PDA

View Full Version : Washington, DC - District of Columbia

botexag
13.04.2011, 16:04
forumasi, ima li koga u DC?

utisci?
da dolazimo ili ne?

Magelan
13.04.2011, 16:37
I ja bih voleo da cujem utiske o DC-u :) Bas me interesuje kako izgleda tamo jer je bas malo falilo da startujem u tom gradu pa je na kraju ipak odluka pala na CHGO :smrc:

Magelan
15.04.2011, 20:57
Zar nikog nema u prestonici? :smrc: Da cujemo nesto onako iz prve ruke...

kaneolopa
16.04.2011, 06:53
Koliko je meni poznato dosta njih ide preko W&T programa tamo, e sada mozda je ovo malko pogresno mesto za ovaj forum. Volela bih i ja da cujem malko glasova iz tog grada. Imali li stvarno ikoga ko zivi u prestonici???

milan78
04.02.2012, 00:23
Cuo sam jos pocekom 2000-te da je Kanada primala useljenike sa izvesnim iznosom ..otpilike oko 200 000 dolara.Koliko je ta informacija tacna ?

Bode
04.02.2012, 17:38
Koliko ja znam nema nikog od forumasa tamo. Ali zato ima nasih u DC-u i okolini ( MD i VA ) koliko hoces. Trenutno je u toj oblasti oko DC-a preko 700 nasih ljudi koji dodju da rade kao spasioci na bazenima i onda ostanu. To znam sigurno jer sam i nekoliko puta ja dolazio da radim u DC-u. Stanovi su malo skuplji nego u Chicago-u. Meni se mnogo vise svidja tamo nego ovde u CHCG. Tamo se nasi drze zajedno i pomazu sto nije bas slucaj ovde. Probacu da nadjem nekog od mojih pa da napisu nesto iz prve ruke o trenutnoj situaciji.

Magelan
04.02.2012, 18:23
Ma bio ja u medjuvremenu, i iskreno svidelo mi se, mada za dva dana nisam uspeo mnogo da pohvatam situaciju.

Nasatanio bih se ja drage volje u onom Rockville-u mada o tom po tom...

Mica
15.10.2013, 15:25
Koliko ja znam nema nikog od forumasa tamo. Ali zato ima nasih u DC-u i okolini ( MD i VA ) koliko hoces. Trenutno je u toj oblasti oko DC-a preko 700 nasih ljudi koji dodju da rade kao spasioci na bazenima i onda ostanu. To znam sigurno jer sam i nekoliko puta ja dolazio da radim u DC-u. Stanovi su malo skuplji nego u Chicago-u. Meni se mnogo vise svidja tamo nego ovde u CHCG. Tamo se nasi drze zajedno i pomazu sto nije bas slucaj ovde. Probacu da nadjem nekog od mojih pa da napisu nesto iz prve ruke o trenutnoj situaciji.
Ovaj je post davno postavljen, ne znam ni da li je aktivan vise.
Ali evo da napisem da mi planiramo ici u DC, suprug, ja i beba.

Bili smo turisticki vise puta, ali sada cemo ici da se smjestimo tamo i nadam se ostanemo.

vuxanne
16.10.2013, 04:27
Ja sam na 3 h od predstonice. Da je lepa, lepa je. Ali da je skupa, skupa je...

duvamisfromriverspreca
16.10.2013, 09:52
Ovaj je post davno postavljen, ne znam ni da li je aktivan vise.
Ali evo da napisem da mi planiramo ici u DC, suprug, ja i beba.

Bili smo turisticki vise puta, ali sada cemo ici da se smjestimo tamo i nadam se ostanemo.

E odlicno. Srecan Vam put zelim. Javite na Forum ako vam nije tesko kako ste se snasli. Primetio sam da dosta ljudi pisu o tome kako je lep grad, kraj itd. Mislim u redu je to ali mene zanimaju one zivotne stvari posao, stan, skola, vrtic. Da cujemo koje su to prednosti u odnosu na ovo sto imamo u otadzbini. Hvala unapred.