PDA

View Full Version : MUZICARI EMIGRANTI!Ako vas ima prijavite se!


curlika
09.03.2012, 15:12
Vec sam negde pisao da sam diplomirani klarinetista i saksofonista koji tezi da se sa porodicom izvuce u USA i tamo bavi muzikom, tezgarenjem, dzezom, soulom i dr. Ako ima drugih muzicara na forumu, bilo bi lepo da se jave u ovu temu, kazu odakle su i sta sviraju. Mozda bi mogli da se i nadjemo "preko" kad nam upali GC, na nekom sesion-u. Ko zna? Da vidimo koliko vas ima. :icon_coo::harmonik::tubac::=V:

dare_ns
10.03.2012, 05:45
gitara, bass, a može i bubanj. Po potrebi i back vokali.
Malo sam se zezao i svirućkao sa Beach Boys-ima (naravno, real tribute band je u pitanju) i po njihovim rečima, mogao bih da živim od muzike. Ali je takav život u 90% slučajeva rezervisan za CA, okolina L.A. Oni svi žive u krugu od 50mi oko L.A. i najveći broj svirki/koncerata upravo tu i održe.

Ne znam koliko ti je interesantan Broadway ili čak Off Broadway. Kao klarinetista/saxofonista, sigurno bi imao tamo sreće.

curlika
13.03.2012, 19:28
gitara, bass, a može i bubanj. Po potrebi i back vokali.
Malo sam se zezao i svirućkao sa Beach Boys-ima (naravno, real tribute band je u pitanju) i po njihovim rečima, mogao bih da živim od muzike. Ali je takav život u 90% slučajeva rezervisan za CA, okolina L.A. Oni svi žive u krugu od 50mi oko L.A. i najveći broj svirki/koncerata upravo tu i održe.

Ne znam koliko ti je interesantan Broadway ili čak Off Broadway. Kao klarinetista/saxofonista, sigurno bi imao tamo sreće.

Pa eto, sledece godine bih trebao otici u "izvidnicu" tj. videti kakve su mi sanse (ako ne upali GC). Zbog prijatelja kod kojih bih bio, prva lokacija bi mi bila Las Vegas. Sad...ako tamo nista ne uspem (a u sto sumnjam), gledacu druge destinacie. I sam sam mislio da se vremenom "dokotrljam" do Neyorka ili Austina ili New Orleansa. Gledao sam vec oglase na Craig's List-u...dosta muzicara se trazi, pogotovo duvaca, tako da se ne sekiram da li bih uspeo. Bilo bi dobro pronaci nekog naseg muzicara, bilo sta da svira. Lakse je kad ti neko kaze kako ide, nego kad sam sve istrazujes.