PDA

View Full Version : Men's Department

xeg
05.12.2008, 08:05
Drugari, ja mislim da bi mi trebali da imamo neki svoj kutak, bar jednu temu u kojoj mozemo da pisemo sta hocemo i sta god nas interesuje. I naravno drago mi je da je ovo jedinstvena tema i da smo se prvi setili!!!
Jel ima neko razvodnu ruku za Sierru jedinicu? Da sredim ovo pa mozemo na :ziveli2:

Male_Version_of_Zana
05.12.2008, 08:27
Pa mozda imam ja :grin: zavisi gde idemo na pice :w00t: i dal' znas da pevas "Tri metera somota" :woohoo::woohoo:

landlord
05.12.2008, 08:33
Pitanje: Koja su najbolja piva u USA?
Kolike cijene piva su u USA (prosjek)?
Koja meza se najcesce narucuje uz pivo? Kobaje ili ima neka vrsta suhomesnatih proizvoda?

steficacvek
05.12.2008, 08:48
Pa mozda imam ja :grin: zavisi gde idemo na pice :w00t: i dal' znas da pevas "Tri metera somota" :woohoo::woohoo:

kraljice! :bravo:

xeg
05.12.2008, 09:58
Eheeej! Cao Zoki!!!:grin:
kraljice! :bravo:
hmmmm... manija obozavanja... svi zakazuju shrinka u sredu, ti idi u utorak, da ne bude kasno:obrva:

Nego back to subject - Lande druze ja mislim da ce #1 da mi bude Bud a i ostalo valja probati... nego popi' malo, uhvat'ce te meza:beer:

wrath:of:the:lich:king
05.12.2008, 10:33
I mene zanima to pivo!

Sloba_Kg
05.12.2008, 11:11
Pitanje: Koja su najbolja piva u USA?
Kolike cijene piva su u USA (prosjek)?
Koja meza se najcesce narucuje uz pivo? Kobaje ili ima neka vrsta suhomesnatih proizvoda?

Evo ja kao iskusni pivopija u americi (na nadamo se privremenom boravku u Srbiji) kazem i tvrdim da je Jingling lager ili na english, JUENGLING LAGER (www.juengling.com) 2 puta bolje pivo od Bud-a. To je najstarija pivara u USA, nalazi se u Potsville, PA. Dobro je i COORS i Miler light.
Moram da kazem da je moguce da sam pristrasan jer sam sva 3 puta boravio u PA ali nije da tamo nema drugih piva i da ih nisam probao, bas naprotiv :beer:
Cena Juengling-a je koliko se secam, prosle godine bila 18,50-20 $ za kutiju (mislim 24 limenke) Bud je malo skuplji a nas dragi Heineken je blize 30 nego 20 (bio).
Dakle to je ono sto mi je sada palo na pamet i cega mogu da se setim.
Po barovima se obicno pije pitcher sto mu dodje bokalce koje ima tako cetvorica da popiju malo 0,3 pivo, to je bar u Philliju bilo oko 14$ + tips koliko se secam
Pozdrav

landlord
05.12.2008, 11:15
Eeeee ovo su korisne informacije...

Nije lose... nije lose..

a meza u barovima?
:)

Sloba_Kg
05.12.2008, 11:31
Eeeee ovo su korisne informacije...

Nije lose... nije lose..

a meza u barovima?
:)

Pa iskren da budem ne znam, mi jesmo isli kod naseg druga i prijatelja Duleta (pozdrav ako ikad procita) i dao nam je neko meze, ali je to bio restoran a ne bar.
Meni se dopao Mexican restaurant u Norristown-u (jedan krsh od grada), koji ima big screen, gde se gleda fudbal, klopa i pije i svi navijaju. Ali to nije klasican bar. Dobra stvar je sto zapakuju da poneses ako nisi voljan da jedes ono sto mislis da je grozno a ukus ima mmmmmmm, opet kazem to su restorancici gde se i pije i klopa a moze i posebno jedno ili drugo.

Znam da se uz chilli sos jedu doritos i buritos, kao neki mexican chips, to negde znaju da posluze pre ili uz pivo.

Sto se Floride tice, Miami Beacha, ja sam tamo preferirao kubanske restorane. Jbt, ko da se kod nas sprema samo obimnije + pirinac. Sve za 3,50$. Dakle batak, karabatak zajedno(mize i krilca ili belo) , salata ko nasa, paradajz, krastavci, luk... pirinac koji oces (zuti, mrki, beli - svi jako ukusni) sve to spakuju za poneti a moze se jesti i tamo i to kosta 3,50 - 5$. Ako nekom treba i hleb uz sve to onda jos 1 i po $ za Cuban bread koji je jako slican nasem samo malo slaniji.
Ja imam 203 cm i 110 kg i ovakve porcije nisam mogao da pojedem odjednom!!! Pirinac je cudo!! :D

Sto se Chineze restorana tice to je prica za sebe. U Astoriji, NYC sam bio u nekoliko, probao mnooogo njihovih specijaliteta i SVI su mi bili extra. Nas dvojica narucimo npr.jedan skampe, pirinac i salatu a drugi svinjetinu(sitno seckanu),pirinac i salatu(imaju kinezi imena za to alse svodi na ovo sto sam napisao) kosta oko 8 i po $. Ako racun prelazi 10$ daju i limenku koka-ole gratis pa smo mi narucivali 2 klope i jednu koka-kolu a drugu smo dobijali gratis sve za 10-11$.
I obavezno probati soya sos i ostale sosove koje imaju kinezi, po meni to je ono sto daje ukus.

Chineze buffet je tek nesto posebno!!
Eto raspisao sam se bas... :)

Lucky
05.12.2008, 14:21
Pivo..gde me nadje.:) :drool:

Po dolasku ovde imao sam hobi da svakog vikenda probam neki drugi brand. Tako sam sigurno isprobao preko 50 vrsta. Budweiser sigurno spada u jedno od losijih. Od americkih podnosljivo mi je samo Michelob i Miller High life sve ostalo slabo.
Ovde se dosta pije Corona, nije losa ali je jos bolje Modelo (isto meksichko) i Presidente(dominikana)
Ipak najcesce uzimam evropska...Henieken, Grolsch, Amstel i Becks

Sa jednim drugim clanom ovog foruma Tiberijem, dosao sam do zakljucka da sve zavisi u kakvom podneblju zivis pa tako gore na severu drzave New Yorku cepaju teza piva kao sto je Samuel Adams winter lager....a ovde kad dodjes na ovu nasu vlagu normalno je da pijes lite verzije.
Inace Tiberije voli pale ale tako da kaze da je ubedljivo najbolje Siera Nevada.
Ja sam ipak za lager beer

dreamerns
05.12.2008, 15:45
Ja sam isto imao slican hobi kao Lucky. Generalno najlosije mi je Miller light (ko onaj matori BIP), bud mi je bolji (ali ne light). Generalno, ta "velika" piva su jeftina i nisu bas nesto narocito. Ima dosta psenicnog piva ovde i to nije lose, ako volis (kod nas su poznatija kao bela piva). Meni se jako dopao Sapporo sto je japansko pivo (ali ga ima svuda). Ovde ima i dosta lokalnih pivara u Chicago-u (goose island) i prave ok piva. Ma meni je i dalje guiness najjaci kada odem u bar :)
Samuel adams je isto dobro, ali me pre dva vikenda jaaako bolela glava od istog, pa sam odlucio da ga preskacem ubuduce. Stella artois je dosta jeftin, pa je i to ok.
Sto se tice cena, one su ovako....millers light je najjeftiniji, pa onda ide bud light i buddweiser (ili kako se to vec pise). Oni su ti oko 10$ 12 flasa. Stella, becks i sl. evropska piva su od 13-17$ (zavisi od radnje).
U baru su ti najskuplje cene, jer nemas konobara i onda ne dajes 15% baksisa, nego 1$ po picu. Tako da te najjeftinije izadje miller light za 4$. Guiness ti je skuplji, on je 6$ (pise 5$...ali moras dati jos jedan kao baksis).
offtopic: Covece koju ova drzava ima laznu sliku pa to nije normalno. U srbiji ti lepo kazu neto platu i cene su sa porezom...pa znas na cemu si. Ovde su ti cene bez poreza, na to osim poreza uvek jos nesto dodajes (baksis u restoranu...ama uvek neki fee za nesto), a plate su ti bruto izrazene. Pazite na to kada dodjete ovde.

