PDA

View Full Version : L1 viza


dxdx
06.01.2016, 19:35
Pozdrav drustvo,

Kako do sada nisam imao srece sa DV lutrijom, razmisljam da probam sa L1 vizom.
Imam firmu registriranu u HR i hocu da napravim branch u USA te kao vlasnik I direktor odem preko L1 Vize. Mozda bi bilo dobro da se obratim nekom immi law firmi, samo trebao bi biti netko tko je provjeren.
Ima li netko iskustvo sa dobivanjem L1 vize?

Hvala

nikita61
07.01.2016, 18:23
Mislim da ljudi na ovom forumu nisu mnogo upoznati sa ovom vrstom viza. Ja sam se svojevremeno interesovala za slicne vize i mozda vise informacija mozes dobiti ovde http://forum.b92.net/topic/71906-americke-radne-vize/ , i svakako postaviti pitanje. Mislim da je tesko dobiti L1 vizu, ona je vise za americke firme koje rade i ovde i za menadzere u tim firmama. Pozdrav

dxdx
07.01.2016, 20:58
Puno hvala na odgovoru, svaka informacija je dobrodosla. Da, kako vidim na stranim forumima nije ju lako dobiti no ipak ovisi o poslu itd. S obzirom da radim iskljucivo sa EU i middle east klijentima mislim da imam dobru sansu. U svakom slucaju trebam napraviti dobar research.
Hvala i pozdrav

nikita61
08.01.2016, 14:41
Kazem, opet mislim da je L1 viza komplikovana.Mi radimo ovde za americku firmu neke stvari, oa nam je preporucena od strane advokata H2B viza,a ne L.Pisi ako nesto napravis.Srecno!