PDA

View Full Version : Saglasnost roditelja


markoss
09.02.2016, 09:57
ne vidim da je iko pisao o ovoj temi a ako jeste izvinjavam se sto nisam zapazio :)

uglavnom s obzirom da cu ja prvi uci u usa a posle par meseci i supruga sa detetom, zanima me da li je samo dovoljna moja napismeno overena saglasnost da supruga moze da putuje sa detetom u usa? to ce joj vrvtno traziti na beogradskom aerodromu a da li treba i prevod neki mozda za ulazak u usa?

pozz

kreta
09.02.2016, 10:24
ne vidim da je iko pisao o ovoj temi a ako jeste izvinjavam se sto nisam zapazio :)

uglavnom s obzirom da cu ja prvi uci u usa a posle par meseci i supruga sa detetom, zanima me da li je samo dovoljna moja napismeno overena saglasnost da supruga moze da putuje sa detetom u usa? to ce joj vrvtno traziti na beogradskom aerodromu a da li treba i prevod neki mozda za ulazak u usa?

pozz

Ne znam sa kojom vizom ulazis, ali mozda ti ovo pomogne. Citaj od #250: http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1053&page=26
Pozdrav.

markoss
09.02.2016, 10:44
ee super hvala druze puno...ulazim sa useljenickom i dao sam saglasnost da supruga moze da napusti srbiju sa detetom u periodu od 1.juna do 30.dec

Tomislav1970
10.02.2016, 05:37
ne vidim da je iko pisao o ovoj temi a ako jeste izvinjavam se sto nisam zapazio :)

uglavnom s obzirom da cu ja prvi uci u usa a posle par meseci i supruga sa detetom, zanima me da li je samo dovoljna moja napismeno overena saglasnost da supruga moze da putuje sa detetom u usa? to ce joj vrvtno traziti na beogradskom aerodromu a da li treba i prevod neki mozda za ulazak u usa?

pozz

Ja znam za vise porodica koje su putovale razdvojeno kao vi i jos nisam cuo da su ikoga trazili ikakvu saglasnost bilo prilikom izlaska, bilo prilikom ulaska

JelenaX
10.02.2016, 09:07
Mogu da traže naši na izlasku. Meni traže svaki put kad idem sama sa detetom.

vuxanne
10.02.2016, 16:22
ne vidim da je iko pisao o ovoj temi a ako jeste izvinjavam se sto nisam zapazio :)

uglavnom s obzirom da cu ja prvi uci u usa a posle par meseci i supruga sa detetom, zanima me da li je samo dovoljna moja napismeno overena saglasnost da supruga moze da putuje sa detetom u usa? to ce joj vrvtno traziti na beogradskom aerodromu a da li treba i prevod neki mozda za ulazak u usa?

pozz

Obavezno ti to prevedi na dva jezika - nas i Engleski. Zlu-ne-trebalo.