PDA

View Full Version : DV2018 Selected Winners - DV2018 Izvučeni Dobitnici


Magelan
01.05.2017, 06:01
Kako se polako približava ovogodišnje izvlačenje, započinjemo novu temu :)

Zamoliću članove da popune anketu kako bismo imali pregled dobitnika na jednom mestu.

Srećno svima!

Moderatori foruma "Zelena Lutrija"

CrazyD
02.05.2017, 18:51
izvučena :grin:

suprug je slao i lani, meni je prva prijava i odmah bingo :1081:

DzokicaMicev
02.05.2017, 19:45
Ajde da se pohvalim nakon 13 pokusaja konacno izvucen :)))))) broj mi je 7000

Bibiribi
03.05.2017, 02:44
Ljudi, molim vas pomoć, ja sam preuzbuđena i mozak mi ne radi! Meni je došlo da sam odabrana za dalje, ali da to ne znači da sam dobila vizu jer je više dobitnika nego viza! Šta to znači? Oprostite ako se pitanje ponavlja, prvi put se susrećem sa svim ovim!

Botanika1
03.05.2017, 03:27
Ja prosle godine, moja sestra ove izvucena :wee: case 12xxx
@slucajni_prolaznik treba mi tvoja pomoc, ona prolazi kroz istu proceduru kao ti i tvoja devojka/zena, ima tonu pitanja :grin:

FilipVa
03.05.2017, 05:02
Dobro jutro svima ljudi! Uzbudjenje je veliko u nasoj kuci, brat i ja smo se prvi put prijavili ove godine i on je izvucen, ja ne! :obrva: Kada sam procitao ono you have been randomly selected nisam mogao verovati, probudio sam sve u kuci! :D hteo bih ovde da vam napisem njegov case number ali nisam siguran da li smem napisati ceo broj i koji deo bi trebao napisati da bi ste mi rekli kada bi otprilike trebao da ocekuje interviju!

nemanjaq
03.05.2017, 05:03
Pozdrav svima,

Sajt je totalno blokirao, kao što neko reče, izgleda da su "downgrade"-ovali na 56K.

Elem, prvi put i BINGO.
CN 2018EU00015***
Kao što vidite, sada je 6:00 ujutru - nisam spavao celu noć kada sam video lepu poruku (btw. moja supruga je "šlog" jer je odbijena) :aa:

E sada, ovo za US adresu u DS-260 nisam našao nigde na forumu. Vidim da u primeru DS-260, koji je postavljen ovde, US adresi prethodi pitanje da li uopšte imamo tu adresu.
Sada tog pitanja nema, odmah se traži adresa gde idete kada dođete u USA i to je (ako ne promenite na drugu US adresu) i adresa gde će biti isporučena zelena karta.

Ima li neko savet? Mi nemamo nikog bliskog u USA, pa je dobrodošlo mišljenje i pomoć.

Hvala unapored na pomoći i čestitke svima izvučenima.
Ostalima želim puno sreće sledeći put.

BetterFuture
03.05.2017, 08:11
Jos jednom, iskrene cestitke svima koji su izvuceni!

Tabelu za DV-2018 mozete pogledati ovde (https://docs.google.com/spreadsheets/d/17XbFKZ6-LqQivRpOISJ8zu-6a7Tuke31Ve6VkG8z2Mc/edit?usp=sharing), a link ce, kao i za prethodnu godinu, biti u mom potpisu. Za sva pitanja i nedoumice, koristite opciju Pretraga (http://www.zelenalutrija.com/forum/search.php) a za sve ono sto vas zanima, a ne nadjete na forumu, slobodno postavite pitanja u pripadajucoj temi. Hvala i srecno u novom zivotu!

ikac89
03.05.2017, 09:46
Izvučen, mislim da mi je ovo bila 5. prijava...

Case Number je 2018EU0002****

Nije mi jasno da li ovo znači da mi je redni broj 20 hiljada i nešto ili 2 tj. da li da očekujem intervju već u oktobru ili negde tamo na sredini dodeljivanja viza (mart, april 2018.)?

