PDA

View Full Version : Zasto ne radi prijava na Lutriju?

dele506
27.10.2008, 13:46
Da li netko zna zasto se nemoze prijaviti za DV 2010.
Ja kad upisem sve podatke izbacuje me.
Takoder i kad probavam photo validator izbacuje me cjelo vrijeme.
Da li netko zna u cemu je problem i kad ce se rijesiti?

landlord
27.10.2008, 14:41
ne znam...
ja nisam poslao prijavu
ali mi se otvaraju stranici bez problema..

dele506
27.10.2008, 14:50
Otvara stranicu bez problema,ali kad krenes na prijavu ili da provjeris fotografiju nista ne reagira ili te izbaci.
Probao sam sa 3 razlicita internet browsera i problem je na njihovim stranicama.

dele506
28.10.2008, 09:48
Da li moze netko probati npr Photo Validator da li njemu ili njoj radi.
Meni i dalje cim krenem popunjavati prijavu i taj photovalidator odmah izbacuje i nemogu se prijaviti.

Jalle007
29.10.2008, 11:21
https://www.dvlottery.state.gov/
D li je ovo stranica na kojoj se vrši prijava ?

Kod mene nemože da se otvori , mora da nekih 5 miliona ljudi pokušava isto .

Meni se čini da sam prošle godine prijavu popunio preko stranice US ambasade ovdje u sarajevo. Sada taj link nemogu da nadjem.
Da li je onda gore navedeni link jedini preko koga ide prijava ili eventualno svaka ambasada ima link za svoju zemlju ?

Pošto želim da prijavim sebe, ženu i djete , da li je moguće onda poslati dvije prijave ?
Neko navede da se može prijaviti jedna i da kao "principal" budem ja a druga da bude "principal" žena ? S druge strane na stranici upozoravaju da duple prijave neće biti moguće..

Eto par konfuznih pitanja, pa ako dobijem bar i konfuzan odgovor biće dobro.

Pozz
Jalle

Jalle007
29.10.2008, 11:33
OK skonto, adresa je definitivno http://www.dvlottery.state.gov
Ali da li se može prijavit na dvije aplikacije ako ide porodica ?

Po informacijama koje sam našao ovdje , nemože
http://www.totalportal.net/zabava/sta-je-zelena-karta-green-card

landlord
29.10.2008, 14:18
Pazi na dobroj si adresi... i da u pravu si.. stranica je jako zauzeta..i desava se da je tesko pristupiti stranici..

pokusavaj vise puta i u razlicitim dijelovima dana/ noci

Mozete poslati dvije aplikacije.. o ovome je vec bilo rijeci na forumu..
Dakle, jednu aplikaciju posalje tvoja supruga.. ispuni podatke za sebe, tebe i dijete..
a drugu aplikaciju posaljes ti na svoje ime i takodje stavis podatke za vas troje..

Naravno i slike stavljate i na jednu i na drugu aplikaciju od svo troje..

poz.

dele506
29.10.2008, 14:26
Ja vec 3 dana probavam i neradi

dele506
29.10.2008, 15:03
Jel netko skuzio zasto kod nas neradi prijava?
Ljudi sa drugih foruma kazu da njima radi,onda je ocigledno problem kod nas.
Ako itko ista zna o tome i kako rijesiti problem,nek se javi.

srdjevic
29.10.2008, 21:24
Jel ti problem da napises malo vise o tome sta tacno mislis pod "ne radi"? Zanima me, kad kliknes na submit dugme - sta se desi.

