PDA

View Full Version : I obrazovanje, i radno iskustvo!?


Milos Zajecar
30.05.2012, 15:48
Pozdrav svim srecnicima,

Popunjavam DSP122 pa sam stigao do education or work expeirence! Zavrsio sam i faks, imam i 10+ godina radnog iskustva; ali je moje radno iskustvo u poslovima koje imaju ocenu 6-7!

Da li je neko ima slicnu nedoumicu?

Milos Zajecar
30.05.2012, 16:06
Vidim, gledate; verovatno nisam skapirao iako lepo pise: ili ovo, ili ono!?
Pomozite!? Hvala! :bravo:

ivanmilosavljevic
30.05.2012, 16:15
Milose,i ja sam imao dilemu oko tog pitanja.Pa sam kontaktirao ambasadu,posto ispunjavam prvi uslov jer imam zavrsenu srednju skolu a i radno iskustvo od od 2 i po godine.Sve u svemu ja sam upisao radno iskustvo i upisao skolu,i imao trip da to nisam smeo.Kad sam postavio ambasadi pitanje,u fazonu da li je to greska jer sam to uradio. Odgovor je glasio :,,Tako ste i trebali da uradite,sve dok pricate istinu ne morate da brinete"...

Milos Zajecar
30.05.2012, 16:22
Milose,i ja sam imao dilemu oko tog pitanja.Pa sam kontaktirao ambasadu,posto ispunjavam prvi uslov jer imam zavrsenu srednju skolu a i radno iskustvo od od 2 i po godine.Sve u svemu ja sam upisao radno iskustvo i upisao skolu,i imao trip da to nisam smeo.Kad sam postavio ambasadi pitanje,u fazonu da li je to greska jer sam to uradio. Odgovor je glasio :,,Tako ste i trebali da uradite,sve dok pricate istinu ne morate da brinete"...

HVALA Ivane! Pametnije da se konsultujem, nego da propustim nesto!
:;D:

wladinho
21.10.2012, 10:19
ali je moje radno iskustvo u poslovima koje imaju ocenu 6-7!
Ovo mi sada nije malo jasno jer ovaj deo foruma nisam mnogo citao, pa me zanima kako ste saznali kako se boduje vase radno iskustvo? Ja imam SSS, ali me i ovo zanima jako.

petrojka1980
21.10.2012, 10:28
Ovo mi sada nije malo jasno jer ovaj deo foruma nisam mnogo citao, pa me zanima kako ste saznali kako se boduje vase radno iskustvo? Ja imam SSS, ali me i ovo zanima jako.

Bodovanje zanimanja imas na sajtu http://www.onetonline.org/, a vise onformacija o tome sta i koliko ti treba na http://www.travel.state.gov/visa/visa_4756.html

Dome
23.10.2012, 13:34
Ja mislim da ti treba zavrsena cetvorogodisnja skola ILI dve godine radnog iskustva u poslovima koje oni navode tamo,ako gresim nek me neko ispravi.