PDA

View Full Version : Ponovno apliciranje


wingreen
20.07.2008, 10:20
Zanima me u slucaju da ne dobijem drugu kovertu, da li mogu ponovo da apliciram za green card bez obzira sto sam jednom izvucena? Npr. sacekam do novembra pa ponovo apliciram, da li sam diskvalifikovana samim tim sto sam vec jednom dobila prvu kovertu? I da li neko zna hoce li biti DV loterry i ove godine tj. za 2010.?

landlord
20.07.2008, 10:32
Ja koliko znam je da ce biti ove godine opet GC lottery.

Ako u novembru ponovo apliciras koliko je meni poznato neces biti diskvalifikovana.. ali mislim da nema bas potrebe da ponovo apliciras jer ce te definitivno zvati na intervju.. tako da no sikiriki..

wingreen
20.07.2008, 12:28
Nadam se da je tako!:)

V777
02.09.2008, 02:30
Naravno da je tako! Pa zasto ponovo da apliciras ako si vec jednom izvucena!!! Pisi u KCC i pitaj kad ti je zakazan intervju!!!!! Druga koverta moze a i ne mora da stigne, ona ti i nije previse vazna, jer ti se tamo nalazi samo obavestenje gde da ides kod lekara i datum intervjua. To sve mozes da saznas i u Ambasadi US, samo pusti email KCC da vidis sta se desava i nista se ne brini...

Puno srece i samo opusteno!!!

jm2001
03.09.2008, 17:38
Naravno da je tako! Pa zasto ponovo da apliciras ako si vec jednom izvucena!!! Pisi u KCC i pitaj kad ti je zakazan intervju!!!!! Druga koverta moze a i ne mora da stigne, ona ti i nije previse vazna, jer ti se tamo nalazi samo obavestenje gde da ides kod lekara i datum intervjua. To sve mozes da saznas i u Ambasadi US, samo pusti email KCC da vidis sta se desava i nista se ne brini...

Puno srece i samo opusteno!!!


i ako zoves ili pises KCC-u nece ti reci kada je intervju jer je jos rano. koliko sam videla Wingreen ima broj 237xx tako da ce to biti aktivno verovatno u maju ili junu 2009. sto znaci par meseci pre toga ce moci da zove KCC da dobije neku informaciju kad je zakazan interjvu. Wingreen stizes sigurno na red za interjvu ne brini :)