Ako imas problem da objasnis, evo procedure i za tebe i za druge kako da nam javite sta se tacno desilo:

kliknite na submit dugme
desila se greska, niste videli ovu stranicu (http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/confirmation.jpg)
pritisnite jednom taster PrintScreen (nalazi se u gornjem desnom delu tastature)
otvorite Microsoft Paint
mozete ovako:
idite na Start => Run
upisite "mspaint" (bez navodnika) i lupite ENTER
ili ovako:
idite na Start => All Programs => Accessories => MS Paint
otvorio se Paint
idite na Edit => Paste, ili jednostavno pritisnite Ctrl+V
slika vaseg ekrana (tj stranice sa greskom) ce se pojaviti u Paint-u
idite na File => Save As
sacuvajte sliku na kompjuteru
i posaljite nam je ovdekada vidim sliku toga sta vam se desilo, znacu da vam kazem vise o gresci...

Zana
29.10.2008, 21:51
EEEEEEEE, ne da me plasite sad svi - za vikend treba da apliciram za ceo podmladak u familiji i ko zna koliko prijatelja :grin:

dele506
30.10.2008, 11:35
Problem je sljedeci:

1 Korak- upisem u Browser ( Internet Explorer i Mye2) www.dvlottery.state.gov

2.Korak - odaberem Photo Validator ili Begin Standard Entry
3A.Korak - u Photo Validatoru kliknem Browse,odaberem sliku i kliknem CHECK PHOTO
3B.Korak - Begin Standard Entry popunim formular i stavim sliku ( sa Browse) i onda kliknem CONTINUE

4.Korak u oba slucaja 3A i 3B kad kliknem CHECK PHOTO ili CONTINUE cekam nekih 1-3min i izbaci me sa porukom ispod (isti slucaj je kad ukucate u web adresu stranicu koja ne postoji i to Vam se pojavi)

NAPOMENA: Probao sam i sa Mozillom-u tom slucaju ne desi se nista,samo se zaglavi.

NAPOMENA 2: Probao sam kod prijatelja na 3 razlicita racunala u Hrv. i svaki put je isto.

The page cannot be displayed
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

--------------------------------------------------------------------------------

Please try the following:

Click the Refresh button, or try again later.

If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly.

To check your connection settings, click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Connections tab, click Settings. The settings should match those provided by your local area network (LAN) administrator or Internet service provider (ISP).
See if your Internet connection settings are being detected. You can set Microsoft Windows to examine your network and automatically discover network connection settings (if your network administrator has enabled this setting).
Click the Tools menu, and then click Internet Options.
On the Connections tab, click LAN Settings.
Select Automatically detect settings, and then click OK.
Some sites require 128-bit connection security. Click the Help menu and then click About Internet Explorer to determine what strength security you have installed.
If you are trying to reach a secure site, make sure your Security settings can support it. Click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Advanced tab, scroll to the Security section and check settings for SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.
Click the Back button to try another link.

Cannot find server or DNS Error
Internet Explorer

srdjevic
30.10.2008, 16:13
Dobro je, dok god pada na prvom koraku, nije frka da li je primio prijavu ili ne. Bitno je samo da na drugom koraku (nakon sto proverite podatke na sledecoj stranici) ne dodje do greske.

Ovo definitivno lici na to da je sajt jednostavno preopterecen.

Kako oni moraju imati load balancing (gomilu servera koji medjusobno dele vase zahteve), verovatno je baziran na zemlji iz koje dolazite - ja svaki put kada sam probao prijavu, sve je radilo cakum-pakum.

Ako postoji interes da vas ja (ili neko odavde) prijavi, javite, pa da otvorim novi formular za to. :;D:

jegger
04.11.2008, 14:29
[QUOTE=srdjevic;4988]Jel ti problem da napises malo vise o tome sta tacno mislis pod "ne radi"? Zanima me, kad kliknes na submit dugme - sta se desi.

Ako imas problem da objasnis, evo procedure i za tebe i za druge kako da nam javite sta se tacno desilo:

kliknite na submit dugme
desila se greska, niste videli ovu stranicu (http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/confirmation.jpg)
pritisnite jednom taster PrintScreen (nalazi se u gornjem desnom delu tastature)
otvorite Microsoft Paint
mozete ovako:
idite na Start => Run
upisite "mspaint" (bez navodnika) i lupite ENTER
ili ovako:
idite na Start => All Programs => Accessories => MS Paint
otvorio se Paint
idite na Edit => Paste, ili jednostavno pritisnite Ctrl+V
slika vaseg ekrana (tj stranice sa greskom) ce se pojaviti u Paint-u
idite na File => Save As
sacuvajte sliku na kompjuteru
i posaljite nam je ovdekada vidim sliku toga sta vam se desilo, znacu da vam kazem vise o gresci...[/

E sad... pitanje je da li Validator moze da proveri sliku da li valja nezavisno od same prijave... Znaci jos se nisam prijavio, hteo sam prvo da proverim sliku al izgleda da to tako ne ide.. Sta cu.. nisam znao :) 18

beresmed
04.11.2008, 15:26
Probaj photo validator u IE.
Osobno sam testirao validator u IE i Mozilli sa istog PC-a i uvijek bi javio gresku prilikom provjere slike (dugo vremena samo ucitava i na kraju izbaci gresku da ne moze ucitati).

srdjevic
04.11.2008, 22:02
A zar im ne pise na home pageu upozorenje u velikom zutom boxu da korisnici firefoxa koriste HTTPS a ne HTTP protokol (narodski receno, ne standard nego SSL)?

jegger
05.11.2008, 01:07
Opet nece, i Explorer mi izbacuje ovo... zaista ne znam :wtf:
Mozda je to neki znak.. da nije Amerika ipak za mene :smrc: al' dolijacu mu ja vec..
19

milos
11.11.2008, 09:34
Vec nedelju dana submit form ne radi jednostavno nece da prevali prvu stranicu ja sam zadnjih 6 dana isprobavao sve moguce kombinacije i IE i FF i danju i nocu po nekoliko puta i nemam sanse da prodjem prvu stranicu! :nene:

jedino mi ostaje da se pitam :wtf:

gc.lutrija
16.11.2008, 02:18
Ovako...
Problem prilikom bilo kakvog pokušaja submit-a (bilo fotografije na validatoru, bilo podataka na kraju) koji je evidentan preko srbijanskih provajder-a (makar kada je u pitanju sbb, ne znam za ostale) može se prevazići korišćenjem proxy server-a. Nije problem pronaći besplatne proxy servere i podesiti svoju konekciju da ide preko njih. Jedan od proxy-ja za koje čak ne treba nikakvo podešavanje je:

http://www.youhide.com

Na ovoj adresi postoji polje za unos web adrese - u njega se jednostavno unese:

http://www.dvlottery.state.gov

i pritisne taster Submit. Dalje, sva komunikacija sa serverom za GC lutriju ide preko ovog proxy-ja, a vi u browseru ne vidite nikakvu razliku, osim u address bar-u gde se vidi da redirekciju vrši youhide.

Znači, ovo je za one koji imaju problem sa prijavom, u slučajevima kada se otvaraju sve strane, a ne radi foto validator ili završna prijava. Možete testirati samo sa foto validatorom da se uverite pre nego što počnete popunjavanje prijave.

Ono što može biti (ali verovatno nije) problem je što GC server ne zna iz kog regiona se prijavljujete (ne znam da li na osnovu regiona pravi nekakav balancing ili nešto slično), jer on više ne zna vašu IP adresu, već adresu proxy-ja. Mada, mislim da ovo ne bi trebalo da bude problem, jer imate pravo da se prijavite iz bilo koje zemlje, uključujući i USA, pa zašto ne i preko bilo kog proxy servera...

dele506
16.11.2008, 10:18
Photo Validator radi na ovaj tvoj nacin ali prijava neradi,kad ides na continue izbacuje te.
Ovo je za Hrvatsku
Izgleda da za sada Srbija i Hvratska imaju problema sa prijavom

Pozdrav

jegger
16.11.2008, 16:13
Uspeo sam da se prijavim, i to iz prve... malo sam se zentao oko fotke i onog validatora, ali sve je proslo bez problema.. Hvala Milose u svakom slucaju

milos
16.11.2008, 21:31
padalo i meni napamet da idem preko proxy-ja al rekoh sta znam mozda ovo mozda ono ma nema veze prijavio sam se upravo sada bez ikakvih prepreka, hvala na informacijama zelim svima mnogo uspeha u lutriji :pozz:

havok
17.11.2008, 20:36
Uspeo sam da se prijavim, i to iz prve... malo sam se zentao oko fotke i onog validatora, ali sve je proslo bez problema.. Hvala Milose u svakom slucaju

haha takodje sam se zentao oko fotke, ali prijavio se, sve proslo kako treba :RRofl: svima srecno, pa sa mozda vidimo 2010 ...

a da onaj Confirmation Number samo treba da se upamti/zapise/printscreen, jer mozes posle da proveris preko neta jel si upao m?

jegger
18.11.2008, 01:02
mozes da proveris on-line... al tamo negde s proleca, april, maj - tako mi rekose.. i ja sam printscreen-ovao broj pa cemo da vidimo. I svima koji se zentaju sto im validator nije 'overio' fotku iz nekog razloga, ko sto meni nije hteo, mislim da nema razloga za brigu.. Ako ste se slikali kako treba, u aplikaciji prolazi sigurno. pozz i good luck :grin:

landlord
23.11.2008, 21:28
Pozdrav,

evo i ja se prijavih na tu lutriju DV-2010... i to ni manje ni vise vec dvije prijave..
jednu za mene, jednu za suprugu..

E sad, posto mi je bilo mrsko da citam nova pravila o slikama uzeo sam one stare sto su bile ok prije.. i kad sam uploadovao na aplikaciju.. (dakle ne govorim o photo validatoru, vec o stvarnoj aplikaciji).. izbaci mi gresku kao pa majmune jedan nije ti slika 600 x 600.. dakle naravoucenije.. ako vam ne radi foto validator a mislite da je ok slika probajte ispuniti aplikaciju..

Druga stvar.. nikako nisam uspijevao dobiti formu.. za ispunjavanje aplikacije.. jer je to sve sporo islo.. te sam pokrenuo programcic koji se zove hotspot Shield.. mislim da sam ga spominjao u dijelu kada sam govorio kako se moze preko neta gledati americka TV preko neta.. (Hulu i te fore)...
Dakle dobijete enku americku IP adresu.. i prijava Vam sljaka bez ikakvih problema..

eto tako i poz.

bibi
23.11.2008, 21:57
Landlord, a zasto si se prijavljivao i za DV 2010? Mislim, u tvojim postovima vidim da si vec izvucen za 2009.

Zana
23.11.2008, 22:46
Za svaki slucaj :grin: ako ne daj Boze nesto ne ispadne kako treba na inerview...:blink:

landlord
24.11.2008, 08:37
Bas kako Zana rece... za svaki slucaj...

steficacvek
24.11.2008, 10:14
panicari jedni, losu karmu nam stvarate sluteci lose ... :belj:

sad cu morati i ja da se prijavljujem opet :smrc:

dmilan068
28.11.2008, 20:16
Pozdrav svima!
Ja sam novi član, sa istim problemom kao i dosta prethodnih učesnika u diskusiji. Pokušavam danima da se prijavim za dv lutriju ali bez uspeha. Prethodnih godina radio sam to sa lakoćom čak i poslednjeg dana prijavnog perioda. Sada kada završim popunjavanje prijave i "kliknem" na "Review Your Entry", posle duže pauze na ekranu se pojavi "An error has occurred, please restart your entry". Da li postoji mogućnost da u tim silnim pokušajima prijave, neki od pokušaja prođe a da ja to ne znam pa da budem diskvalifikovan zbog više prijava na jedno ime?
Upravo sam pokušao danas da se prijavim preko preporučenog Proxy servera www.youhide.com ali uzalud. Ne prolazi ni foto validator ni prijava. Na prijavi izbacuje grešku prilikom prelaza sa prve stranice prijave na drugu. Ako neko ima predlog za rešavanje ovih probelema, molim da pomogne jer vreme ističe. Pozdrav!

landlord
28.11.2008, 21:09
BOljeg rjesenja od proxyja nema..
Probaj onaj drugi sto sam ja savjetovao..

Zana
28.11.2008, 21:18
Za pomoc, popuni formu na
http://www.godess4.com/support/desk/...et_submit&d=14
Pozdrav, Z

Sloba_Kg
29.11.2008, 07:57
E cao svima,
ja mislim da nema potrebe ici na proxy, upravo sam prijavio troje ljudi.
Koristio sam Mozilu Firefox (mislim da je 3) i odmah isao na "Begin SSL Entry"
Na jednoj prijavi nije valjala slika i pisalo je "your photo must be 600x600 pixels"
Kad smo uradili resize otislo je bez ikakvih problema.
Znam da je sutra poslednji dan za prijavu ali ja imam bar jos petoro da odradim danas sa prijavom i za sad nisam iskusio probleme.
Interesantno je da su oni rekli da imaju problema sa Mozilom kao Browserom a meni nije htela da ode prijava preko I Explorera.
Prema tome prijatelji koji se prijavljujete, puno srece sa prijavljivanjem i naravno izvlacenjem sledece godine :beer:

dmilan068
29.11.2008, 10:47
Pozdrav!
Evo još uvek se mučim sa slanjem prijave. Preko Explorera ne ide, preko Mozzille i SSL Entry - ne ide, preko raznih proxyja- ne ide, na Zaninu adresu ne mogu da pristupim. Sa photo validatorom uglavnom nemam problema-svuda pre ili kasnije mogu da pristupim. Ne znam šta još da probam.
Milan, Smederevo

xeg
29.11.2008, 11:22
Milane evo (http://zelenalutrija.vuxys.com/index.php?action=ticket_submit&d=14) ispravnog linka, uloguj se sa user/pass sa foruma i kontaktiraj Srdjevica koji ce tvoje podatke iz USA da posalje. Ali posto je sada vikend prvo ga kontaktiraj preko iste forme da vidis dal' moze da ti to zavrsi da ne duplirate prijavu ili je niko ne popuni. Vidi gore koliko je sati u Ch pa imaj i to u vidu.
:pozz:

Sloba_Kg
29.11.2008, 14:35
Pozdrav!
Evo još uvek se mučim sa slanjem prijave. Preko Explorera ne ide, preko Mozzille i SSL Entry - ne ide, preko raznih proxyja- ne ide, na Zaninu adresu ne mogu da pristupim. Sa photo validatorom uglavnom nemam problema-svuda pre ili kasnije mogu da pristupim. Ne znam šta još da probam.
Milan, Smederevo

Ne znam sta da ti kazem, ja evo upravo saljem i radi. Moguce da ti slika nije dobra jer je meni malopre izbacilo ali su napisali zasto.
Ajd probaj pa nadamo se uspesnom resenju problema.
pozdrav

Bond_JaneBond
29.11.2008, 14:40
:smrc: Ja sam sad pokusala da se prijavim, i kako mi je pisalo da imaju problema sa Mozzilom, ja ukljucim glupi Internet Explorer, ispunim aplikaciju ali prije samo kraja nesto prekide taj proces.:smrc: STa da radim? DA l' da saljem ponovo ili ne?
Znam da ljudi koji posalju dvije aplikacije budu diskvalifikovani.:no:
HElp

dmilan068
29.11.2008, 14:44
Slike sam proverio za svih četvoro, kažu da su OK! Ma sve ide kilavo čim pređem na popunjavanje prijave. Kada prelazim sa prve na drugu stranu prijave već ima problema, čas hoće da pređe a čas čekam po nekoliko minuta. Na kraju kada dođem do "Review Your Entry" tu obavezno izbaci grešku (onu koju sam već ranije navodio). Ranijih godina sam slao bez problema.
pozdrav

