PDA

View Full Version : Pomoć


Mirnes Rizvanovich
06.01.2018, 01:14
Poštovanje i lijep pozdrav svima!

Kao prvo htio bih da kažem da mi je jako drago što sam postao član ovog foruma.A kao drugo ,imam malih problema vezano za ovu prijavu za dobijanje green card.Neke stvari sam dobro razumio ,ali neke su mi nejasne.Prvenstveno mislim na prijavu oko iste.Zanima me,s obzirom da je već 2018, kada se otvaraju(u ovoj godini jelte) prijave i do kad traju?

sanchez
06.01.2018, 11:24
Ove godine su prijave tek u oktobru ili novembru za DV 2020. Tada ces na zvanicnom sajtu za lutriju moci da se prijavis, a u maju 2019 ces moci da proveris da li si izvucen.

Procitaj pazljivo ceo forum, gotovo sve je objasnjeno po 10 puta.

BetterFuture
06.01.2018, 11:30
Poštovanje i lijep pozdrav svima!

Kao prvo htio bih da kažem da mi je jako drago što sam postao član ovog foruma.A kao drugo ,imam malih problema vezano za ovu prijavu za dobijanje green card.Neke stvari sam dobro razumio ,ali neke su mi nejasne.Prvenstveno mislim na prijavu oko iste.Zanima me,s obzirom da je već 2018, kada se otvaraju(u ovoj godini jelte) prijave i do kad traju?
Dobro dosli, ali stvarno morate malo bolje da pretrazite Forum, jer ovo sto pitate je osnovno sto bi trebalo da se zna u vezi GC.

Uopsteno receno, prijave su svake godine u oktobru, izvlacenje u maju sledece godine i oni koji su izvuceni imaju sansu da u toku fiskalne godine, u okviru koje su se prijavili za lutriju (za DV-2019 je 1.10.2018 - 30.9.2019), dobiju vizu.

Mirnes Rizvanovich
06.01.2018, 20:25
Hvala na odgovorima!Sada mi je sve jasno.

Lijep pozdrav!:==D:

asromaman10
08.01.2018, 11:55
Da li je moguce da nekako saznam da li sam izvucen na lutriji, ako nemam onaj broj koji mi je dat kada sam popunio formular za lutriju? I da li ce me oni obavestiti na mail ili na broj telefona koji sam dao, ako sam dobio, ili je jedini nacin da proverim tako sto cu ukucati confirmation number? Tj da li je sve izgubljeno, time sto sam izgubio broj?. hvala unapred pozz

johnywalker
08.01.2018, 17:37
Da li je moguce da nekako saznam da li sam izvucen na lutriji, ako nemam onaj broj koji mi je dat kada sam popunio formular za lutriju? I da li ce me oni obavestiti na mail ili na broj telefona koji sam dao, ako sam dobio, ili je jedini nacin da proverim tako sto cu ukucati confirmation number? Tj da li je sve izgubljeno, time sto sam izgubio broj?. hvala unapred pozz

Otiđi na ovu stranicu, popuni sva polja i pojavit ćeti se broj preko kojeg možeš da provjeriš da li si izvučen.

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(uapk2wdvirkfjsmbvz2u4k5l))/CheckConfirmation.aspx

Makica@
09.01.2018, 23:57
Da li je moguce da nekako saznam da li sam izvucen na lutriji, ako nemam onaj broj koji mi je dat kada sam popunio formular za lutriju? I da li ce me oni obavestiti na mail ili na broj telefona koji sam dao, ako sam dobio, ili je jedini nacin da proverim tako sto cu ukucati confirmation number? Tj da li je sve izgubljeno, time sto sam izgubio broj?. hvala unapred pozz

Isto pitanje ste postavili na ovoj temi

http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?p=69877#post69877

I odgovoreno vam je na isto pitanje,ali ocigledno niste procitali da bi videli :blink::blink::blink:

Pozdrav.