PDA

View Full Version : Plano, Texas


Natana
18.01.2013, 13:58
Zdravo,

planiram da se sa porodicom preselim u Plano, Tx sledece godine. Da li ima neko ko zivi tamo da mi prenese utiske?

Hvala i pozdrav

landlord
18.01.2013, 23:54
Pozdrav,

ja nisam nikad bio dole, ali moja bivsa kompanija je kupila jednu firmu dole. Po rijecima ljudi koji su bili dole cuo sam da je jako lijepo.
To ti je koliko znam sjeverni dio Dallasa. Za vise informacija pogledaj City-data forum.

Neka je sa srecom preseljenje.

Natana
19.01.2013, 09:39
Hvala landlord, sve govori da je dole lepo, nadam se da cu uspeti da nadjem posao (administrativac) pre nego sto odem, ali nas boranije ima dosta, vec vidim da cu morati na licu mesta da jurim posao.

Ivy
20.01.2013, 11:03
Ne znam konkretno za Plano, ali u Dallasu sam bila dva puta i obožavam ga. :inlove: Klima je normalnija nego na jugu Texasa, bude toplo i suho ljeti, ali zime su hladne i tu i tamo se ulovi nešto snijega na tlu.

Navodno postoji nekakvo rivalstvo među ova dva grada, ali to postoji svugdje. :==D:

Vangelistexas
20.01.2013, 17:34
Nisam u zivotu cuo za nekoga ko je otisao u Plano, TX sto odavde sto iz Amerike, ali obavezno prenesi utiske ovde! :) Nadam se da cemo se videti tamo kad stignem :)

Nikolaniko
14.03.2014, 13:41
Ima li nekog sto je vec bio ili zivi u Plano, TX? Mi planiramo da odemo tamo za pocetak zbog low cost of living, pa me zanima sve sto je povezano za ovaj grad. Sve informacije koje su na netu sam manje-vise pregledao (gledam vec 5 meseci :D ) pa me zanima i neka informacija iz prve ruke.

SRBghost
21.05.2015, 13:16
Stigoste li vi u Plano ili ste promenili planove? Ako ste tamo, dajte neka iskustva. Ono sto sam ja video na netu i kojekuda zvuci bajkovito.