PDA

View Full Version : Advokati u US


shljivovica
08.07.2013, 10:42
Pozdrav!

Kopam svuda za te advokate, meni treba konkretno u nyc-u, ali od nasih ljudi bas i ne nalazim neke preporuke, svi kazu-uzmi dobrog advokata,a nitko ne kaze kojeg.

Ima na internetu masa toga ali isto tako citam i da sami sebi daju rejtinge, slali smo mailove s upitima nekima koji imaju dobar rejting a oni ili ne odgovaraju ili traze prvo pare bez da ista garantiraju ili kazu iako imaju navedeno da pruzaju prvu konzultaciju for free. Nije problem za placanje, ali bar da znam jel valja.

Ne znam je li dopusteno ovako javno navesti advokata (moze i privatno) i svoja iskustva, koliko ste platili itd...

vuxanne
08.07.2013, 16:47
Pozdrav!

Kopam svuda za te advokate, meni treba konkretno u nyc-u, ali od nasih ljudi bas i ne nalazim neke preporuke, svi kazu-uzmi dobrog advokata,a nitko ne kaze kojeg.

Ima na internetu masa toga ali isto tako citam i da sami sebi daju rejtinge, slali smo mailove s upitima nekima koji imaju dobar rejting a oni ili ne odgovaraju ili traze prvo pare bez da ista garantiraju ili kazu iako imaju navedeno da pruzaju prvu konzultaciju for free. Nije problem za placanje, ali bar da znam jel valja.

Ne znam je li dopusteno ovako javno navesti advokata (moze i privatno) i svoja iskustva, koliko ste platili itd...

Ne znam za sta ti treba. Ja trenutno imam imigracionog advokada u Ricmondu Virdzinija, placam ih 4400 za procesiranje moje i suprugove prijave za zelenu kartu. ova firma (http://www.leclairryan.com)
evo im adresa (http://www.leclairryan.com/offices/xprOfficeList1.aspx?xpST=OfficeList)

Imaju onlajn sistem i sva dokumenta im tu upload-ujem. Sve zavrsavamo preko telefona i e-maila.

shljivovica
30.07.2013, 14:14
Hvala puno!

Bilo bi super kada bi se javio netko iz NYC...

Kakva su vam iskustva s tim advokatima? Mislite mozda da ste mogli i bez njih predati aplikaciju?
Kako skresati troskove oko toga?

Puno pitanja znam, ali nigdje da nadem neke konkretne korake i primjere vezano uz angaziranje advokata preko interneta...

vuxanne
31.07.2013, 04:15
Hvala puno!

Bilo bi super kada bi se javio netko iz NYC...

Kakva su vam iskustva s tim advokatima? Mislite mozda da ste mogli i bez njih predati aplikaciju?
Kako skresati troskove oko toga?

Puno pitanja znam, ali nigdje da nadem neke konkretne korake i primjere vezano uz angaziranje advokata preko interneta...

Imas ove moje u Newark, NJ. Ja u Ricmond nisam nijednom otisla sve radim onlajn. Nije ti bitno gde su ti. Ja nisam mogla jer me je imigraciona kancelarija sa mog univerziteta prebacila ovima. A pokrivaju mi deo troskova, ne sve.

shljivovica
31.07.2013, 23:08
Ma samo me zanimalo jer imamo svakakve kombinacije a tamo svaki state ima neke svoje propise, poreze itd....
Hvala ti puuuuno! :bigkiss:

marko1989
24.08.2015, 20:52
Zdravo ljudi imam pitanje.. da li neko ima da mi da kontakt od advokata (voleo bi da je nas covek zbog lakseg sporazumenja)