PDA

View Full Version : Promena datuma za povratak iz USA

elementre
01.08.2011, 01:55
Da li neko zna kako ide procedura oko promjene datuma leta. Kontaktirao sam agenciju u Beogradu preko koje sam kupio kartu rekli su mi da jos uvjek nemaju otvorene datume za septembar pa su mi rekli da kontaktiram neke agencije ovde u USA ali ja ne znam ni jednu agenciju koja se bavi tim pa ako neko moze pomoci bio bih mu zahvalan. Inace let je New York - Frankfurt - Budapest

vesnicica
01.08.2011, 03:32
Da li neko zna kako ide procedura oko promjene datuma leta. Kontaktirao sam agenciju u Beogradu preko koje sam kupio kartu rekli su mi da jos uvjek nemaju otvorene datume za septembar pa su mi rekli da kontaktiram neke agencije ovde u USA ali ja ne znam ni jednu agenciju koja se bavi tim pa ako neko moze pomoci bio bih mu zahvalan. Inace let je New York - Frankfurt - Budapest

Ja sam menjala datum i morala sam da se obratim agenciji kod koje sam kupila karte i samo preko njih sam mogla da promenim datum. Ja letim sa LOT-om i zvala sam njihovo predstavništvo u USA i rekli su mi da se obratim agenciji. Svaka promena datuma košta 100 evra po osobi. Ja sam dobila isto vreme leta,ista sediša...sve mi je isto osim datuma. A to da nemaju datume za septembar....to mi baš nije malo jasno. Karte se skoro uvek kupuju par meseci ranije kako bi se ugrabili jeftiniji letovi jer što je bliži datum polaska to su manje šanse da se nađe jeftiniji let. Ali naravno da nije uvek baš tako.