PDA

View Full Version : Slike za pasoš/prijavu (muž,žena,dete)


tectonic
10.11.2017, 09:26
Poštovani,
nemam važeći pasoš. Supruga ima važeći pasoš na devojačko prezime. Dete od godinu dana nema pasoš. Da li je sve navedeno smetnja da pokušam da konkurišem za DV2019?
Ukoliko nije, da li slike žene i deteta takođe treba biti one navedene rezolucije prilikom podnošenja aplikacije?
Zbunjuje me i to što neko reče u nekom od postova da mora biti ista slika za aplikaciju i pasoš. Buduči da ja nemam važeći pasoš, kako se to odnosi na mene?
Ukoliko imate još sugestija, feel free to tell me.
Hvala

misternice
10.11.2017, 09:45
Poštovani,
nemam važeći pasoš. Supruga ima važeći pasoš na devojačko prezime. Dete od godinu dana nema pasoš. Da li je sve navedeno smetnja da pokušam da konkurišem za DV2019?
Ukoliko nije, da li slike žene i deteta takođe treba biti one navedene rezolucije prilikom podnošenja aplikacije?
Zbunjuje me i to što neko reče u nekom od postova da mora biti ista slika za aplikaciju i pasoš. Buduči da ja nemam važeći pasoš, kako se to odnosi na mene?
Ukoliko imate još sugestija, feel free to tell me.
Hvala

Pozdrav,

Za prijavu na lutriju ne morate imati vazeci pasos. Ako Vas izvuku, onda morate imati pasos.
Slike svih clanova koji apliciraju moraju zadovoljiti zahteve u pogledu rezolucije I ostalih parametara.
Slike ne treba (cak mislim i da ne smeju, ali nisam siguran) da budu iste kao u pasosu. Bitno je da su novije I da zadovoljavaju uslove (koristite photo tool).

Srecno!

Makica@
14.11.2017, 00:58
Poštovani,
nemam važeći pasoš. Supruga ima važeći pasoš na devojačko prezime. Dete od godinu dana nema pasoš. Da li je sve navedeno smetnja da pokušam da konkurišem za DV2019?
Ukoliko nije, da li slike žene i deteta takođe treba biti one navedene rezolucije prilikom podnošenja aplikacije?
Zbunjuje me i to što neko reče u nekom od postova da mora biti ista slika za aplikaciju i pasoš. Buduči da ja nemam važeći pasoš, kako se to odnosi na mene?
Ukoliko imate još sugestija, feel free to tell me.
Hvala

Imate u ovoj temi sve vezano za fotografije i sve sto vas zanima

http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1475

Pozdrav i Srecno :)