PDA

View Full Version : Intervju-ranije nego sto smo planirali


Macedonia Ohrid
13.09.2008, 20:12
S obzirom da su brojevi mnogo veci za istekla dva mjeseca, nadam se da ce svako od nas odljeteti preko `bare` do proljece (ptice selice), pa pjevajmo onda `Moji su drugovi`...:)

landlord
13.09.2008, 20:40
I mene je iznenadila.. brzina kojom su poceli.. ali vjerujem da ce usporiti u periodu decmbar/januar..

Mada opet.. ne moras odmah otici cim dobijes vizu... ima tu dosta stvari koje treba da se srede..

poz.

wingreen
14.09.2008, 07:34
I mene su bas iznenadili...mislila sam da cemo doci na red negde na leto iduce godine, pa sam sve natenane. Sad mi frka, jos nikog nismo nasli tamo....
Nadam se da ce se sve kockice sloziti kad dodje vreme:)

D$D
15.09.2008, 03:16
Sto se tice intervjua tu ne morate toliko da se sekirate jer konkretno ovaj broj 237XXX ne verujem da moze da dodje na razgovor pre maja meseca.
Druga stvar, od momenta dobijanja vize imate jos 6 meseci za ulazak sto je sasvim dovoljno da spremite svoj ulazak u Usa.
U svakom slucaju ako dodjete na razgovor u maju,junu, zadnji ulazak za sve dobitnike DV-2009 je do 30-10-2009.
Znaci ne morate da se sekirate toliko

Seekimo
29.09.2008, 20:52
Kolja,povukao si se u duboku ilegalu!Brojis sitno do intervjua.Jel,sve spremno,mislim, jesu price usaglasene i tako to???

dreamerns
30.09.2008, 09:32
Sto se tice intervjua tu ne morate toliko da se sekirate jer konkretno ovaj broj 237XXX ne verujem da moze da dodje na razgovor pre maja meseca.
Druga stvar, od momenta dobijanja vize imate jos 6 meseci za ulazak sto je sasvim dovoljno da spremite svoj ulazak u Usa.
U svakom slucaju ako dodjete na razgovor u maju,junu, zadnji ulazak za sve dobitnike DV-2009 je do 30-10-2009.
Znaci ne morate da se sekirate toliko

Ovo generalno nije tacno. Uvek imas 6 meseci. Ja sam stigao u maju na red (odlozili smo bili intervju) i moram da udjem do 27-11-2008. Ranije su ovde pricali da se mora uci do septembra, ali kada smo pitali sluzbenike u ambasadi rekli su nam da su to datumi kada njihova administracija mora da se zavrsi, a ne do kada ti moras da udjes. Taj datum ti pise na vizi :-)

srdjevic
03.10.2008, 06:19
Tačno tako. I to je datum kada je meni "pasoš istekao" (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=86)... :D