PDA

View Full Version : Summer Camp USA


bijelefoke
01.02.2012, 14:50
Zdravo svima,
pokušavao sam da nadjem na forumu informacije o Camp-ovima u USA ali nisam uspeo...
zanima me da li je neko imao bilo kakva iskustva sa tim, sa agencijama koje to organizuju itd...

Unapred hvala...

landlord
01.02.2012, 15:40
Zdravo svima,
pokušavao sam da nadjem na forumu informacije o Camp-ovima u USA ali nisam uspeo...
zanima me da li je neko imao bilo kakva iskustva sa tim, sa agencijama koje to organizuju itd...

Unapred hvala...

Ljetne kampove sa raznim radionicama obicno organizuje skolski distrikt kojem pripadate. Raspitajte se u svom lokalnom skolskom distriktu. Razne radionice su prilagodjene uzrastu djeteta.

vuxanne
01.02.2012, 20:42
Vidi kod ovih koji imaju informacije o kampovima u SAD za ljude iz Hrvatske klikni ovde (http://www.ccusa.hr/)

bijelefoke
02.02.2012, 10:37
Ljetne kampove sa raznim radionicama obicno organizuje skolski distrikt kojem pripadate. Raspitajte se u svom lokalnom skolskom distriktu. Razne radionice su prilagodjene uzrastu djeteta.

OK mojom greškom ode tema u drugom pravcu mislio sam na rad u kampovima sa J1 vizom na nekih 8-9 nedelja...

bijelefoke
02.02.2012, 10:41
Vidi kod ovih koji imaju informacije o kampovima u SAD za ljude iz Hrvatske klikni ovde (http://www.ccusa.hr/)

raspitivao sam se o kampovima znam kako to funkcioniše samo me zanima da li je neko imao lična iskustva sa tim...
Inače jedna agencija iz Beograda koja organizuje rad u kampovima na svom sajtu navodi CCUSA kao svog partnera ali na njihovom sajtu ni traga ni glasa od te agencije a ni od Srbije...

noki
03.02.2012, 00:43
Evo bas sad sam otvorila CCUSA stranu(iz USA) sediste agencije se nalazi u California,inace je objasnjeno sve u vezi posla,i koje zemlje mogu da apliciraju,t.e agencije-zastupnici za svaku zemlju.

bijelefoke
03.02.2012, 12:31
Evo bas sad sam otvorila CCUSA stranu(iz USA) sediste agencije se nalazi u California,inace je objasnjeno sve u vezi posla,i koje zemlje mogu da apliciraju,t.e agencije-zastupnici za svaku zemlju.

Video sam i ja to ali iz Srbija se ne može aplicirati... ali ima drugih agencija preko kojih se može aplicirati...

bijelefoke
06.02.2012, 14:46
Jel moguće da niko nema nikakvih iskustva sa radom i odlaskom u kampove???

vuxanne
06.02.2012, 18:22
Moguce. Vecina su ovde na forumu oni dosli preko zelene karte. A sumnjam da takvi rade u kampovima.

dreadnot
06.02.2012, 20:52
Jel moguće da niko nema nikakvih iskustva sa radom i odlaskom u kampove???

Osim letnjih kampova za klince, za neke druge nisam cuo, a verujem ni vecina "zelenasa"...

spectra
07.02.2012, 05:37
Mislis na volonterske kampove, jel?
Ja sam bila u jednom volonterskom kampu, ali ne ovdje vec u Evropi - isla sam preko www.vcz.hr - ali mislim da oni ne rade sa USA - mozes provjeriti u svakom slucaju.

spectra
07.02.2012, 05:44
Video sam i ja to ali iz Srbija se ne može aplicirati... ali ima drugih agencija preko kojih se može aplicirati...

Kako mislis da se ne moze aplicirati iz Srbije, kad je izlistana Srbija na listi zemalja prilikom prijave?
http://footprints.ccusa.com/create_account.aspx

bijelefoke
07.02.2012, 12:18
Osim letnjih kampova za klince, za neke druge nisam cuo, a verujem ni vecina "zelenasa"...

I ja mislim na kampove za klince ali postoje programi za odlazak u USA i rad u tim kampovima sa J1 vizom....

bijelefoke
07.02.2012, 12:22
Mislis na volonterske kampove, jel?
Ja sam bila u jednom volonterskom kampu, ali ne ovdje vec u Evropi - isla sam preko www.vcz.hr - ali mislim da oni ne rade sa USA - mozes provjeriti u svakom slucaju.

Tako nekako dobiješ kao neki džeparac od 1500-2000$ po zavrsetku programa koji traje 8-9nedelja

Kako mislis da se ne moze aplicirati iz Srbije, kad je izlistana Srbija na listi zemalja prilikom prijave?
http://footprints.ccusa.com/create_account.aspx

da ali kada se ode na sajt on izbaci poruku da treba da se izabere zemlja iz koje si da bi te preusmerio na sajt za tvoju zemlju ili na sajt agencije sa kojom saradjuju iz tvoje zemlje... jer u suprotnom - Please note that if your country is not on the list we are not able to offer our programs to you at this time.

spectra
08.02.2012, 06:52
da ali kada se ode na sajt on izbaci poruku da treba da se izabere zemlja iz koje si da bi te preusmerio na sajt za tvoju zemlju ili na sajt agencije sa kojom saradjuju iz tvoje zemlje... jer u suprotnom - Please note that if your country is not on the list we are not able to offer our programs to you at this time.

Ne znam da li si isao na link iznad koji sam poslala, i koju drzavu uopste zelis da izaberes (tj. da li si iz Srbije ili ne)?

spectra
08.02.2012, 06:54
I da, s tog istog linka, kada se registrujes, dobijes sve podatke o kontak info:

CCUSA
Cara Nikolaja II 90
Belgrade
11 000
Serbia

T:+ 381 11/ 34 49 413-
E: aleksandar.vojinovic@wizantiana.co.rs