PDA

View Full Version : Posao sportskog trenera u Americi


Polarbear14
09.11.2017, 20:25
Pozdrav, da li je neko upoznat sa time koliko je tražen posao sportskog trenera (konkretno teniskog trenera) u Americi?

kreta
10.11.2017, 16:09
Pozdrav, da li je neko upoznat sa time koliko je tražen posao sportskog trenera (konkretno teniskog trenera) u Americi?

Mozda ti ove sportske teme pomognu:
http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1814
http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1091
Pozdrav.

damagon
10.11.2017, 19:29
Zavisi od grada u kome se nalazis. Tokom sezone u imucnijim turistickim mestima teniski treneri odlicno prolaze. Cuo sam preko drugara da je neki njegov drug zaradio oko 20.000 $ tokom leta (bio je na J1 Vizi)drzeci samo individualne treninge .Taj momak je konkretno bio na Cape Codu. E sada ovo je tema koja i mene zanima, jer sam se dosta dugo bavio tenisom. Ne znam da li je potrebno posedovati neku licencu ,sertifikat ili slicno ...

markoss
10.11.2017, 19:32
Zavisi od grada u kome se nalazis. Tokom sezone u imucnijim turistickim mestima teniski treneri odlicno prolaze. Cuo sam preko drugara da je neki njegov drug zaradio oko 20.000 $ tokom leta (bio je na J1 Vizi)drzeci samo individualne treninge .Taj momak je konkretno bio na Cape Codu. E sada ovo je tema koja i mene zanima, jer sam se dosta dugo bavio tenisom. Ne znam da li je potrebno posedovati neku licencu ,sertifikat ili slicno ...

U usa je za ciscenje ulica i javnih wc potrebna licenca tako da...

tile83
10.11.2017, 22:26
U usa je za ciscenje ulica i javnih wc potrebna licenca tako da...

Ali se ista kupuje za 200-300$ uz malo citanja literature I obnavlja na 2 godine

Polarbear14
11.11.2017, 15:04
Zavisi od grada u kome se nalazis. Tokom sezone u imucnijim turistickim mestima teniski treneri odlicno prolaze. Cuo sam preko drugara da je neki njegov drug zaradio oko 20.000 $ tokom leta (bio je na J1 Vizi)drzeci samo individualne treninge .Taj momak je konkretno bio na Cape Codu. E sada ovo je tema koja i mene zanima, jer sam se dosta dugo bavio tenisom. Ne znam da li je potrebno posedovati neku licencu ,sertifikat ili slicno ...

Jel znaš možda kako se snašao da drži treninge? Jel postavljao neke oglase ili je aplicirao za posao pri nekom klubu/terenima kao i za bilo koji drugi posao?

vuxanne
01.01.2018, 08:33
Kod mene na univerzitetu:

- Head Coach Men - ~$80,000
- Assistant Head Coach Men - ~$40,000

Jedan je iz Istocne Evrope (ovaj sa manjom platom). Ima M.S. diplome vezane za sport.

MarkobacJe
05.01.2018, 00:04
Ljudi i mene isto ovo zanima,inace imam 18 godina,i ako ne supem da odem na studije u Ameriku,onda bih upisao DIF u nameri da postanem kosarkaski trener.Da li zna neko kakva je tu prolaznost u Americi?