Bibiribi
03.05.2017, 10:09
Oprostite ja sam na drugoj temi komentirala i nisam dobro shvatila za brojeve. Moj je broj 2018EU0003****. Ako mi može sad neko ljubazno objasnit šta to točno znači, bila bi jaaako zahvalna jer nisam dobro pohvatala iz ovoga što ste prije napisali :)

tile83
03.05.2017, 10:16
Postovani saborci, nama se ove godine posreciloooo, 2. put. Ja sam izvucena!!! Isplakah se kako nisam ne pamtim. Mi smo petoclana porodica sa veeeelikom zeljom da se preselimo u Ameriku!!! Hvala Bogu, nadam se da ce sve biti ok i da cemo do godine biti na zeljenoj destinaciji!!! Pozdrav svima, i puno srece sledece godine onima koji nisu izvuceni ove godine a sve cestitke izvucenima! Ziveli!

Vjeko
03.05.2017, 10:21
Evo da se i ja pohvalim! Prosle godine sam se prvi put prijavio i nista, ove godine za sebe ne mogu da provjerim, pise mi da ima neka greska, a provjerio sam za djevojku i ona izvucena. Mora se vjencanje organizovati ako ja ne budem izvucen! :bravo: (jos ne mogu da vjerujem)

neznamstadaradim
03.05.2017, 11:12
Nisam ja dobio nego moja rodjena sestra, prijavim je onako usput bezveze, ona nije ni znala. Sta ti je zivot...

ljubicica87
03.05.2017, 15:48
Prva prijava i...dobitak:) muz nije izvucen..Broj: 2018EU00012XXX..izvinjavam se ukoliko vec ima odgovor na ovo pitanje, nova sam na forumu pa jos se snalazim:) bila bih jako zahvalna kada bi mi neko objasnio sta za nas znace ovi brojevi 12xxx? je li igra ulogu prilikom daljeg procesinga kada je popunjen DS260 obrazac (planirali smo to popuniti u naredna 2-3 dana)?

Magelan
03.05.2017, 15:55
Forum "Zelena Lutrija" ima sasvim dovoljan broj tema na kojima se mogu postaviti pitanja vezana za tehnikalije, browser, popunjavanje obrazaca, ocekivano vreme intervjua itd itd.

Ukoliko se otvori tema o rezultatima izvlacenja, na njoj pricamo o tome ko je izvucen, a ko ne. Za sva ostala pitanja i nedoumice, molim vas, pronadjite odgovarajucu temu i postavite pitanje.

Prepustiti sve teme haosu samo zato sto pojedinci ne umeju da se ponasaju na forumu nije resenje.

Unapred zahvalan,
Moderator

Dukeduki
03.05.2017, 16:43
Prva prijava i...dobitak:) muz nije izvucen..Broj: 2018EU00012XXX..izvinjavam se ukoliko vec ima odgovor na ovo pitanje, nova sam na forumu pa jos se snalazim:) bila bih jako zahvalna kada bi mi neko objasnio sta za nas znace ovi brojevi 12xxx? je li igra ulogu prilikom daljeg procesinga kada je popunjen DS260 obrazac (planirali smo to popuniti u naredna 2-3 dana)?

cestitam, taj broj oznacava koji ste o redom na lutriji, broj igra do neke mere ulogu , kao i ako ranije popunite i posaljete obrazac.Sto ste manji broj i sto pre posaljete obrazac, pre bi trebalo da se obradjuje u kentaki konzularnom centru i samim tim pre dolazi do second letter i poziva za intervju, takodje jos ako nije puno popunjenih prijava pre vas isto ubrzava proces poziva...prelistajte dobro forum i bez zurbe, sve te teme imate od ranije i lepo iscitajte iskustva od prosle godine i sve je tu....

Morgy
03.05.2017, 17:34
Prva prijava i...dobitak:) muz nije izvucen..Broj: 2018EU00012XXX..izvinjavam se ukoliko vec ima odgovor na ovo pitanje, nova sam na forumu pa jos se snalazim:) bila bih jako zahvalna kada bi mi neko objasnio sta za nas znace ovi brojevi 12xxx? je li igra ulogu prilikom daljeg procesinga kada je popunjen DS260 obrazac (planirali smo to popuniti u naredna 2-3 dana)?

Taj broj je vaš redni broj, kad počne pozivanje svaki mesec ide određena količina brojeva, to pratite na VISA bulletin, i kada dođe do vašeg broja trebalo bi da očekujete mail iz KKC sa datumom razgovora, ja sam izvučen prošle godine 25xxx i početkom marta /27/ nam je stigao mail iz KKC da je interviju zakazan za sredinu maja. Lekarski gotov još samo spika u ambasadi

Bibiribi
03.05.2017, 21:13
Hej, što se tiče tablice izvučenih, ja sam iz Hrvatske :)

BetterFuture
03.05.2017, 21:35
Hej, što se tiče tablice izvučenih, ja sam iz Hrvatske :)
Upisano, hvala. Sto se tice Vaseg CN-a, molim da nam napisete jos jednu cifru posle 3 da bi mali preciznije podatke, 2018EU0003_xxx
Hvala.

Bibiribi
04.05.2017, 07:15
Upisano, hvala. Sto se tice Vaseg CN-a, molim da nam napisete jos jednu cifru posle 3 da bi mali preciznije podatke, 2018EU0003_xxx
Hvala.

Broj je 2018EU00032.... Traži me min 50 znakova pa sam morala nastavit poruku :)

Antula
04.05.2017, 10:58
Eve i mene iz Makedonije, jos ne mogu da verujem ali eto imali smo srecu da budemo izvuceni.:suure:

vojkaninho
04.05.2017, 12:03
Cao svima i cestitam!
Ja sam izvucen iz drugog puta.
Broj mi je 2018eu9xxx. Ukoliko ima nekgoa iz Panceva neka se javi ovde.
pozdrav

DzokicaMicev
04.05.2017, 12:36
Eve i mene iz Makedonije, jos ne mogu da verujem ali eto imali smo srecu da budemo izvuceni.:suure:

Cestitam najiskreno :) I jas sum od Makedonija isto taka dobitnik ovaa godina. Ke ve zamolam da go pisete brojot da ve vneseme vo tabelata. Koga ke napravis 10 posta ke mozeme da kontaktirame vo poraki pa bi sakal da razmenime informacii. Pozdrav:bravo:

ljubicica87
04.05.2017, 12:58
Vezano za evidenciju dobitnika, zaboravila sam napomenuti da smo iz BiH :)

Antula
04.05.2017, 14:36
Cestitam najiskreno :) I jas sum od Makedonija isto taka dobitnik ovaa godina. Ke ve zamolam da go pisete brojot da ve vneseme vo tabelata. Koga ke napravis 10 posta ke mozeme da kontaktirame vo poraki pa bi sakal da razmenime informacii. Pozdrav:bravo:

Fala na cestitkite, i jas vi cestitam :bravo: Ova e brojot 2018EU00004... Pozdrav,site informacii i za nas se dobredojdeni so ogled deka sme zbuneti pozitivno

Zoricans
04.05.2017, 15:27
Supruga su izvukli iz prvog puta za fiskalnu 2018euxxxxxxx.Poslat DS,sada preostaje cekanje......Cestitam svim dobitnicima:bravo:

FilipVa
04.05.2017, 18:43
Pozdrav svima! Moj rodjeni brat je izvucen, case number mu je jako nizak sto je odlicno...Hteo bih da vas pitam da li postoji neko pravilo ili vase iskustvo koje bi mi moglo reci koliko cesto bi on mogao u narednih par godina ovde da se vraca, koliko vremena sme ovde da provede?

Zoricans
04.05.2017, 22:19
Ima iz Novog Sada.Izvuceni za 2018:bravo::book::bravo:

BetterFuture
04.05.2017, 23:03
Ima iz Novog Sada.Izvuceni za 2018:bravo::book::bravo:
Cestitamo! Molim da nam napisete Vas CN sa xxx umesto zadnjih cifara da bi Vas uvrstili u tabelu dobitnika. Hvala

mtripcev
05.05.2017, 07:45
Izvlecen - 2018EU00019*** :inlove:
koga trba da se popolni DS-260?

Astronom
05.05.2017, 18:27
Pozdrav svima iz Makedonije. Izvucen sam posle treceg pokusaja, jos mi se ne veruje.

anchyf
05.05.2017, 19:36
Pozdrav svima,
selektovana sam iz prvog pokusaja!!!!! Case number 2018EU0002xxxx :)

Stigla sam kod USA adrese, jer nemam nikog bliskog ciju bih adresu napisala. Da li imate neki savet?

anita83
05.05.2017, 20:20
Izvucena 33XXX, interesuje me do kada mora pasos da bude vazeci? Moj istice januara 2019. Da li to predstavlja problem?

Amra Huric
05.05.2017, 21:13
evo i ja da se javim.
iz Bosne sam, ovo mi je 6 put da sam igrala i pogodak konacno :1081:
case number mi je 2018EU0002XXXX i single sam

Danas sam tek popunila DS 260 pa se eto nadam i ocekujem dalje sta ce biti.
nisam jako dugo bila na forumu i vidim dosta se izmjenjalo, ne znam bas najbolje kako i sta dalje pa eto ako ima ko pomoci tj da mi uputi link sa foruma gdje mogu bas dobiti sve informacije hvala vam, i ja cu evo pokusat da ama bas sve istrazim.

I cestitam svima koji su izvuceni, a oni koji nisu ne odustajte kad tad dobit cete samo glavu gore.

BetterFuture
05.05.2017, 21:49
Pozdrav svima,
selektovana sam iz prvog pokusaja!!!!! Case number 2018EU0002xxxx :)

Stigla sam kod USA adrese, jer nemam nikog bliskog ciju bih adresu napisala. Da li imate neki savet?

evo i ja da se javim.
iz Bosne sam, ovo mi je 6 put da sam igrala i pogodak konacno :1081:
case number mi je 2018EU0002XXXX i single sam

Danas sam tek popunila DS 260 pa se eto nadam i ocekujem dalje sta ce biti.
nisam jako dugo bila na forumu i vidim dosta se izmjenjalo, ne znam bas najbolje kako i sta dalje pa eto ako ima ko pomoci tj da mi uputi link sa foruma gdje mogu bas dobiti sve informacije hvala vam, i ja cu evo pokusat da ama bas sve istrazim.

I cestitam svima koji su izvuceni, a oni koji nisu ne odustajte kad tad dobit cete samo glavu gore.
Jos jednom molim sve vas koji zelite da vas uvrstimo u tabelu, da samo poslednje 3 cifre (ili 2, ako je broj ispod 9999) zamenite sa x, da bi imali tacnije podatke.

Sto se tice linka na kome mozete da saznate bas sve informacije, evo ga www.zelenalutrija.com (http://www.zelenalutrija.com) :;D:

anita83
06.05.2017, 05:44
Cestitam svim dobitnicima. Nakon cetvrtog puta sa po dve prijave suprug i ja napokon pogodak. Imam jedno pitanje. Koliko minimum jos moraju da budu vazeci pasosi u trenutku izlaska iz zemlje? Tri meseca, sest meseci, godinu dana, dve godine?

Vjeko
06.05.2017, 11:09
Samo da dodam za tabelu da se upise da smo iz SRB!

moniigor
06.05.2017, 11:46
Zdravo
Ja sam iz Makedoniju i ne pricam bas srpski nadam se da ke me razumete
Treba mi pomoc
Izvlacena sam i vrlo sam uzbudzena
Jas i moj verenik zelimo se vencati i i da popolnime D260 no on e na put u Africi i vraca se tek 18 juni mi ke se vencamo na 20ti i tada popolnimo i D260
Jel to je kasno ????? Zoso nekoi ludi vele da je kasno i da moze da ne dobiemo zoso kasno pracamo D260
Iskustvo koga ste pratili D260 !!!!!!

vlajkom
06.05.2017, 14:38
Pozdrav svima i cestitam!
Izvucen iz drugog puta.
Broj mi je 2018EU0002xxx.
Lokacija Beograd.

