PDA

View Full Version : Viza i kreditna zaduzenja

cile
24.08.2009, 14:15
Pozdrav svima,forum je ekstra:1072:,puno mi je pomogao.
Svima cestitam,od srca,koji su "pozeleneli" !!!
Nadam se istom:obrva:,posto planiram ove godine da apliciram......Ali,imam jedan mali-veliki rebus,pa se nadam da mi neko moze pomoci sa informacijom.
Naime,ukoliko,tj kada me izvuku* da li mogu imati bilo kakav problem pri odlasku,ili odobrenju vize zbog visegodisnjeg kreditnog zaduzenja.(tipa provera zaduzenja kod kreditnog biroa).
Mozda je pitanje i smesno,ali me zanima da li je neko od "zelenih clanova" i tokom procedura sa kovertama i na intervjuima,bio pitan o tome ili dostavljao kakvu dokumentaciju...:wtf:
Mislim da sam sve teme precesljala,ali nisam naisla na ovo...a mozda se i ne trazi......
Svakako hvala puno unapred.

wrath:of:the:lich:king
24.08.2009, 15:42
Ma kakvi, zaduzi se sto vise i bezi iz Srbije ;-) Nas niko nista nije pitao. Ali to sto nisu pitali ne znam da li znaci da ih ne zanima i da nisu proveravali...

cile
25.08.2009, 13:23
Ma kakvi, zaduzi se sto vise i bezi iz Srbije ;-) Nas niko nista nije pitao. Ali to sto nisu pitali ne znam da li znaci da ih ne zanima i da nisu proveravali...

Slatko sam se nasmejala tvojoj preporuci....a za ovo drugo si potpuno u pravu.Uostalom apliciranjem samo dobijam,tako da cekam oktobar!
Hvala na odgovoru i puno srece tamo

steficacvek
25.08.2009, 17:03
Samo budi sigurna da pobjegnete sto dalje od ziranata ... :)

cile
10.09.2009, 14:39
Samo budi sigurna da pobjegnete sto dalje od ziranata ... :)

:da:,na srecu, njih nema u ovoj prici!:pozz:

dreadnot
11.09.2009, 08:59
Ako se do sada i nisi zaduzila, cekaj da vidis kako je kada te izvuku... koliko ti para treba da odes u USA... i ja razmisljam da se doooobroooo zaduzim, a kako cu da vracam, sam Bog zna...

abdulazizsarajevo
01.12.2009, 12:44
oa da ovo ne izgleda losa opcija...

dobro se zaduziti ovdje ukoliko ste u mogucnosti i sa tim parama da vam budu od koristi u USA...

neki vid nenamjenskih...ili ovakvih onakvih kredita...

dobar start u USA...

je li iko ovo uradio...kakve su posljedice..haahahah

da se bar opusu ove banke koje lihvare