PDA

View Full Version : Da li je zabelezen slucaj...


sonofamom
01.06.2012, 22:16
...da je neko prvo dobio Green Card na lutriji, a zatim kada je dosao u USA da je dobio i Jack Pot na pravoj Lottery?

mislim da bi to bila najbolja fora na svetu, i interesantno bi bilo znati da li postoji takav sreckovic? ne mora cak ni da je sa prostora Ex-YU, nego iz celog sveta od svih koji su ikada ucestvovali u Lutriji za Zeleni Karton.

jel zna neko?

ivanmilosavljevic
01.06.2012, 23:16
E ja sam bas o tome razmisljao,moram da prodam sve sto imam i pravac Vegas...

vuxanne
02.06.2012, 01:34
Meni negde u malom mozgu da ovde, kao i svugde, za dobitke na lutriji moras da si drzavljanin ali nemam pojma, pise u sitnim slovima obicno u objasnjenju...

Score
02.06.2012, 04:58
Meni negde u malom mozgu da ovde, kao i svugde, za dobitke na lutriji moras da si drzavljanin ali nemam pojma, pise u sitnim slovima obicno u objasnjenju...
Permanent resident je isto ok...imas ista prava kao i amer samo ne mozes da glasas.

Markoo
02.06.2012, 07:57
...da je neko prvo dobio Green Card na lutriji, a zatim kada je dosao u USA da je dobio i Jack Pot na pravoj Lottery?

mislim da bi to bila najbolja fora na svetu, i interesantno bi bilo znati da li postoji takav sreckovic? ne mora cak ni da je sa prostora Ex-YU, nego iz celog sveta od svih koji su ikada ucestvovali u Lutriji za Zeleni Karton.

jel zna neko?

Da prijatelju,dobila je pre mesec dana Miranda Vilson,culi ste sigurno o tome,ona sto je sa kolegama zajedno uplatila po pola,pa sada navodno izgubila tiket i nece da podeli novac,215miliona.Ona je dobitnik GC-a i doselila se sa Haitija

Arminho
22.06.2012, 14:22
Mozda sam promasio temu ali zelim da se konstatujem .. Da li je ova aplikacija na forumu za zelenu lutriju 100% sigurna .. ili je to neka izrada ;) .. jer ako imamo orginalnu stranicu za lutriju .. zasto je i ovdje to postavljeno... molim odg :blink:

Arminho
22.06.2012, 14:31
ili ja nisam upucen pravilno u taj sistem .................................................. .............................................

mikiSA
23.06.2012, 00:20
Mozda sam promasio temu ali zelim da se konstatujem .. Da li je ova aplikacija na forumu za zelenu lutriju 100% sigurna .. ili je to neka izrada ;) .. jer ako imamo orginalnu stranicu za lutriju .. zasto je i ovdje to postavljeno... molim odg :blink:

Drug ne zelis da se konstatujes nego da se konsULtujes:)
Ovo ovdje je samo primjer kako to izgleda, prava aplikacija ce biti na onoj zvanicnoj web stranici nekad u oktobru. Do tada spremi sliku 600x600 pixela, i sretno!

Arminho
24.06.2012, 01:32
Ok hvala na odg .... eto onda castim te nekad kafom u USA! :D

noki
24.06.2012, 02:59
Ne znam dali se to vazi,ali moja mama koja zivi ovde vec 7 godina,je aplicirala dva puta za mene,za zelenu lutriju.Prvog puta nisam bila izvucena,ali u 2010 godini posle druge aplikacije ja i muz smo bili izvuceni za green kartu,a samo 5 dana pre da nas obaveste da su nas izvukli mama je dobila 10 000 dolara na srecki.Tako da smo se salili sa njom da je u jednoj godini dva puta dobila na lutriji.:naughty: