PDA

View Full Version : Prodaja polovnih vozila USA

albertas
24.08.2011, 01:26
Pozdrav svima,molim vas ako neko ima iskustva vezano za prodaju vozila u usa...tipa da posjeduje firmu-plac...kako to vec ide tamo.... ili zna nekog ko se tim bavi?Pitanje tipa isplati li se i sl. necu postaviti jer to zavisi vjerovatno od drzave-grada gdje se nalazi i milion drugi stvari......kakva je trenutna situacija tamo vezano ovaj biznis?

kaneolopa
24.08.2011, 03:55
Kako to mislis? Da krenes prodavati polovna vozila?

vrhunski
24.08.2011, 05:19
ja znam jednog naseg lika koji prodaje polovne automobile u US.
Mozda mogu da ti dam njegov facebook kontakt pa da razgovaras sa njim o tome. Covek je iskren i recice ti kako jeste.

Mada mislim da se on jako dugo bavi time i koliko ja vidim ovako spolja prilicno je uspesan.

Nabavlja automobile tako sto ih kupuje na nekim aukcijama i posle ih prodaje kao polovne (tako nekako).

albertas
24.08.2011, 08:58
Kako to mislis? Da krenes prodavati polovna vozila?

Cisto zbog informacije da vidim kako to tamo ide sa obzirom da je i tamo prije godinu -dve bila kriza vezano za prodaju auta.....

albertas
24.08.2011, 09:04
ja znam jednog naseg lika koji prodaje polovne automobile u US.
Mozda mogu da ti dam njegov facebook kontakt pa da razgovaras sa njim o tome. Covek je iskren i recice ti kako jeste.

Mada mislim da se on jako dugo bavi time i koliko ja vidim ovako spolja prilicno je uspesan.

Nabavlja automobile tako sto ih kupuje na nekim aukcijama i posle ih prodaje kao polovne (tako nekako).

Hvala na informaciji....mozes mi dati kontakt,pretpostavio sam da dosta toga ide preko aukcija...hvala jos jednom..:obrva:

vrhunski
24.08.2011, 17:29
ostavio sam ti privatnu poruku sa kontaktom u tvom PM.