Sve u svemu, alkohol je ovde jeftin ako ga pijes kuci, a jako skup ako ga pijes po barovima. Recimo da u Srbiji ako popijes 2 piva u kafani, ti za te pare mozes kupiti 4 limenke istog piva u radnji...ovde za te pare mozes kupiti 12 limenki u radnji :-)
Brendirana zestina je ovde dosta jeftinija u radnji nego u Srbiji (pa kada jos pogledas kupovnu moc...).

Sloba_Kg
05.12.2008, 17:27
Jofftopic: Covece koju ova drzava ima laznu sliku pa to nije normalno. U srbiji ti lepo kazu neto platu i cene su sa porezom...pa znas na cemu si. Ovde su ti cene bez poreza, na to osim poreza uvek jos nesto dodajes (baksis u restoranu...ama uvek neki fee za nesto), a plate su ti bruto izrazene. Pazite na to kada dodjete ovde.

Pa jeste ali ti poslovi koji su na tips nisu placeni po satu 10 $ ili minimalac 7,15 nego 2,54$ tako nesto, mozda su sad to podigli malo. Plus oni sami prijavljuju taxe na zaradu pa onda kad svi dobijaju taxe nazad u martu, njima (ako se zeznu) ispadne da duguju drzavi.
Sto se poreza na kupovinu tice, svakako je manja nego ovde, a kako ti rece kad pogledas tamosnju i ovdasnju kupovnu moc, svakako je lakse tamo.
I mi smo praktikovali pijenje po kucama (dok ne dodju panduri) jedino kad je neki sport isli smo u bar.
Slazem se za mexican piva, da su dobra a ima ih svuda...

srdjevic
06.12.2008, 22:00
Ja mislim da je (ovde u Illinois-u) minimum 4 ili 5 kinti...

Ali ovo što drimer reče je potpuno tačno: čuvajte se tih fora... Pogotovu na veće kupovine... Ameri su majstori da ti napakuju račun (videsmo na vlastitoj koži?). :srbinpla:

Seekimo
06.12.2008, 23:39
Kad smo vec kod kupovina,mozeli se kupiti negde u slobodnoj prodaji I-phone(znaci ne od At&t i Apple kao i ne preko E-beya)znaci bez pretplate,i ako moze koja je cena?

Sloba_Kg
07.12.2008, 00:08
Kad smo vec kod kupovina,mozeli se kupiti negde u slobodnoj prodaji I-phone(znaci ne od At&t i Apple kao i ne preko E-beya)znaci bez pretplate,i ako moze koja je cena?

Moze sigurno, ja sam tako svojevremeno uzeo Motorolu V3 kad je bila hit, otkljucanu. Samo ukucaj u google "unlocked cell phones (ili samo phones) in ...(pa grad u kome zivis)" i to je to. Moze da se naruci i preko neta ali ja nesto ne verujem u to dok ne vidim tako da SIGURNO ima samo treba malo istraziti. Ja konkretno za Philly znam gde ima kao i za Miami, u Chicagu znam da ima ali nisam isao jerbo sam bio u gipsu tada :)
Uglavnom rade kinezi, indijci i turci. I ako nemaju, sigurno mogu da nabave, tako da za telefone, bez brige. Naravno nece ti sve raditi kao da si na AT&T ali jbg.

dreamerns
07.12.2008, 17:46
Ja mislim i u AT&T-u mozes naci bez pretplate (pise pored cena u vek sa pretplatom velikim i negde sitno bez pretplate koliko je). E sada nisam siguran za IPhone (mogu pogledati)...ali u svakom slucaju si i dalje vezan za AT&T.

Seekimo
07.12.2008, 20:51
Kako mislis da sam i dalje vezan za AT&T ako je bez pretplate,onda je valjda kodiran pa eventualno ako hocu da idem na pretplatu onda ga oni dekodiraju?!Ali poenta je da ga kupim,kodiran ili ne nije vazno(dekodiracu ga sam)samo da je bez bilo kakve pretplate.Ako ti nije problem kad stignes proveri mi to,hvala.

xeg
23.12.2008, 23:07
Kako je u States sa rucnim alatom, busilice, brusilice, ubodne testere...?
Koji su tu brendovi vrhunski a koji su best buy u odnosu cena - kvalitet za kucne potrebe?

Seekimo
23.12.2008, 23:55
Alo bre,.,,GEX,,kakvi alati kakve busilice,kakvi bakraci,pa jel vidiš da nemogu od ovih naših ,,amera ,,da provalim može li se naci u slobodnoj prodaji j..... Iphone.:wacko:A ti pitaš za eksere,čekiće i sl.:lool:

xeg
24.12.2008, 08:04
Pa kako da ne pitam za cekic, to je bre Srpska alatka, treba neko da ti popravi taj iPhone kad ga sj.bes http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/hammer.gif
:grin:

wrath:of:the:lich:king
24.12.2008, 11:22
i mene interesuje alat, po mogucnosti stolarski :bravo:

xeg
24.12.2008, 11:46
Da, da... a sada bih ja trebao da kazem " i mene interesuje lingerie:w00t:" ali ja ne zavirujem u vas zenski kutak tako da ne znam o cemu se tamo prica:grin:

Seekimo
24.12.2008, 23:57
Pa kako da ne pitam za cekic, to je bre Srpska alatka, treba neko da ti popravi taj iPhone kad ga sj.bes http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/hammer.gif
Pa cekaj prvo da ga nabavim,a onda ga popravljaj sa tim alatima!A pošto su inace ekseri u USA,sa njima se valjda dekodiraju ovi IPhono-vi:grin:

Olivera
25.12.2008, 12:13
Mene interesuje gde se mogu nabaviti tickets za NBA u "slobodnoj" prodaji? :D :D :D
I recimo kolko bi me kostalo da kupim kartu (ali ne na vrhu piramide najvise gde cu gledati mrave dole) negde malo nize prema dole i da gledam Miami Heat vs LA Lakers? Evo nemora da bude ako je final ili half finals...:D Evo i ne mora da sedim do jack-a nicholson-a. :1081:
Eto...aj sad pucajte ameri. :)

landlord
25.12.2008, 15:52
Olivera, pazi vamo...

kod Miamai Heata imas tri nivo sjedista oznacenih sa 100, 300 i 400.
Ovaj nivo 400 je gore najvisi i odatle sa golubovima gledas utakmicu. To su sjedista sa kojih kada gledas prema terenu gledas prema jednom od koseva.
Nivo 400 je podijeljen u dvije zone: dakle vrh sale i ta sjedista okstaju po 10$ po utakmici ili 430$ za sezonu (43 utakmice) naravno ako se Heats plasiraju u play off to ti nije ukljuceno u ovu kart.
malo niza sjedista u ovom levelu su ti 20$ po tekmi ili 760 za sezonu.

Level 300 ima 4 cjenovne zone: od 17 do 57 dolara.
Level 100 ima 8 zona: od 42 dolara do 265 dolara po utakmici.
Naravno najskuplja je ona uz parket, gledas duzinu igralista. Malo iznad VIP loza centralni dio gledalista (gledas centar terena) gdje je po mom misljenju najbolji pogled cijene su ti oko 155 dolara po utakmici.

Sve ove karte naravno mozes kupiti online. Imas cak i 3d pregled sjedista pa pogledaj sebi sta te interesuje.

Zana
20.03.2009, 21:30

Starting March 26, AT&T (NYSE: T) will offer the popular iPhone 3G without a contract and with no activation fee, according to the Boy Genius Report.

Ceo tekst ovde (http://www.informationweek.com/news/personal_tech/iphone/showArticle.jhtml?articleID=215901218&subSection=News).

dreamerns
20.03.2009, 21:39
Opa....jel to onda znaci da i mi bez kreditne istorije mozemo da imamo iPhone? :-)

kaneolopa
20.03.2009, 21:40
Kako je u States sa rucnim alatom, busilice, brusilice, ubodne testere...?
Koji su tu brendovi vrhunski a koji su best buy u odnosu cena - kvalitet za kucne potrebe?
Super je ovde po pitanju alata lepo odes u Home Depot (http://www.homedepot.com/webapp/wcs/stores/servlet/HomePageView?langId=-1&storeId=10051&catalogId=10053&cm_mmc=RMI_Stores-_-goog-_-THD_Brand-_-bidid252614&gclid=CO2oxPOgspkCFQ4MDQodQke-6A) i sto bi moj muz rekao javila mi se zelja da se bavim stolarijom i sitnim radovima po kuci :drool:.
Husky alat ti je onako od jeftinijih ovde, brusilice ubodne testere i to sve ... naravno od bosh=a do koga god zelis .. prelistaj malko sajt pa ti sve bude jasno imas cesto popuste na raznorazne stvarcice samo treba da uhvatis momenat

dreamerns
20.03.2009, 21:43
Opa....jel to onda znaci da i mi bez kreditne istorije mozemo da imamo iPhone? :-)

Ufff....sada sam tek video i po kojoj ceni :-( Cena je ista ko sto su ih otkljucane prodavali...ne znam...svako ima prioritete, ali meni malo glupo dati 900$ za mobilni telefon.

Good Spirit
20.03.2009, 21:47
Ufff....sada sam tek video i po kojoj ceni :-( Cena je ista ko sto su ih otkljucane prodavali...ne znam...svako ima prioritete, ali meni malo glupo dati 900$ za mobilni telefon.

Ja bi pre za te pare uzeo novi HTC (http://www.htc.com/). Ovde je mnofo skup, ali u USA je prihvatljiva cena sobzirom šta sve ima od opcija :drool:

Zana
20.03.2009, 22:28

Slazem se. iPhone inace nije $900 vec $699 ili $199 ako potpises ugovor...

dreamerns
20.03.2009, 23:07
Ja bi pre za te pare uzeo novi HTC (http://www.htc.com/). Ovde je mnofo skup, ali u USA je prihvatljiva cena sobzirom šta sve ima od opcija :drool:

Ja se bavim razvojem aplikacija za Windows Mobile i imam nekoliko HTC-ova kod sebe. Veruj mi...to je praistorija...i to potpuno neupotrebljiva. Generalno na trzistu smartphone-ova WM je jedan od najgorih. Prevashodno mislim na TyTN, TyTN II, s620, s730 itd. Diamond treba da mi stigne ovih dana, ali sam cuo od kolega da je isto tako krsh.

moni
21.03.2009, 00:22
Iphone u Srbiji 2g 400 eura, 3g 450eura, skinuti uglavnom sa USA merza.
Kes i nosis kuci , stavljas koju hoces karticu.

dreamerns
23.03.2009, 02:30
E to me interesuje, kako telefoni koji su skinuti sa USA mreza su jeftiniji u srbiji, nego u USA. Taj deo meni uopste nije jasan...

kaneolopa
23.03.2009, 03:31
E to me interesuje, kako telefoni koji su skinuti sa USA mreza su jeftiniji u srbiji, nego u USA. Taj deo meni uopste nije jasan...

Ja mislim sve neshto da su to one kineske kopije koje su se bile pojavile josh dok smo bili u srbiji :D

Sloba_Kg
23.03.2009, 14:35
Iphone u Srbiji 2g 400 eura, 3g 450eura, skinuti uglavnom sa USA merza.
Kes i nosis kuci , stavljas koju hoces karticu.

Da i ako ti ne kazu da NE updateujes softver tj da ne ides na apple sajt onda te zakljucaju...

moni
23.03.2009, 21:52
Kanelopa velika je razlika izmedju kineza( 150 eura) i pravog Iphona. Kineza imali dva dana ,pa brze bolje prodali dok je jos imao cenu, Iphone je vec nesto drugo druzili se sa njim malo pa kao sto Sloba Kg rece "Da i ako ti ne kazu da NE updateujes softver tj da ne ides na apple sajt onda te zakljucaju..."( a rekli su nam) onda smo odustali od toga, ma imacemo ga u Americi ako bog da.

Leona
23.03.2009, 22:18
Ja nikako da shvatim cemu tolika pomama za Iphone-om, koliko sam cula iz iskustava drugih ljuda, i citala sto od domacih sto od ljudi koji tamo zive, ima dosta nedostataka, i poprilicno je slab u nekim stvarima, te da cijenu koju ima duguje samo imenu ustvari.

dreamerns
23.03.2009, 23:14
A sta da ti kazem...marketing.
Ovde u Americi ti je sve apple. Ako nemas apple, ti si loser :-) Salim se, ali jeste malo tako...ko kod nas devedesetih sa nike i reebok patikama. Generalno, svi furaju neki apple proizvod, ko nema iphone, taj ima iPod i sl. Pogotovo su najbolji oni sa MacBook-om, sto sede po kaficima u izlogu kako bi pokazali svima svoju igracku. Ko da ne moze kuci da surfuje, nego bas kada se svi vracaju sa posla, a on brze bolje u izlog :-)
A sta ces, takva moda...
Meni licno to odgovara, jer mi vise muka M$-a i njegove zastupljenosti kod nas u Srbiji.

Sloba_Kg
24.03.2009, 01:52
A sta da ti kazem...marketing.
Ovde u Americi ti je sve apple. Ako nemas apple, ti si loser :-) Salim se, ali jeste malo tako...ko kod nas devedesetih sa nike i reebok patikama. Generalno, svi furaju neki apple proizvod, ko nema iphone, taj ima iPod i sl. Pogotovo su najbolji oni sa MacBook-om, sto sede po kaficima u izlogu kako bi pokazali svima svoju igracku. Ko da ne moze kuci da surfuje, nego bas kada se svi vracaju sa posla, a on brze bolje u izlog :-)
A sta ces, takva moda...
Meni licno to odgovara, jer mi vise muka M$-a i njegove zastupljenosti kod nas u Srbiji.

A ti u izlozima, jel su srbi ili...?
To mi bas lici na ove ovde sto ostave kljuceve od kola i 6 telefona na stolu a 3 sata cevce jedno pice i nemaju dan radnog staza :)

landlord
24.03.2009, 10:08
A ti u izlozima, jel su srbi ili...?
To mi bas lici na ove ovde sto ostave kljuceve od kola i 6 telefona na stolu a 3 sata cevce jedno pice i nemaju dan radnog staza :)

Ma ti u izlozima, su ti isti u bilo kojoj zemlji... da krenes.. od Bih preko Makedonije, Hrvatske, CG.. Svugdje su ti isti ljudi koji se pokazuju nekim "statusnim" simbolima.. a nemaju para za jedno pice..

Zana
24.03.2009, 11:05
Eeeeeeeeeej :belj: pa sta je ovo sad hihihihihihihihi :grin:

Ja dobijem napad kreativnosti u Coffee Beans, pa sta da radimo sad sto imaju izloge, a? A i study groups se najbolje tamo organizuju.... a i prija mi galama i ljudi uvrnuti naokolo kad pisem :1072: i nemam Mac (ali uskoro cu (http://www.youtube.com/watch?v=fN_Y6yyqvS8)hihihhih)
:1072:

Leona
24.03.2009, 17:19
Ma mozda to nama izgleda kao pokazivanje statusnih simbola, ali mislim da je to tamo vise stil zivota.
Licno meni bi odgovaralo sa Macom sjediti u izlogu tako:1072::grin:
Iphone mi se ne svidja, ali bas sto kaze dreamer , Apple je must have pa bilo sta.
Ja onda glasam za Ipod.

Recimo bilo mi pravo fenserski hodati LA-om, sa uggsicama na nogama i iPodom u usima na +40ak°C :grin:

masta moze svasta:-_-;:

kaneolopa
24.03.2009, 18:45
Ma mozda to nama izgleda kao pokazivanje statusnih simbola, ali mislim da je to tamo vise stil zivota.
Licno meni bi odgovaralo sa Macom sjediti u izlogu tako:1072::grin:
Iphone mi se ne svidja, ali bas sto kaze dreamer , Apple je must have pa bilo sta.
Ja onda glasam za Ipod.

Recimo bilo mi pravo fenserski hodati LA-om, sa uggsicama na nogama i iPodom u usima na +40ak°C :grin:

masta moze svasta:-_-;:

U LA niko ne seta tamo se svi voze :D

dreamerns
24.03.2009, 19:46
Pazi....ovde su svi sa slusalicama na glavi. Kada ides na posao, kada se vracas sa posla...svi imaju slusalice, a neki cak i one ogromne studijske. Oni koji pak nemaju slusalice, ti citaju novine....mnogo je to cudna i otudjena slika. Ponekad ti odgovara, ali ponekad ti i nedostaje sva ona galama koju imas u gradskom busu u Novom Sadu. Ne znam....ali meni je cilj da se otarasim gradskog prevoza i da kolima idem na posao.

U svakom slucaju da se vratim na temu....kako muski da se uklope :-)
Prosecan muskarac (belac) u Chicago ima oko 50-60 kila, visok metar i sezdeset, kosa normalne duzine (mozda malo duza)....ili je skroz izbrijan (da ne kazem izdepiliran), ili ima bradicu mesec dana staru (ovo je sada moda). Pod obavezno mora da se nosi nesto marke "The North Face" ili "Columbia"...i to tako da se marka istice...ako nemate nesto od te dve marke, videce se da ste outsider. E sada...ovo vazi za zimu, leti je mozda neka druga marka u pitanju. Obavezno iPod ili iPhone, messanger bag torba za laptop (ja nosim ranac, ali sam outsider sa istim). To vam je otprilike to.

Leona
24.03.2009, 21:59
U LA niko ne seta tamo se svi voze :D
Nemoj da mi unistavas mastu:belj::grin:

@Dreamer-meni ne bi smetalo previse to stalno imanje slusalica kod svakoga u usima jer vjerovao ili ne tako je i kod nas ovdje u Sa, pa sve kontam da se narod fura na Amere ili sta vec:blink:
A i sama skoro non stop ih imam jer mi je pravo cudno bez muzike.
Velike jos nisam kod nikoga vidjela:grin:

A to za isticanje simbola, marki i ostalog, znas sta, ja vise volim da to ako vec radi namjerno istice Amer, nego kod nas neko sa platom od nekih 500-700€, tipa ja cu kupiti to da budem faca pa makar nemao jesti, a tamo je odjeca koliko cujem i citam poprilicno jeftina, ne sva, ali poprilicno.

Btw kako su muskarci tako niski?lol:grin: pa ispadoh ja visa:bravo::grin:

Sloba_Kg
24.03.2009, 22:49
ja vise volim da to ako vec radi namjerno istice Amer, nego kod nas neko sa platom od nekih 500-700€, tipa ja cu kupiti to da budem faca pa makar nemao jesti,

A gde to ima plata 700eura kod nas??

Sloba_Kg
24.03.2009, 22:52
U svakom slucaju da se vratim na temu....kako muski da se uklope :-)
Prosecan muskarac (belac) u Chicago ima oko 50-60 kila, visok metar i sezdeset,

UUUUUUUU
onda cu ja sa 203 cm tamo da budem setajuca atrakcija! :==D:

xeg
24.03.2009, 23:02
Ma to oni zalutali u neki gay neighbourhood gde svi speceni i sasuseni od ljubavi :blink:
Nego dreamer, spusti ti taj ranac malo nize za svaki slucaj, nemoj neki komsija da resi da te pozdravi onako u prolazu:srbinguz:

Zana
24.03.2009, 23:28
:grin::grin::grin: Ne znam ja od cega su se oni siroti sasusili tamo hihihihihihi kod mene ovde u WeHo ne zna se koji lepsi od lepseg.... svako musko komplekse od njih da dobije (da ne kazem nabije)....

Nego Xeg, si ti neki Brit post'o, a?! Samo ti ubaci Amerima ovde to "u", jos im i kazi "Shall we" i gotov si hihihihihi ima da ti pocrni ta zelena karta omana :woohoo:

xeg
24.03.2009, 23:36
Hehehe... ma samo mi njih ne spominji, po tom pitanju ne pregovaram:a030:

dreamerns
25.03.2009, 15:56
@Zana
Polako, polako....nisam ja rekao da su tipovi ruzni. Ja sam rekao da su vecina niski i da su svi mrsavi....a ne ruzni. Ovde svi imaju kosu....ma kosetinu brale (ko brandon u beverly hills 90210). Ovde kada vidis onako procelavog, slobodno mu mozes reci "djesi zemljak".

U svakom slucaju, Chicago jeste grad da nas prosecan covek dobije komplekse. Mi treba da idemo u Svedsku (bio...video...to je zemlja :-)). Ovde su im zene....ruuuuuznnnneeeee. Evo bicu najiskreniji, ali dnevno vidim max jednu-dve devojke koje imaju lepo lice. Do sada nisam za ovih 5.5 meseci video nijednu devojku za kojom bi se ono kao okrenuo i rekao woow....ustvari, jesam jednu...ali kada sam se priblizio ispostavilo se da je tip :-( Tako da, ako u Chicago vidite lepu devojku, slobodno joj mozete prici i reci "nije sto ste nase....nego sto ste najlepse :-)". Naravno, prethodno se osigurajte da niste naisli na tipa :-)
Ovo mozda zvuci kao sala, ali stvarno jeste tako... :-(
Ja sam cuo da je Chicago grad najdebljih ljudi u Americi....mozda najdebljih zena...ali muskarci su ovde mrsavi.

By the way....zene....otkud vi u muskom odeljenju? :-)

Leona
25.03.2009, 17:37
A gde to ima plata 700eura kod nas??
sa toplim obrokom, i nekim jos cakama i moze se naci, rijetko ali moze.
Nisam sigurna kolika je sada prosjecna plata kod nas ali mislim da nije visa od 800KM sto dodje na nekih 400€.

UUUUUUUU
onda cu ja sa 203 cm tamo da budem setajuca atrakcija! :==D:
ahahahaha dobar:grin:

Zana, nije realno navoditi takve primjere, zna se da je L.A. raj za zenske oci:grin:
Ali imam osjecaj da tamo ako imas 5kg viska dobijes opasne komplexe i ako nisi bar 170 visok, moze biti da grijesim.

@dreamer-prvo pa musko,a?:grin:

Lucky
25.03.2009, 20:29
Generalno ne bih se slozio, da su im zene ruzne, bar ne ovde na Floridi. Da ima debelih - ima ali ima i raznih nacija i vrlo interesantnih mesavina..... latino amerikanke ovde prednjache po izgledu.

Evo male ilustracije...

http://img136.imageshack.us/img136/9205/dsc01722y.jpg (http://img136.imageshack.us/my.php?image=dsc01722y.jpg)

dreamerns
25.03.2009, 21:03
Generalno ne bih se slozio, da su im zene ruzne, bar ne ovde na Floridi. Da ima debelih - ima ali ima i raznih nacija i vrlo interesantnih mesavina..... latino amerikanke ovde prednjache po izgledu.

Ja sam govorio za Chicago. Verujem da je u "toplijim" krajevima bolje....pogotovo tamo gde ima dosta bogatih playboy-a...
Jednom mi se jedna komsinica zalila kako mrzi jug, jer je tamo odrasla i kako su je napucane ribe zajebavale zato sto je debela i voli da jede puno majonez. Moguce da je Chicago utociste takvih :-) .....seriously, ovde nema napucanih riba :-)

xeg
25.03.2009, 23:37
Auuu Lucky... pa ove zestoku upalu imaju... mislim upale im...:grin:
Kad ovo vidi moja draga sigurno ce da me tera da umesto juga odemo u Chicago:smrc:

p.s. a jeste li primetili da ona jedna ima 6 prstiju!?

Nisam ni ja:;D:

landlord
26.03.2009, 00:18
Alo lucky pa ima ovde i djece.. cenzurisi ovo..:)

ma ja samo mogu da kazem.. i tata bi sine..

Leona
26.03.2009, 00:50
Ja sam govorio za Chicago. Verujem da je u "toplijim" krajevima bolje....pogotovo tamo gde ima dosta bogatih playboy-a...
Jednom mi se jedna komsinica zalila kako mrzi jug, jer je tamo odrasla i kako su je napucane ribe zajebavale zato sto je debela i voli da jede puno majonez. Moguce da je Chicago utociste takvih :-) .....seriously, ovde nema napucanih riba :-)
I ja sam cula da je na jugu to ucestala pojava i u Ca, od prijateljice prijateljica zivi u LA-u radi kao manekenka i kaze da je puna zlobe i da svakome ko ima 5kg viska da spusta kako hoce te da se osjeca super superiornom jer je ona eto extra mrsava:-_-;:

Btw sorry sto zalazim u muski dio:grin:

Misa
26.03.2009, 11:25

Ko te ne zna, jako bi se zabrojao...jos mi je u secanju kada sam, onako bunovan i krmeljiv u Paint-u brisao prebrojane svecice sa Zanine torte :==D:

dreamerns
26.03.2009, 15:17
Auuu Lucky... pa ove zestoku upalu imaju... mislim upale im...:grin:
Kad ovo vidi moja draga sigurno ce da me tera da umesto juga odemo u Chicago:smrc:

Nisam ni ja:;D:

Ahh.....da....ta komsinica je inace pricala o Atlanti :-)

xeg
26.03.2009, 15:56
Ahh.....da....ta komsinica je inace pricala o Atlanti :-)

Ti mi vise nisi drug! http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/dry.gif