Bond_JaneBond
29.11.2008, 16:12
Evo konacno mi je upalilo, ali slika mi je premala 491X600...
Kako da resize-am sliku?
Imam samo Power Point?

dmilan068
30.11.2008, 00:23
Pozdrav svima!
Evo konačno sam uspeo da se prijavim za dv 2010! Koristio sam Internet Explorer i preko proxyja www.inkydeath.info . Malo nezgodan naziv, ali je nekako prošlo!
Puno sreće ostalima koji se još muče.

milena_ns
24.10.2009, 22:55
Par zadnjih dana sam pokusavala da posaljem prijavu za dv2011, ali nikako nisam mogla da prodjem prvi korak, verovatno zbog toga sto je sajt preopterecen, a imam wireless koji ovde bas varira sa brzinom. Probala sam i IE i Mozillu i nikako. Ni fotografiju nisam mogla da proverim na photo validator.
Onda sam probala preko Opere i sve je ok, dobila sam i confirmation number.
Da li je neki problem sto sam koristila drugi browser, a ne IE i Mozillu (posto ova dva pisu u aplikaciji)? Mozda sam trebala pitati nekog ovde pre nego sto sam vec sve odradila.
Nadam se da nisam zaj... zbog Opere. :smrc:

Zana
25.10.2009, 03:43
Milena,
da ti odgovorim ovde na "privatno" pitanje: mislim da je sve ok iako ti konfirmacioni broj pocinje sa 20111 a ne sa 2011. Ja sam proverila brojeve od prosle godine i isto su imali ekstra jedinicu - dakle 20101. Mislim da samo godina stoji (to sto ti pominjes 2011EU) tek ako te izvuku u prvom krugu. Neka me neko ispravi ako i ja gresim u ovome. Milena se brine da nesto nije u redu sa prijavom, jer njen konfirmacioni broj ne pocinje "samo" sa 2011.

Ja se iskreno i ne secam, jer se sve izdesavalo davno a i u "nase" vreme se prijavljivalo regularnom postom :grin:

milena_ns
25.10.2009, 04:20
Milena,
da ti odgovorim ovde na "privatno" pitanje: mislim da je sve ok iako ti konfirmacioni broj pocinje sa 20111 a ne sa 2011. Ja sam proverila brojeve od prosle godine i isto su imali ekstra jedinicu - dakle 20101. Mislim da samo godina stoji (to sto ti pominjes 2011EU) tek ako te izvuku u prvom krugu. Neka me neko ispravi ako i ja gresim u ovome. Milena se brine da nesto nije u redu sa prijavom, jer njen konfirmacioni broj ne pocinje "samo" sa 2011.

Ja se iskreno i ne secam, jer se sve izdesavalo davno a i u "nase" vreme se prijavljivalo regularnom postom :grin:

E stvarno si carica. :1081:
Samo da dodam da bi me ostali bolje razumeli. Videla sam da mnogi clanovi na svojim profilima imaju confirmation number, da li on mora poceti sa brojem godine za koju se prijavljujes, zatim oznakom kontinenta, pa brojcanim nizom (npr. 2011EUXXXX) ili se taj broj 2011EUXXXX dobija prilikom dobijanja koverte?
Moj broj koji sam dobila kad sam popunila i poslala prijavu je 20111BPPMUXXXXO91. Ne znam da li je on ok (ili ipak treba da pocinje sa 2011EUXXX), posto nisam koristila browsere koji su predvidjeni, pa se brinem da li sam nesto pogresila ili nisam.

dejancic
25.10.2009, 11:32
E stvarno si carica. :1081:
Videla sam da mnogi clanovi na svojim profilima imaju confirmation number, da li on mora poceti sa brojem godine za koju se prijavljujes, zatim oznakom kontinenta, pa brojcanim nizom (npr. 2011EUXXXX) ili se taj broj 2011EUXXXX dobija prilikom dobijanja koverte?
Moj broj koji sam dobila kad sam popunila i poslala prijavu je 20111BPPMUXXXXO91. Ne znam da li je on ok (ili ipak treba da pocinje sa 2011EUXXX), posto nisam koristila browsere koji su predvidjeni, pa se brinem da li sam nesto pogresila ili nisam.

Broj koji clanovi stavljaju u svoj potpis je broj koji su dobili kada im je izvucena prva koverta, a confirmation number je nesto sasvim drugo i meni je pocinjao sa 20101JD... Samo opusteno...

milena_ns
25.10.2009, 13:56
Broj koji clanovi stavljaju u svoj potpis je broj koji su dobili kada im je izvucena prva koverta, a confirmation number je nesto sasvim drugo i meni je pocinjao sa 20101JD... Samo opusteno...

Procitala sam neke danasnje poruke sa druge teme i skontala da je confirmation number onaj koji dobijas kada se prijavis na lutriju, a case number onaj koji dobijas kad te izvuku. Dakle, razlikuju se.
Hvala u svakom slucaju. pozz :pozz:

milena_ns
25.10.2009, 13:58

Procitala sam neke danasnje poruke sa druge teme i skontala da je confirmation number onaj koji dobijas kada se prijavis na lutriju, a case number onaj koji dobijas kad te izvuku. Dakle, razlikuju se.
Hvala u svakom slucaju. pozz :pozz:
P.S. Jos samo da dobijem i taj case number i Ameriko stizeeeem :harmonik:

nemili
31.10.2009, 16:13
Postavi oglas da menjas confirmation number za case number... uz doplatu. :grin:

Neverhood
01.11.2009, 16:46
Postavi oglas da menjas confirmation number za case number... uz doplatu. :grin:
Verovatno ovoj slici nije mesto ovde ali mi se prirodno nadovezivala na ovaj komentar.
Ovaj oglas sam nasao u svastari pre nekoliko godina:http://i37.tinypic.com/1zpsjtc.jpg
Jesmo beda...
Ako smeta post slobodno ga maknite. No frx.

dmi
17.11.2009, 10:51
opet ne radi prijava
pokusavam vec dva dana da prijavim bratanca ali nece
probala iz mozille i IE
obrisala cookies i opet nece
sad cu da probam iz google chrome a za dalje nemam ideje

dmi
17.11.2009, 11:04
opet ne radi prijava
pokusavam vec dva dana da prijavim bratanca ali nece
probala iz mozille i IE
obrisala cookies i opet nece
sad cu da probam iz google chrome a za dalje nemam ideje

edit: dupli, moze brisanje, hvala

dreadnot
17.11.2009, 11:55
Mozda tvoja konekcija nije bas najbolja, pa ti je zato i ovde duplirao post? Ima li doba dana kada je saobracaj nizi?

American dream
17.11.2009, 11:58
probaj preko SSL Entry umjesto standardnog ako već nisi. meni je izvrsno radilo, međutim to je možda bilo i slučajno jer ni jedan dan prije (probavao sam desetak dana) nije mi radio ni validator već samo upravo taj dan oko 23:00 h

dmi
17.11.2009, 14:04
Mozda tvoja konekcija nije bas najbolja, pa ti je zato i ovde duplirao post? Ima li doba dana kada je saobracaj nizi?

probala sam od kuce gde imam kablovski, plus iz kancelarije gde je isto dobar net (uglavnom)
probala sam i kroz google chrome i nece :nene:
probacu ponovo veceras ne znam u cemu je caka
sliku sam mu sredila ali bih je rado pustila kroz validator

dmi
17.11.2009, 14:05
probaj preko SSL Entry umjesto standardnog ako već nisi. meni je izvrsno radilo, međutim to je možda bilo i slučajno jer ni jedan dan prije (probavao sam desetak dana) nije mi radio ni validator već samo upravo taj dan oko 23:00 h

hvala, i ovo cu isprobati