PDA

View Full Version : Novi clan+Amerikanka :D


Soljica
10.12.2012, 18:49
Kao prvo pozdrav svima
Kao drugo nesto ukratko o sebi:
Zovem se Dejan i ja sam alkoholicar :D,salim se..mada volim malo da popijem..
Imam 25 godina,zavrsio sam cetvorogodisnju srednju skolu-smer Elektrotehicar elektromotornih pogona,i ne znam nista o tome :D
Imam ogromnu zelju da odem u US (kao i svi ovde verovatno) i do sada nisam nista preduzimao povodom toga.Ceo zivot pricam o tome kako cu da odem.Nisam bio te srece da odem na fakultet posle srednje pa da odem preko Work and Travel programa.Engleski jezik mi je jako dobar.Bio sam najbolji u odeljenju i osnovnoj i u srednjoj skoli
30. Oktrobra ove godine sam se prvi put prijavio za DV lottery i sad mi jedino ostaje da cekam i da se nadam.E sad posto nisam optimista resio sam da probam jos nesto.
Vec godinu dana se dopisujem sa jednom Amerikankom.Pricamo o svemu,i super je lik,pozitivna.Dosta je starija od mene,ima i sina od 21 godinu.Razvedena je vec par godina i pre neki dan je upoznala nekog lika i nadam se da ne planira da se uda za njega :D skoro zato sto:
Hocu da je pitam da li hoce da dodje u Srbiju i da se uda za mene?:D Da mi pomogne.Ja bih joj platio put.Zanima me da li je to tako jednostavno?Ona samo dodje,mi se vencamo za par dana i onda sta?Da li ja mogu s njom da se vratim u US posle par dana ili moram da cekam nesto?Koliko treba da cekam?Koliko moram da budem s njom u braku?Posto joj mozda padne na pamet da se uda za ovog njenog a nece moci zbog mene?
Ako neko zna da mi opsirnije objasni neka odgovori.Ako vec postoji neka ista tema ja se izvinjavam,posaljite link za istu
Pozdrav

vrhunski
10.12.2012, 19:47
Kao prvo pozdrav svima
Kao drugo nesto ukratko o sebi:
Zovem se Dejan i ja sam alkoholicar :D,salim se..mada volim malo da popijem..
Imam 25 godina,zavrsio sam cetvorogodisnju srednju skolu-smer Elektrotehicar elektromotornih pogona,i ne znam nista o tome :D
Imam ogromnu zelju da odem u US (kao i svi ovde verovatno) i do sada nisam nista preduzimao povodom toga.Ceo zivot pricam o tome kako cu da odem.Nisam bio te srece da odem na fakultet posle srednje pa da odem preko Work and Travel programa.Engleski jezik mi je jako dobar.Bio sam najbolji u odeljenju i osnovnoj i u srednjoj skoli
30. Oktrobra ove godine sam se prvi put prijavio za DV lottery i sad mi jedino ostaje da cekam i da se nadam.E sad posto nisam optimista resio sam da probam jos nesto.
Vec godinu dana se dopisujem sa jednom Amerikankom.Pricamo o svemu,i super je lik,pozitivna.Dosta je starija od mene,ima i sina od 21 godinu.Razvedena je vec par godina i pre neki dan je upoznala nekog lika i nadam se da ne planira da se uda za njega :D skoro zato sto:
Hocu da je pitam da li hoce da dodje u Srbiju i da se uda za mene?:D Da mi pomogne.Ja bih joj platio put.Zanima me da li je to tako jednostavno?Ona samo dodje,mi se vencamo za par dana i onda sta?Da li ja mogu s njom da se vratim u US posle par dana ili moram da cekam nesto?Koliko treba da cekam?Koliko moram da budem s njom u braku?Posto joj mozda padne na pamet da se uda za ovog njenog a nece moci zbog mene?
Ako neko zna da mi opsirnije objasni neka odgovori.Ako vec postoji neka ista tema ja se izvinjavam,posaljite link za istu
Pozdrav

Ne mora ona da dolazi :)
http://en.wikipedia.org/wiki/K-1_visa tu citaj o tome.
http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_2994.html

oki9
10.12.2012, 20:36
ti si car! ....eto ja toliko :D
odgovor si vec dobio! :D

dare_ns
10.12.2012, 23:36
Dosta je starija od mene,ima i sina od 21 godinu.

A ja debil čitam "Malo je starija od mene i ima 21 godinu" :blink:
Opušteno, probaj. Koliko sam čitao po stranim forumima, ako je žena starija, onda obično proveravaju malo više. (Ponavljam - čitao po forumima, ništa lično iskustvo, ni od komšinicinog kuma, njegovog drugara majke, e pa tetke njenog pašenoga). Dok im je skoro pa najnormalnije da se devojke udaju za starkelje.

Srećno! :)

oki9
11.12.2012, 02:11
hihihi kako si ovo napisao dare..."ako je zena starija...devojke udaju za starkelje
nemoj da se uvredi dečkonja :D

sad bez šale: postoji verenička viza...pročitaj na linku koji ti je dat malo o tome, a uzgred, ne bi bilo loše da probaš da ti odeš tamo pa se venčate i radite promenu statusa...generalno taj proces verenička, ženidba i sl..je po pravilu malo duži od ovog preko lutrije
a i uostalom ko zna hoće li ona prihvatiti prosidbu...polako, nemoj tako ko krava kroz kukuruz :D

karabaja666
11.12.2012, 08:40
Da li ja mogu s njom da se vratim u US posle par dana ili moram da cekam nesto?


sladak si.


-----jos mi fali cetrdeset karaktera----

damjan55
11.12.2012, 20:00
a zar ne mislis da prvi put treba da bude iz ljubavi? :naughty::obrva::1060:
stvarno mislim da forum ne treba koristiti kao oglasnu tablu, pa jos odeljak poznanstva i udaja.
Bez uvrede.

gogecko
11.12.2012, 23:00
Ima li gdje tema zelje ,cestitke i pozdravi ,pa da ti narucimo i pjesmu:grin::grin::grin: Salim se,naravno :beer:

curlika
12.12.2012, 00:03
Gospodo i gos-dje-ice...ovaj nas forum se bavi pitanjima emigracije i smatram da su dozvoljena sva sredstva u pokusaju odlaska...sad, ako otvorimo temu o prokopavanju tunela za ilegalnu emigraciju ispod Atlantika, kako preletiti ili preplivati Atlantik, kako biti "slepi putnik" u avionu-brodu ili nesto sl. - to ne bi bilo u redu (bar javnim putem), pa za takve akrobacije pisite privatne poruke. A sve je to inace iz ljubavi, (prema odlasku sa nasih prostora), makar se iz "neljubavi" zenili-udavili (pardon-udavali). Tako da je po meni Soljicina tema ok...ko toliko voli da bi uradio ono sto i ne voli :) Mi koji smo se zenili-udavali - ko nam kriv sto nam je jedan nacin za odlazak uskracen. A uostalom, nista nije nemoguce...malo sale nije na odmet.

Soljica
13.12.2012, 15:15
E pa hvala svima na iskrenim odgovorima i misljenju :bigkiss:
Sledece sto treba da uradim je da sklopim neku Ok pricu,da ne navalim na nju k'o blesav.Ne bih zeleo da se uplasi nesto pa da me od***e jer ce da mi treba i za ono garantno pismo,ako me budu izvukli 2014 :D
Javim kroz par dana sta sam uradio

outer_space
13.12.2012, 19:08
@Soljica spremi samo jedno 10-20k $ i nema da brines, dolazi prvim avionom i dobijas GC u rekordnom roku.

pozdrav

olivera77
14.12.2012, 11:19
eeeee nije tako lako otici u US preko verenicke ili bracne vize.Moze ona doci u Srbiju i da se vencate,ali kada se vrati u US mora spremiti citavu dokumentaciju za tebe,platiti troskove za obradu dokumenata,cekanje na odobrenje intervjua za tebe je ~5-9 meseci.Uz dokumentaciju mora predati dokaze da ste bili u vezi(zajednicke slike,avionske karte,logove sa skype).Nedostatak bilo kog dokumenta produzava citav proces za koji mesec.
Ako zeli da te dovede u US preko verenicke K1 vise onda se vraca u US,isto predaje dokumentaciju,cekanje,placanje troskova (aprox 1200$),ako odobre njen zahtev ti ides na intervju u ambasadu(racunaj i na troskove lekarskog pregleda,dosta ispitivanja o vasoj vezi,cena K1 vise).Kada dobijes K1 visu putujes u US kod nje i imate rok od 90 dana da se vencate,radis AOS tamo,dobijas uslovnu Green card na 2 god,racunaj da neces moci da radis dok ne dobijes GC tamo,a to je minimum 3 meseca.
Srecno!

olivera77
14.12.2012, 11:20
Ne mora ona da dolazi :)
http://en.wikipedia.org/wiki/K-1_visa tu citaj o tome.
http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_2994.html

mora da dodje ili da on ode tamo na turisticku,moraju da imaju dokaz da su se u zadnje 2 godine videli bar jednom uzivo.

Soljica
27.12.2012, 17:15
Ljudi nema nista od zenidbe :)
Ona kaze da je velika razlika u godinama i da ce ovi iz imigracionog da seru.Kaze da su mnogo rigorozni i tako do to od njih nece da prodje.Bas kao sto su neki od vas i rekli
Svejedno,hvala puno na odgovorima.Ostaje da se cekaju one dve koverte,jbg

shanzy
28.12.2012, 01:26
a da pitaš sina, neki bi dupe dali za jedno romantično gej venčanje u njujorku :))
e izvini, zezam se malo, njegove godine ti vise odgovaraju, steta sto nema i cerku...

cukoni
28.12.2012, 03:09
a da pitaš sina, neki bi dupe dali za jedno romantično gej venčanje u njujorku :))
e izvini, zezam se malo, njegove godine ti vise odgovaraju, steta sto nema i cerku...
ma nisu godine bitne,znam jednog koji je ozenio bukvalno jednu babu,iskljucivo zbog papira,radio je ilegalno dole cistio stanove,i uopznao babu kojoj je rekao problem i pristala je da mu izadje u susret!

sone_
27.03.2013, 21:40
@Soljica spremi samo jedno 10-20k $ i nema da brines, dolazi prvim avionom i dobijas GC u rekordnom roku.

pozdrav


Ja sam spremio samo cekam mladu ,ako si slobodna treba ti samo bela haljina.

Ne stvarno sam ozbiljan za tako nesto pa ako neko nesto zna neka javi.