PDA

View Full Version : 30.06-01.07...utisci

Nikolica014
29.06.2010, 14:21
Pomislih da nije lose otvoriti ovakvu temu, kako ne bih od koliko sutra rasipali odgovore i komentare na sve strane. Dakle, ako ima neko snage posle provere da napise sta je tamo zatekao, neka se javi.

stanko76
30.06.2010, 22:36
Nista od lutrije za ovu godinu, ponovo prijava od oktobra.....jbg....

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2011 Electronic Diversity Visa program.
Pozdrav svima.

ljubilica
30.06.2010, 22:37
Isto i za nas :-_-;:

ljubilica
30.06.2010, 22:42
Bas bezveze evo sad smo proverili i pise::smrc: Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2011 Electronic Diversity Visa program.

Nea
30.06.2010, 22:42
Evo proverila sam sad svoj status i na zalost HAS NOT BEEN SELECTED....puno srece svima.

spectra
30.06.2010, 22:54
Ne znam sta je ovo... ja provjerila za sebe i momka i isto pise za oboje (NOT SELECTED!!!)!!!
A on dobio prvu kovertu jos u maju! :blink:
Hajde nek neko provjeri ko je dobio.. meni se cini da im ovaj Status Check ne radi kako treba..

Nikolica014
30.06.2010, 23:09
Evo, provereno za mene, kao i za suprugu, i naravno odgovor kao i ostalima. Onima koji jos uvek nisu proverili, posebno zelim srecu, a svima nama neka DV 2012 program bude poslednji za koji cemo konkurisati

Nikolica014
30.06.2010, 23:12
Ne znam sta je ovo... ja provjerila za sebe i momka i isto pise za oboje (NOT SELECTED!!!)!!!
Hajde nek neko provjeri ko je dobio.. meni se cini da im ovaj Status Check ne radi kako treba..

Ne znam sta da mislim oko ovog vaseg slucaja. Mozda da im pustite neki mail? Meni je ovo u vasem potpisu u vezi datuma bilo sumnjivo(31.5 poslata, 02.6 stigla u KCC), nadam se da ce sve biti kako treba

spectra
30.06.2010, 23:16
Ne znam sta da mislim oko ovog vaseg slucaja. Mozda da im pustite neki mail? Meni je ovo u vasem potpisu u vezi datuma bilo sumnjivo(31.5 poslata, 02.6 stigla u KCC), nadam se da ce sve biti kako treba
Sumnjivo?? To se zove neinformisanost.
Slanje DHL-om traje 2 dana, ovakve stvari se ne salju obicnom postom.

Nikolica014
30.06.2010, 23:19
Nisam mislio nista lose. Iz prethodnih postova sam saznao da se i DHL-om ne ceka nista manje nego obicnom postom, te zato ne treba tako ni slati. U svakom slucaju neka sve bude kako treba, pa neka je poslato i golubom! Mozda ne bi bilo lose da neko ko je takodje dobio prvu kovertu proba da proveri svoj status, tako cemo svi znati da li radi ili ne

dare_ns
30.06.2010, 23:20
Kad sam video da ste vi već proverili, reko' ajd i ja da proverim, kad ono isto ''has not been selected''. Možda još nisu apdejtovali bazu, ali nije da sam se nešto razočarao sad. Opet za mesec dana pogledam, pa ko zna :D

Nikolica014
30.06.2010, 23:23
Hehe, Dare i ja cu definitivno proveriti jos jednom :D Svi kazu da 01. jula site pukne, a ono sve radi kao podmazano. Tako je to kad treba da saznamo lose vesti. Da je nesto dobro, site ne bi radio do Bozica!

spectra
30.06.2010, 23:27
Nisam mislio nista lose. Iz prethodnih postova sam saznao da se i DHL-om ne ceka nista manje nego obicnom postom, te zato ne treba tako ni slati. U svakom slucaju neka sve bude kako treba, pa neka je poslato i golubom! Mozda ne bi bilo lose da neko ko je takodje dobio prvu kovertu proba da proveri svoj status, tako cemo svi znati da li radi ili ne
Kod njih je jos uvijek 30.juni, oko 18h, tako da je aplikacija vjeovatno u fazi testiranja, tj baza joj jos nije kompletirana.

Ako ima neko da pokusa ko je dobio, ako ne vidjecemo sutra..

PS. Isporuka DHL-om zaista traje 2 dana, i zbog velike razlike u cijeni, naci ces takve postove.

celestine
30.06.2010, 23:29

Pazi i meni isto. Ja dobila kovertu jos polovinom maja?!?!?
Confused... Worried....?

spectra
30.06.2010, 23:32
Pazi i meni isto. Ja dobila kovertu jos polovinom maja?!?!?
Confused... Worried....?
Znaci i tebi isto pokazuje?
Dont worry, jos nije 01. juli, tako da imaju pravo pustiti testnu verziju.
Sad je i meni lakse, a definitivno i za sve ostale jos ima nade! ;)

celestine
30.06.2010, 23:34

Oblio me hladan znoj kad videh.... Ali opet razmisljam nema sanse da ti greskom posalju prvu kovertu....Zar ne? Nije mi logicno...:nene:

nataly
30.06.2010, 23:37
nema ni nas dvoje :udri::udri::trouble::trouble:

nataly
30.06.2010, 23:38
Oblio me hladan znoj kad videh.... Ali opet razmisljam nema sanse da ti greskom posalju prvu kovertu....Zar ne? Nije mi logicno...:nene:

cekaju 1. jul po njihovom vremenu:smrc:...

nataly
30.06.2010, 23:40
to sad znaci da svima sto izbaci NOT SELECTED, su ustvari srecni dobitnici:obrva:

spectra
30.06.2010, 23:40
Ma nema sanse, pa upisali su tvoje ime, tvoje prezime, adresu... tu nema greske!
A ovo su nule i jedinice, ko jos tome vjeruje! Pa, znas da prije uopste nije bilo online provjere? Ja vjerujem konkretnim stvarima u rukama - zuta koverta. ;)

PS. Ajde okaci i ti u potpis broj i kad si dobila kovertu, cisto da znamo kako tece proces. :;D:

dare_ns
30.06.2010, 23:51
da razrešim dilemu, probao sam da ukucam neke totalno pogrešne, verovatno i nepostojeće informacije (broj nalupao, prezime lupio, godina rođ: 1949 :D), i ukucam captchu, isto izbaci not selected. Tako da sigurno još uvek ne radi kako treba.

:)
odo da gledim u film :D Laku noć ;)

spectra
30.06.2010, 23:57
Izgleda da je proradilo!

Ja - NOT BEEN SELECTED
Za moju jacu polovinu - "Dear Selectee...", kao i ocekivano :woohoo:

celestine
30.06.2010, 23:59
E stvarno proradilo, i ja sam dobila Dear Selectee...

imarkovic
01.07.2010, 00:32
Ljudi, u USA je jos uvek 30.jun. Sacekajte do ujutro, pa uz kaficu, opusteno. Srecno svima!

oligoce
01.07.2010, 00:36
Dear Selectee.....:bravo::bravo::bravo::bravo:...cestit am svima a i nama...:grin::grin::grin:

mitar
01.07.2010, 00:46
Cudi me da ste svi proveravali juce 30.juna pre ponoci. Ja kad sam proveravao cekao sam 1.jul i to po njihovom vremenu a onda proverim i neki dan kasnije. Nije logicno da se proverava 30. a svi znate da se posle 1. jula moze proveriti.

Bockyman
01.07.2010, 00:53
cudi me da ste svi proveravali juce 30.juna pre ponoci. Ja kad sam proveravao cekao sam 1.jul i to po njihovom vremenu a onda proverim i neki dan kasnije. Nije logicno da se proverava 30. A svi znate da se posle 1. Jula moze proveriti.
што неко рече,нема шансе да постоји грешка. мислим,добијеш прву коверту,слудиш се начисто и после ниси изабран... ма хајде...
морам и ја (ради реда) да проверим девојкин број!
сада је ваљда 1.јул и тамо и овде...

dmi
01.07.2010, 01:20
што неко рече,нема шансе да постоји грешка. мислим,добијеш прву коверту,слудиш се начисто и после ниси изабран... ма хајде...
морам и ја (ради реда) да проверим девојкин број!
сада је ваљда 1.јул и тамо и овде...

kod nas je jos uvek 30. jun (i istocna i zapadna obala, tako da strpite se jos malo)

vrhunski
01.07.2010, 07:20
ma to je to radi sada samo sto sam

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2011 Electronic Diversity Visa program.

12ti put..

Ivana MS
01.07.2010, 08:51
Potvrdjeno..Dear...:grin:

lavex
01.07.2010, 10:52
Potvrđeno i kod mene! :1081: Pardon, kod supruge...:grin:

pekka
01.07.2010, 10:58
kod nas je jos uvek 30. jun (i istocna i zapadna obala, tako da strpite se jos malo)

Nije to, nego se ljudi boje "inkvizicije", pa ne smeju da priznaju da je Zemlja okrugla, da se okrece oko svoje ose, pa jos i oko Sunca. Ko ce jos da prozbori na koju stranu se okrece . . . ovako zavaravaju "inkviziciju", proveravajuci dan ranije, jer ako je kod nas 1. juli danas, sto ne bi bio i u Americi, sta su oni bolji od nas? Ali juce je bio 30. juni kod nas . . . . ceo dan . . . :blink:

Nikolica014
01.07.2010, 12:41
Neverovatno...i osmi put i dalje NOT SELECTED...ako ovako bude jos koji put, necu vise ni proveravati :grin::grin::grin::grin:

Nea
01.07.2010, 12:58
Ja sam definitivno NOT SELECTED, proveravala sam nekoliko puta od juce do danas i dalje mi stoji isti status, haha :)

jovan bg
01.07.2010, 13:08
Zena mi dobila prvu kovertu i vratila je u Kentaki,a malo pre sam bio da proverim dali je izvucena i pise da nije ,sta sad ,sta misliti

CCcam
01.07.2010, 13:13
i ja i žena not selected
Pozdrav!

Bode
01.07.2010, 13:17
potvrdjeno :==D:, a kod zene 'not selected'

Nea
01.07.2010, 13:30
Ja sam se prijavila preko agencije (USAGC) i kad proverim status svoje aplikacije na njihovom sajtu jos uvek pise da nisu dobili moje rezultate. Sad sam pricala sa "podrskom" iz te agencije i kad sam rekla da sam sama proverila status na zvanicnom sajtu i da pise da nisam izabrana, receno mi je da su oni (agencija) dobili spisak nekih dobitnika ali i da ocekuju jos spiskova u narednih nekoliko dana, tako da kaze kako nije sve gotovo jos uvek....Mada ako mi tamo pise not selected, onda je to to valjda, ko ce ga znati. Videcu u najskorije vreme...

nataly
01.07.2010, 14:14
Zena mi dobila prvu kovertu i vratila je u Kentaki,a malo pre sam bio da proverim dali je izvucena i pise da nije ,sta sad ,sta misliti

pokusaj ponovo sutra, pa ako opet stoji NOT SELECTED, najbolje da ih kontaktiras, ja bi to uradila...ali posto nisam 1 od srecnih dobitnika, bolje da cutim:==D:

nataly
01.07.2010, 14:16
Ja sam se prijavila preko agencije (USAGC) i kad proverim status svoje aplikacije na njihovom sajtu jos uvek pise da nisu dobili moje rezultate. Sad sam pricala sa "podrskom" iz te agencije i kad sam rekla da sam sama proverila status na zvanicnom sajtu i da pise da nisam izabrana, receno mi je da su oni (agencija) dobili spisak nekih dobitnika ali i da ocekuju jos spiskova u narednih nekoliko dana, tako da kaze kako nije sve gotovo jos uvek....Mada ako mi tamo pise not selected, onda je to to valjda, ko ce ga znati. Videcu u najskorije vreme...
sacekaj onda jos koji dan..bar zivi u nadi :obrva:

nataly
01.07.2010, 14:17
:papa::wavey::papa::wavey: nista od GC za ovu godinu...bar sto se nas dvoje tice:smrc:

Nea
01.07.2010, 14:58
sacekaj onda jos koji dan..bar zivi u nadi :obrva:

Nadacu se jos malo, iako mi bode oci ono big fat NOT SELECTED :==D:

Positive Vibe
01.07.2010, 16:17
I za devojku i za mene: 'HAS NOT BEEN SELECTED'. :nene:

Okrecemo se sada DV2012 i nadamo se da ce biti bolje slecece godine! :==D:

Izgleda da su ove godine dobitnici iz Rusije pokupili kajmak...

nataly
01.07.2010, 17:54
I za devojku i za mene: 'HAS NOT BEEN SELECTED'. :nene:

Okrecemo se sada DV2012 i nadamo se da ce biti bolje slecece godine! :==D:

Izgleda da su ove godine dobitnici iz Rusije pokupili kajmak...

this time next year...:beer:

milena_ns
01.07.2010, 20:06
I za momka i za mene: "HAS NOT BEEN SELECTED". :smrc:

Vise srece za sve nas sledeće godine...

A onima koji su izvuceni zelim ostvarenje sna... :bravo:

lukau13
07.07.2010, 20:16
Nista od lutrije ove godine! :(
Sledece....:w00t::ludak::aa:

gaga80
08.07.2010, 00:42
Ni nas dvoje nismo imali srece ove godine :no: Ali...ne gubimo nadu i spremamo se za sledeci krug :obrva::==D: Cestitam svima koji su izvuceni i zelim vam puno srece i uspeha :bravo:

Neverhood
08.07.2010, 14:15
I za momka i za mene: "HAS NOT BEEN SELECTED". :smrc:

Vise srece za sve nas sledeće godine...

A onima koji su izvuceni zelim ostvarenje sna... :bravo:

A ostalima ne zelis ostvarenje sna?:grin:

pekka
08.07.2010, 16:51

Verovatno i njima, samo malo kasnije. :==D:

diablo
11.07.2010, 20:42
Not selected.

I najvjerojatnije se neće više sudjelovati, počeo se stan uređivati i bolja polovica više nije zainteresirana za odlaskom u bolji život...

milena_ns
12.07.2010, 02:09

Hahaha... Naravno da zelim, samo su oni koji su izvuceni blizi tom snu. :;D:

Mada, svi mi imamo neke snove, samo treba pronaci put za njihovo ostvarenje...

ferrigno
05.08.2010, 16:31
Ove godine ništa od američkog sna.
Druga godina, nova šansa!
Svima koji nisu izvučeni želim više sreće drugi put, a onima koji jesu sretno u daljnjoj proceduri...(malo vam zavidim :bravo:)

Neverhood
10.08.2010, 10:03
Jos malo pa ponovo jurnjava oko popunjavanja privaje. Hoce primi sliku, nece primi sliku. Jel mora bas da bude takva i takva. Kako da napisem ime latinicom, cirilicom ili hieroglifima. Uhh jedva cekam.Trenutno je dosano, a i situacija je takva u zemlji da bih glumio i krompir(kao u starom vicu"odje krumpir") samo da odem odave, pa mi sve sto pojacava nestrpljenje.
I da... srecno svima u novom kolu zelene lutrije.

nataly
10.08.2010, 21:11
Jos malo pa ponovo jurnjava oko popunjavanja privaje. Hoce primi sliku, nece primi sliku. Jel mora bas da bude takva i takva. Kako da napisem ime latinicom, cirilicom ili hieroglifima. Uhh jedva cekam.Trenutno je dosano, a i situacija je takva u zemlji da bih glumio i krompir(kao u starom vicu"odje krumpir") samo da odem odave, pa mi sve sto pojacava nestrpljenje.

potpuno se slazem sa tobom...nestrpljivi smo do 1. oktobra, a nakon toga jos 9 meseci iscekivanja(do 1. jula:smrc: )..puno srece svima nama koji zelimo tu zelenu kartu :1072::1072::1072:

Score
10.08.2010, 21:44

E, ljudi, ako imate problema sa prilagodjavanjem formata fotke ili pixela, posaljite je meni i ja cu vam je srediti...

Cena? Prava sitnica... ma salim se, dzabe...

nataly
11.08.2010, 13:53
E, ljudi, ako imate problema sa prilagodjavanjem formata fotke ili pixela, posaljite je meni i ja cu vam je srediti...

Cena? Prava sitnica... ma salim se, dzabe...

:grin: samo ako sredis da i mi licimo na neku holivudsku zvezdu, kao sto ti izgledas na ovoj slicici :naughty::naughty::naughty:

Score
11.08.2010, 13:57
:grin: samo ako sredis da i mi licimo na neku holivudsku zvezdu, kao sto ti izgledas na ovoj slicici :naughty::naughty::naughty:

ma sve moze, al tu treba doplata...:bigkiss::da:

nataly
12.08.2010, 15:58
ma sve moze, al tu treba doplata...:bigkiss::da:

dogovoricemo se:1081: