PDA

View Full Version : Razmena banner-a


srdjevic
10.09.2008, 20:37
Iz Srbije uglavnom svake godine dobije oko 500 njih, sto nije mala brojka i itekako vredi igrati...

Pa dobro bre majku mu, ako ih je već toliko, pa di su ti ljudi?! Nije valjda da su došli na net samo da se prijave na lutriju, i od onda zaboravili da net postoji?.... a mi ovde ni 200 članova nemamo, za evo 3 godine.... sramota! i posle neko da mi kaže da je internet na balkanu zaživeo, u brk ima da mu se nasmejem odma.... hihihihihihi :D

neky
10.09.2008, 21:12
Pa mozda bi trebao da se razmenis banera sa nekim, recimo sa greencardserbia.

landlord
11.09.2008, 07:12
Kakva razmjena bannera? sta ti je .. mi nismo komercijala... mi smo underground..:)

dreamerns
11.09.2008, 10:01
Pa dobro bre majku mu, ako ih je već toliko, pa di su ti ljudi?! Nije valjda da su došli na net samo da se prijave na lutriju, i od onda zaboravili da net postoji?.... a mi ovde ni 200 članova nemamo, za evo 3 godine.... sramota! i posle neko da mi kaže da je internet na balkanu zaživeo, u brk ima da mu se nasmejem odma.... hihihihihihi :D

Imaju ljudi net, samo nisu naucili da googlaju :)
Ja sam tvoj blog nasao preko google-a i otada sam eto ovde :)
Eto dvoje ljudi su me bili zvali ove godine (prijatelji prijatelja) da im zena i ja pomognemo oko aplikacije. Obojici smo dali adresu foruma :-)
Stvarno ne znam sto je tako malo ljudi, ali koliko smo mi pratili u zadnjih 3 godine je bilo preko 500 dobitaka. Mozda neki ljudi jednostavno ne idu do kraja (nemaju para, predomisle se i sl).

xeg
11.09.2008, 10:15
U nasem regionu se zadnjih godina strasno povecao broj racunara po glavi stanovnika a takodje i broj korisnika interneta ali na zalost to je usko vezano za najrazlicitije proste poslove, samo e-mail, igrice, dnevni a nekada cak i nedeljni horoskop. Neko, s' druge strane, naglo krene da "zivi" u tom svetu virtualnih prijatelja sa npr Facebook-a i sl. i nista pored toga. Na zalost - to je kod nas istina.
Postoji tu jos nesto, mogu da se kladim da pored ovih ~60 aktivnih clanova ima jos najmanje toliko prijavljenih DV2009 dobitnika koji ne znaju, ne zele ili ih je sramota da puste prvi post.
Neko ide logikom da nikome ne prica o tome da "ne izbaksuzira":rolleyes:

Just my 2c

srdjevic
11.09.2008, 17:36
Pa mozda bi trebao da se razmenis banera sa nekim, recimo sa greencardserbia.


Razmišljao sam već na tu temu, ali do sada sam video 2 prepreke zbog kojih se još nisam odlučio na takav korak:
čekah da se forum zavrti (na odličnom smo putu!), jer niko neće da se menja sa sajtom koji nema posete, je li... a mladi smo, ipak, jako.... nemamo ni 4 meseca još, eeeeej! :D
sumnjam da bi nas voleli, s obzirom na (bar moje) energično protivljenje agencijama za prijavu... ne znam koliko bi i njima bilo dobro da teraju ljude na ovaj sajt di im kažem(o) da ne plaćaju bezveze.... :rolleyes:Kakva razmjena bannera? sta ti je .. mi nismo komercijala... mi smo underground..

Uvek smo mi bili underground... to nam u krvi. :cool:

Imaju ljudi net, samo nisu naucili da googlaju :)
Ja sam tvoj blog nasao preko google-a i otada sam eto ovde :)
Eto dvoje ljudi su me bili zvali ove godine (prijatelji prijatelja) da im zena i ja pomognemo oko aplikacije. Obojici smo dali adresu foruma :-)
Stvarno ne znam sto je tako malo ljudi, ali koliko smo mi pratili u zadnjih 3 godine je bilo preko 500 dobitaka. Mozda neki ljudi jednostavno ne idu do kraja (nemaju para, predomisle se i sl).

Pa to je ono.... najviše imamo tzv. word of mouth marketing. A to može da znači samo jedno - da smo mlogo jaki... :cool:

Ja se ovde zezam malo, ali najviše na svoj račun - osim što sam namestio redirekciju na blogu da ljudi automatski dođu ovamo, apsolutno ništa na polju advertajzinga za sajt nisam uradio... :(
A trebao bih, znam.... Samo, dok bar još jedna generacija ne pređe baru (da se dopeče iskustvo malo, pa da nas više pomaže), malo me frka, zamis' naleti X ljudi sa Y pitanja... pa kosu bih isčup'o sebi dok stignem sve.... :D
Mislim da treba polako, i sve će doći na svoje mesto... Osim ako nam ovi ne ukinu lutriju... Mada, i onda ćemo naći nešto. Pretvorićemo ovaj sajt u "turističku" agenciju, da šaljemo ljude "turistički".... ahahahahah

Postoji tu jos nesto, mogu da se kladim da pored ovih ~60 aktivnih clanova ima jos najmanje toliko prijavljenih DV2009 dobitnika koji ne znaju, ne zele ili ih je sramota da puste prvi post.
Neko ide logikom da nikome ne prica o tome da "ne izbaksuzira":rolleyes:

Just my 2c

Upravo tako, zezam se ja malo, imamo puno ljudi koji samo čitaju, a ne pišu, nisu čak ni članovi.... Pa šta ćete, kad vole ljudi banere.... :D

xeg
16.09.2008, 09:43
A trebao bih, znam.... Samo, dok bar još jedna generacija ne pređe baru (da se dopeče iskustvo malo, pa da nas više pomaže)....

I kad' nas posle pitaju: "Ko je vama bio razredni?" a mi svi u glas:
SRDJEVIIIC!!!
:D

Salu na stranu, sacekaj jos malo pa ce poceti tebe da cimaju za banere, onda ces da biras:cool:

landlord
16.09.2008, 10:01
Od domacih foruma koje sam imao priliku da posjetim ovaj je sa najboljim supportom na datu temu..

Olivera
16.09.2008, 13:45
Ja sam uputila sve koje poznajem a znam da igraju, a i one koje ne igraju na forum.

Ali ako se bilo koji ko igra malo zainteresira i ako iole malo zna da googla, sve sto je potrebno da u search upise je zelena lutrija. :cool:

Tako da... razredni, polsto ja radim besplatnu propagandu ovde juzno u Makedoniji http://www.milenici.com.mk/images/smiles/director.gif, hocu jednu ocenu vise na kraju skolske godine i da budem precednik izvanskolskih aktivnosti... http://www.milenici.com.mk/images/smiles/headbang.gif http://www.milenici.com.mk/images/smiles/hehehe.gif

I ovo ozbiljno: ako moze koji smiley vise kako ne bi morala da radim copy/paste sa foruma o ljubimcima gde clanujem, ako zelim da plasticno prikazem svoj mood.

xeg
16.09.2008, 13:55
...
I ovo ozbiljno: ako moze koji smiley vise kako ne bi morala da radim copy/paste sa foruma o ljubimcima gde clanujem, ako zelim da plasticno prikazem svoj mood.

E to podrzavam!
Sta si se stis'o Srdjevicu za te smajlije, 2 nasmejana i 3 zbunjena http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/badrod.gif

hehe... al' smo sad obasuli paljbu po nasem adminu http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/biggun.gif

mora tako, cvrsta ruka:D (eto i jedan tvoj smajli da se ne uvredis:p - i jos jedan hihi...)

srdjevic
02.10.2008, 06:45
Salu na stranu, sacekaj jos malo pa ce poceti tebe da cimaju za banere, onda ces da biras

heh, iz tvojih usta u Božje uši... :D

Ali ako se bilo koji ko igra malo zainteresira i ako iole malo zna da googla, sve sto je potrebno da u search upise je zelena lutrija.

E, pa to je ono... ja sve kontam da mi koji smo već tu znamo da idu te dve reči, ali obično ljudi dodaju "karta", "usa", "sad", itd... ja sam opaljivao pretrage, i mogu vam reći da se uglavnom javlja u prvih 5 rezultata :cool:. Čak sam na jednu pretragu (http://www.zelenalutrija.com/slike/srdjevic/lutrija_zelena_karta.jpg) uspeo da dobijem i coop među rezultatima. :D

Međutim, ja nisam najkompetentniji jer prosto ne dolazim sa Balkana na google, te mi sigurno serviraju malo drugačije rezultate nego što bi onima kojima treba, zbog IP opsega, je li... Ako se neko javlja dobrovoljno da mi odradi par snapshotova nekih classic pretraga, neka mi se javi na PM. :)

Tako da... razredni, polsto ja radim besplatnu propagandu ovde juzno u Makedoniji http://www.milenici.com.mk/images/smiles/director.gif, hocu jednu ocenu vise na kraju skolske godine i da budem precednik izvanskolskih aktivnosti...

Vi iz prvih klupa nemate problema, znam vam imena, a to je već pola ocene... :D

I ovo ozbiljno: ako moze koji smiley vise kako ne bi morala da radim copy/paste sa foruma o ljubimcima gde clanujem, ako zelim da plasticno prikazem svoj mood.

Koliko ja znam, to ne mere baš tek tako da se poskida nekome (k'o retrovizor za Yugo), već mora neka kolekcija da se skine, sa pravom licencom, trte-mrte.... ajd' izguglaću malo. :rolleyes: Isto, ako neko ima link neki, neka baci na PM...


P.S. Izvinjavam se za kašnjenje u odgovoru... Zaludeo me jedan projekat, pa samo na to mislim, te od kuće k'o sumanut samo po tome udaram (uskoro može neki beta tester da se javi na PM ako hoće? :rolleyes:)... dok sam na mobilnom neulogovan da mi ne bi učitavao komplet editor u dnu stranice, smara.... Sa mobilnog samo čitam kao gost (invisible? :p)... Hoću reći... pratim ja razred, bez brige... ;)