PDA

View Full Version : zahtev

Milos Jevremovic
20.10.2011, 23:38
prijavio sam se za lutriju i prihvatili su mi zahtev, samo jel moze neko da mi kaze zasto ne moze da se proveri zahtev?

ZeljkoUSA
21.10.2011, 00:13
prijavio sam se za lutriju i prihvatili su mi zahtev, samo jel moze neko da mi kaze zasto ne moze da se proveri zahtev?

Strpljenja Milose... Od 01.maja sledece godine ces moci da proveris da li si izvucen :blink:

Samo snimi confirmation code koji si dobio i sa njim ces proveriti status

Milos Jevremovic
21.10.2011, 00:32
ok brate..ja sam se onako prijavio, zato sto sam ja vec u proceduri za dobijanje zelene karte, ali imam jedan problem oko toga pa sam hteo da pitam da li neko zna.?
Ja sam napunio 21 god 18.07.2011 i sad ne znam da li cu moci da udjem u SAD, a vec su sva dokumenta njima poslata na uvidjaj i sad svakog meseca ocekujem da me zovu na razgovor i pregled, i sad ne znam da li ce da me izbace iz procedure.. posto je sve uplaceno..to me zanima..

ZeljkoUSA
21.10.2011, 00:39
ok brate..ja sam se onako prijavio, zato sto sam ja vec u proceduri za dobijanje zelene karte, ali imam jedan problem oko toga pa sam hteo da pitam da li neko zna.?
Ja sam napunio 21 god 18.07.2011 i sad ne znam da li cu moci da udjem u SAD, a vec su sva dokumenta njima poslata na uvidjaj i sad svakog meseca ocekujem da me zovu na razgovor i pregled, i sad ne znam da li ce da me izbace iz procedure.. posto je sve uplaceno..to me zanima..

Probaj da budes malo precizniji, mozda neko moze da pomogne.
Da budem iskren, nista te nisam razumeo :twitch:

albertas
21.10.2011, 01:06
:wtf::wtf::wtf:---------------------------------------------------------------------------------------------

dare_ns
21.10.2011, 11:42
Prijava na lutriju ti ne prekida ništa od trenutnih viza/procedura.
Jedino što ti menja jeste ako sada zatražiš turističku ili neki drugi tip posetilačke vize, bićeš odbijen.

Milos Jevremovic
21.10.2011, 13:48
a samo jos da pitam da li neko zna koliko se ceka od perioda kada se njima posalje sva dokumentacija koja je potrebna, do razgovora i lekarskog pregleda u ambasadi, zanima me koliko to traje vremenski ??

shanzy
21.10.2011, 13:49
Jedino što ti menja jeste ako sada zatražiš turističku ili neki drugi tip posetilačke vize, bićeš odbijen.

odakle sad to, dajte vise se usaglasite, jel to zakon tako kaze ili je to rekla kazala? jedni govore da prijava na lutriju nema veze, drugi kao ti tvrde da ima. moze li neko vec jednom da razjasni ovu dilemu??

shanzy
21.10.2011, 13:50
ne razumem ni ja, sto si se prijavio opet ako si vec u proceduri?

Milos Jevremovic
21.10.2011, 13:52
pa prijavio sam se zato sto sam napunio 21 godinu, i sad ja mislim da me oni izbacuju iz procedure jer sam ja po njihovom punoletan

dare_ns
21.10.2011, 15:05
`ajd ovako:

1. Na koji način si u proceduri za dobijanje GC?
2. Koliko si imao godina kada si "ušao" u tu proceduru?

Tek posle toga bilo koji odgovori imaju smisla...

ZeljkoUSA
21.10.2011, 16:35

Samo da dodam da je ova informacija rekla-kazala...

Iz licnog, a i iz iskustva drugih ovo tvrdim!

dreamerns
21.10.2011, 17:14
a samo jos da pitam da li neko zna koliko se ceka od perioda kada se njima posalje sva dokumentacija koja je potrebna, do razgovora i lekarskog pregleda u ambasadi, zanima me koliko to traje vremenski ??

A da ti malko procitas forum? Potrebno je jedno 10 minuta da bi nasao odgovore na sva pitanja. Sa druge strane, ljudi ovde ne umeju da citaju misli na daljinu, tako da ako zelis da ti neko u bilo cemu pomogne budi malko precizniji. Ljudi se ubili da skontaju o cemu ti uopste pricas.

dejancic
21.10.2011, 17:27
A da ti malko procitas forum? Potrebno je jedno 10 minuta da bi nasao odgovore na sva pitanja. Sa druge strane, ljudi ovde ne umeju da citaju misli na daljinu, tako da ako zelis da ti neko u bilo cemu pomogne budi malko precizniji. Ljudi se ubili da skontaju o cemu ti uopste pricas.

Ako ovako nastavi naterace nekoga da se samo ubije, bez da skonta bilo sta... :)

binky
21.10.2011, 18:51
Joooooooj ,jooooooj ja cu prvi da se kikiriki!To je za Miloseva pitanja a sto se tice DV i turistickih visa i bilo kakvih dr. useljenickih visa ucestvovanje u DV NE UTICE I NE OTEZAVA DOBIJANJE DOTICNIH DAPACE SAMO CES PRE DA SE ISELIS IZVLACENJEM NA LUTRIJI. DILEMA RESENA 100 odsto.Pozdrav svima

mikiSA
22.10.2011, 15:23
Evo sta sam ja nasla na stranici:
http://www.travel.state.gov/visa/immigrants/info/info_3743.html
Applicants whose 21st birthday is before the appointment date should immediately contact the U.S. Embassy/Consulate General where the interview will occur to request an earlier appointment. Failure to receive a visa before the applicant's 21st birthday may make the applicant ineligible for an immigrant visa at this time.
E sad, po ovome izgleda da si se trebao javiti PRIJE nego sto si navrsio 21 godinu., nazovi odmah ambasadu. Nadam se da nije kasno za ovu tvoju imigrantsku vizu.

kaneolopa
22.10.2011, 19:27
Pazi ti si do 21. godine maloletan i ako zivis sa svojim roditeljima ti mozes i njih da dovedes sa sobom ako si izvucen. Jedino sto se razgovor u ambasadi mora obaviti pre tvog 21. rodjendana. Nazovi ambasadu i lepo pitaj to za godine i sve po redu, oni su takodje tu da ti pomognu.

shanzy
22.10.2011, 19:46
Pazi ti si do 21. godine maloletan i ako zivis sa svojim roditeljima ti mozes i njih da dovedes sa sobom ako si izvucen. Jedino sto se razgovor u ambasadi mora obaviti pre tvog 21. rodjendana. Nazovi ambasadu i lepo pitaj to za godine i sve po redu, oni su takodje tu da ti pomognu.
već je napunio 21. godinu u julu.. .