PDA

View Full Version : HITNO pomagajte!


detroitdoll
01.10.2014, 22:56
Ja se izvinjavam sto moram da pravim novi thread ali sam toliko uplasena pa molim ako neko nesto zna o mom problemu da mi javi, a admini da ako hoce izbrisu thread nakon toga.

Naime, hoce li me diskfalifikovati posto sam po dobijanju confirmation number slucajno kliknula back button umesto "close" opciju, koja me je ponovo vratila na stranicu na kojoj su bili uneti podaci, ja NISAM kliknula opet "submit entry" nego sam odmah zatvorila stranicu. Da li to znaci da sam dva puta prijavljena i da cu biti diskvalifikovana? :( :( :(
HELP!

inversive
01.10.2014, 23:03
Da i ne samo to, ocekuj uskoro apache helikopter i SWAT tim na vratima, jer takve kao ti salju u Guantanamo.



Salu na stranu, nemaju razloga da te diskvalifikuju, jer si kliknula samo back, cija je funkcija da vrati na vec ucitanu stranu. Server na kom je hostovan sajt nema mogucnost da vidi to, jer nisi poslala nikakav http zahtev ka njemu tj. kliknula na submit ponovo.

RiderHD
01.10.2014, 23:28
Opusti se malo neće ti se ništa desiti,prvi put kad si kliknula na submit,server je zaprimio tvoju prijavu,tj ako si vidjela confirmation number,digital signature i ime i prezime onda to je to vjerovatno je i u vrhu bilo "succes",a i sama znaš da to znači da je prijava uspješno poslana njima i sa tim što si išla na "back" nema veze i neće ti poništiti trenutnu prijavu,prije zatvaranje stranice trebala si samo spremiti podatke kojima više nećeš moći pristupiti kad zatvoriš stranicu.

detroitdoll
02.10.2014, 16:30
Hvala vam PUNOOOO na odgovoru. Sad mi je laknulo. Ja sam za svaki slucaj PrtSc opciju uzela da sacuvam confirmation number :)

Boza11
03.10.2014, 23:30
Desio mi se problem prilikom prijave na Lutriju. Pri kraju prijave mi je zabagovao kompjuter i skroz se ugasio Google chrom,pritom i ona stranica na kojoj je broj moje potvrde odnosno confirmation number,a nisam stigao da je sacuvam.Sta da radim sada? :smrc:

IgorMAD
04.10.2014, 01:55
Nema problema, mozes i bez tog broja da proveris u maju mesecu da li si izvucen.

Boza11
04.10.2014, 15:51
Kako se bez tog broja proverava, mozes li mi malo pojasniti to? I jos jedno pitanje, ako sam se dva puta registrovao da li sam diskvalifikovan?
Hvala!

IgorMAD
04.10.2014, 21:09
Naravno, ako si se dva puta prijavio odmah si diskvalifikovan.
Ako te zanima kako se proverava bez Conf. broja idi i pokusaj da proveris da li si izvucen za proslu godinu i naravno ne znas broj.

Amerika44
04.10.2014, 21:59
Da li mozda znate da li postoji problem ako se koristi slika od prosle godine?

Amerika44
04.10.2014, 22:21
I jos jedno pitanje za iskusnije clanove. Rodjena sam na Kosovu ,ceo zivot zivim u Srbiji,prosle godine sam popunjavala prijavu tako sto sam za zemlju rodjenja pisala Kosovo i takodje za zemlju koja mi daje pravo da uvestvujem pisala Kosovo a za zemlju gde trenutno zivim Srbija. Da li je to u redu?

milos
05.10.2014, 10:45
Ne mogu da verujem kakava se sve pitanja postavljaju ovde :wtf:

SRBghost
05.10.2014, 19:32
I jos jedno pitanje za iskusnije clanove. Rodjena sam na Kosovu ,ceo zivot zivim u Srbiji,prosle godine sam popunjavala prijavu tako sto sam za zemlju rodjenja pisala Kosovo i takodje za zemlju koja mi daje pravo da uvestvujem pisala Kosovo a za zemlju gde trenutno zivim Srbija. Da li je to u redu?

Na zalost - u redu je. Moja supruga je tako i izvucena. Da je bolelo popunjavati tako, bolelo je. Ali, eto, izvukose je....

Amerika44
06.10.2014, 20:41
Na zalost - u redu je. Moja supruga je tako i izvucena. Da je bolelo popunjavati tako, bolelo je. Ali, eto, izvukose je....

Hvala na odgovoru. U kakvoj drzavi zivimo nije ni cudo da nailazimo na ovakve stvari. Drago mi je da ste izvuceni :bravo: