PDA

View Full Version : Vreme nakon poslatog DS-260 i vencanje.


RadovanSRB
07.07.2017, 12:36
Postovani,
Saznao sam da sam izvucen 4.5.2017 ali sam tek 31.5.2017 poslao DS-260. (Nisam znao ciju adresu da navedem). Moj id broj je 50xx. Zanima me koliko odprilike vremena prodje od slanja DS-260 do emaila zakazivanja intervjua. Da napomenem da mi je stigao email da je moj DS-260 poslat. Onaj confirmation email.
Pozdrav!

RadovanSRB
07.07.2017, 12:55
Da i sa devojkom sam dugo u vezi i planiramo da se vencamo pre zakazanog intervjua pa ako neko ima mele savete da mi kaze.

BetterFuture
07.07.2017, 20:57
Postovani,
Saznao sam da sam izvucen 4.5.2017 ali sam tek 31.5.2017 poslao DS-260. (Nisam znao ciju adresu da navedem). Moj id broj je 50xx. Zanima me koliko odprilike vremena prodje od slanja DS-260 do emaila zakazivanja intervjua. Da napomenem da mi je stigao email da je moj DS-260 poslat. Onaj confirmation email.
Pozdrav!

Da i sa devojkom sam dugo u vezi i planiramo da se vencamo pre zakazanog intervjua pa ako neko ima mele savete da mi kaze.
Cestitamo i dobrodosli na Forum!
Intervjui pocinju u oktobru i njihovo zakazivanje ne zavisi samo od datuma slanja DS-260. Prosle godine neko ko je poslao DS-260 krajem maja, kao Vi, imao je intervju tek u decembru, iako je njihov CN bio current vec u oktobru.

U vezi drugog pitanja imate nekoliko tema na kojima su clanovi izneli svoja iskustva. Zavisi i za kada ste planirali vencanje i kada Vam odgovara da se selite, pa na osnovu toga mozete da sami date odgovor da li cete DS-260 menjati pre ili posle zakazivanja intervjua.

Imate vremena, citajte Forum i naci cete odgovore.

moniigor
16.07.2017, 20:58
[QUOTE=BetterFuture;67837]Cestitamo i dobrodosli na Forum!


zdravo
samo da se prijavim da smo pratili ds260 na 29juni mozete da upisete nam u tabelu
pozdrav

BorisVa
11.10.2017, 09:03
Postovani, poslao sam ds-260 pocetkom septembra ali nisam dobio nikakav confirmation email... Da li mozete da mi pomognete posto sam u prethodnom komentaru procitao da je nas clan prilikom slanja ds-260 dobio taj mejl?

RadovanSRB
11.10.2017, 09:14
Postovani, poslao sam ds-260 pocetkom septembra ali nisam dobio nikakav confirmation email... Da li mozete da mi pomognete posto sam u prethodnom komentaru procitao da je nas clan prilikom slanja ds-260 dobio taj mejl?

Meni je Confirmation email stigao posle 10- ak dana,mozda zavisi od datuma kada ste poslali DS-260 i od Vaseg Case Number-a.
Pozdrav!

Simke
11.10.2017, 09:25
Postovani, poslao sam ds-260 pocetkom septembra ali nisam dobio nikakav confirmation email... Da li mozete da mi pomognete posto sam u prethodnom komentaru procitao da je nas clan prilikom slanja ds-260 dobio taj mejl?


Vecina nije dobila confirmation email, nemoj da te to brine.. Ja sam pocetkom maja poslao ds i nisam dobio.. Dobio si na kraji ds260 confirmation number gde pise this is not a visa i broj desno.. To je to, samo smo mi posali da nam stigne na emailu, mozes iskopirati kada ponovo otvoris ds260..

RadovanSRB
11.10.2017, 13:07
Vecina nije dobila confirmation email, nemoj da te to brine.. Ja sam pocetkom maja poslao ds i nisam dobio.. Dobio si na kraji ds260 confirmation number gde pise this is not a visa i broj desno.. To je to, samo smo mi posali da nam stigne na emailu, mozes iskopirati kada ponovo otvoris ds260..

Mislim da je Simke upravu,mislim da sam na kraju izabrao da ti posalju confirmation page na email. Nema potrebe da se brinete.

Makica@
11.10.2017, 17:55
Postovani, poslao sam ds-260 pocetkom septembra ali nisam dobio nikakav confirmation email... Da li mozete da mi pomognete posto sam u prethodnom komentaru procitao da je nas clan prilikom slanja ds-260 dobio taj mejl?

Nikakav Confirmation email se ne dobija,jedino vi sami mozete da ga posaljete sebi u slucaju da ga zagubite. Na kraju kad ste kliknuli na 'sign and submit' vas DS 260 je automatski poslat u KKC na obradu. Nemojte da vas to buni. Pozdrav i Srecno :)

BorisVa
19.10.2017, 14:34
You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
Da li je neko dobio email ove sadrzine I sta dalje?:pozz::pozz::

RadovanSRB
19.10.2017, 14:37
Ulogujes se na tom linku i vidis kada Vam je zakazan Intervju u ambasadi. :)

Ggaga
20.10.2017, 12:05
You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
Da li je neko dobio email ove sadrzine I sta dalje?:pozz::pozz::

Pa uloguj se da procitas:-) Verovatno dodeljen datum intervjua

doE0
20.10.2017, 12:42
Zanima me, da li neko zna...kakva je procedura za vencanje posle intervjua? Npr zenidba kroz godinu dve... Koja je procedura, da li je realno izvodljivo ozeniti se (devojkom koja zivi u srbiji) pre nego sto se stekne uslov za drzavljanstvo...

doE0
24.10.2017, 14:41
Zanima me, da li neko zna...kakva je procedura za vencanje posle intervjua? Npr zenidba kroz godinu dve... Koja je procedura, da li je realno izvodljivo ozeniti se (devojkom koja zivi u srbiji) pre nego sto se stekne uslov za drzavljanstvo...

Bas niko ne zna odgovor?:-) npr. imam devojku, ali nisma siguran da je "to to" pa ne bih da srljam zbog zelena karte sa zenidbom, pa me zanima kakva je procedura kasnije...hvala :)

misternice
24.10.2017, 15:26
Bas niko ne zna odgovor?:-) npr. imam devojku, ali nisma siguran da je "to to" pa ne bih da srljam zbog zelena karte sa zenidbom, pa me zanima kakva je procedura kasnije...hvala :)

Ovako, posto I mene ta tema interesuje, uspeo sam da pronadjem neke informacije: Mozes se vencati nakon intervjua (kad vec odes u USA ili kad god) i nakon toga kao GC holder tj permanent resident imas pravo, tj.supruga, da aplicira za F2A Spouse of Lawful Permanent Resident Visa. Broj tih viza je ogranicen, za razliku od broja viza za supruznike US drzavljana ali dobra stvar je sto se ne ceka previse dugo - nakon apliciranja ceka se 1-2 godine (F2A vize se u odnosu na sve ostale brojcano ogranicene vize najbrze dobijaju).
Mozes pogledati u Visa Bulletinu kako se krece izdavanje tih viza, tj datumi apliciranja koji su trenutno na redu za izdavanje.

doE0
24.10.2017, 15:39
Ovako, posto I mene ta tema interesuje, uspeo sam da pronadjem neke informacije: Mozes se vencati nakon intervjua (kad vec odes u USA ili kad god) i nakon toga kao GC holder tj permanent resident imas pravo, tj.supruga, da aplicira za F2A Spouse of Lawful Permanent Resident Visa. Broj tih viza je ogranicen, za razliku od broja viza za supruznike US drzavljana ali dobra stvar je sto se ne ceka previse dugo - nakon apliciranja ceka se 1-2 godine (F2A vize se u odnosu na sve ostale brojcano ogranicene vize najbrze dobijaju).
Mozes pogledati u Visa Bulletinu kako se krece izdavanje tih viza, tj datumi apliciranja koji su trenutno na redu za izdavanje.


Hvala na odgovoru! Sad cu bas baciti pogled, obradovao si me :-D

BetterFuture
24.10.2017, 17:19
Zanima me, da li neko zna...kakva je procedura za vencanje posle intervjua? Npr zenidba kroz godinu dve... Koja je procedura, da li je realno izvodljivo ozeniti se (devojkom koja zivi u srbiji) pre nego sto se stekne uslov za drzavljanstvo...
Misternice Vam je odgovorio, a detaljnije o proceduri i koje korake bi neko trebalo da preduzme u tom slucaju, mozete procitati na ovoj (https://www.nolo.com/legal-encyclopedia/free-books/fiance-marriage-visa-book/chapter8-1.html) stranici.