PDA

View Full Version : Devojci stigla druga koverta, da li je kasnod a se sada venčamo da bi išli zajedno?

Visitors
22.03.2011, 18:56
Pozdrav svima.

Devojci je stigla druga koverta pre desetak dana. Da li je kasno da se sada vencamo da bi isli zjaedno za USA?

Prilikom prijavljivanja za GC smo se dogovorili da ako neko od nas bude bio izvucen, da venca ovog drugog kako bi isli zajedno :)

Da li je to i dalje moguce. Koliko ja znam, njoj jos nije zakazan razgovor u ambasadi.

Hvala unapred.

kaneolopa
22.03.2011, 20:40
pretrazuj forum i dobices odgovor na sva pitanja

http://www.zelenalutrija.com/forum/search.php?searchid=136980

spectra
22.03.2011, 22:00
Pozdrav svima.

Devojci je stigla druga koverta pre desetak dana. Da li je kasno da se sada vencamo da bi isli zjaedno za USA?

Prilikom prijavljivanja za GC smo se dogovorili da ako neko od nas bude bio izvucen, da venca ovog drugog kako bi isli zajedno :)

Da li je to i dalje moguce. Koliko ja znam, njoj jos nije zakazan razgovor u ambasadi.

Hvala unapred.

Postavio si to isto pitanje kad ti je djevojka dobila prvu kovertu http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=680
I to je bilo prije skoro godinu dana?!? :wtf:
U svakom slucaju, na toj istoj svojoj temi ces naci odgovor.
PS. Ako je dobila drugu kovertu, onda joj je definitivno zakazan interview.

ZeljkoUSA
22.03.2011, 22:12
Sledeca tema u junu ce biti "devojka stigla u Chicago i dobila SSN, kada da se vencamo"...

Da li ste vi uopste ozbiljni da odete zajedno... :1072:

Ninovranje
22.03.2011, 22:32
Sledeca tema u junu ce biti "devojka stigla u Chicago i dobila SSN, kada da se vencamo"...

Da li ste vi uopste ozbiljni da odete zajedno... :1072:

Xaxaxaxaxaxaxa :1060::1060::1060::1060::1060:

Znaci, ne mogu da verujem, bar sam se slatko nasmejao :==D::==D::==D:

Score
22.03.2011, 22:47

Ih, bre, sto ste takvi, pa covek ocigledno nebi na ludi kamen ako bas, al ono bas, ne mora...?:blink: Pa ko veli, daj jos jednom da priupitam, mozda se nesto promenilo? Al dzaba :no:...

lenhi
23.03.2011, 11:18
E ovo se tek zove humor od teme na forumu. Bravo momci! :grin:

Visitors
23.03.2011, 18:22

Haha i ja sam se bas slatko nasmejao :)

Ma hteo sam ja da se vencamo jos pre 6 meseci, al' ona prvo imala frku od vencanja :) a sad se plasi da ako mene odbiju za GC da ce i nju, pa se jos razmislja.

Vise nije do mene. Rekao sam joj da se sto pre odluci, jer joj je intervju zakazan za kraj aprila, tako da ako se vencavamo, da tu bude u narednih nedelju dana, kako bi imala dovoljno vremena da posalje nova dokumenta.

Jel kasno da sad odradimo tu formalnost. Ima nesto vise od mesec dana do intervjua?

Btw. i ja i ona vec imamo SSN od proslog puta kad smo bili kao studenti u USA. Ja cak mogu i turisticku vizu da izvadim i da odem, imam firmu koja ok posluje, primanja su mi ok, tako da mislim da bi mi bez problema dali vizu.

Bockyman
23.03.2011, 19:01

:bravo:
Још се смејем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да,чим је добила другу коверту,онда је и заказан интервју...

lenhi
23.03.2011, 19:59
Haha i ja sam se bas slatko nasmejao :)

Ma hteo sam ja da se vencamo jos pre 6 meseci, al' ona prvo imala frku od vencanja :) a sad se plasi da ako mene odbiju za GC da ce i nju, pa se jos razmislja.

Vise nije do mene. Rekao sam joj da se sto pre odluci, jer joj je intervju zakazan za kraj aprila, tako da ako se vencavamo, da tu bude u narednih nedelju dana, kako bi imala dovoljno vremena da posalje nova dokumenta.

Jel kasno da sad odradimo tu formalnost. Ima nesto vise od mesec dana do intervjua?

Btw. i ja i ona vec imamo SSN od proslog puta kad smo bili kao studenti u USA. Ja cak mogu i turisticku vizu da izvadim i da odem, imam firmu koja ok posluje, primanja su mi ok, tako da mislim da bi mi bez problema dali vizu.
Po tvojoj priči djelujete kao mala djeca. Ovo nije zajebancija pa hoće-neće da se vjenča. Ovde se radi o ozbiljnim procedurama. I uostalom djelujete kao 2 osobe koje ovo čine iz interesa za vizu a ne iz ljubavi! Ako je bilo volje i želje za brak trebalo je davno sakupiti još po izvlačenju drugi dan sve informacije šta može a šta ne može.
Da su mene ili djevojku izvukli do sada bih sve informacije sakupio, i zvao gdje god treba samo da znamo na čemu smo. Vi treba da idete a još ste neinformisani?! A kao drugo, ako sam sa nekim iz ljubavi nema tu bojazni od toga hoće li nekog odbiti. Ili idemo oboje ili niko. Jebeš takvu ljubav na moljenje.

Visitors
23.03.2011, 22:14
Prosle godine smo nesto kao raskidali, pa dok se sve vratilo u normalne tokove, zato se i nismo vencali kad je dobila prvu kovertu. Nismo mala deca, ne vencavamo se iz interesa, zajedno smo vec 6 godina.

Recicu joj da procita vase postove, mozda se konacno i odluci jer i meni smeta sto se i dalje premislja. Rekao sam joj da donese konacnu odluku, ako ne, neka ide sama i molim lepo. Mogu ja i bez Amerike.

olivera77
23.03.2011, 23:37
@ Visitors
bez bilo kakve uvrede,nije mi namera da ulazim dublje u vasu vezu ili bilo sta slicno.Mislim da ona nije sigurna da zeli da se uda za tebe,da li te dovoljno voli da ucini taj korak.
A to sto kaze da je strah da tebe ne odbiju pa i nju -to opravdanje je moguce samo ako nesto sa tvojom dokumentacijom nije ok(ako je sve ok nema cega da se boji,kao sto si rekao niste zajedno 2 nedelje nego 6 godina,mozete verovatno dokazati da ste u dugoj vezi konzulu).
Da meni decko/muz tako nesto kaze,a da pritom nije zajednicki dogovor da iz nekog razloga samo jedno od nas mora da ode samo,zapitala bih se debelo sta i dalje radim pored te osobe.
Kada je ljubav ono sto povezuje dve osobe nema izgovora "Pa ne znam,pa sta ako mene odbiju zbog tebe,ne znam da li da se udam".

Nego ti nju lepo pitaj da li te voli ili ne,mislim da je tu resenje vaseg trenutnog problema.

Aj' pa sve najbolje :))

dejancic
24.03.2011, 04:03
Recicu joj da procita vase postove, mozda se konacno i odluci jer i meni smeta sto se i dalje premislja. Rekao sam joj da donese konacnu odluku, ako ne, neka ide sama i molim lepo. Mogu ja i bez Amerike.

Tako je legendo, samo ti njoj reci da procita nase postove, a ja cu sada da te nahvalim kao nikog do sada da bi ona shvatila sta propusta ako ode sama...

lenhi
24.03.2011, 11:17
Prosle godine smo nesto kao raskidali, pa dok se sve vratilo u normalne tokove, zato se i nismo vencali kad je dobila prvu kovertu. Nismo mala deca, ne vencavamo se iz interesa, zajedno smo vec 6 godina.

Onda care ti nemaš problema sa procedurom niti informacijama, nego imaš probleme lične prirode sa djevojkom. Tu ti forum ne može puno pomoći.
Samo da ne bude na kraju kad stignete u USA zajedno, pa posle prve svađe da ti stalno ponavlja "eeeee znaš ti koliko sam ja rizikovala zbog tebe na razgovoru u ambasadi, i da ti nije mene ne ti stigao ovde..."

Visitors
24.03.2011, 13:42
Nema potrebe za sarkazmom. Mislim na dejancica i lenhija. Ne zelim da objasnjavam nasu vezu niti da se nekom pravdam oko nase situacije. Pitao sam za savet oko vencanja sada, mesec dana pred ambasadu i ako zelite da napisete nesto ove, zamolio bih vas da se usredsredite na to pitanje, a ne o nasoj vezi. Hvala unapred.

lenhi
24.03.2011, 14:19
Nema potrebe za sarkazmom. Mislim na dejancica i lenhija. Ne zelim da objasnjavam nasu vezu niti da se nekom pravdam oko nase situacije. Pitao sam za savet oko vencanja sada, mesec dana pred ambasadu i ako zelite da napisete nesto ove, zamolio bih vas da se usredsredite na to pitanje, a ne o nasoj vezi. Hvala unapred.

Već je o tome bilo dosta pisanja na forumu, šta činiti kada su momak i djevojka u pitanju a jedno bude izvučeno. Pošto si odavno sa nama registrovan mogao si sve već pročitati do sada, a naročito od Maja mjeseca kako je za tebe sve aktuelno. Čim je dobila drugu kovertu sad će i razgovor u ambasadi, i eto šta tu ima da se čeka, kao da imaš fore 2 godine. Ispada da mi ovde treba u dan da ti predložimo i pogodimo datum vjenčanja, organizujemo veselje, sredimo muziku...
Aj živ bio, toliko od mene!

Visitors
24.03.2011, 14:44
E takav odgovor je vec na mestu. Hvala ;)

Citao sam teme na forumu, informisao sam se, ali kao sto rekoh, imali smo neke probleme prosle godine, pa o odlasku u USA nismo ni pricali par meseci. Sad je ponovo sve ok, ali ona opet nesto odugovlaci. Rekao sam joj da se odluci u narednih par dana i da mi javi da znam na cemu sam. Ako nece da me vodi, ne mora, necu ja da umrem bez Amerike, ali bi bilo lepo da mi kaze kako bih isplanirao svoj zivot drugacije :)

nemili
24.03.2011, 22:30
Za Visitor-a:

It's not over until the fat lady sings... Dakle u ovom slucaju "fat lady" je konzul. :) Tako da naravno da nije kasno, ali to i nije tvoj problem. Tvoj problem je sto ti je devojka neodlucna...

Za Visitorovu devojku:

Nemoj da ti razlog za raskid bude to sto ti on rizikuje dobijanje vize. Ili ga "sutni" zato sto je to zasluzio i skrati mu muke, ili se vencaje i opet mu srati muke (ili produzi). :D

24.03.2011, 23:34
Za Visitorovu devojku:

Nemoj da ti razlog za raskid bude to sto ti on rizikuje dobijanje vize. Ili ga "sutni" zato sto je to zasluzio i skrati mu muke, ili se vencaje i opet mu srati muke (ili produzi). :D

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: prejako...

Visitors
25.03.2011, 05:02
Haha :) Bas se nasmejah :) Videce ona ovo ;) Hvala na podrsci :))

Bockyman
18.04.2011, 08:52
haha :) bas se nasmejah :) videce ona ovo ;) hvala na podrsci :))

пријатељу, има ли новости? хоћете ли се придружити генерацији 2011?
надам се да је ова прича са хепиенд-ом!