PDA

View Full Version : Brisanje poruka i profila


anakin
30.04.2015, 15:52
Zamolicu bilo koga odgovornog iz uprave/administracije foruma da izbrise moje poruke sa foruma i ugasi moj profil. Zao mi je sto pravim temu za ovo ali niko ne odgovara na kontakt sekciji sajta a nema odgovora ni od vlasnika.

SEEUSAIC
01.05.2015, 00:16
Zamolicu bilo koga odgovornog iz uprave/administracije foruma da izbrise moje poruke sa foruma i ugasi moj profil. Zao mi je sto pravim temu za ovo ali niko ne odgovara na kontakt sekciji sajta a nema odgovora ni od vlasnika.

Korisnicki Centar foruma "Zelena Lutrija" nije dobio nijedan zahtev od clana Anakin u poslednjih mesec dana - pocev od prvog dana aprila, zakljucno sa danasnjim danom. Postovi se brisu jedino ako nisu u skladu sa Pravilnikom, nalozi korisnika se ne ukidaju i/ili brisu - jedini izuzetak je "trajno udaljavanje" usled nepostovanja Pravilnika. Ucesce na forumu "Zelena Lutrija" je dobrovoljno, nije potrebno nikakvo najavljivanje i/ili odjavljivanje.

anakin
01.05.2015, 07:11
Ti ja znamo da to nije istina, niko nije pogledao tiket 15 dana te sam ga ja zatvorio. Ali dobro, sajt ce biti prijavljen FTC-u BBB-u a verovatno cu naci jos neku agenciju koja se bavi pravima potrosaca. Ti si me naterao na ovo te se unapred izvinjavam svim clanovima na ruznim recima koje slede.

SRBghost
04.05.2015, 08:40
A da ti ne prijavljujes ovaj forum cisto zarad nas par hiljada koji na njemu nalaze savete, utehu, predloge...... Zar nije jednostavno dovoljno da zaboravis na web adresu i prestanes da ga posecujes? Evo, za pocetak nas mozes postedeti tih ruznih reci. Da li je moguce da nas ima takvih :wtf:

ASSI
04.05.2015, 18:21
Iskreno se nadam da ce moderatori obezbediti backup foruma u slucaju neke zlobe isfrustiranih pojedinaca.

Charlie
04.05.2015, 21:43
Uzimajuci u obzir da ovaj forum nije biznis, vec iskljucivo udruzenje koje se bavi odredjenom temom FTC BBB nema sta da trazi ovde.

Drugo, svi podaci koje si ti dao i svi komentari koje si ti postovao nisu dati pod prisilom vec iskljucivo dobrovoljno.

Zamolio bih te da ne vristis kao mlada na parizer i da kako si dosao tako i samostalno napustis ovu sahranu.

PS. Slazem se sa banom mene na odredjeno vreme zbog uvrede lika i dela. :no::gun:

May the 4th be with you. :1072: