PDA

View Full Version : Druga koverta?

pericp
12.01.2011, 13:20
Ljudi,

Jel skoro nekom druga koverta? Do kojih brojeva su stigli?

civpol
12.01.2011, 13:28
Ljudi,

Jel skoro nekom druga koverta? Do kojih brojeva su stigli?

Druga koverta stigla do mene u 29.12.2010.

CN: Eu 53**

noki
12.01.2011, 16:07
I meni stigla druga koverta,razgovor zakazan za 22 februar u Skoplju.:naughty:

voyager
12.01.2011, 17:23

Epa Noki, neka ti e so lesno na intervjuto vo fevruari :), i cekame na forumov posle da ni kazes kako si pominal, kako odel razgovorot itn...
Srekno!!!:;D:

noki
12.01.2011, 18:03
Fala voyager,ce vi dam informacii od prva raka,koga ce mi pominit razgovorot!!

civpol
13.01.2011, 08:54

Ja imam u 15 februar razgovor zakazan u Skoplju a u 07. februar imam termin u Remedika u Skoplju.

voyager
13.01.2011, 13:27
Ja imam u 15 februar razgovor zakazan u Skoplju a u 07. februar imam termin u Remedika u Skoplju.

Civpol, neka ti e i na tebe so lesno i srekno na intervjuto, cekame posle i od tebe informacii kako za intervjuto taka i za vo Remedika kolku cini lekarskiot.
Fala Vi odnapred, i so sreka neka im e na site sto imaat skoro intervju!! :)

civpol
13.01.2011, 13:45
Civpol, neka ti e i na tebe so lesno i srekno na intervjuto, cekame posle i od tebe informacii kako za intervjuto taka i za vo Remedika kolku cini lekarskiot.
Fala Vi odnapred, i so sreka neka im e na site sto imaat skoro intervju!! :)

Nema problema.

Za velike Lice je 50 €
a za dece 25 €.

martinwerdel
13.01.2011, 14:41

Zdravo civpol,

Molim te reci mi, dali sam(a) apliciras ili familijarno???
Iz Makedonije si ili iz Kosova???

Pozdrav,

civpol
13.01.2011, 14:48
Zdravo civpol,

Molim te reci mi, dali sam(a) apliciras ili familijarno???
Iz Makedonije si ili iz Kosova???

Pozdrav,

Ja sam iz Kosova, i ja sam familjarno , ja , moj zena i dva deca.

martinwerdel
13.01.2011, 14:55
Ja sam iz Kosova, i ja sam familjarno , ja , moj zena i dva deca.

OK, hvala na informaciju...
I ti si preko lutrije, jer tako???
Zelim ti puno srece....

Pozdrav,

civpol
13.01.2011, 14:58
OK, hvala na informaciju...
Zelim ti puno srece....

Pozdrav,

Hvala vama, I ja zelim ti puno srece.................

martinwerdel
13.01.2011, 15:06
Noki i Civpol,

Molim vas, recite mi dali ste obezbedili onaj famozni I-134 list...I ja imam intervju u Skoplju ali ja nisam obezbedio ovaj dokument...Pa malo sam zabrinut...
Civpol, vi ste preku lutrije ili preko nekog drugog programa imigracije???

Hvala na informacijama.

Pozdrav,

civpol
13.01.2011, 15:18
Noki i Civpol,

Molim vas, recite mi dali ste obezbedili onaj famozni I-134 list...I ja imam intervju u Skoplju ali ja nisam obezbedio ovaj dokument...Pa malo sam zabrinut...
Civpol, vi ste preku lutrije ili preko nekog drugog programa imigracije???

Hvala na informacijama.

Pozdrav,

Ja sam preko Lutrija. Dokument I-134 imam obezbednite od jednog coveka u USA, ali ne znam daliste onaj dokument obavezan. Ja kontaktiram kroz E-mail za ambasadu i pitavam daliste onaj dokument obavezan u tom dana kada imam intervju, Ambasadu rekau mi,Konzul odlucio za onaj dokument.

martinwerdel
13.01.2011, 15:20
Ja sam preko Lutrija. Dokument I-134 imam obezbednite od jednog coveka u USA, ali ne znam daliste onaj dokument obavezan. Ja kontaktiram kroz E-mail za ambasadu i pitavam daliste onaj dokument obavezan u tom dana kada imam intervju, Ambasadu rekau mi,Konzul odlucio za onaj dokument.

Jedno veliko HVALA na sve ove informacije...
I jos jednom SRECNO...

Pozdrav,

noki
13.01.2011, 15:27
Ja sam preko lutrije,meni sestra poslala garanciju,ali kazu ako imas posedovni list kuca,kola i sl ne traze to.

voyager
13.01.2011, 16:34
Civpol, hvala puno na informacii za lekarsog pregleda, i hvala puno na svi ostali za informacije o garantno pismo I134, to mislim da ih svi interesuje :)
Zelim vam jos jedan put puno srece na intervjua i da se svi pozelenite :), mi smo isto familija - ja, suprug i jedno dete, prvi put smo se registrirali na DV2012 i znam da ima vremena za nas, ali kao sto vidim treba da pratim sto pre sve informacije, za da znam sta treba da uradim kad nam budu izvlekli, da Bog da!!
Pozdrav! ;)

VonTuzni
13.01.2011, 17:06
Malo sam se zafrako pa evo da bilo sto napisem. Ja se nadam da cu doguirati do druge koverte...

coconut
13.01.2011, 21:56
Druga koverta stigla do mene u 29.12.2010.

CN: Eu 53**

Hey civpol, kako to da ti je druga koverta stigla tek u decembru? Po broju sudeci - 53xx, zar nije trebalo da imas intervju jos u oktobru?
Pozdrav i puno srece u ambasadi.

civpol
14.01.2011, 08:43
Hey civpol, kako to da ti je druga koverta stigla tek u decembru? Po broju sudeci - 53xx, zar nije trebalo da imas intervju jos u oktobru?
Pozdrav i puno srece u ambasadi.

Dokumenta poslao sam kasno u KCC. 20.08.2010................

ivana10yu
06.02.2011, 18:52
Pre svega se izvinjavam ako je neko vec pitao ovo,ali dosta sam citala o ovome a nista konkretno nisam saznala. Da li je potrebno da se ima garancija od nekoga ili samo mail u slobodnoj formi?Volela bih da se javi neko ko je vec prosao razgovor da cujem iskustvo. Ja konkretno idem sama. Drugu kovertu nisam jos dobila, ali polako skupljam papire, u sustini nista puno ne treba, a i kako sam citala ne prevodi se nista.... inace sam broj 207xx...to je za mart

Bockyman
08.02.2011, 08:29
колико сам схватио није потребна никаква гаранција од некога из уса,али вероватно није лоше имати нешто,ако већ може да се набави. и-мејл,или чак нека потврда из банке са неком сумом,сигурно неће да шкоди.
ја,тј. моја жена се надамо ускором приспећу друге коверте... па после све по реду...

dejancic
08.02.2011, 17:07
Pre svega se izvinjavam ako je neko vec pitao ovo,ali dosta sam citala o ovome a nista konkretno nisam saznala. Da li je potrebno da se ima garancija od nekoga ili samo mail u slobodnoj formi?Volela bih da se javi neko ko je vec prosao razgovor da cujem iskustvo. Ja konkretno idem sama. Drugu kovertu nisam jos dobila, ali polako skupljam papire, u sustini nista puno ne treba, a i kako sam citala ne prevodi se nista.... inace sam broj 207xx...to je za mart

Svako je imao razlicito iskustvo u zavisnosti u kojoj ambasadi je imao intervju. Meni je bilo dovoljno samo odstampana adresa rodjaka kod koga sam trebao da idem.

Bockyman
25.02.2011, 21:02
Значи,стигла је Друга коверта. :ludak:
Пошто ми је жена из Пирота,а она је носилац, коверта је стигла у Пирот па је ускоро чекамо и код нас. Сада настаје фрка,јер смо се венчали пре 20 дана,а жена још није документа извадила са новим презименом (лична карта и пасош),али полако...биће све.

Интервју је 20.априла,надам се да га нећемо померати,јер још ја нисам убачен у процедуру.

Људи,свима желим пуно среће (а и нама,требаће нам!).

spectra
28.02.2011, 19:41
Nije jos stigla druga koverta, ali smo poslali mail i saznali da nam je interview 01. aprila! :woohoo: Samo da ne bude prvoaprilskih sala! :woohoo::woohoo:

coconut
28.02.2011, 23:03
ha ha odlican vam je datum :bravo: Puno srece na intervjuu! Ocekujemo detaljan opis :)