PDA

View Full Version : Rokovi za dokumentaciju nakon "dobijanja" 5.maja


drgajic86
09.01.2016, 14:05
Čuo sam da se zadnih godina primenjuje elektronsko slanje dokumentacije umesto slanja koverata.
Interesuju me vremeski okviri, tj. do kad je šta potrebno poslati, i za koji deo bi bilo neophodno biti u Srbiji?
Pitam zato što razmišljam da odem u US turistički na proleće, ali moram odlazak i vraćanje u Srbiju da iskalkulišem sa mogućim dobitkom 5.maja.

Kuguar
12.01.2016, 10:13
Čuo sam da se zadnih godina primenjuje elektronsko slanje dokumentacije umesto slanja koverata.
Interesuju me vremeski okviri, tj. do kad je šta potrebno poslati, i za koji deo bi bilo neophodno biti u Srbiji?
Pitam zato što razmišljam da odem u US turistički na proleće, ali moram odlazak i vraćanje u Srbiju da iskalkulišem sa mogućim dobitkom 5.maja.

Evo ja prvi put da napišem ono što sam video do sad milion puta.

Prijatelju, prelistaj malo forum, ne treba ti puno. Ipak, najlakše je postaviti pitanje, ali šta si ti uradio da doprineseš ovom forumu? Ajde malo pročitaj barem nešto, i ispoštuj ovu zajednicu koja godinama piše svoja iskustva. Sve piše... sve!!!

markoss
12.01.2016, 10:54
tako je...
ja sam do neba zahvalan svima na forumu jer sam ovde bukvalno sve saznao i pohvatao sta kako gde koliko....