Orange8010
06.05.2017, 16:26
Pozdrav za sve...izvucena iz treceg puta...jos sam u soku, ne jedem, ne spavam....samo pretrazujem ovaj forum :book:
Iz Bosne...+ muz i dijete od 5 godina.

sabjarka
06.05.2017, 21:21
You have been randomly selected for further processing in the Diversity
Ali posle pise da ovo ne garantira da cu dobit visa zato sta broj na aplikanti je veci od broja vize i da pise da se slede instrukcija za da se poveca sanse za dobijanje viza,
Ja sam dobio ovu poruko sa Case number 2018EU00029***.
Jel svi dobijaju ovo ili samo onih sa jako velike brojeve kao sta sam ja?
Jel sam sad izvucen ili sta?
Hvala puno

BetterFuture
06.05.2017, 21:35
You have been randomly selected for further processing in the Diversity
Ali posle pise da ovo ne garantira da cu dobit visa zato sta broj na aplikanti je veci od broja vize i da pise da se slede instrukcija za da se poveca sanse za dobijanje viza,
Ja sam dobio ovu poruko sa Case number 2018EU00029***.
Jel svi dobijaju ovo ili samo onih sa jako velike brojeve kao sta sam ja?
Jel sam sad izvucen ili sta?
Hvala puno
Da, izvuceni ste kao potencijalni dobitnik vize. Sada Vam sledi popunjavanje DS-260 i citanje foruma da bi saznali svoje buduce korake (prikupljanje dokumantacije, lekarski pregled, intervju). Tek nakon uspesnog intervjua se dobija imigraciona viza. Za najvecu vecinu nasih clanova intervju je formalnost i uspesno se zavrsava ceo proces. Srecno!

TheMagnum
06.05.2017, 22:38
Randomly selected...
2018EU00022XXX

:drool:
O osecanjima necu pricati. Ispunjen san, a tek je pocetak svega :)
Cestitke ostalim izvucenim aplikantima!

VekiNS
06.05.2017, 23:32
Pozdrav clanovima foruma i evo da se i ja pridruzim srecnim dobitnicima.Moj CN je 2018EU00029xxx.Suprug i ja smo prestali da brojimo koliko smo puta aplicirali tako da vam ne mogu reci iz kog puta sam izvucena.Zato poruka za sve one koji ovoga puta nisu izvuceni je da ne odustaju.Toliko za sada a vrlo brzo cu se javiti sa tonom pitanja i nedoumica:obrva:

anchyf
07.05.2017, 10:00
Jos jednom molim sve vas koji zelite da vas uvrstimo u tabelu, da samo poslednje 3 cifre (ili 2, ako je broj ispod 9999) zamenite sa x, da bi imali tacnije podatke.

Sto se tice linka na kome mozete da saznate bas sve informacije, evo ga www.zelenalutrija.com (http://www.zelenalutrija.com) :;D:

Moj broj je 23xxx a inace iz Srbije sam. Hvala puno na savetu! Pozdrav!

BetterFuture
07.05.2017, 10:35
Pozdrav za sve...izvucena iz treceg puta...jos sam u soku, ne jedem, ne spavam....samo pretrazujem ovaj forum :book:
Iz Bosne...+ muz i dijete od 5 godina.
Cestitamo|! Molim da upisete svoj CN bez poslednjih cifara (npr. 2018EU00015xxx) da bi Vas uvrstili u tabelu. Hvala

Orange8010
07.05.2017, 14:22
Cestitamo|! Molim da upisete svoj CN bez poslednjih cifara (npr. 2018EU00015xxx) da bi Vas uvrstili u tabelu. Hvala

Moj CN je 2018EU00020xxx...zaboravila sam upisati u pozdravnoj poruci...

dushantrikik
07.05.2017, 15:16
Pozdrav do site koj ovaa godina sme izvleceni na lotarijata ...
jas sum od Makedonija / Gevgelija

Dushan Trikikj 2018EU00009***

za site koj ne ja dobija sansata da se izraduvaat poveke sreka slednata godina !!!

3put
07.05.2017, 23:22
Pozdrav svima, cestitam i srecno onima koji su imali srece ove godine, a ostali nemojte odustati ako ovo stvarno zelite.

e sad, meni je ovo treci pokusaj s'time da prosle godine sam pauzirao,
ali ipak me brine moj BROJ! da li sam van domasaja vize ili imam sanse...?

