PDA

View Full Version : DV-2016 Prijava-POMOC-HITNO


IvanDash
02.10.2014, 17:59
Pozdrav svima,
e ovako imam par nedoumica oko prijave na lutriju.
1.)Kada popunjavam svoje ime i prezime da li da stavim Petrovic ili Petrović ?
2.)Šesto pitanje u formularu za prijavu, pošto sam rodjen u Kopenhagenu u Danskoj(nažalost nemam Dansko državljanstvo :smrc: ) a trenutno živim u Srbiji i imam Srpsko državljanstvo da li da odgovorim sa da ili ne i ako treba da odgovorim sa NE koju zemlju biram u listi ispod?
3.)E sad pitanje za ove koji su se ranije prijavljivali i koji su izvučeni, što se tiče slike jeste li išli u neku foto radnju ili ste sami sredjivali? I jel može biti problem ako izvuku nekog a slika nije u redu?
4.)E sad jedno malo složenije pitanje. Kod osmog pitanja gde se upisuje adresa grad i opstina, "8a. In Care Of " -šta tu treba da upišem?
"8e. District/County/Province/State" -S obzirom da živim u Beogradu šta treba ovde da upišem?
-U slučaju da pismo ne može da stigne iz nekog razloga na adresu 1 hoće li stići na adresu 2 koju stavim ?

I jel ima još neko neštno da doda na šta da pripazim prilikom prijave?

Srdačan pozdrav,
Ivan

kreta
07.10.2014, 16:35
Pozdrav svima,
e ovako imam par nedoumica oko prijave na lutriju.
1.)Kada popunjavam svoje ime i prezime da li da stavim Petrovic ili Petrović ?
2.)Šesto pitanje u formularu za prijavu, pošto sam rodjen u Kopenhagenu u Danskoj(nažalost nemam Dansko državljanstvo :smrc: ) a trenutno živim u Srbiji i imam Srpsko državljanstvo da li da odgovorim sa da ili ne i ako treba da odgovorim sa NE koju zemlju biram u listi ispod?
3.)E sad pitanje za ove koji su se ranije prijavljivali i koji su izvučeni, što se tiče slike jeste li išli u neku foto radnju ili ste sami sredjivali? I jel može biti problem ako izvuku nekog a slika nije u redu?
4.)E sad jedno malo složenije pitanje. Kod osmog pitanja gde se upisuje adresa grad i opstina, "8a. In Care Of " -šta tu treba da upišem?
"8e. District/County/Province/State" -S obzirom da živim u Beogradu šta treba ovde da upišem?
-U slučaju da pismo ne može da stigne iz nekog razloga na adresu 1 hoće li stići na adresu 2 koju stavim ?

I jel ima još neko neštno da doda na šta da pripazim prilikom prijave?

Srdačan pozdrav,
Ivan

Hajde budi ljubazan pa objasni zasto si napravio dva puta identicnu temu sa identicnim pitanjem? Da ti se sve dva puta objasni? Ne znam samo zasto moderatori to nisu primetili i reagovali. Ako uopste mogu...

milos
08.10.2014, 14:57
http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/uputstvo.php

oskark
20.10.2014, 08:30
http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/uputstvo.php

Najoriginalniji odgovor moguc na ovakvo pitanje :bravo::lool::lool::lool::lool: