PDA

View Full Version : Kolja, landlord... ko je sledeci?

xeg
18.02.2009, 14:17
...nema potrebe da se pravi neka tenzija ovde (na forumu) bez razloga-ko dolazi ovamo u NY videce i sam kako stoje stvari i koliko sam bio objektivan ili subjektivan -ostavio sam broj telefona na nekim postovima pa ko zeli moze da me okrene za savet ili ako nekome treba adresa nekih ''institucija ''ovde (SS office ,Town Hall itd.),ako sam u mogucnosti pomocicu koliko mogu .

Sorry, ostalim clanovima na ovom postu, vjerovatno rizikujem i bananu za ovaj post, ali svakako ne zelim da budem dio ove zajednice, koja iskazuje ksenofobiju, nacionalizam itd.

Svakako ostajem u kontaktu sa ljudima dragim, koje imam na skypeu.

E ovako, ne zelim da ovo gore budu zadnji postovi dragih mi likova koji imaju veoma bitnu ulogu u zazivljavanju i usponu ovog foruma. Sa obojicom sam kontaktirao, salio se i zajebavao a siguran sam da nisam jedini.
Ne zelim ni da se ovako nastavi, znao sam da ce na ovo izaci i samo je jos falila nacionalna glupost i na ovom mestu. Kao da nismo dovoljno sranja videli, doziveli i preziveli.
Svi smo ovde odrasle osobe i mislim da ko hoce moze da nadje nacin. Lako je pametovati, da, ali dal' sam ja trebao da napustim forum posle nesporazuma sa Vekom oko brate-sestro stvari? Veronika i ja smo se posvadjali i malo izvredjali pa smo kao ozbiljne i zrele osobe se ugrizli za jezik, izvinili jedno drugome i nastavili kao i pre. A mogli smo tada oboje da odemo odavde. Sta bi time dobili mi, vi i svi buduci clanovi?

Ma naravno je da svakoga neko nervira ali ne dozvolite da vam to u zdravom rasudjivanju prevagne... bla...bla...bla:nene:

Znaci drugari, evo ja vas javno pozivam da se vratite jer mi bez vas ovde nije kao pre:smrc:

Vas xeg

Lucky
18.02.2009, 15:06
Slazem se sa tobom da ljudi treba da ostanu. S druge strane voleo bih da mi neko citira post u kome je iskazana ksenofoibja ili shovinizam posto ja to nisam uspeo da nadjem. Pretrazivao sam po temi "Chestitke za predsednika Obamu: i "Kako nas vide Ameri".

Vidim da se landlord uvredio, ali ne znam sta je bio povod toga:wtf:

xeg
18.02.2009, 15:16
Bilo je par stvari koje su obrisane, moderirane, ja sam samo pola video ali bolje da ne nastavljamo i ovde ko je sta rekao.
Ova tema bih zeleo da bude poziv njima da se vrate i apel ostalima da prevazidju nesuglasice na drugi nacin, ne napustanjem foruma.

dreamerns
18.02.2009, 16:22
@landlord
Pa majku mu, nije valjda da cela zajednica izrazava ksenofobiju i nacionalizam?

wingreen
18.02.2009, 19:59
Daj Lande stvarno, zbog koga da odes?!
Nemoj se saliti nego nastavi da pises i dalje.:)

moni
18.02.2009, 21:18
Lande, vrati se please.Mi smo svi ovde EX YU. Zapravo ko je malo stariji sigurno zali za starom Yugom. Svi te ovde :1072:. Ovaj forum nece biti kao pre bez tebe .

Kolja vrati se i ti, :1072: i tebe. Nisu te bas srecne okolnosti tamo docekale ili volis da malo rizikujes.Svaka promena donosi i dosta stresa pa daj napravi promenu u svom americkom zivotu i sigurna sam da ce se sve iskristalisati.

Nek se prasina malo slegne, jutro je pametnije od veceri, i ajd onda Lande i Kolja :bigkiss:

Now we wait.

ex-usa
19.02.2009, 09:21
Kolja je otisao jer nije covek mogao da svari ogromnu kolicinu sran.ja koja se ovde plasira.....i da mu se govori da laze kada iznese svoja, malo drugacija iskustva i zapazanja.

a Landlord, sta reci, decko se isuvise prima na bratstvo & jedinstvo, pa je mislio ako vec taj koncept nije uspeo u ex-YU, da su u Americi sigurno svi jedna "velika srecna porodica", jer je tako pisalo u brosuri koju je video u americkoj ambasadi, bez obzira na etnicku, nacionalnu, versku....a narocito rasnu pripadnost......kad on tamo, a ono medjutim......i onda se na mene naljutio sto o tome pisem.....a zaboravlja "1st amendment" americkog ustava i cuveni "freedom of speech". ne kapira da nije vise u SFRJ u kojoj nije smelo da se pisne o takvim stvarima.

ja i dalje ostajem pri svom stavu da je danas u Americi rasizam gori nego ikada pre, a jedni od najvecih rasista i hejtera su upravo ti isti crnci koji stalno kukaju na rasizam i nepravdu koja im je ucinjena. i to je to.

steficacvek
19.02.2009, 09:46
Ne ... Kolja nije prihvatao drugaciju sliku i smanjio je sa postovima. Landlord se razocarao u smjer kojim je komunikacija na forumu krenula i ja ga apsolutno shvatam. Rasizam jeste sveprisutan, kao i nacionalizam, fasizam i dosta ostalih negativnih -izama, ali to nikako nije nesto cemu mi na forumu trebamo pridavati paznju. Dosta sranja nam se izdesavalo svima i ne trebamo jos i ovdje da si sranja priredjujemo. Zato molim vas, ko ne zeli da nastavlja foumanje u pozitivnom i prijateljskom duhu, neka i ne dolazi.

Pozdrav!

landlord
19.02.2009, 15:22
@landlord
Pa majku mu, nije valjda da cela zajednica izrazava ksenofobiju i nacionalizam?

Da dreameru, u pravu si u potpunosti, ovde ima jako puno divnih ljudi zbog kojih sam odlucio da ostanem aktivan na forumu.

Necu nikoga da izdvajam, ali ni da se petljam u postove koji imaju veze sa stvarima koje zelim da zaboravim.

Hvala svima na podrsci i pozivu za povratak. Stvarno ste divni.

xeg
19.02.2009, 17:53
EHEEEJ DRUGAR:bravo:
Nemoj vise to da radis, veci si ti od takvih stvari a imas i vece zelje, sanse i mogucnosti.
...ali ni da se petljam u postove koji imaju veze sa stvarima koje zelim da zaboravim.

Naravno, tako i ja radim pa uvek ispadnem kriv:;D:

wingreen
19.02.2009, 18:25
Tako treba Lande:bravo:

moni
19.02.2009, 18:39
:bravo:Lande, bas mi je drago sto si se vratio.
Hvala svima na podrsci i pozivu za povratak. Stvarno ste divni.

I mi tebe :1072:.

Gringo
21.02.2009, 22:08
Vidim da se ovdje svasta izdesavalo ali i da se zavrsilo srecnim hepiendom :grin:

Lande, svaka cast na tvom stavu o onim raznim izmima (namjerno ih ne nabrajam), ali neka si se vratio. Ako ni zbog cega drugog, onda zbog tvog avatara :obrva:

xeg
22.02.2009, 00:46
Ja bih stvarno voleo da vidim i Kolju da se pojavi ponovo, on je pionir nas DV2009, prvi zeleni u nasoj generaciji, pa nije ovaj emotikon za samo par upotreba
http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/Kolja.gif

Leona
22.02.2009, 14:47
Meni je jako zao sto je Kolja otisao, voljela sam da citam njegove postove.
I ne bih zeljela da drugi idu, narocito vi koji ste vec tamo, jer nam svaki info dobro dodje.
Ja mislim da svijet opcenito ima sliku o Americi kao nekoj savrsenoj zemlji (ne uzimam u obzir sadasnje stanje) a iz vasih postova i komentara, svi imamo priliku da vidimo lose i dobre strane Amerike.
Ja licno sam dosta saznala iz postova sviju vas, a prije sam imala neku skroz drugaciju sliku, tako da nam dobro dodje da tamo dodjemo koliko toliko upoznati sa odredjenim situacijama.

xeg
03.04.2009, 12:03
Koji ste vi... da ne kazem sta:belj:
Sta ste krenuli svi da se drvite? Zana, Ljeto, sta vam bi?:wtf:
Ajde drugari, pa ne mora svako sa svakim... birajte drustvo koje vam odgovara ali ne napustajte forum... cemu to:nene:

wingreen
03.04.2009, 12:14
Slazem se Xeg u potpunosti sa tobom. Bas mi je zao sto se ovo dogodilo :nene: Zana je zaista svima pomogla svojim savetima a i Stizeljeto je imala dobre informacije. Bas mi je zao i nadam se da ce se predomisliti.

Good Spirit
03.04.2009, 14:07
Slazem se Xeg u potpunosti sa tobom. Bas mi je zao sto se ovo dogodilo :nene: Zana je zaista svima pomogla svojim savetima a i Stizeljeto je imala dobre informacije. Bas mi je zao i nadam se da ce se predomisliti.

Slažem se sa tobom u potpunosti. Mada možda sam ja kriv sa velikim bratom :suure:

srdjevic
03.04.2009, 20:45
Same here...

Valjalo bi malo smanjiti strasti, ja stvarno uopšte ne vidim razloga za ovakve reakcije... :nene:

steficacvek
03.04.2009, 20:57
ja stvarno uopšte ne vidim razloga za ovakve reakcije... :nene:

Također ... Bezveze totalno

wrath:of:the:lich:king
04.04.2009, 03:26
life sucks :-)