CN: 2018EU00021xxx SRB

i nejasno mi je sta da ubacim u Edication, imam zavrsen fakultet, da li da upisem u DS-260 to ili srednju ili obe skole.

svaka misao je dobro dosla,

Pozdrav

Simke
08.05.2017, 02:04
Da se javim i ja, pratim vas vec par dana i sada se oglasavam sa dobr vestima...
Igrao sam prvi put lutriju i odmah sam izvucen :)
Moj CN je 00020xxx.. Nis, Srbija.

Imam jedno pitanje, prilikom popunjavanja prijave za lutriju ostavljali smo email adresu, ja se ne secam koju sam adresu ostavio, dali to prilikom popunjavanja DS mogu da vidim email pa onda promenim ili potvrdim isti? Hvala unapred. Planiram da danas 08.05 popunim Ds.

Supernaut
08.05.2017, 18:36
Pozdrav svima, 03.05. srecan dan, 2018EU00026XXX, DS 260 popunjen, sad cekamo sledece korake....

dulemilosevic
09.05.2017, 21:06
Pozdrav::1081:
Ajd sad i mi da se pohvalimo, drugi put saljemo porodicnu prijavu supruga, malo dete i ja, prvi put nista, mada smo izgubili broj koji sam naknadno uspeo da proverim, a drugi put izvuceni i ona i ja
suprugin CN 2018EU...28xx
moj CN 2018EU...14xxx
ko zna da smo poslali i na dete, mozda bi i njega izvukli. :;D:
Danas sam se cuo sa sluzbenikom u ambasadi, covek poceo da se smeje, kaze nije imao takav slucaj. Kaze mozete i obe prijave da posaljete ako vam se toliko zuri da stignete. Pitam ga jos da li me je to supruga povukla po automatizmu, kaze ne to vam je dupli dobitak, kao da ste igrali loto i dobili na dva razlicita listica. :obrva:
ovih dana saljemo DS260 pa cekamo poziv...

BetterFuture
09.05.2017, 22:09
Pozdrav::1081:
Ajd sad i mi da se pohvalimo, drugi put saljemo porodicnu prijavu supruga, malo dete i ja, prvi put nista, mada smo izgubili broj koji sam naknadno uspeo da proverim, a drugi put izvuceni i ona i ja
suprugin CN 2018EU...28xx
moj CN 2018EU...14xxx
ko zna da smo poslali i na dete, mozda bi i njega izvukli. :;D:
Danas sam se cuo sa sluzbenikom u ambasadi, covek poceo da se smeje, kaze nije imao takav slucaj. Kaze mozete i obe prijave da posaljete ako vam se toliko zuri da stignete. Pitam ga jos da li me je to supruga povukla po automatizmu, kaze ne to vam je dupli dobitak, kao da ste igrali loto i dobili na dva razlicita listica. :obrva:
ovih dana saljemo DS260 pa cekamo poziv...
Cestitam! Pa vi ste i igrali Loto (Lottery), zar ne?
Imali smo slucaj na forumu da su jednog clana izvukli dve godine za redom, kao i ove godine da je clan izvucen za DV-2016 i kasno poslao DS-260, pa je ponovo izvucen ove godine. A koliko se secam bio je i slucaj kao sto je Vas. U svakom slucaju, srecno Vam bilo!

SEEUSAIC
10.05.2017, 07:40
Pozdrav::1081:
Ajd sad i mi da se pohvalimo, drugi put saljemo porodicnu prijavu supruga, malo dete i ja, prvi put nista, mada smo izgubili broj koji sam naknadno uspeo da proverim, a drugi put izvuceni i ona i ja
suprugin CN 2018EU...28xx
moj CN 2018EU...14xxx
ko zna da smo poslali i na dete, mozda bi i njega izvukli. :;D:
Danas sam se cuo sa sluzbenikom u ambasadi, covek poceo da se smeje, kaze nije imao takav slucaj. Kaze mozete i obe prijave da posaljete ako vam se toliko zuri da stignete. Pitam ga jos da li me je to supruga povukla po automatizmu, kaze ne to vam je dupli dobitak, kao da ste igrali loto i dobili na dva razlicita listica. :obrva:
ovih dana saljemo DS260 pa cekamo poziv...

Cestitamo. Neka je sa srecom. Desilo se kod nas na Forumu samo jednom - ali te godine je lutrija bila ponistena zbog nepravilnosti. Javite nam za koji ste se broj odlucili (raniji ili kasniji datum intervjua).

Sup.Mod.

dulemilosevic
10.05.2017, 18:50
Cestitam! Pa vi ste i igrali Loto (Lottery), zar ne?
Imali smo slucaj na forumu da su jednog clana izvukli dve godine za redom, kao i ove godine da je clan izvucen za DV-2016 i kasno poslao DS-260, pa je ponovo izvucen ove godine. A koliko se secam bio je i slucaj kao sto je Vas. U svakom slucaju, srecno Vam bilo!

Hvala, hvala, valjda ce sve biti kako treba... Za vikend cemo poslati DS-260.

vlada33
10.05.2017, 21:33
Sta reci,to je dupla sreca,nek i ostatak ide tako glatko,sve najbolje

SEEUSAIC
11.05.2017, 03:17
Tema ce biti zatvorena i/ili obrisana ukoliko nastavite da postavljate pitanja i dajete komentare u vezi sa bilo cime osim objavljivanja pozitivnog rezultata izvlacenja. Isto vazi i za ostale teme koje su otvorene zbog specificnog problema ili pitanja. Odluka je u vasim rukama.

Sup.Mod.

Jasper
11.05.2017, 10:22
Pozdrav svim ljudima dobre volje :pozz:

Evo da se i ja pridruzim listi svih vas koji ste dobili priliku za intervju i odlazak u USA, i naravno pozitivne misle i zelja za sve vas koji niste dobili da se to promjeni ASAP.
Evo kratak info za Tabelu za DV-2018
CN je 32xxx (iskreno strah me da je velik broj)
Country Cro
Slanje DS 260 odgodjeno za sljedeci tjedan or dva (ceka se sinov pasos)
Usa Destination Florida.

Simke
11.05.2017, 19:44
Danas je poslat DS, cujemo se kroz par meseci :) Veliki pozdrav i srecno svim dobitnicima!

aleksandarzz
11.05.2017, 20:44
Da se upišem kao dobitnik. Iz drugog pokušaja.
2018EU00016***
Čekam dečje pasoše, pa da se pošalje DS260 za nas četvoro.
lokacija: Srbija

euphoria89
11.05.2017, 20:57
Zdravo. I jas sum izvlecena i sum relativno nizok broj 2018eu000005xx. Go popolniv ds 260 formularot na 10.05.2017, i sega sto treba da cekam na mail datum za intervju? Ve molam kazete mi sto treba da baram od sponzorot da mi prati detalno i koi se site dokumenti sto treba da gi imam za na intervju?
Blagodaram, pozdrav

BetterFuture
11.05.2017, 21:20
Zdravo. I jas sum izvlecena i sum relativno nizok broj 2018eu000005xx. Go popolniv ds 260 formularot na 10.05.2017, i sega sto treba da cekam na mail datum za intervju? Ve molam kazete mi sto treba da baram od sponzorot da mi prati detalno i koi se site dokumenti sto treba da gi imam za na intervju?
Blagodaram, pozdrav
Cestitamo! Sve informacije vezane za intervju u ambasadi u Makedoniji mozete procitati i postaviti pitanja na ovoj (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=750) temi.

FilipVa
12.05.2017, 16:44
Pozdrav svim forumasima! Case number mog brata je jako nizak, sto bi znacilo da ce medju prvima na interviju u slucaju da ovih dana popuni DS-260...Zanima me kada intervijui pocinju i da li je tacna informacija da on ima 6 meseci od dana intervijua da udje u USA?

SEEUSAIC
12.05.2017, 18:33
Tema se zatvara zbog upornog nepostovanja Pravilnika Foruma.

Sup.Mod.