PDA

View Full Version : Vazno Za Ds 230 Part 2 Name And Adress Of Petitioner


zokipoki76
11.09.2008, 22:06
danas sam se javio u ambasadi i objasnio sam im dobro za sta se radi i rekli su mi da kod ds 230 part 2 tocka 29.name and adress of petitioner treba da stoi N/a zato sto mi smo dobitnici lutrije i da ni smo mi petitioner nego aplikanti isto su mi rekli da ludi stalno grese kad upisuju svoje ime i adresu [mislim ime na dobitnika lutrije]pozdrav od skopje i mislim da sam resio misteriju .

xeg
11.09.2008, 22:52
Pozdrav, join the club i pohvali se brojem:D

To je tacno, DV nema petitioner-a:
There is no petitioner on a DV application,since you are self qualifying. If you were going as the spouse of an American, your spouse would be the petitioner as the person who filed the immigration paperwork,or, the petition. Just put down not applicable, or N/A.

KCC na pitanje za to 29. polje kratko odgovara ovako:
It is not applicable to DV lottery.

a na pitanje "Sta ako sam tu upisao svoje ime?" odgovaraju:
This does not affect the processing of your case.

Znaci kao sto zokipoki76 rece za sledecu turu DV dobitnika upisujte u to polje N/A a iz ove nase ture svi sto smo bilo sta tu upisali nema ama bas nikakvog uticaja na bilo sta.:)

landlord
12.09.2008, 07:53
Dakle srdjevicu... papire iz prve koverte u ruke i ispravi to..
ja sam shvatio.. da sam stavio i Miloshevo ime i prezime... i datum rodjenja.. iskolu u koju je isao i imena njegovih roditelja...

xeg
12.09.2008, 09:30
lol:D pa nisi ni ti blesav, ta kombinacija je jednom upalila pa sto ne bi opet:D

srdjevic
12.09.2008, 19:48
Dakle srdjevicu... papire iz prve koverte u ruke i ispravi to..
ja sam shvatio.. da sam stavio i Miloshevo ime i prezime... i datum rodjenja.. iskolu u koju je isao i imena njegovih roditelja...


hahaha, odlično (dok mi ne zakuca neko ovde na vrata... :D )

A onu temu namerno neću da ispravljam jer je baš u tome i poenta - prolazi i ovako. I napisao sam tamo baš to: ja sam poslao sa greškama (napisao i SEEBIA umesto SERBIA), tako daaa.... kontam da je OK i ovako.

Mislite da bi ipak trebao da promenim? :confused:

Olivera
13.09.2008, 15:34
...
a na pitanje "Sta ako sam tu upisao svoje ime?" odgovaraju:
This does not affect the processing of your case.

Znaci kao sto zokipoki76 rece za sledecu turu DV dobitnika upisujte u to polje N/A a iz ove nase ture svi sto smo bilo sta tu upisali nema ama bas nikakvog uticaja na bilo sta.:)

Ja sam jedna od onih koji su upisali svoje ime. :o http://s9.rimg.info/dd5f48ab724b3ff62205b7b48c2ebb10.gif