao 5 meseci.

steficacvek
02.12.2008, 22:03
da, sve si nastimao da te ne masi slucajno najgora kriza ... :)

landlord
03.12.2008, 00:01
Ma jebi ga ... mene je i dalje strah te krize..
Pa evo sta bi dreamer da nije imao posao.. On je toliki sretnik ali mi ostali bas ima da se napatimo do prvog posla..
Savjet: ponesite sto vise novaca sa sobom..

dreamerns
03.12.2008, 00:43
Pazi da je kriza, kriza je...i treba sto vise novca sa sobom poneti...ali ja i dalje mislim da nije bas tako. Ko sto rekoh, gledam oglase i poslova ima....e sada koliko se njih na iste prijavljuje...ne znam. Ja u srbiji kada trazim zanimljiv posao u svojoj struci nadjem jedan mesecno u proseku. Ovde samo kliknem i stos....

steficacvek
03.12.2008, 08:21
eh ... ponesi sto vise novaca ... nazalost ne rastu na drvetu, ipak nije lako skupiti kad se govori o hiljadama, imas sta imas i spremi se na ono sto te ceka.
ja se nekako nadam da ce kriza poceti da jenjava sljedece godine. i sve u svemu, kolika god da je kriza, vise sanse za posao sigurno ima tamo nego ovdje. jos kad skontam da je sedmicna plata u USA, ovdje ono sto za mjesec zaradim ... ne moze biti bas gore nego sad.

il to samo optimizam iz mene progovara, ne znam :grin:

landlord
03.12.2008, 08:30
eh ... ponesi sto vise novaca ... nazalost ne rastu na drvetu, ipak nije lako skupiti kad se govori o hiljadama, imas sta imas i spremi se na ono sto te ceka.
ja se nekako nadam da ce kriza poceti da jenjava sljedece godine. i sve u svemu, kolika god da je kriza, vise sanse za posao sigurno ima tamo nego ovdje. jos kad skontam da je sedmicna plata u USA, ovdje ono sto za mjesec zaradim ... ne moze biti bas gore nego sad.

il to samo optimizam iz mene progovara, ne znam :grin:

Ma to ti je samo optimizam..:)

Naravno da ce biti gore....

moni
03.12.2008, 09:09
Pazi sad Landa. Vidim ja on se nesto ucutao. Pa saberi svoj dosadasnji zivot. Koliko si zadovoljan. Imas li napretka ovde? Sta je bio razlog tvog apliciranja za GC?Ovde i dva fakulteta bas ne pomazu, a tamo uz malo ambicije mozes da zivis normalno. Ajd da ne uzmemo naseg Drimera kao primer.Prost posao je cca 6 - 8 dolara na sat.Jedna plata zalegne za osnovno, druga za ostalo po potrebi , zelji. Ne mislim da ces ti bas proste poslove da radis. Mada u samom startu vecina ne bira mnogo.Posle nekog njihovog kursa mozes nice posao da radis, a ako odes sa nekim znanjem unapred eto prednosti.
Ako poneses sto vise para za start to bolje, ali ces i brze potrositi. Moramo biti svesni da kad odemo tamo u samom startu smo na samom dnu. Vi sa malom decom ili bez njih ste u prednosti. Nas ceka FAX za dve god. Aaaaaaaa? Pa se nismo tako uplasili. A nemas ni kasiku, ni tanjir, tv, krevet vadicep,..... Ma to ce nas samo jos ojacati.
Vec kreni da prodajes Auto, dream box,.... sve sto imas a nije nuzno ovde , skupljaj pare , cekaj inervju i pali.
Prodaja ovde ( zbog svetske krize) ide tesko, mislim da nije rano.
U sto sam se rapricala kao neki terapeut delim savete ........ ovo ce te kostati 50 dolarcica sa popustom.:grin:

xeg
03.12.2008, 09:22
U sto sam se rapricala kao neki terapeut delim savete ........ ovo ce te kostati 50 dolarcica sa popustom.:grin:

Hahaha... evo nasa Moni vec krenula part time:bravo: Jel vidite da nije tesko do posla!
Nije valjda da si Landa shvatila ozbiljno:blink: stari je on macak - kako god ga bacis on se na glavu doceka:;D:

moni
03.12.2008, 09:36
Ma to ja pokusavam samo da zaradim koju kintu. Ne bih ja ni bila privatnik da nisam naucila da ubedjujem ljude kako to mora neko strucan da uradi evo racun.:;D:

03.12.2008, 12:47
Hej Moni, reci mi, tj napisi :grin: , kakav je Detroit?
Mi smo nesto kontali kad se malo ofrkestimo i odlucimo da se odvojimo od rodjaka, da idemo u Detroit...

steficacvek
03.12.2008, 12:55
vidis srdjevicu sta si uradio sad ... svi su zbunjeni ko je gdje! ta USA lokacija kod vecine je to be, jos smo na brdovitom balkanu ... :D

landlord
03.12.2008, 13:02
Ma znao sam da je srdjevicu namjera da unese konfuzijiu unase redova..i da nas sto prije amerikanizira..

03.12.2008, 13:05
AAAAA! Tamo planira da ideee... Kapiram!
Pa, kad ides?
Javi kako je :grin:

steficacvek
03.12.2008, 13:58
ma ovo su zavjere veceg opsega ... srdjevic je jako ozbiljno shvatio svoju misju da nas amerikanizira ...

WTLK, problem je sto su neki ovdje a planiraju ici tamo gdje pise, a neki zaista vec jesu tamo... to moras da pamtis, bar zasad :grin:

xeg
03.12.2008, 15:02
Da, da... nekada se znalo ko je odakle na ovom forumu a onda je nas dragi Sredjevic (tako ga zovem kad nesto "sredi":grin:) izneo sumnju da neki clanovi koriste nekakve koordinate:blink: i uveo novi metod za prikaz/unos lokacija i sada se ne zna ko je gde a gde tek planira da ide. Meni se ova nova metoda u startu mnogo svidela:1072: ali nisam hteo nista da kazem da ne ispadne da se ja stalno bunim:belj:

Source (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=159&page=4)

steficacvek
03.12.2008, 15:10
hajd' sto niko ne zna ko je odakle, al sto ne znamo ni mi vise odakle smo ...:blink:

Srdjevicu, vala bas si Sredjevic! :;D:

landlord
03.12.2008, 15:14
Da, da... nekada se znalo ko je odakle na ovom forumu a onda je nas dragi Sredjevic (tako ga zovem kad nesto "sredi":grin:) izneo sumnju da neki clanovi koriste nekakve koordinate:blink: i uveo novi metod za prikaz/unos lokacija i sada se ne zna ko je gde a gde tek planira da ide. Meni se ova nova metoda u startu mnogo svidela:1072: ali nisam hteo nista da kazem da ne ispadne da se ja stalno bunim:belj:

Source (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=159&page=4)

Ma sve ti je to CIA, snajka, CIA

srdjevic
03.12.2008, 23:47
da xeg nije izjavio ovo sa mackom, nista ne bi bilo od sredjivanja lokacija.... :belj:

al' ajde, ulepsao mi je dan, pa da posle ne bude da ja njemu nisam..... :ludak: