PDA

View Full Version : Afrika - perspektiva

ZeljkoUSA
27.06.2011, 13:25
Pretpostavljam da smo svi vec listali rezultate iz prethodnih godina, ali kad se pogleda ovako...., crno nam se pise :smrc:

Ko bi mislio da mu je prednost rodjenje u Africi, ali oni su buducnost :blink:

Isabelle
27.06.2011, 16:16
Pretpostavljam da smo svi vec listali rezultate iz prethodnih godina, ali kad se pogleda ovako...., crno nam se pise :smrc:

Ko bi mislio da mu je prednost rodjenje u Africi, ali oni su buducnost :blink:

Mislim da nije rijec o nikakvoj prednosti,koliko znamo ide se po procentu, a ukoliko uzmes u obzir velicinu Europe naspram Afrike koja je nekih 10-tak puta vec od Europe jasno ce ti biti zasto...Ja vjerujem da je u pitanju globalizacija, kompjuterizacija samog procesa itd...Licno sam bila tamo u par navrata i mogu ti reci da imaju zemalja koje su razvijene skoro kao i Evropske..Kad se kaze Afrika ljudi pomisle odmah na primitivne crne divljake...Kenija npr, nije nista slabija od nas, a popluacija daleko veca,Kairo kao grad sam ima vise stanovnika nego mi na Balkanu sve skupa...Nemoj da te cudi , proslih godina ljudi nisu imali sredstava da odu pa nisu ni aplicirali, nisu ludi ko mi, ali kako im se ekonomija popravlja i uslovi su bolji.. Egipat isto tako, zadnjih 4,5 godina turizam im cvjeta, odatle pare da se ide u US...