PDA

View Full Version : Cene insulina u Americi ...


jovana888
22.07.2014, 15:24
Postovanje,

Planiram da idem u Ameriku, prvenstveno da bih radila tamo i zivela. E sad, jedina mogucnost da odem tamo je preko turisticke vize, pa onda nekako da se snadjem ili udam tamo zbog papira. Interesuje me, posto sam ja dijabeticar, da li bih mogla da ponesem odavde dozu insulina za recimo 3 meseca, a kasnije da kupujem tamo? Jel zna neko proverene cene i kojim bi osiguranjem dobila povoljnije cene, ukoliko je to moguce? Hvala

SEEUSAIC
22.07.2014, 15:47
Postovanje,

Planiram da idem u Ameriku, prvenstveno da bih radila tamo i zivela. E sad, jedina mogucnost da odem tamo je preko turisticke vize, pa onda nekako da se snadjem ili udam tamo zbog papira. Interesuje me, posto sam ja dijabeticar, da li bih mogla da ponesem odavde dozu insulina za recimo 3 meseca, a kasnije da kupujem tamo? Jel zna neko proverene cene i kojim bi osiguranjem dobila povoljnije cene, ukoliko je to moguce? Hvala

Turisticka viza i rad - protivzakonito.
Udavanje za papire - protivzakonito.
Snalazenje - verovatno protivzakonito.

Jovana i svi ostali clanovi sa ovakvim idejama - Zelena Lutrija nije Forum za vas. Svako dalje potenciranje na krsenju zakona u USA dovesce do brisanja postova i trajnog udaljavanja sa Foruma. Hvala na razumevanju.